Hoşgeldiniz!

ayhan ışık

Ayhan Işık 02:01
Ayhan Işık 1.318 izlenme - 2 yıl önce Ayhan Işık
Ayhan Işık - Gönül Belası 04:17
Ayhan Işık - Gönül Belası 8 izlenme - 5 ay önce Ayhan Işık - Gönül Belası
Ayhan Işık - Gönül Belası 04:19
Ayhan Işık - Gönül Belası 11 izlenme - 5 ay önce Ayhan Işık - Gönül Belası
Grup Bunalım - Ayhan Işık 03:33
Grup Bunalım - Ayhan Işık 45 izlenme - 3 ay önce Gitarda Aydın Cakus, basta Ahmet Güvenç, davulda Hüseyin Sultanoğlu kadrosuyla Cem Karaca`nın prodüktör ve menejerliginde 1969 yılında kurulan grup bunalım ve usta oyuncu Ayhan Işık... film Büyük Kin baska söze gerek yok sanırım :)
Ayhan Işık - Gönül Belası 04:18
Ayhan Işık - Gönül Belası 47 izlenme - 3 ay önce Ayhan Işık'ın 1974 yılında kaydettiği 45'likte yer alan iki şarkıdan biridir. Plağın diğer yüzünde de "Doğdum Çile Çekmek İçin" isimli eseri yer almaktadır. Sözleri Afet Kemani'ye, müziği İbrahim Ozorol'a aittir. Yeşilçam'ın Taçsız Kralı'nın sesini dinlememiş olanlar ve biraz nostalji yaşamak isteyenler için, alkışlarla yaşasın.
Ayhan Işık - Gönül Belası 04:19
Ayhan Işık - Gönül Belası 42 izlenme - 9 ay önce Ayhan Işık'ın 1974 yılında kaydettiği 45'likte yer alan iki şarkıdan biridir. Plağın diğer yüzünde de "Doğdum Çile Çekmek İçin" isimli eseri yer almaktadır. Sözleri Afet Kemani'ye, müziği İbrahim Ozorol'a aittir. Yeşilçam'ın Taçsız Kralı'nın sesini dinlememiş olanlar ve biraz nostalji yaşamak isteyenler için, alkışlarla yaşasın.
Ayhan Işık - Gönül Belası 04:19
Ayhan Işık - Gönül Belası 20 izlenme - 5 ay önce Ayhan Işık - Gönül Belası
Ayhan Işık Cenaze 05:39
Ayhan Işık Cenaze 5.310 izlenme - 3 yıl önce Ayhan Işık Cenaze
ayhan IŞIK 04:13
ayhan IŞIK 244 izlenme - 4 yıl önce ayhan IŞIK
Kadın Berberi: Ayhan Işık 01:50
Kadın Berberi: Ayhan Işık 1.313 izlenme - 1 yıl önce Zengin bir ailenin anne babası ölmüş ve tüm mirasa tek başına sahip olmuş kızı Lale (Filiz Akın) bir gün özel motoruyla deniz gezisi yaparken kadın berberi olan Erol'la (Ayhan Işık) tanışır. Aralarında başlayan yakınlık, Lale'nin önce zengin sanıp kadın berberi olduğunu öğrendiği Erol'la alay etmesiyle son bulur. Lale yaptığına pişman olur. Arkadaşı Tayfur'un piyangodan kazandığı para ile açtığı salonda kuaför olarak çalışmaya başlayan Erol, kısa sürede kadınların peşinden koştuğu ünlü bir berber olur. Yerini öğrenen Lale onu hasta birinin saçını yapmak üzere köşke çağırır. Evin hizmetkarı olan Suna (Suna Pekuysal) kendisini evin hanımı, Lale'yi de pedikürcü olarak tanıtır. Erol Lale'nin aynı meslekten oldukları için dalga geçtiğini ve karşı berberde çalıştığını sanır. Ona yakın olabilmek için o da karşı berbere transfer olur. Bu arada Tayfur Suna'ya tutulmuştur. Onun karşı berbere gittiğini görünce o da oraya geçer. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşen Erol ile Lale evlenme kararı alırlar. Lale konuyu halasına açar. Borç batağındaki kuzeni Cemil (Sadettin Erbil) ise borçlarını ödemek için tek çıkar yol olarak Lale ile evlenip mirasa ortak olmayı düşlemektedir. Bu evliliğe engel olmak için gerçeği anlattığı Erol, Lale'den ayrılır. Halası ve Cemil mirasa konmak için Lale'yi öldürmek isterler. Bu komploya kulak misafiri olan Suna Erol'a haber verir. Erol halasının hazırladığı zehirli sütü içmeden eve yetişir ve Lale'yi kurtarır. Gözü dönmüş Cemil hepsini öldürmek için silah çektiği anda Tayfur ve arkadaşları polislerle birlikte baskın düzenler ve Cemil'i tutuklarlar. Hala bu gerilimin acısıyla kendi hazırladığı zehirli sütü içerek intihar eder. Her şey normale döner. Mutlu günler başlamıştır. Lale ile Erol ve Suna ile Tayfur evlenirler. Filmin Adı: Kadın Berberi Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1964
Ayhan Işık - Thug Life 00:27
Ayhan Işık - Thug Life 51 izlenme - 2 hafta önce Ayhan Işık - Thug Life Yeşilçam Yıldızlarının İlk Kez Yayınlanan Görüntüleri Erler Film tarafından ilk kez yayınlanan Yeşilçam'ın siyah beyaz yıllarına ait görüntüler hem içerikleri hem de Yeşilçam yıldızlarının içten sunumlarıyla duygulandırıyor, gururlandırıyor, 'sen ne güzel sinemamızdın Yeşilçam' dedirtiyor. Yönetmenliğini usta rejisör Türker İnanoğlu'nun yaptığı gözlerinizi yaşartacak ,siz ne güzel insanlardınız dedirtecek Yeşilçam yıldızlarının ilk kez yayınlanan görüntüleri. Abone Ol http://goo.gl/MJSo6L Twitter http://goo.gl/J7zuyE Facebook http://goo.gl/Ws1nUC Yeşilçam'ın en özel anları, Yeşilçam yıldızlarının unutulmaz oyunculukları. Komedisi, dramı, macerası. Kemal Sunal'ı, Gülşen Bubikoğlu'su, Tarık Akan'ı. Siyah Beyaz yılları. "Yok Artık" dedirten sahneleri. "Oh Olsun" çektiren anları. Gülmekten kırılan sevdalıları, Gözü yaşlı müptelaları. Cüneyt Arkın'ı, Hüseyin Baradan'ı, Müjde Ar'ı, Sadri Alışık'ı da cabası. Anlatmakla bitmez Yeşilçam'ın Kanalı. Yeşilçam Türkiye, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. "Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...
Ayhan Çakar - Bir Işık Gönder 03:44
Ayhan Çakar - Bir Işık Gönder 15 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Gözlerinde Öldüm Çıkış Tarihi: 31.12.1997 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Ayhan Çakar - Bir Işık Gönder 03:44
Ayhan Çakar - Bir Işık Gönder 194 izlenme - 4 yıl önce
Ayhan Işık - Güvercinler 02:54
Ayhan Işık - Güvercinler 156 izlenme - 3 yıl önce Güvercin Aykan Işık
Efkar Kenan Işık  Nehir Ayhan 02:35
Efkar Kenan Işık Nehir Ayhan 200 izlenme - 4 yıl önce Efkar - Kenan Işık Nehir Ayhan
Ayhan Işık İşten Çıkarma 00:49
Ayhan Işık İşten Çıkarma 9 izlenme - 6 ay önce
Ayhan Işık'in Cenaze Görüntüleri 05:39
Ayhan Işık'in Cenaze Görüntüleri 50 izlenme - 3 ay önce Sinemamizin usta oyuncularindan Ayhan Isik'in cenazesinden ve arkadaslariyla yapilan ropartajlardan alinan kisimlari izliyoruz. Allah rahmet eylesin efendim.
Ayhan Işık - Gönül Belası (Kendi Sesinden) 04:18
Ayhan Işık - Gönül Belası (Kendi Sesinden) 1.993 izlenme - 3 yıl önce Ayhan Işık - Gönül Belası (Kendi Sesinden)
ayhan ışık 04:05
ayhan ışık 547 izlenme - 6 yıl önce rap şiir dinle çok güzel
Ayhan Işık - Gönül Belası (Beyaz'ın Söylediği Şarkı) 04:18
Ayhan Işık - Gönül Belası (Beyaz'ın Söylediği Şarkı) 2.295 izlenme - 3 yıl önce Ayhan Işık - Gönül Belası (Beyaz'ın Söylediği Şarkı)
Türk Sinemasının Hakiki Kralı: Ayhan Işık 00:18
Türk Sinemasının Hakiki Kralı: Ayhan Işık 194 izlenme - 2 ay önce Erler Film tarafından ilk kez yayınlanan Yeşilçam'ın siyah beyaz yıllarına ait görüntüler hem içerikleri hem de Yeşilçam yıldızlarının içten sunumlarıyla duygulandırıyor, gururlandırıyor, 'sen ne güzel sinemamızdın Yeşilçam' dedirtiyor. Yönetmenliğini usta rejisör Türker İnanoğlu'nun yaptığı gözlerinizi yaşartacak ,siz ne güzel insanlardınız dedirtecek Yeşilçam yıldızlarının ilk kez yayınlanan görüntüleri. Türk Sinemasının Hakiki Kralı Ayhan Işık Ayhan Işık (asıl adı Ayhan Işıyan) (d. 5 Mayıs 1929, İzmir; ö. 16 Haziran 1979, İstanbul). "Taçsız Kral" lakaplı Türk sinema oyuncusu, yapımcı, yönetmen, senarist, ses sanatçısı ve ressam.
 Ayhan Işık: Tamirci Parçası - Ayhan Işık Filiz Akın 01:24
Ayhan Işık: Tamirci Parçası - Ayhan Işık Filiz Akın 836 izlenme - 1 yıl önce Tamirci Parçası, başrollerinde Filiz Akın ve Ayhan Işık'ın yer aldığı 1965 yapımı siyah beyaz Türk filmidir. Filmin Adı: Tamirci Parçası Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Filiz Akın, Ayhan Işık Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1965
Ayhan Işık - Gönül Belası (kendi sesinden) 04:18
Ayhan Işık - Gönül Belası (kendi sesinden) 14 izlenme - 6 ay önce
Ayhan Işık - Gönül Belası (kendi sesinden) 04:18
Ayhan Işık - Gönül Belası (kendi sesinden) 13 izlenme - 7 ay önce
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 58:44
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 34 izlenme - 7 ay önce Kanal içeriği: Film - Belgesel - Müzik Daha fazla seçenek için kanalı ziyaret edebilir, Güncellemelerden haberdar olmak için abone olabilirsiniz. İzleyelim, İzletelim. Anlık iletişim Facebook: www.facebook.com/mehmetaykurt.kayseri E-posta: mehmetaykurt38@gmail.com Saygılarımla.
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 58:44
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 19 izlenme - 6 ay önce Kanal içeriği: Film - Belgesel - Müzik Daha fazla seçenek için kanalı ziyaret edebilir, Güncellemelerden haberdar olmak için abone olabilirsiniz. İzleyelim, İzletelim. Anlık iletişim Facebook: www.facebook.com/mehmetaykurt.kayseri E-posta: mehmetaykurt38@gmail.com Saygılarımla.
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 58:44
Bir Yudum İnsan Belgesel Serisi Ayhan Işık 15 izlenme - 3 ay önce
Ayhan Işık - Sen Sevilmeye Bile Layık Değilsin 10:46
Ayhan Işık - Sen Sevilmeye Bile Layık Değilsin 15 izlenme - 3 ay önce Büyük sanatçı sevgili Ayhan Işık'ın ve Türkan Şoray'ın beraber başrollerini oynamış olduğu Acı Hayat filminde fakir ama gururlu Ayhan Işık sevdiği kızla evlenme hayalleri kurarken sevdiği tarafından ihanete uğraması ve terk edilmesi,ardından yıllar sonra tekrar onunla karşılaşması,sevdiğinin ondan af dilemesi ve sonrasında Ayhan Işık'ın söylediği efsane sözlerle dolu efsane sahnedir. Elbette bir çok kişinin hayatında böyle durum olmuştur.Sevdiğinizle ilgili evlilik hayalleri kurarken onun tarafından aldatılmak ve terk edilmek olmuştur. İşte bu içerik de bize ihanet edenlere,aldatanlara ve terk edip giden kalpsizlere,sevmek nedir bilmeyenlere gelsin. İyi nostaljiler.
Sadri Alışık Ayhan Işık 'ı Anlatıyor. 02:42
Sadri Alışık Ayhan Işık 'ı Anlatıyor. 22 izlenme - 7 ay önce Rahmetli Sadri Alışık Aziz Üstel'e beraberlerinde Çolpan İlhan ve Karaciğer Transplantasyon uzmanı Prof. Dr. Münci Kalayoğlu ile birlikte röportaj verirken. Ayhan Işık hakkında güzel bir anısını Küçük Hanım Avrupa'da adlı filmden verdiği bir örnekle anlatıyor.
Ayhan Işık'a Atılan Dost Kazığı 01:35
Ayhan Işık'a Atılan Dost Kazığı 53 izlenme - 6 ay önce Avustralya'ya işçi olarak giden Ayhan Işık, yalnız gecelerden sıkılıp, arkadaşlarıyla mektebe gider. Dostlarının ayarladığı kadının aslında "o biçim" olduğunu son anda anlayacaktır. İzliyoruz.