Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 02:30
Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 4.103 izlenme - 2 gün önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın A9 TV Kanalında yayınlanan programında dövmeli kediciği dansı ile herkesi büyüledi.
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 00:47
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 753 izlenme - 7 saat önce A9TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Oktar. Bir kediciğinin oynarken sergilediği bakışlarından etkilenmemiş değil.
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 00:50
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 4.212 izlenme - 3 hafta önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9 TV'de yayınlanan programında peçe takıp oryantal dansı yapan kedicik hocasını oldukça etkilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 110.195 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 00:28
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 3.509 izlenme - 3 hafta önce A9 TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın keyfine diyecek yok.
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 00:38
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 5.003 izlenme - 4 hafta önce Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yorumcusu Nihat Doğan, kedicikleri ile üne kavuşan Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın taklidini yaptı.
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 02:17
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 3.305 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar ve kedicikleri, bazende misafirleri... Her programı olay her programı hareketli geçen Adnan hocanın ekranlara yansıyan beyin yakan dans performansı
Roman Havası İle Coşan Adnan Hoca 02:16
Roman Havası İle Coşan Adnan Hoca 543 izlenme - 1 gün önce A9 TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Hoca roman havasında öyle bir coşmuş ki dans bittiğinde ayakta alkışlanmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 20.212 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 00:20
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 13.707 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar’ın 16 Nisan 2016 tarihli A9 TV programında Adnan Oktar'ın kediciği süper ötesi dekoltesi ile yürek hoplattı.
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 00:21
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 7.264 izlenme - 3 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı programla ününe ün katan Adnan Oktar programında ayağa kalkınca karizmasını ikiye katlamış izliyoruz.
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 01:51
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 7.555 izlenme - 4 ay önce A9 TV Kanalında yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca, bu sefer sohbet ortamını havuz kenarına taşımış ve yine vermiş coşkuyu.
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 18.159 izlenme - 10 ay önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 01:24
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 11.469 izlenme - 7 ay önce Bir süredir erkeklerle program yapan Adnan Oktar geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak programa Victoria isimli 19 yaşında genç bir kız konuk etti.
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 04:01
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 4.654 izlenme - 3 ay önce A9 TV'de kedicikleri ve aslanları ile yaptığı sohbet programıyla adından söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca yeni kediciğini jelibona benzetiyor.
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 00:38
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 38.420 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 02:41
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 4.735 izlenme - 4 ay önce A9 Kanalında kedicikleri ve aslanları ile yaptığı programda Adnan Oktar Rus Kediciğini öve öve bitiremedi.
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 05:45
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 6.369 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada "Adnan Oktar ve kedicikleri" diye sürekli gündemde olan Adnan Oktar çok konuşulan canlı yayınını havuz başına taşımış.
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 00:47
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 4.106 izlenme - 3 ay önce A9 TV 'de yayınına artık havuz başında devam eden Adnan Oktar'a aslanlarından inanılmaz iltifatlar geliyor.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 13.893 izlenme - 11 ay önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
İşte Adnan Oktar'ın Yatak Odası 04:34
İşte Adnan Oktar'ın Yatak Odası 3.115 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar burada uyuyor! Adnan Oktar yatak odasının kapılarını ilk defa kameralara açtı. Kameraman odaya girmeden önce evdeki birbirinden güzel eserleri ve şahane tabloları görüntüledi. Fas ve Osmanlı motiflerinin hakim olduğu yatak odası izleyiciler tarafından çok beğenildi.
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 57.279 izlenme - 3 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği  Kediciği 00:41
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği Kediciği 5.416 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar A9 TV yayınlanan programında kediciklerinden birini küçük kuzulara benzetmiş.Adnan Oktar bu kediciğini öve öve bitirememiş.
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 13.111 izlenme - 12 ay önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 02:29
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 3.043 izlenme - 3 ay önce A9 TV'de kedicikler ile yaptığı programla ünlenen Adnan Oktar kaju, kakao, Brüksel lahanası ile vb ilgili yaptığı esprilerle yine gündemden düşmeyecek.
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 11.795 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.
Adnan Oktar: Madonna Evimde Kalacak 05:53
Adnan Oktar: Madonna Evimde Kalacak 2.553 izlenme - 3 ay önce Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar, Madonna ile Çırağan Sarayı'nda buluşmasında neler yaşandığını anlattı. Madonna'nın kendisine "Yüzünde bir aydınlık var, bakışların çok güzel" dediğini söyleyen Oktar, Madonna'nın ipek halı hediye ettiğini söyledi. "Ben aslında Madonna'dan söz de aldım, bir dahaki sefere geldiğinde bizim evde kalması için. Deniz manzaralı ve güvenlikli dedim. Olumlu karşıladı" diyen Oktar, "Madonna'dan kedicik olmaz" yorumuna itiraz etti.
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 01:19
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 7.845 izlenme - 7 ay önce Maşallah hocam yine yakıyorsunuz. Keza kedicikler de. Neşeniz daim olsun!!!
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.755 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 07:04
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 4.135 izlenme - 5 ay önce Nefesimiz, kalbimiz, ruhumuz, bir tanemiz Adnan Oktar’ın kediciklerini kahkahaya boğan en iyi esprileri. Adnan Hoca en eğlenceli halleri ile karşınızda.