Hoşgeldiniz!

Zara Larsson Şarkıları

ZARA LARSSON KİMDİR?

Zara Larsson

Zara Larsson

 

Oldukça genç olan Zara Larsson, 16 Aralık 1997 Stockholm, İsveç doğumlu bir şarkıcı. Bir tane kardeşi bulunan şarkıcının ailesi kızlarını her zaman desteklemiş. Zara Maria Larsson adlı şarkıcı, daha ufak yaşlardayken bile şarkı söylemeye başlaması sonucu ailesi yeteneğini keşfetmiş ve küçük yaşlarda yönlendirme yaparak Larssonı çeşitli yarışmalara sokmuşlar. Yeteneğini dünyaya kanıtlayacağı, Talang 2008 isimli bir yetenek yarışmasını kazanması sonucu tanınan Larsson, 2012 yılında Universal Müziğe ait bir İsveç plak şirketi olan TEN müzik grup ile anlaşma imzaladı. 2013 yılının başlarında yayınladığı Uncover isimli single’ı ile büyük ses getirdi, İsveç ve Norveç Müzik listelerini sallayarak ilk sıraya yükseldi ve yerini uzunca bir süre korudu. Aynı zamanda you tube’da beş milyonun üzerinde izlenen şarkı büyük yankı uyandırdı.

 

Bu başarının üzerine Amerika’da Sony Müzik ile anlaşma imzalayan Larsson dünyaca tanınmak adına çok büyük bir adım atmış oldu. Pop, soul ve R&B alanında ilerlemek istediğini söyleyen şarkıcı kariyerine bu yönde ilerletmeye devam ediyor.

2015 yılında Zara Larsson Lush Life adlı bir single çıkararak deyim yerindeyse müzik dünyasını yerle bir etti. You tube’da 395 milyon izleyiciye ulaşması onu dünyaca tanınmış bir yıldız haline getirdi. Bir röportajında fark yaratmak ve efsane olmak istediğini söyleyen Larsson, bu genç yaşında efsane olma yolunda koşar adım ilerliyor. 

 

2015 yılında başarıdan başarıya koşan Larsson, bir şarkısıyla daha adından sıkça bahsettirdi. Zara Larsson Never Forget You adlı romantik şarkısıyla dinleyenleri hüzünlendirmekle kalmayıp 2015 yılının Teen Choice En İyi Ayrılık Şarkısı ödülüne de layık görüldü. Bu parçasıyla da 280 milyon tıklamayla büyük başarı yakalayan Larsson, pop alanında oldukça iddialı olduğunu kanıtladı.

 

 

Zara Larsson dinle ya da Zara Larsson şarkıları yazarak şarkıcının hit olmuş birçok parçasını dinleyebilir ve video kliplerini izleyebilirsiniz. Yaşına göre oldukça büyük başarı elde eden şarkıcı ilerleyen yıllarda harika sesiyle adından sıkça bahsettireceğe ve müzik listelerini bol bol sallayacağa benziyor.

Zara Larsson Şarkıları Albümleri:

So Good (GOLDHOUSE Remix) [feat. Ty Dolla $ign] - Single (2017), So Good (The Wild Remix) - Single (2017), So Good (2017), Don't Let Me Be Yours (Remixes) - Single (2017), Only You + Remixes - EP (2017), Ain't My Fault - Single (2016), Lush Life (Acoustic Version) - Single (2016), Lush Life (feat. Tinie Tempah) [Remixes] - Single (2016), Ain't My Fault (feat. Lil Yachty) [Remix] - Single (2016), I Would Like - Single (2016), Ain't My Fault (J HUS & FRED VIP Remix) - Single (2016), I Would Like (R3hab Remix) - Single (2016), I Would Like (Gorgon City Remix) - Single (2016), Lush Life (JORDII Remix) - Single (2016), The Remixes EP (2015), Uncover - EP (2015), Lush Life - Single (2015)