Hoşgeldiniz!

Adnan Hoca Videoları İzle

Sarışın Kedicikler Dansları İle Yürek Hoplattı 01:53
Sarışın Kedicikler Dansları İle Yürek Hoplattı 9.647 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın sarışın kedicikleri Zeynep ve Mehtap A9 TV'de yayınlanan programda ortaya koydukları dans ile yürek hoplattı.
Oryantal Dansı İle Büyüleyen Kedicik 03:20
Oryantal Dansı İle Büyüleyen Kedicik 7.205 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın fenomen kediciği Beyza Bayraktar A9TV kanalında yayınlanan programda kendini arap müziğinin ritimlerine bırakmış.
Amerikalı Kediciklerden Salsa Şov 00:39
Amerikalı Kediciklerden Salsa Şov 869 izlenme - 2 gün önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca Amerikalı Kediciklerine salsa yaptırıyor. Adnan Hocanın keyfine diyecek yok.
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği 00:35
Adnan Hocanın Christina Aguilera'ya Benzeyen Kediciği 7.315 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca A9 TV Kanalında yayınlanan programında güzel kediciğini Christina Aguilera benzetmiş.
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 00:47
Adnan Hocasını Bakışları İle Yiyen Kedicik 13.691 izlenme - 4 ay önce A9TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla adından sık sık söz ettiren Adnan Oktar. Bir kediciğinin oynarken sergilediği bakışlarından etkilenmemiş değil.
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 111.338 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Oynarken Bakışları İle Adnan Hocalarını Yiyen Kedicikler 01:28
Oynarken Bakışları İle Adnan Hocalarını Yiyen Kedicikler 2.073 izlenme - 3 hafta önce Adnan Hocanın A9TV'deki programında esmer ve kumral güzel kedicikleri oynarken sergiledikleri bakışlar ile hocalarını etkilemek için kapışmış.
Adnan Oktar'ın Dostoyevski Esprisi 01:57
Adnan Oktar'ın Dostoyevski Esprisi 1.459 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'dan yürekleri ısıtan, küsleri barıştıran, dosta güven düşmana korku salan Dostoyevski esprisi.
Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 02:30
Dövmeli Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 8.875 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın A9 TV Kanalında yayınlanan programında dövmeli kediciği dansı ile herkesi büyüledi.
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 20.633 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 00:20
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 14.827 izlenme - 9 ay önce Adnan Oktar’ın 16 Nisan 2016 tarihli A9 TV programında Adnan Oktar'ın kediciği süper ötesi dekoltesi ile yürek hoplattı.
Adnan Hoca Che Guevara'nın İsminin Nereden Geldiğini Anlattı 00:59
Adnan Hoca Che Guevara'nın İsminin Nereden Geldiğini Anlattı 2.938 izlenme - 2 ay önce Adnan Hoca gene ilginç açıklamalrıyla bugünkü programına damga vurdu.Adnan Hoca Che Guevara isminin nereden geldiğini anlatarak programının formatını şaşırdı iyice izliyoruz
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 19.279 izlenme - 1 yıl önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 01:24
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 12.789 izlenme - 11 ay önce Bir süredir erkeklerle program yapan Adnan Oktar geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak programa Victoria isimli 19 yaşında genç bir kız konuk etti.
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 00:38
Adnan Hocadan Yeni Kediciğe Şok Sözler! 38.537 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 00:21
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 7.501 izlenme - 6 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı programla ününe ün katan Adnan Oktar programında ayağa kalkınca karizmasını ikiye katlamış izliyoruz.
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 01:51
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 8.161 izlenme - 7 ay önce A9 TV Kanalında yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca, bu sefer sohbet ortamını havuz kenarına taşımış ve yine vermiş coşkuyu.
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 00:28
İki Kedicik Birden Oynatan Adnan Oktar’ın Keyfi 4.935 izlenme - 4 ay önce A9 TV Kanalında kedicikleri ile yaptığı programla üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın keyfine diyecek yok.
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 00:50
Oryantal Dansı İle Adnan Oktar'ı Büyüleyen Kedicik 4.857 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9 TV'de yayınlanan programında peçe takıp oryantal dansı yapan kedicik hocasını oldukça etkilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Kaşıklarla Döktürüyor 06:36
Adnan Oktar'ın Kaşıklarla Döktürüyor 3.570 izlenme - 3 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı program ile üne kavuşan Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca bu sefer almış eline kaşıkları oyun havası eşliğinde hünerlerini sergiliyor.
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 00:38
Nihat Doğan'dan Adnan Oktar Taklidi 5.582 izlenme - 4 ay önce Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yorumcusu Nihat Doğan, kedicikleri ile üne kavuşan Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hoca'nın taklidini yaptı.
Adnan Oktar'ın Kediciği İle Kurtlarını Dökmesi 01:35
Adnan Oktar'ın Kediciği İle Kurtlarını Dökmesi 2.893 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca kedicikleri ile sohbet ve eğlenceli halleri ile adından sık sık söz ettiriyor.
Adnan Hocanın Kediciği Dansı İle Baş Döndürdü 01:29
Adnan Hocanın Kediciği Dansı İle Baş Döndürdü 305 izlenme - 7 gün önce Adnan Hoca nam-ı diğer Adnan Oktar'ın A9TV'de yayınlanan sohbet programında coşan genç kedicik dansı ile büyüledi.
Ankara Oyun Havası İle Coşan Kedicikler 04:34
Ankara Oyun Havası İle Coşan Kedicikler 1.227 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9TV'de yayınlanan programında kedicikler Ankara oyun havası eşliğinde hünerlerini sergilemişler.
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 57.504 izlenme - 3 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 04:01
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 5.252 izlenme - 6 ay önce A9 TV'de kedicikleri ve aslanları ile yaptığı sohbet programıyla adından söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca yeni kediciğini jelibona benzetiyor.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 14.237 izlenme - 1 yıl önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 02:17
Adnan Oktar’ın Ankara Havası İle Coşması 3.689 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar ve kedicikleri, bazende misafirleri... Her programı olay her programı hareketli geçen Adnan hocanın ekranlara yansıyan beyin yakan dans performansı
Ankara Havasında Kurtlarını Döken Kedicikler 03:01
Ankara Havasında Kurtlarını Döken Kedicikler 3.326 izlenme - 3 ay önce Aknan Oktar'ın A9TV'de yayınlanan programında kedicikleri çalan Ankara Havası eşliğinde oynamaya doyamamışlar.
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 12.811 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.