Hoşgeldiniz!

adnan hoca

4 Milyon Askeri Orduya Alalım - Adnan Hoca 02:36
4 Milyon Askeri Orduya Alalım - Adnan Hoca 3.434 izlenme - 3 hafta önce Site ahalisinin yakından takip ettiği ve bildiği Adnan Hocamız son günlerde programında terör olaylarını ele alıyor. Bu konuda ortaya değişik fikirler atıyor. İşte o fikirlerden en son ortaya çıkanı bu 4 milyon askeri orduya alalım gere
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 4.134 izlenme - 2 gün önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Adnan Hoca Taklidi 03:28
Adnan Hoca Taklidi 9.920 izlenme - 3 yıl önce Kayserili Gençlerden Adnan Hoca Taklidi iddaa Ediyorum Bu Video Tıklanma Rekoru Kırar...!!
Dilara'da Döktüren Adnan Hoca 02:31
Dilara'da Döktüren Adnan Hoca 918 izlenme - 5 ay önce Düğünlerin vazgeçilmez parçası Dilara,çok değerli hocamız Adnan Hocaya kadar ulaşmış ve ortaya renkli görüntüler çıkmış.İzliyoruz efenim.
ADNAN HOCA ATATÜRK VTR 02:00
ADNAN HOCA ATATÜRK VTR 143 izlenme - 4 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllard
Adnan Hoca In The House 02:45
Adnan Hoca In The House 276 izlenme - 5 ay önce Sitedeki Adnan Hoca efendimizin video sayısının artmasına istinaden; yıllar önce yaptığım, skrillex eşliğinde, hocamız ve tatlı kızlarının şirin dansları çalışmasını paylaşmaktan onur duyarım efenim.
Adnan Hoca Duran Adam Yorumu 01:56
Adnan Hoca Duran Adam Yorumu 239 izlenme - 5 ay önce Adnan Hoca'nın kızlarınla duran adam ve duran adama karşı duran adam yorumları.
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 02:46
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 4.924 izlenme - 1 ay önce Adnan Hoca'nın kediciklerinden Beyza Bayraktar çalan müziğe kendine kaptırmış. Kaşıkları eline ala Adnan Hoca'da kediciğine eşlik etmiş.
Adnan Hoca - Hay Maşallah 00:10
Adnan Hoca - Hay Maşallah 1.476 izlenme - 9 ay önce Son günlerin popüler çılgınlığı gerek ünlülerde olsun; gerek fenomenlerde olsun Dubblaj yeni eğlence Dubsmash videoları...
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 00:12
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 23.735 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu ))
Kedicikler ile Adnan Hoca Sohbetleri 14:17
Kedicikler ile Adnan Hoca Sohbetleri 557 izlenme - 5 ay önce Milliyet TV deki "Oturmaya mı geldik" programına konuk olan Adnan hocanın kedicikleri Damla Pamir, Ebru Altan, Ceylan Özbudak, Aylin Kocaman, Gülşah Güçyetmez ve Didem Ürer ile hoş sohbetler.
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:32
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 1.501 izlenme - 9 ay önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 00:31
Adnan Hoca - Hakikaten Yakışıklıyım Maşallah 1.416 izlenme - 1 yıl önce Hocamız bugün öyle yakışıklı ki kızlar kendinden geçiyor maşallah. Bu yakışıklılığını birde güzel sesi ile şarkı söyleyerek birleştirince yer yerinden oynuyor maşşallah nameleri havada uçuşuyor maşallah...
Adnan Hoca - Unchain My Heart 02:31
Adnan Hoca - Unchain My Heart 197 izlenme - 5 ay önce Burhan Abimizden Sonra Ülkemizin Güzide Sesi Mehdimiz Adnan hocamızdan ançey may hart,,, orjinali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89522/burhan-cacan-unchain-my-heart
Adnan Hoca En Sevdiği Türküde Oynadı 01:47
Adnan Hoca En Sevdiği Türküde Oynadı 1.042 izlenme - 1 yıl önce Kırşehir yöresinden bir hava çalan Adnan Oktar, kedicikleriyle karşılıklı dans etti.
İsmail Baki'den Adnan Hoca taklidi 03:00
İsmail Baki'den Adnan Hoca taklidi 1.418 izlenme - 3 yıl önce
Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 02:09
Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 3.290 izlenme - 1 yıl önce Her akşam kedicikleri ile Ramazan programı yapan Adnan Oktar, sohbet arası da göbek attırıyor.
The Harlem Shake (Adnan Hoca Edition) 00:30
The Harlem Shake (Adnan Hoca Edition) 14.364 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar - Harlem Shake Dansı
ismail Baki'nin Adnan Hoca Taklidi Kopardı 03:00
ismail Baki'nin Adnan Hoca Taklidi Kopardı 5.605 izlenme - 3 yıl önce Fox ekranlarında ilk bölümüyle görücüye çıkan ismail baki tuncer'in adnan hoca taklidi çok konuşulacağa benziyor..
Habertürk'te adnan hoca şoku 05:13
Habertürk'te adnan hoca şoku 1.434 izlenme - 4 yıl önce herşey için http//erdemcansivas.tr.ggHabertürk'te adnan hoca şoku adnan oktar habertürk televizyonunda sansürsüz programında yiğit bulut'un sorularına son derece açıklayıcı ve hikmetli cevaplar verdi. program evrim teorisinin kökten çöker
Adnan Hoca ve Aslan Mehteran Takımı 01:19
Adnan Hoca ve Aslan Mehteran Takımı 37 izlenme - 5 ay önce Adnan hocanın programlarında nasıl bi ortam varsa bodyci aslanlarına Ceddin Dedeni koro halinde söyletiyor. Maşallah.
Adnan Hoca : Tayyip Erdoğanı Neden Desteklediğini Açıkladı 07:52
Adnan Hoca : Tayyip Erdoğanı Neden Desteklediğini Açıkladı 312 izlenme - 9 ay önce Adnan Oktar: Tayyip Hocamı neden destekliyorum.? adnan oktar adnan hoca harun yahya a9 tv canlı yayın sohbet izle video cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan hükümet ak parti hakkındaki alakalı ilgili konuşması açıklaması görüşleri deste
Cazibesi Anlatılamayacak Güçte Olmak - Adnan Hoca 02:38
Cazibesi Anlatılamayacak Güçte Olmak - Adnan Hoca 525 izlenme - 11 ay önce Yine herkesin kafası olmuş bir dünya. Ne içtiler bilmiyorum ama bu kafanın sulu kafası olmadığı aşikardır. O ona iltifat, bir diğeri diğerine iltifat, dünya Adnan Hoca ve kızlarının etrafında dönmektedir. Böyle iyi dimi Adnan Amca?
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 00:38
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 3.447 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 00:38
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 50 izlenme - 5 ay önce Hocam, sarışınlardan sıkılmış olacak ki gruba(?) bir de esmer katmış. Yine Maşallahların, inşallahların havada uçtuğu programda herkes birbirine iltifat ederek bulutlar üstünde uçuyor. Esmer de gruba(?) dahil olduğuna göre meşhur y
Adnan Hoca müzikle dans ediyor 02:37
Adnan Hoca müzikle dans ediyor 1.785 izlenme - 4 yıl önce
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 00:21
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 1.825 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik Adnan Oktar'ın kediciği hocayı çıldırttı öyle bir roman havası oynadı ki Adnan hocanın ağzı açık kaldı.
Adnan Hoca Gangnam Style ile coştu 03:49
Adnan Hoca Gangnam Style ile coştu 4.472 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca Gangnam Style ile coştu
Adnan hoca ve melekleri :) 02:39
Adnan hoca ve melekleri :) 31 izlenme - 3 hafta önce Adnan Oktar ve kediciklerinin A9 tv de yayınlanan en merak edilen sahneleri.. mutlaka izleyin.
Adnan Hoca - Rock'n Roll Açılımı Vol.1 02:19
Adnan Hoca - Rock'n Roll Açılımı Vol.1 277 izlenme - 1 yıl önce Türlü Şirinliklerle Karşılaştığımız A9 Kanalında Şimdi De Canlı Müzik Keyfi Yaşıyoruz.