Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Hoca Taklidi 03:28
Adnan Hoca Taklidi 9.989 izlenme - 3 yıl önce Kayserili Gençlerden Adnan Hoca Taklidi iddaa Ediyorum Bu Video Tıklanma Rekoru Kırar...!!
Dilara'da Döktüren Adnan Hoca 02:31
Dilara'da Döktüren Adnan Hoca 1.262 izlenme - 6 ay önce Düğünlerin vazgeçilmez parçası Dilara,çok değerli hocamız Adnan Hocaya kadar ulaşmış ve ortaya renkli görüntüler çıkmış.İzliyoruz efenim.
ADNAN HOCA ATATÜRK VTR 02:00
ADNAN HOCA ATATÜRK VTR 161 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 102.843 izlenme - 12 ay önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Adnan Hoca In The House 02:45
Adnan Hoca In The House 357 izlenme - 6 ay önce Sitedeki Adnan Hoca efendimizin video sayısının artmasına istinaden; yıllar önce yaptığım, skrillex eşliğinde, hocamız ve tatlı kızlarının şirin dansları çalışmasını paylaşmaktan onur duyarım efenim.
Adnan Hoca Duran Adam Yorumu 01:56
Adnan Hoca Duran Adam Yorumu 276 izlenme - 6 ay önce Adnan Hoca'nın kızlarınla duran adam ve duran adama karşı duran adam yorumları.
Madonna'yı Hidayete Erdiren Adnan Hoca 03:02
Madonna'yı Hidayete Erdiren Adnan Hoca 11 izlenme - 2 ay önce Madonna, Türkiye konseri sırasında Adnan Oktar'la 3 saate yakın görüşmüş. Adnan hocamız o görüşmenin kapıların arkasında neler olduğunu açıklıyor. Helal olsun hocamıza. İzliyoruz.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 11.259 izlenme - 1 ay önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Hoca - Hay Maşallah 00:10
Adnan Hoca - Hay Maşallah 1.522 izlenme - 10 ay önce Son günlerin popüler çılgınlığı gerek ünlülerde olsun; gerek fenomenlerde olsun Dubblaj yeni eğlence Dubsmash videoları...
Adnan Oktar Kediciklerle Halayda 02:59
Adnan Oktar Kediciklerle Halayda 502 izlenme - 3 hafta önce Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri kendini aştı. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler şaşırtmaya devam ediyor.
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 00:12
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 23.974 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu ))
Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi 00:50
Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi 9.317 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar yaratıcı esprilerine bir yenisini daha ekledi 12.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kedicikler ile Adnan Hoca Sohbetleri 14:17
Kedicikler ile Adnan Hoca Sohbetleri 744 izlenme - 6 ay önce Milliyet TV deki "Oturmaya mı geldik" programına konuk olan Adnan hocanın kedicikleri Damla Pamir, Ebru Altan, Ceylan Özbudak, Aylin Kocaman, Gülşah Güçyetmez ve Didem Ürer ile hoş sohbetler.
Adnan Oktar - Ankara'nın Bağları 11:01
Adnan Oktar - Ankara'nın Bağları 1.206 izlenme - 3 yıl önce
Adnan Oktar'ın Kediciklere Stüdyo Baskını 00:44
Adnan Oktar'ın Kediciklere Stüdyo Baskını 828 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın Kediciklere Stüdyo Baskını
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 00:21
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 1.906 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik Adnan Oktar'ın kediciği hocayı çıldırttı öyle bir roman havası oynadı ki Adnan hocanın ağzı açık kaldı.
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:32
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 1.648 izlenme - 10 ay önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:31
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 1.459 izlenme - 1 yıl önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Adnan Hoca - Unchain My Heart 02:31
Adnan Hoca - Unchain My Heart 255 izlenme - 6 ay önce Burhan Abimizden Sonra Ülkemizin Güzide Sesi Mehdimiz Adnan hocamızdan ançey may hart,,, orjinali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89522/burhan-cacan-unchain-my-heart
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 00:30
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 19.465 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar - Harlem Shake Dansı
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 00:42
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 21.968 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar talebelerinden birini döner yerken yakalıyor 02.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hoca'nın Ceketinin Sırrı 00:51
Adnan Hoca'nın Ceketinin Sırrı 119 izlenme - 2 ay önce Adnan hocamız kamuoyunun merak ettiği bir konuyu açıklamış.Allah razı olsun hocamızdan.Maşallah.
Timurtaş Hoca -İskender Evrenesoğlu Ve Adnan Oktar Hakkında 18:09
Timurtaş Hoca -İskender Evrenesoğlu Ve Adnan Oktar Hakkında 73 izlenme - 10 ay önce TİMURTAŞ UÇAR HOCA -İSKENDER EVRENESOĞLU ve ADNAN OKTAR HAKKINDA
Adnan Oktar'ın Canlı Esprisi 02:29
Adnan Oktar'ın Canlı Esprisi 47 izlenme - 12 ay önce Kedicikleri ve esprileriyle bir çok kez karşımıza çıkan Adnan Oktar A9 kanalında yayınlanan programında yine espriyi patlattı. Adnan Oktar'ın canlı esprisi karşınızda.
Adnan Hoca En Sevdiği Türküde Oynadı 01:47
Adnan Hoca En Sevdiği Türküde Oynadı 1.090 izlenme - 1 yıl önce Kırşehir yöresinden bir hava çalan Adnan Oktar, kedicikleriyle karşılıklı dans etti.
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 01:18
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 97 izlenme - 6 ay önce Adnan hocamız Ukrayna'daki olaylardan ötürü sıkıntı çeken talebelerine evini açtığı ve ne kadar hayır sever olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 1.219 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hocamızı Ve Talebelerini Çok Özledik Biliyorum. Adnan Hocamız Sezonu Açmış Ve İnterneyşınıl Talebe Ağından Bi Talebesini Konuk Etmiş. Maşallah.
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 00:38
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 3.484 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği
Adnan Oktar'ın Aslanlarından Pentagram Yorumu 05:26
Adnan Oktar'ın Aslanlarından Pentagram Yorumu 4 izlenme - 3 ay önce Adnan Hocamızın kedicikleri kadar olmasa da aslanlarının da maharetli olduğunu gözler önüne seren bir video. Maşallah.
Adnan Hoca'nın Kediciklerinden Dekolte Açılımı 00:57
Adnan Hoca'nın Kediciklerinden Dekolte Açılımı 93 izlenme - 2 yıl önce Kediciklerinden Dekolte Açılımı