Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 00:20
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 10.813 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar’ın 16 Nisan 2016 tarihli A9 TV programında Adnan Oktar'ın kediciği süper ötesi dekoltesi ile yürek hoplattı.
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 18.337 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 07:04
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 3.520 izlenme - 1 hafta önce Nefesimiz, kalbimiz, ruhumuz, bir tanemiz Adnan Oktar’ın kediciklerini kahkahaya boğan en iyi esprileri. Adnan Hoca en eğlenceli halleri ile karşınızda.
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği  Kediciği 00:41
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği Kediciği 4.707 izlenme - 3 hafta önce Adnan Oktar A9 TV yayınlanan programında kediciklerinden birini küçük kuzulara benzetmiş.Adnan Oktar bu kediciğini öve öve bitirememiş.
Adnan Oktar'ın Online Esprisi 00:43
Adnan Oktar'ın Online Esprisi 3.860 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar’ın 9 Nisan 2016 tarihli A9 TV de yayaınlanan programında yaptığı espri ile yine kediciklerini gülme krizine sokmuş.Adnan Oktar online kelimesini bakın nasıl açıklamış?
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 108.543 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 01:24
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 9.359 izlenme - 2 ay önce Bir süredir erkeklerle program yapan Adnan Oktar geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak programa Victoria isimli 19 yaşında genç bir kız konuk etti.
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 16.313 izlenme - 5 ay önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Oktar'ın Christina Aguilera'ya Benzeyen Seksi Konuğu 01:07
Adnan Oktar'ın Christina Aguilera'ya Benzeyen Seksi Konuğu 4.136 izlenme - 1 ay önce A9 TV'de programındaki kedicikleri ile dillerden düşmeyen Adnan Oktar programına konuk olan konuğunu Christina Aguilera'ya benzetmiş.
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 01:19
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 7.054 izlenme - 2 ay önce Maşallah hocam yine yakıyorsunuz. Keza kedicikler de. Neşeniz daim olsun!!!
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 00:59
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 4.765 izlenme - 2 ay önce Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kediciği Tülay Kumaşçı sosyal medyada fotoğrafları ile yürek hoplatıyor. Bakalım Adnan Hoca bu kediciği hakkında neler düşünüyor?
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 00:38
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 38.278 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 13.274 izlenme - 6 ay önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 11.385 izlenme - 7 ay önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 00:47
Adnan Oktar Kedicikler'e Komando Marşı Söyletti 3.394 izlenme - 2 ay önce Kedicikleriyle yaptığı sohbetle dikkat çeken Adnan Oktar, bu kez kediciklerine 'komando marşı' söyletti. Kediciklerin o anları ekrana böyle yansıdı...
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 10.057 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.462 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 56.779 izlenme - 3 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 00:42
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 22.135 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar talebelerinden birini döner yerken yakalıyor 02.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 00:12
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 24.380 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu ))
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 02:46
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 7.540 izlenme - 8 ay önce Adnan Hoca'nın kediciklerinden Beyza Bayraktar çalan müziğe kendine kaptırmış. Kaşıkları eline ala Adnan Hoca'da kediciğine eşlik etmiş.
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 00:19
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 7.743 izlenme - 8 ay önce Adnan Hocamız kadroyu güçlendirmek adına transfer sezonuna yabancı sınırınında kalkması ile birlikte Hollandalı takviyesi yapmış, hanım kızımızda çok güzel dans ediyor. Bu kıvrak hareketleri Amsterdam Red Light'ta öğrenmiş olsa gerek.
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Halaya Kaldırması 01:33
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Halaya Kaldırması 3.796 izlenme - 4 ay önce Sayın hocamız dünya da Cennet nasıl yaşanır farklı bir acıdan bize yine gösteriyor, Not:Evet kıskanıyorum hocamızı,
Cüneyt Özdemirden Adnan Hocanın Kediciklerine İkindi Namazı Kaç Rekat 01:49
Cüneyt Özdemirden Adnan Hocanın Kediciklerine İkindi Namazı Kaç Rekat 7.885 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Özdemir'den Adnan Hocanın Kediciklerine "İkindi Namazı Kaç Rekat" Adnan Hoca'nın "Kedicikleri" Cüneyt Özdemir'e konuştu,
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 00:33
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 6.845 izlenme - 1 yıl önce Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi Adnan Hocanın kediciklerinden Tülay Kumaşçının verdiği pozlar baya cüretkar ve verdiği son pozda işte böyle izleyelim
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 05:08
Adnan Oktar'ın Elini Sıkan İspanya'nın En Güzel 2 Kadını 7.300 izlenme - 9 ay önce Adnan Hocamız bu sefer de ispanyalı güzellerimizle buluştu. Bakalım kedicikler neler yapmış.
Adnan Oktar: Demba Ba Dindar Bir Delikanlı 01:38
Adnan Oktar: Demba Ba Dindar Bir Delikanlı 8.458 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hoca adıyla bilinen Adnan Oktar sahibi olduğu A9TV Kanalında yaptığı programda Beşiktaşlı Demba Ba'ya övgüler yağdırdı.
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 00:30
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 19.647 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar - Harlem Shake Dansı
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 01:53
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 2.331 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez, Hollywood'un efsane ismi Marilyn Monroe kılığına girip şarkı söyledi.
Adnan Oktar Esmer Kedicigini Dansa Kaldırdı 02:44
Adnan Oktar Esmer Kedicigini Dansa Kaldırdı 1.047 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar Esmer Kedicigini Dansa Kaldırdı Adnan Oktar'ın esmer güzeli kediciği ile yapmış olduğu dans kameralara böyle yansıdı...