Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Oktar ve Kediciklerinden Harlem Shake! 00:30
Adnan Oktar ve Kediciklerinden Harlem Shake! 431.529 izlenme - 9 yıl önce Adnan Oktar ve kedicikleri son zamanların popüler dansı Harlem Shake'ı yaptı.
Adnan Oktar'ın Kuran'ı Su Gibi Ezbere Bilen Talebesi 00:38
Adnan Oktar'ın Kuran'ı Su Gibi Ezbere Bilen Talebesi 479.721 izlenme - 8 yıl önce Adnan Oktar'ın Kuran'ı su gibi ezberden bilen talebesi
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 03:38
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 355.066 izlenme - 7 yıl önce A9 tv'de yayınlanan Adnan Oktar'ın sunduğu programda dans eden kırmızı elbiseli kedicik dansıyla yürek hoplattı.
Tarzıyla Dikkat Çeken Kediciğin Harika Dansı 02:33
Tarzıyla Dikkat Çeken Kediciğin Harika Dansı 90.710 izlenme - 5 yıl önce Tarzıyla dikkat çeken Adnan Oktar'ın kediciği Tuğba Bozkurt harika dansını izliyoruz
Adnan Oktar Kediciğin Güzelliği Karşısında Kendinden Geçti 00:58
Adnan Oktar Kediciğin Güzelliği Karşısında Kendinden Geçti 120.277 izlenme - 8 yıl önce Dekolteleri ve tarzlarıyla olay olan kediciklere yeni katılan güzel karşısında Adnan Hoca ne yapacağını şaşırıyor ve iltifat etme işini abartıyor.
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik 01:01
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik 44.914 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dansları ile gündeme oturan kediciklerden biri yine hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı 02:08
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı 41.747 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın sohbet programına ara verip müziğe dansları ile eşlik eden güzel kediciklerin dansı adeta baş döndürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nagehan Alçı ile Adnan Oktar Arasında Grup Sek s Tartışması 02:38
Nagehan Alçı ile Adnan Oktar Arasında Grup Sek s Tartışması 35.554 izlenme - 4 yıl önce Çocuklara tacizden askeri casusluğa kadar 30 suçlama yöneltilen Adnan Oktar yıllar önce katıldığı bir televizyon programında Nagehan Alçı'nın grup seks sorusu karşısında oldukça gerilmiş. Adnan OKTAR gözaltına alınırken konuştu: İngilizler'in oyunu https://www.izlesene.com/video/adnan-oktar-ingilizlerin-oyunu/10321788
Adnan Oktar'ın Rus Kedicik ile Dansı 00:51
Adnan Oktar'ın Rus Kedicik ile Dansı 41.469 izlenme - 5 yıl önce A9TV'de yayınlanan hoş sohbet programına dans ile ara veren Adnan Oktar bu sefer kediciklerin oynamasına dayanamayıp kendini piste atmış.
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 00:47
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 41.466 izlenme - 6 yıl önce A9TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Oktar. Bir kediciğinin oynarken sergilediği bakışlarından etkilenmemiş değil.
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 00:50
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 41.608 izlenme - 5 yıl önce Derin bakışlı kedicikler yine kıvıra kıvıra Adnan hocalarını etkilemeye çalışıyor. Tabi ki yine güzeller ve yine maşallahları var.
Ankara Havası İle Coşan Kedicik 02:03
Ankara Havası İle Coşan Kedicik 22.682 izlenme - 5 yıl önce Uzun saçlı sarışın güzel kedicik çalan Ankara Havası eşliğinde Adnan Hocasına karşı hünerlerinin sergiliyor.
Süper Seksi Elbiseli Beril Adnan Oktar İçin Dans Ediyor 02:07
Süper Seksi Elbiseli Beril Adnan Oktar İçin Dans Ediyor 23.115 izlenme - 4 yıl önce http://harunyahya.org/ http://www.a9hd.com/ http://harunyahya.org/list/type/5/nam...
Mini Etekli Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı 01:05
Mini Etekli Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı 28.705 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın Aslı ve Saliha isimli kedicikleri çalan müzik eşliğinde Hocalarını etkileme çabasındalar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Aslanları Tarafından Tepeden Tırnağa Övülme Seansı 02:09
Adnan Oktar'ın Aslanları Tarafından Tepeden Tırnağa Övülme Seansı 17.221 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar çoğu zaman kediciklerinin övgü dolu sözleri ile karşımıza çıkıyordu şimdi ise aynı övgüler aslanlar tarafından yapılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kedicik Beril'in Adnan Oktar İle Dansı 02:37
Kedicik Beril'in Adnan Oktar İle Dansı 17.999 izlenme - 5 yıl önce Güzel Kedicik Beril, Mahzuni Şerif’in parçasında Adnan Oktar’la dans ediyor.Dans eden kedicik Hocasını bakışları ile etki altına almış.
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 02:41
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 19.699 izlenme - 6 yıl önce A9 Kanalında kedicikleri ve aslanları ile yaptığı programda Adnan Oktar Rus Kediciğini öve öve bitiremedi.
Adnan Oktar'ın Dekolteli Kediciğinden Olay Dans 01:03
Adnan Oktar'ın Dekolteli Kediciğinden Olay Dans 14.349 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dans ve müzik video kesitlerinden oluşan bir topluluk kanalıdır.Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik 00:54
Yalan Dünya’da Dans Eden Peçeli Kedicik 14.129 izlenme - 5 yıl önce Bizim dertlendiğimiz türküde sen nasıl oynarsın bre kedicik. Neşet Ertaş'ı mezarında ters döndürdün abla.
''Zor İmiş Meğer'' Türküsünde Bile Dans Eden Kedicik 00:49
''Zor İmiş Meğer'' Türküsünde Bile Dans Eden Kedicik 15.929 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ı etkilemek için uzun havada bile dans edebilecek yeteneğe sahip kediciklerin yine yine yeniden dans şovunu izliyoruz.
Konyalı Kediciğin Harika Kaşık Oyunu 01:10
Konyalı Kediciğin Harika Kaşık Oyunu 13.963 izlenme - 5 yıl önce Düğünlerde çalınmasına alışık olduğumuz güzel bir oyun havasında kaşık oyunu oynayan Gizem Soylu'yu izliyoruz. Adnan Oktar'ın Konyalı kediciği Gizem Soylu'nun oyun havasında gösterdiği başarılı performansı.
Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik 01:49
Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik 12.726 izlenme - 5 yıl önce Adnan Hocası İçin Oynayan Sarışın Kedicik Adnan Oktar'ın dünyalar güzeli kediciklerinden biri olan Pınar hanım şahane dansıyla karşınızda.
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği 00:35
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği 13.136 izlenme - 6 yıl önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca A9 TV Kanalında yayınlanan programında güzel kediciğini Christina Aguilera benzetmiş.