Hoşgeldiniz!

Zakkum Şarkıları

Zakkum Tüm Şarkıları Dinle

Zakkum - Eylul Ağrısı 03:51
Zakkum - Eylul Ağrısı 1.004 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Anlıyorsun 04:55
Zakkum - Anlıyorsun 2.182 izlenme - 6 yıl önce Kokusu mu sinmiş yastığına, uykuna gem vurmuş Arzusu mu dinmiş yokluğunda, gözlerine perde düşmüş Gizlice akan gözyaşında, yanakların suyunu çekmiş Şarkısı mı bitmiş kulaklarında, gece yarısını çoktan geçmiş Anlıyorsun bitecek, gözlerin renkten düşecek Sancıların henüz bir bebek, gitgide büyüyecek Biliyorsun bitecek, gözlerin yorgun düşecek Yalnızlık henüz bir bebek, günden güne büyüyecek Bir mavi bisiklet mi kalmış çocukluk rüyasında Başka renk mi düşlemiş kalbin, kırmızı odasında
Zakkum - Kurşunlar 04:14
Zakkum - Kurşunlar 1.280 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Yüzük şubat 04:00
Zakkum - Yüzük şubat 1.982 izlenme - 10 yıl önce
Zakkum - Bir Gece Yarası 51:30
Zakkum - Bir Gece Yarası 1.022 izlenme - 4 yıl önce
Zakkum - Ben Böyle Değilim 04:25
Zakkum - Ben Böyle Değilim 879 izlenme - 7 yıl önce Anlatın ne olur tek tek bana Değiştim mi ben, ben böyle miydim? Bu kadar mıydı mutlu günler? Kimim kaldı ah, beni kim dinler? Anlatın ne olur tek tek bana Tükendim mi ben, ben böyle miydim? Ağlamazdım, yakışmazdı.. İlk damla ah, ne zaman aktı? Ben böyle miydim, böyle miydim? Ben böyle değildim.. Kaçamıyorum.. Buluyor beni.. Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Ah nerede yirmili yaşlarım? Yoruldu kalbim, ben böyle miydim? İlkbahardım, hiç üşümezdim Buz kesiyor artık günlerim Ben böyle değildim, böyle değildim Kaçamıyorum.. Buluyor beni... Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Durduramıyorum, yetmiyor gücüm Liğme liğme gecem gündüzüm Sonuna geldim.. Kapandı devrim.. Artık dizlerimin üstündeyim.
Zakkum - Yaralısın 05:20
Zakkum - Yaralısın 960 izlenme - 6 yıl önce Yalnizsin, kuslara hasret bir korkuluk gibi Unutulacaksin, hic okunmamis eski bir kitap gibi Yorgunsun, artik murekkep tutmaz bir defter gibi Yikilacaksin, yirtip atilan son bir mektup gibi Yaralisin ve yarali kalacaksin Geceleri yataginda yarana sarilacaksin Yalnizsin, yapraklarin orttugu eski bir sokak gibi Kuskunsun, baliklarini kiyiya vuran bir okyanus gibi Yagmursuzsun, hikayesi eksik bir ihtiyar agac gibi Anlamsizsin, cocuklarin korktugu bir donme dolap gibi Yaralisin ve yarali kalacaksin Geceleri yataginda yarana sarilacaksin Yalnizsin.. Korkuluk gibi.. Yorgunsun.. İstanbul gibi.. Yikilacaksin.. Bir duvar gibi.. Unutulacaksin.. Her yalniz gibi.. Yalnizsin.. Bir bedel gibi... Yorgunsun.. İstanbul gibi... Kuskunsun.. Bir cocuk gibi.. Unutulacaksin.. Her yalniz gibi..
Zakkum - Veda Busesi 03:16
Zakkum - Veda Busesi 890 izlenme - 6 yıl önce
Zakkum - Korkar Uykusundan 02:22
Zakkum - Korkar Uykusundan 667 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Serdar Ortaç 04:04
Zakkum - Serdar Ortaç 481 izlenme - 4 yıl önce
Zakkum - Kapat Perdelerimi 04:09
Zakkum - Kapat Perdelerimi 753 izlenme - 6 yıl önce Yedi rengi görmeyen bir çocuktum büyüdüm Gölge gibi bedensiz bir hayata büründüm İnsan yüzü görmeyen bir diyara süründüm Yarını hiç bilmeyen bir dündüm bir bugündüm Kapat perdelerimi Artık güneş girmesin Kimse beni bilmesin Kapat perdelerimi Kalbin beni sevmesin Derdim sana geçmesin Sussun istiyorsun şu koca kalabalık Bomboş olsun sokaklar çalmasın telefonun Hiç kimse özlemesin gelmesinler kapına İhtiyacın yok çünkü yeni bir hatıraya Kapat perdelerimi Artık güneş girmesin Kimse beni bilmesin Kapat perdelerimi , Kalbin beni sevmesin, Derdim sana geçmesin. Hayat çok güzeldi,durduk yere üzüldüm, Her doğum günümde,neden bir yaş küçüldüm?
Zakkum - Parçalansın 04:18
Zakkum - Parçalansın 709 izlenme - 6 yıl önce İçinde yer etmiş belli, Sırtından giren kurşunların.. Ölmek zamanı şimdi. Elinde kalan son teselli, Birer birer harcanan umutların. Durdur zamanı şimdi. Geriye sar her şeyi. Hadi vur, parçalansın, göğsünün kafesine. Dört duvar yankılansın, kalbinin tok sesine. Acıların gözünden belli. İçine doğru akan yaşların.. İtiraf zamanı şimdi. Yerleri dolmuyor belli, kalbinden koparttığın parçaların. Söndür yangını şimdi. Küllerinden yarat kendini. Hadi vur, parçalansın, göğsünün kafesine, Dört duvar yankılansın, kalbinin tok sesine.
Zakkum - Bu Su Hiç Durmaz 03:21
Zakkum - Bu Su Hiç Durmaz 704 izlenme - 6 yıl önce
Zakkum - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 04:15
Zakkum - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 538 izlenme - 6 yıl önce
Zakkum - Ustura 04:20
Zakkum - Ustura 413 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Teslim Ol 04:27
Zakkum - Teslim Ol 478 izlenme - 6 yıl önce İnce yaşlar dolduruyor yüzündeki çukurları Ellerin neden titriyor, tutamıyor sigaranı Parmakla gösteriyor uzaktan seni insanlar Ne kadar yakındılar ama artık senden korkuyorlar Bir ışık yok biliyorsun tünelin öbür ucunda Derler ki kiraz yetişmezmiş zakkum ağacında Sen ki pek inatçıydın, yenik düşmezdin asla Ezber bozuldu artık, her şey paramparça İşte bu yüzden bu gece beyaz bayrak elinde Uzansın parmakların, ulaşsın onun yüzüne, Hadi teslim ol bile bile. Seni seviyorum de, sen inanmıyorsan bile, İnansın o yine de
Zakkum - Kale Değilsin 03:59
Zakkum - Kale Değilsin 508 izlenme - 6 yıl önce Sen bir hançer değilsin, söyle neden kan damlıyor dokunduklarından? Bir yanardağ değilsin, neden yanıp kül oluyor yaşadığın şehirler? Bir çınar değilsin, hüzün dökülüyor yapraklarından. Bir kale değilsin ama, Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin. Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin. Sen bir tutsak değilsin, neden çıkamıyorsun söyle evinden? Korkak değilsin, neden kapatamıyorsun ışıkları uyurken? Bir kale değilsin ama, Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin, Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin, Taşlamışlar limanlarını, zaten yanaşacak değilsin. Açılacaksın denizlere, bu yara almış gemiyle. Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin. Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin.
Zakkum - Uyanık Mısın 04:32
Zakkum - Uyanık Mısın 486 izlenme - 6 yıl önce Kulağımda gecenin alışıldık sesleri Ayyaş küfürleri... Polis sirenleri... Sarhoş gezen gözü yaşlı serserileri Dudaktan öpüşmeyen fahişeleri... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Bu korkunç yalnızlıktan Beni bir sen kurtarırsın... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Gece vardiyasında Bana katılmaz mısın? Yıkasa bir yağmur tüm şehri bu gece Sokaklar boyu beni sürüklese Parçalasın beni sokak köpekleri Çöp arabaları toplasın beni Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Bu korkunç yalnızlıktan Beni bir sen kurtarırsın... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Gece vardiyasında Bana katılmaz mısın?
Zakkum - 24 Ayar 04:50
Zakkum - 24 Ayar 472 izlenme - 6 yıl önce Karanlık olsa da yalnızlık Biz böyle yaratıldık Alışıyor gözler karanlığa Görüyor ışık olmasa da Yirmi dört ayar yalnızlık, bozdurmaya kıyamadık Uykuda sarıldık yastıklara, konuştuk hep duvarlara Yirmi dört saat yalnızlık, kaybetmeye doyamadık Uykuda sarıldık yastıklara, konuştuk hep duvarlara Karanlık olsa da yalnızlık, Biz böyle aldatıldık Tıkanıyor sözler boğazında Acıyor, acıtıyor konuştukça Hayat akar, ıslatır sizi, ben kupkuru kalacağım, Neresinden bakarsan bak bardağın boş tarafıyım.
Zakkum - Güzel Dediğim Ne Varsa 03:41
Zakkum - Güzel Dediğim Ne Varsa 336 izlenme - 5 yıl önce