Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 14.718 izlenme - 2 ay önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 106.404 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 12.672 izlenme - 4 ay önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 10.335 izlenme - 4 ay önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 00:38
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 38.152 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 9.166 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Halaya Kaldırması 01:33
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Halaya Kaldırması 3.384 izlenme - 1 ay önce Sayın hocamız dünya da Cennet nasıl yaşanır farklı bir acıdan bize yine gösteriyor, Not:Evet kıskanıyorum hocamızı,
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.282 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 56.530 izlenme - 2 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 00:19
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 7.662 izlenme - 6 ay önce Adnan Hocamız kadroyu güçlendirmek adına transfer sezonuna yabancı sınırınında kalkması ile birlikte Hollandalı takviyesi yapmış, hanım kızımızda çok güzel dans ediyor. Bu kıvrak hareketleri Amsterdam Red Light'ta öğrenmiş olsa gerek.
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 02:46
Adnan Hoca Kediciği İle Kaşık Havası Oynadı 6.803 izlenme - 5 ay önce Adnan Hoca'nın kediciklerinden Beyza Bayraktar çalan müziğe kendine kaptırmış. Kaşıkları eline ala Adnan Hoca'da kediciğine eşlik etmiş.
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 00:42
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 22.056 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar talebelerinden birini döner yerken yakalıyor 02.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 00:12
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 24.231 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu ))
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 01:53
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 2.285 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez, Hollywood'un efsane ismi Marilyn Monroe kılığına girip şarkı söyledi.
Cüneyt Özdemirden Adnan Hocanın Kediciklerine İkindi Namazı Kaç Rekat 01:49
Cüneyt Özdemirden Adnan Hocanın Kediciklerine İkindi Namazı Kaç Rekat 7.816 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Özdemir'den Adnan Hocanın Kediciklerine "İkindi Namazı Kaç Rekat" Adnan Hoca'nın "Kedicikleri" Cüneyt Özdemir'e konuştu,
Adnan Oktar: Demba Ba Dindar Bir Delikanlı 01:38
Adnan Oktar: Demba Ba Dindar Bir Delikanlı 8.345 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hoca adıyla bilinen Adnan Oktar sahibi olduğu A9TV Kanalında yaptığı programda Beşiktaşlı Demba Ba'ya övgüler yağdırdı.
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 00:33
Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi 5.880 izlenme - 1 yıl önce Tülay Kumaşçı Son Pozunda da Dekolteden Ödün Vermedi Adnan Hocanın kediciklerinden Tülay Kumaşçının verdiği pozlar baya cüretkar ve verdiği son pozda işte böyle izleyelim
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 00:30
Adnan Hoca'dan Harlem Shake 19.550 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar - Harlem Shake Dansı
Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi 00:50
Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi 9.332 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar yaratıcı esprilerine bir yenisini daha ekledi 12.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Demirhindi Esprisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Muhteşem Üstü Muhteşem - Adnan Oktar 00:54
Muhteşem Üstü Muhteşem - Adnan Oktar 5.217 izlenme - 9 ay önce adnan oktar muhteşem üstü muhteşemlerini toplamış ve gövde gösterisi yapmış, dosta güven düşmana meme salmış maşallah hocam maşallah gerçekten muhteşem üstü muhteşem
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 00:39
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 18.065 izlenme - 2 yıl önce Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar
Sibel Meriç: Okan Bayülgen'in Kediciği Olmak İstiyorum 01:04
Sibel Meriç: Okan Bayülgen'in Kediciği Olmak İstiyorum 4.344 izlenme - 1 yıl önce Ünlü şovmen Okan Bayülgen'in programında göğsünün açılmasıyla adından söz ettiren şarkıcı Sibel Meriç, Beyaz TV'de yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk oldu. Sibel Meriç, Tahir Sarıkaya'nın, 'Adnan Hoca'nın kediciği olmak ister misin?' sorusuna ise, 'Hayır ben Okan'ın kediciğiyim. Onu aldatmak istemiyorum. Sadece onun kediciği olmak istiyorum. Zaten Okan Bayülgen'in kediciğiyim ne gerek var Adnan Hoca'ya' karşılığını verdi.
Adnan Hoca Taklidi 03:28
Adnan Hoca Taklidi 10.285 izlenme - 3 yıl önce Kayserili Gençlerden Adnan Hoca Taklidi iddaa Ediyorum Bu Video Tıklanma Rekoru Kırar...!!
Adnan Oktar Kediciklerle Halayda 02:59
Adnan Oktar Kediciklerle Halayda 942 izlenme - 3 ay önce Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri kendini aştı. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler şaşırtmaya devam ediyor.
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 00:21
Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik 2.063 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ı Çıldırtan Seksi Kedicik Adnan Oktar'ın kediciği hocayı çıldırttı öyle bir roman havası oynadı ki Adnan hocanın ağzı açık kaldı.
Kediciğin Göğsüne Zoom Yapan Kameraman 01:02
Kediciğin Göğsüne Zoom Yapan Kameraman 2.549 izlenme - 1 yıl önce Dekolteleri ve ilginç tarzlarıyla her zaman olay olan 'kedicik'lerden bir tanesinin göğüs dekoltesine zum yapılınca stüdyoda ilginç anlar yaşandı. Her yaptıkları ile olay olan Kedicikler'in programın eski bölümlerinden bir tanesinde yaşadıkları olay programın tarihine geçti. KAMERAMAN GÖĞÜSLERE ZOOMLADI Dekolteleri ve ilginç tarzlarıyla her zaman olay olan kediciklerden bir tanesinin göĞüs dekoltesine zum yapılınca stüdyoda ilginç anlar yaşandı.
Origamici Abla ve Adnan Oktar 00:48
Origamici Abla ve Adnan Oktar 2.832 izlenme - 9 ay önce şimdi sayın adnan hocam öncelikle o aplamızın sana hediyesi küçük olabilir, senin onu hatırlaman için o küçük hediye yeterli de olabilir ama o hediyeye gelene kadar o memintolar da tombiktoymuş onlar hiç de küçük değilmiş onları nasıl unutacan da o hediye işe yarayacak? ne uzun cümle kurdum yaa bi su içeyim.
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 00:38
Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği 3.545 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın Tutkusu Çok Güzel Olan Kediciği
hayrettin sevgisi adnan hoca farkıyla 01:42
hayrettin sevgisi adnan hoca farkıyla 6.954 izlenme - 4 yıl önce
İsmail Baki'nin Adnan Hoca Taklidi Çok Güldürdü! 03:00
İsmail Baki'nin Adnan Hoca Taklidi Çok Güldürdü! 5.726 izlenme - 4 yıl önce Çismail Baki Adnan Hoca Taklidi