Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 00:47
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 11.952 izlenme - 2 ay önce A9TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Oktar. Bir kediciğinin oynarken sergilediği bakışlarından etkilenmemiş değil.
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 110.744 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Adnan Hoca Che Guevara'nın İsminin Nereden Geldiğini Anlattı 00:59
Adnan Hoca Che Guevara'nın İsminin Nereden Geldiğini Anlattı 2.895 izlenme - 1 ay önce Adnan Hoca gene ilginç açıklamalrıyla bugünkü programına damga vurdu.Adnan Hoca Che Guevara isminin nereden geldiğini anlatarak programının formatını şaşırdı iyice izliyoruz
Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 02:30
Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 8.139 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın A9 TV Kanalında yayınlanan programında dövmeli kediciği dansı ile herkesi büyüledi.
Adnan Oktar'ın Kaşıklarla Döktürüyor 06:36
Adnan Oktar'ın Kaşıklarla Döktürüyor 3.258 izlenme - 1 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı program ile üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca bu sefer almış eline kaşıkları oyun havası eşliğinde hünerlerini sergiliyor.
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 20.399 izlenme - 9 ay önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 00:20
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 14.209 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar’ın 16 Nisan 2016 tarihli A9 TV programında Adnan Oktar'ın kediciği süper ötesi dekoltesi ile yürek hoplattı.
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 00:50
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 4.724 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9 TV'de yayınlanan programında peçe takıp oryantal dansı yapan kedicik hocasını oldukça etkilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Kediciği İle Kurtlarını Dökmesi 01:35
Adnan Oktar'ın Kediciği İle Kurtlarını Dökmesi 2.656 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca kedicikleri ile sohbet ve eğlenceli halleri ile adından sık sık söz ettiriyor.
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 18.771 izlenme - 12 ay önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 01:24
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 12.230 izlenme - 9 ay önce Bir süredir erkeklerle program yapan Adnan Oktar geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak programa Victoria isimli 19 yaşında genç bir kız konuk etti.
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 00:28
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 4.401 izlenme - 3 ay önce A9 TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın keyfine diyecek yok.
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 00:21
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 7.438 izlenme - 5 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı programla ününe ün katan Adnan Oktar programında ayağa kalkınca karizmasını ikiye katlamış izliyoruz.
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 00:38
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 5.354 izlenme - 3 ay önce Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yorumcusu Nihat Doğan, kedicikleri ile üne kavuşan Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın taklidini yaptı.
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 00:38
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 38.481 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 01:51
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 7.921 izlenme - 6 ay önce A9 TV Kanalında yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca, bu sefer sohbet ortamını havuz kenarına taşımış ve yine vermiş coşkuyu.
Ankara Havasında Kurtlarını Döken Kedicikler 03:01
Ankara Havasında Kurtlarını Döken Kedicikler 3.121 izlenme - 2 ay önce Aknan Oktar'ın A9TV'de yayınlanan programında kedicikleri çalan Ankara Havası eşliğinde oynamaya doyamamışlar.
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 02:17
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 3.555 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar ve kedicikleri, bazende misafirleri... Her programı olay her programı hareketli geçen Adnan hocanın ekranlara yansıyan beyin yakan dans performansı
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 04:01
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 4.965 izlenme - 5 ay önce A9 TV'de kedicikleri ve aslanları ile yaptığı sohbet programıyla adından söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca yeni kediciğini jelibona benzetiyor.
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 57.386 izlenme - 3 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 14.103 izlenme - 1 yıl önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 02:41
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 4.867 izlenme - 6 ay önce A9 Kanalında kedicikleri ve aslanları ile yaptığı programda Adnan Oktar Rus Kediciğini öve öve bitiremedi.
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 05:45
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 6.446 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyada "Adnan Oktar ve kedicikleri" diye sürekli gündemde olan Adnan Oktar çok konuşulan canlı yayınını havuz başına taşımış.
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 13.568 izlenme - 1 yıl önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 12.264 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.841 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 00:47
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 4.191 izlenme - 5 ay önce A9 TV 'de yayınına artık havuz başında devam eden Adnan Oktar'a aslanlarından inanılmaz iltifatlar geliyor.
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği  Kediciği 00:41
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği Kediciği 5.556 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar A9 TV yayınlanan programında kediciklerinden birini küçük kuzulara benzetmiş.Adnan Oktar bu kediciğini öve öve bitirememiş.
Adnan Hocanın Kedicikleri Kurtlarını Döktü 02:12
Adnan Hocanın Kedicikleri Kurtlarını Döktü 838 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar’ın A9 TV programında yayınlanan programında kedicikleri çalan oyun havası eşliğinde kurtlarını dökmüş.
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 01:19
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 8.161 izlenme - 10 ay önce Maşallah hocam yine yakıyorsunuz. Keza kedicikler de. Neşeniz daim olsun!!!