Hoşgeldiniz!

Nihat Hatipoğlu Videoları İzle

07:42
"EVİMİZ ÇİŞ KOKUYOR" ---Nihat Hatipoğlu 2.417 izlenme - 6 saat önce Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, programına telefonla bağlanan izleyicinin "Evimiz çiş kokuyor. Nedeni ne olabilir?" sorusuna "Evde yalnız değilsiniz" cevabını verdi.
 Nihat Hatipoğlu'ndan Evimiz Çiş Kokuyor Diyen İzleyiciye Tüyler Ürperten Yanıt 07:42
Nihat Hatipoğlu'ndan Evimiz Çiş Kokuyor Diyen İzleyiciye Tüyler Ürperten Yanıt 7.978 izlenme - 2 gün önce Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, programına telefonla bağlanan izleyicinin "Evimiz çiş kokuyor. Nedeni ne olabilir?" sorusuna "Evde yalnız değilsiniz" cevabını verdi.
Nihat Hoca'ya İlginç Soru: Hayvanlar Oruç Tutar Mı 00:59
Nihat Hoca'ya İlginç Soru: Hayvanlar Oruç Tutar Mı 2 izlenme - 33 dakika önce İlginç soruların eksik olmadığı Nihat Hatipoğlu'nun iftar programında gelenek bu yılda bozulmadı. Küçük bir çocuk Hatipoğlu'na "Hayvanlar oruç tutar mı?" diye sordu.
Nihat Hatipoğlu - Kişi Öldügünde Neler Görecek ? 11:06
Nihat Hatipoğlu - Kişi Öldügünde Neler Görecek ? 230 izlenme - 3 gün önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UC5HQ... Ergün Bayrak
Zikir çeken kuş Nihat Hatipoğlu'nu mest etti! 04:00
Zikir çeken kuş Nihat Hatipoğlu'nu mest etti! 96 izlenme - 3 gün önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UC7ua... Bedir Haber
Nihat hatipoglu---Kabirde ilk gece neler olur ? 04:49
Nihat hatipoglu---Kabirde ilk gece neler olur ? 80 izlenme - 3 gün önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UCHfj... Bolo Ben
Nihat Hatipoğlu'na Canlı Yayında Şaşkınlık Yaratan Soru 01:27
Nihat Hatipoğlu'na Canlı Yayında Şaşkınlık Yaratan Soru 1.848 izlenme - 1 ay önce TV ekranlarında yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor' programında Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bir öğrencinin Rusya'nın Kolon bölgesinde yerin 124 km altında 8 bin derece sıcaklığında bulunan oda kabir azabının çekildiği yer olabilir mi?' sorusu karşısında şaştı kaldı.
Camide Selfie Çekmek Günah Mı - Nihat Hatipoğlu Yanıtladı 01:05
Camide Selfie Çekmek Günah Mı - Nihat Hatipoğlu Yanıtladı 4.988 izlenme - 3 ay önce Camide selfie çekmek günah mı? sorusu atv ekranlarında her cuma sabah canlı olarak yayınlanan "Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" programında yanıt buldu. Nihat Hatipoğlu, canlı yayında küçük bir öğrencinin "Camide selfie çekmek günah mı?" sorusuna bakın nasıl yanıt verdi. .
Nihat Hatipoğlu'nu Çıldırtan Kadın 02:25
Nihat Hatipoğlu'nu Çıldırtan Kadın 34.285 izlenme - 11 ay önce ATV ekranlarında yayınlanan iftar programında ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu’nun başına ilginç bir olay geldi. Nihat Hatipoğlu’na “Kocam başörtü takmamı istemiyor. Ne yapmalıyım?” şeklinde bir soru yöneltti. Bu soruyu cevaplarken soruyu yönelten izleyicisine kocan nerede olduğunu sordu. Seyirci “o mezarlıkta” gitti deyince bir anda ne yapacağına şaşırdı.
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 02:43
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 28.830 izlenme - 12 ay önce Ramazan ayının ilk gününde Nihat Hatipoğlu'na sorulan sorular yine Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başardı. Hatipoğlu'na bir ilzeyici, 'Hocam saça sürüp şekil vermek, boyamak caiz mi?' diye sordu, Hatipoğlu ise gülerek, 'Caiz değil desem ne yapacaksın?' diye cevap verdi. İZLEYİCİYE ALKIŞLATTI Nihat Hatipoğlu'nun cevabı karşısında adeta şoka giren izleyici, kısa bir düşünme arasının ardından, 'Yapmam hocam diyerek karşılık verince.' Nihat Hatipoğlu genç izleyicisini tebrik edip, diğer seyircilere alkışlattı. 'UMARIM SAKAL YUKARI DOĞRU YAYILSIN' Başka bir izleyici de Nihat Hatipoğlu'na 'Hocam top sakal bırakmak caiz midir?' diye sordu. Nihat Hatipoğlu ise İslam dinine göre sakalın nasıl bırakılması gerektiğini anlattı. Çember sakala gönderme yapan Hatipoğlu 'Umarım zamanla sakal yukarı doğru yayılsın.' dedi.
Regaib Kandili Gecesi Neler Yapılmalı? - Nihat Hatipoğlu ile Regaib Kandili Özel (30 Mart Perşembe) 04:21
Regaib Kandili Gecesi Neler Yapılmalı? - Nihat Hatipoğlu ile Regaib Kandili Özel (30 Mart Perşembe) 916 izlenme - 2 ay önce 30 Mart 2017 Perşembe – Nihat Hatipoğlu ile Regaib Kandili Özel - Regaib Kandili gecesi neler yapılmalı? Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, izleyicilerden gelen ve en çok merak edilen soruları yanıtlıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, canlı yayınla atv ekranlarında… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nihat Hatipoğlu Regaip Kandili Duası 12:53
Nihat Hatipoğlu Regaip Kandili Duası 608 izlenme - 2 ay önce Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu'nun Regaip Kandili Özel programında yaptığı o dua izleyenleri ekrana kilitledi
Nihat Hatipoğlu - Ezan Dinleme Adabı 04:24
Nihat Hatipoğlu - Ezan Dinleme Adabı 7.412 izlenme - 7 ay önce Nihat Hatipoğlu - Ezan Dinleme Adabı
Kahkaha Atarak Yollara Sıçan Lut Kavmi - Nihat Hatipoğlu 02:11
Kahkaha Atarak Yollara Sıçan Lut Kavmi - Nihat Hatipoğlu 7.150 izlenme - 8 ay önce En haşmetli kim osuracak yarışmalarının düzenlendiği lut kavminde yaşanan diğer rezillikleri kıymetli hocamız nihat hatipoğlu'ndan ibretle dinliyoruz. "lut kavminde erkekleri çırılçıplak soyuyorlar, erkeklerin ırzına geçiyorlar, sonra da para istiyorlar. bunları tutup mahkemeye çıkarıyorlar, mahkeme reisi de onlardan. hepsi bu iğrenç kokuşmuşluğun birer parçası..." gazetelerden: "karaman'da 45 erkek öğrenciye tecavüz!" (12.03.2016) "ensar vakfı başkanı, karaman kararından ‘memnun’: mahkeme oyunu bozdu." (20.04.2016) "karaman cumhuriyet başsavcılığı, kaçak yurtlarda çocukların cinsel istismarına sebep olan ensar vakfı ve kaimder için "kovuşturmaya yer yok" kararı verdi." (04.10.2016)
Nihat Hatipoğlu - Mahşer 17:40
Nihat Hatipoğlu - Mahşer 1.210 izlenme - 5 ay önce Nihat Hatipoğlu Mahşer Ve Şefaat Sohbetinden Mahşer Kısmından Bir Bölümü Sizlerle..
Anne Babası Ayrı Olan Çocuğun Ağlatan Sorusu! 02:57
Anne Babası Ayrı Olan Çocuğun Ağlatan Sorusu! 11.188 izlenme - 11 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun Sultanahmet Meydanı'ndan yayınlanan 'İftar Özel' programına, 10 yaşındaki bir kız çocuğunun sorusu damgasını vurdu. ATV'de canlı olarak ekranlara gelen programda, küçük kız, "Annem ve babam ayrıldı. Enişteme baba, halama ise anne diyorum, günah mıdır?" sorusunu yöneltti. Soru sırasında bir anda gözyaşlarına boğulan çocuk, hem konukları hem de ekran başındakileri hüzne boğdu.
Şeytan ve Cinlerle İİgili Film İzlersek Musallat Olur Mu? 01:09
Şeytan ve Cinlerle İİgili Film İzlersek Musallat Olur Mu? 8.587 izlenme - 11 ay önce ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 'na bir izleyici, ''İnternette Şeytan ve Cinlerle ilgili film izlersek bize musallat olurlar mı?'' sorusunu sordu. İşte Nihat Hatipoğlu'nun o soruya verdiği cevap..
Nihat Hatipoğlu cevapladı: Rol icabı kadınlarla yakınlaşıyorum günahı nedir? 01:55
Nihat Hatipoğlu cevapladı: Rol icabı kadınlarla yakınlaşıyorum günahı nedir? 8.171 izlenme - 12 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, rol icabı kadınlarla yakınlaşan genç dizi oyuncusunun sorusunu cevapladı. İzliyoruz efendim.
Nihat Hatipoğlu - Evlilikle İlgili Uyarılar 06:25
Nihat Hatipoğlu - Evlilikle İlgili Uyarılar 1.302 izlenme - 5 ay önce Prf.Dr.Nihat Hatipoğlu - Evlilikle İlgili Uyarılar Yapıyor
Nihat Hatipoğlu'nu Zorlayan Soru 01:59
Nihat Hatipoğlu'nu Zorlayan Soru 202.721 izlenme - 5 yıl önce Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu iftar programına Karadenizli bir kadın izleyicinin sorusu damgasını vurdu.
Nihat Hatipoğlu  Tebbet Suresi ve Ebu Leheb 12:21
Nihat Hatipoğlu Tebbet Suresi ve Ebu Leheb 874 izlenme - 4 ay önce Nihat Hatipoğlu Tebbet Suresi ve Ebu Leheb Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nihat Hoca Çileden Çıktı: İnsan Ol İnsan ! 04:59
Nihat Hoca Çileden Çıktı: İnsan Ol İnsan ! 312 izlenme - 2 ay önce Nihat Hatipoğlu, ATV yayınlanan programında pazarlarda satmak üzere civcivleri renklendirmek adına işkence edenlere çok sert tepki gösterdi.
Nihat Hatipoğlu ile Mevlid Kandili Özel 00:29
Nihat Hatipoğlu ile Mevlid Kandili Özel 1.801 izlenme - 6 ay önce Mevlid Kandili ya da Veladet Kandili (Arapça: ???? ??????, Mevlid (????), Mevlid en-Nebi (???? ?????), İslam dininin peygamberi olan Muhammed bin Abdullah'ın doğum gecesi ve aynı zamanda Hicrî Rebiülevvel ayının Onikinci gecesidir.
Canlı Yayında Sorduğu Soru ile Nihat Hatioğlunu Şaşırtan Çocuk 01:27
Canlı Yayında Sorduğu Soru ile Nihat Hatioğlunu Şaşırtan Çocuk 129 izlenme - 1 ay önce ATV ekranlarında yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor' programında Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bir öğrencinin Rusya'nın Kolon bölgesinde yerin 124 km altında 8 bin derece sıcaklığında bulunan oda kabir azabının çekildiği yer olabilir mi?' sorusu karşısında şaştı kaldı.
Nihat Hatipoğlu'nun Asparagas NASA Haberini Gerçek Sanıp Televizyonda Anlatması 04:29
Nihat Hatipoğlu'nun Asparagas NASA Haberini Gerçek Sanıp Televizyonda Anlatması 29.977 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoğlu ATV'deki Ramazan programında, asparagas haber sitesi Kirpi'nin ayın ortadan ikiye yarılması ile ilgili NASA açıklaması haberini, gerçek diye dakikalarca anlattı.
Nihat Hatipoğlu: Terörün nedeni medreselerin kapatılması! 03:04
Nihat Hatipoğlu: Terörün nedeni medreselerin kapatılması! 3.473 izlenme - 8 ay önce Nihat Hatipoğlu, CNN Türk'te Hakan Çelik tarafından sunulan Hafta Sonu adlı programında 'terör'ün esas nedeni olarak medreselerin kapatılmasını gösterdi. Çelik, bölgede medreselerin ve dini değerlerin geri plana itilmesinin 'terör'e zemin yarattığını söyledi. İzliyoruz
Öğrencinin Şeytan Sorusu Nihat Hatipoğlu'nu Güldürdü 01:07
Öğrencinin Şeytan Sorusu Nihat Hatipoğlu'nu Güldürdü 8.671 izlenme - 1 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan ''Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor '' programında komik anlar yaşandı. Bir öğrencinin şeytan sorusu Nihat Hatipoğlu'nu güldürdü.. Bir okuldan canlı yayın yapan ''Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor'' programında öğrencilerden birinin ''Şeydan ateşte yanar mı?'' sorusu ünlü ilahiyatçıyı güldürdü.
Nihat Hatipoğlu - Annesini Öldüren Adam 00:28
Nihat Hatipoğlu - Annesini Öldüren Adam 5.273 izlenme - 12 ay önce Lan yoksa... Neyse yanlış anlamadır herhalde.
Nihat Hatipoğlu İsyan Etti 01:46
Nihat Hatipoğlu İsyan Etti 11.307 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoğlu isyan etti: Ahlaksızlar siz hırsızsınız! Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, televizyon programlarında kazandığı para için konuşanlara isyan etti etti: Arlanmaz ahlaksızlar. Siz hırsızsınız. "Söylenen rakamların yanından geçmiyorum" diyen Nihat Hatipoğlu, 50 kişilik ekibinin 60 program yaptığı 5 sene boyunca bir dizinin bir bölümlük maliyeti kadar kazanmadığına dikkat çekti. "İMANLARINA TALİP OLACAĞIM" Nihat Hatipoğlu devamında, "Arlanmaz ahlaksızlar. Siz hırsızsınız. Hırsızlar ancak alın teriyle çalışanlar ve bunu paylaşanlar hakkında algı oluşturmaya çalışır. Bunun hesabı soralarak Allah'ın katında. Bir gram ihanete müsaade etmem. Beni izletmemek için bu yalanları konuşanların hesap gününde imanlarına talip olacağım" diye konuştu.
Nihat Hatipoğlu Hz. Osman 01:08:00
Nihat Hatipoğlu Hz. Osman 39.252 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu Dosta Doğru 2012 Den