Hoşgeldiniz!

adnan hoca

Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 00:45
Adnan Oktar'ın Liseli Kediciği 110.031 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar A9 TV ekranlarında yayınlanan programında kediciklerinden birini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. A9 TV ekranlarında canlı yayın yapan Adnan Oktar, son programında kediciklerini överken yine ilginç benzetmeler yaptı. "LİSELİ GİBİ OLMUŞSUN" Kedicikleri tek tek değerlendiren Adan Oktar, kızlardan bir tanesini kıyafetinden dolayı liseli kızlara benzetti. Diğer kızlar da Oktar'ın bu değerlendirmesini yorumlarıyla onayladı.
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 00:21
Adnan Oktar'ın Ayağa Kalkınca Karizmasının Artması 7.136 izlenme - 2 ay önce A9 TV'de kedicikleri ile yaptığı programla ününe ün katan Adnan Oktar programında ayağa kalkınca karizmasını ikiye katlamış izliyoruz.
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 07:49
Kedicikler Dekoltede Sınır Tanımıyor 19.976 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar'ın kedicik diye hitap ettiği güzelleri sosyal medyada bikinili fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Tülay Kumaşçı'nın paylaştığı fotoğrafta yanında diğer iki kedicik Gülşah Güçyetmez ve Yasemin Ayşe Kiriş de bulunuyor. Kediciklerin son olarak paylaştıkları bikinili pozlar sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Adnan Oktar´ın kediciği Gülşah Güçyetmez Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı Adnan Oktar´ın kediciği Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar´ın kediciği Damla Pamir Adnan Oktar´ın kediciği Aylin Kocaman Adnan Oktar'ın kediciği Beril Koncagül Adnan Oktar'ın kediciği Semra Özgiray Adnan Oktar'ın kediciği: Sibel Yılmaztürk Adnan Oktar'ın kediciği: Merve Büyükbayrak Adnan Oktar'ın kediciği Ebru Altan Adnan Oktar´ın kediciği Görkem Erdoğan Adnan Oktar'ın kediciği Esra Saraçoğlu
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 00:20
Adnan Oktar'ın Süper Dekolteli Sarışın Kediciği 13.417 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın 16 Nisan 2016 tarihli A9 TV programında Adnan Oktar'ın kediciği süper ötesi dekoltesi ile yürek hoplattı.
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 01:51
Kedicikler Havuz Başında Dans Ediyor 7.321 izlenme - 2 ay önce A9 TV Kanalında yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca, bu sefer sohbet ortamını havuz kenarına taşımış ve yine vermiş coşkuyu.
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 04:01
Adnan Oktar'ın Jelibon Kediciği 4.419 izlenme - 2 ay önce A9 TV'de kedicikleri ve aslanları ile yaptığı sohbet programıyla adından söz ettiren Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca yeni kediciğini jelibona benzetiyor.
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 01:24
Adnan Hoca'ya Sözlerini Unutturan Kedicik 10.915 izlenme - 6 ay önce Bir süredir erkeklerle program yapan Adnan Oktar geçtiğimiz günlerde bu kuralını bozarak programa Victoria isimli 19 yaşında genç bir kız konuk etti.
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 01:45
Adnan Oktar Bu Kez Kaşıkla Oynadı 17.779 izlenme - 9 ay önce Sırp Kedicikle yaptığı dansla ilgili aldığı tepkilere kulak asmayan Adnan Hoca bu kez kedicik Ceylan Özbudak'la karşılıklı oynadı.
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 02:41
Adnan Oktar'ın Terbiyeli Rus Kediciği 4.638 izlenme - 3 ay önce A9 Kanalında kedicikleri ve aslanları ile yaptığı programda Adnan Oktar Rus Kediciğini öve öve bitiremedi.
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 00:47
Adnan Oktar'ın Karizmasının Zirvenin Üstünde Olması 4.076 izlenme - 2 ay önce A9 TV 'de yayınına artık havuz başında devam eden Adnan Oktar'a aslanlarından inanılmaz iltifatlar geliyor.
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 05:45
Adnan Oktar'ın Havuz Başındaki Canlı Yayını 6.337 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada "Adnan Oktar ve kedicikleri" diye sürekli gündemde olan Adnan Oktar çok konuşulan canlı yayınını havuz başına taşımış.
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 00:38
Adnan Hocadan yeni kediciğe şok sözler! 38.399 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı bir kez daha kadın konuklarıyla gündem oldu.
İşte Adnan Oktar'ın Yatak Odası 04:34
İşte Adnan Oktar'ın Yatak Odası 3.037 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar burada uyuyor! Adnan Oktar yatak odasının kapılarını ilk defa kameralara açtı. Kameraman odaya girmeden önce evdeki birbirinden güzel eserleri ve şahane tabloları görüntüledi. Fas ve Osmanlı motiflerinin hakim olduğu yatak odası izleyiciler tarafından çok beğenildi.
Adnan Oktar: Madonna Evimde Kalacak 05:53
Adnan Oktar: Madonna Evimde Kalacak 2.549 izlenme - 2 ay önce Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar, Madonna ile Çırağan Sarayı'nda buluşmasında neler yaşandığını anlattı. Madonna'nın kendisine "Yüzünde bir aydınlık var, bakışların çok güzel" dediğini söyleyen Oktar, Madonna'nın ipek halı hediye ettiğini söyledi. "Ben aslında Madonna'dan söz de aldım, bir dahaki sefere geldiğinde bizim evde kalması için. Deniz manzaralı ve güvenlikli dedim. Olumlu karşıladı" diyen Oktar, "Madonna'dan kedicik olmaz" yorumuna itiraz etti.
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 02:29
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 2.994 izlenme - 2 ay önce A9 TV'de kedicikler ile yaptığı programla ünlenen Adnan Oktar kaju, kakao, Brüksel lahanası ile vb ilgili yaptığı esprilerle yine gündemden düşmeyecek.
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği  Kediciği 00:41
Adnan Hocanın Küçük Kuzulara Benzettiği Kediciği 5.309 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar A9 TV yayınlanan programında kediciklerinden birini küçük kuzulara benzetmiş.Adnan Oktar bu kediciğini öve öve bitirememiş.
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 03:34
Adnan Hoca'nın Sırbistanlı Konuğuyla Dans Etmesi 13.807 izlenme - 10 ay önce Hocaların hocası, kediciklerin bir tanesi, aşkı, canı, cananı Adnan Hoca, yabancı kontenjanından son transferi Sırbistanlı kediciği ile birlikte adeta bir orta oyunu edasıyla canlı yayında birlikte dans etmişler. Sırbistanlı kediciğin bu dans figürlerini ne zaman öğrendiği ve ortama nasıl bu kadar hızlı adapte olduğu şaşırttıcı. Adnan Hoca'nın dans ederken elleriyle yaptığı hareket bana manav usulü tartma hareketi gibi geldi kara sizin.
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 01:17
Adnan Oktar'ın Talebelerini Mehter Marşıyla Coşturması 12.941 izlenme - 11 ay önce A9 Televizyonu'nda programı yayınlanan Adnan Oktar yayın esnasında Mehter Marşının çalmasıyla talebelerini coşturuyor.
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 01:19
Mart'a Yaklaşırken Kedicikler ve Adnan Hoca 7.736 izlenme - 6 ay önce Maşallah hocam yine yakıyorsunuz. Keza kedicikler de. Neşeniz daim olsun!!!
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 00:38
Aşkım Tarz Olmuşsun Maşallah - Adnan Oktar 57.210 izlenme - 3 yıl önce hani derler ya insan önce kendini beğenecek diye, adnan oktar'ınki de o hesap diyeceğim ama o kendisine nasıl aşık olduysa artık. kedicikler de yalakalıkta ve iltifatta sınır tanımayarak her defasında daha da fazla iltifat etmekteler maşallah hocam.
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 07:04
Adnan Oktar'dan Espri Bombardımanı 4.045 izlenme - 4 ay önce Nefesimiz, kalbimiz, ruhumuz, bir tanemiz Adnan Oktar’ın kediciklerini kahkahaya boğan en iyi esprileri. Adnan Hoca en eğlenceli halleri ile karşınızda.
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 00:37
Kedicik Canlı Yayında Çıldırdı 11.265 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programında kediciklerden biri sohbetten sıkılmış olacak ki, çalan müzikle kendini ortaya atmış çılgınca dans ediyor.
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 03:26
Kedicikten Dar Elbiseyle Yürek Hoplatan Dans 17.714 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın gözde kediciklerinden Beyza Bayraktar giydiği kıyafet ve yaptığı dansla izleyenleri ekrana kitledi. O anları izliyoruz.
Adnan Hocasına Baktıkça İçi Eriyen Kedicik 01:05
Adnan Hocasına Baktıkça İçi Eriyen Kedicik 4.051 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın A9 TV kanalında yayınlanan programında güzel kedicik Ebru Altan hocasına karşı duygularını bakın nasıl ifade etmiş.
Adnan Oktar'ın Sorusuna Karşılık Veren Köpek 01:00
Adnan Oktar'ın Sorusuna Karşılık Veren Köpek 1.800 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın sorusuna sevimli köpek öyle bir karşılık verdi ki! Adnan Oktar "abin seni çok seviyor, haberin var değil mi senin?" dedi, Acar ise öyle bir karşılık verdi ki stüdyo kahkahaya boğuldu!
Adnan Oktar'ın Abartılı Şeker Kediciği Gülşah Güçyetmez 00:24
Adnan Oktar'ın Abartılı Şeker Kediciği Gülşah Güçyetmez 2.194 izlenme - 2 ay önce A9 TV'de yayınlanan programında Adnan Oktar ünlü kediciği Gülşah Güçyetmez'i öve öve bitiremedi.
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 00:59
Adnan Oktar: Tülay Beni Çılgınlar Gibi Sever 5.371 izlenme - 6 ay önce Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kediciği Tülay Kumaşçı sosyal medyada fotoğrafları ile yürek hoplatıyor. Bakalım Adnan Hoca bu kediciği hakkında neler düşünüyor?
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 00:12
Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu 24.467 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca Kızları Yine Çoşturdu ))
Adnan Oktar'ın Online Esprisi 00:43
Adnan Oktar'ın Online Esprisi 3.990 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın 9 Nisan 2016 tarihli A9 TV de yayaınlanan programında yaptığı espri ile yine kediciklerini gülme krizine sokmuş.Adnan Oktar online kelimesini bakın nasıl açıklamış?
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 00:42
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor? 22.229 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar talebelerinden birini döner yerken yakalıyor 02.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar'ın Kedicikleri Nasıl Besleniyor?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...