Hoşgeldiniz!

bale gösterisi

Konservatuar Öğrencileri Bale Gösterisi 01:59
Konservatuar Öğrencileri Bale Gösterisi 24.385 izlenme - 4 yıl önce
Kepçe ile Bale Gösterisi 04:34
Kepçe ile Bale Gösterisi 798 izlenme - 11 ay önce "Rusya’nın Voronoej kentinde Fransız sanatçı Philip Priasso’nun meydanın ortasında kepçeyle dans etmesi ilginç manzaralar oluşturdu." Bugün haberlerde tesadüfen karşılaştığım bir video millet olarak bu tür kültürel faaliyetlerden çok uzağız ama nerede bir kepçe çalışması olsa hipnotize olmuş gibi saatlerce izleyen bir milletiz bu gösteriyi Philip Priasso Türkiye' de yapsaydı izlenme rekoru kırardı efendim...
Anisa Sahra Pala Bale Gösterisi 03:26
Anisa Sahra Pala Bale Gösterisi 9.478 izlenme - 3 yıl önce Ender hocama sevgilerle... ( ender azın)
İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi 01:13
İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi 2.083 izlenme - 2 yıl önce İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi
bale gösterisi 06:12
bale gösterisi 7.299 izlenme - 5 yıl önce ufukata anaokulu ve etüt eğitim merkezi bale gösterisi yenimahalle 0312 343 86 66ww w.ufukata.com
bale gösterisi 03:39
bale gösterisi 2.260 izlenme - 5 yıl önce akademi sanat organizasyon www.akademisanatevi.net
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Selamlama 07:47
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Selamlama 286 izlenme - 6 ay önce Tüm öğrenciler Selamlama için sahneye çıkıyor. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Bahar Dansı 05:41
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Bahar Dansı 248 izlenme - 6 ay önce Bahar Dansı - 4 Yaş Zeynep, Dilek ve Filiz Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Rüya Valsi 05:02
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Rüya Valsi 207 izlenme - 6 ay önce Rüya Valsi - 6 Yaş Serpil Öğretmen. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 06:40
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 162 izlenme - 6 ay önce Sarı Prensesler - 4 Yaş Ebru, Çiğdem ve Burcu Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Mor Prensesler 04:30
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Mor Prensesler 116 izlenme - 6 ay önce Mor Prensesler - 5 Yaş Arzu ve Nursen Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
 Minik Balerinin İsyanı 01:36
Minik Balerinin İsyanı 789 izlenme - 1 yıl önce Muğla'nın Milas ilçesinde düzenlenen halk oyunları festivalinde sahneye çıkan bale grubu alkışlarla karşılanınca, utanan minik bir öğrenci geceye damga vurdu. Gözyaşlarına boğulan ve tüm çabalara rağmen gösterisine başlamayan öğrenci, üzerindekileri fırlatıp sahneden ayrıldı. Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle 7-8 Haziran’a ertelenen 3’ncü Kültür Festivali yine renkli görüntülerle başladı. Kent merkezinde atılan turun ardından Atapark’a gelen yürüyüş korteji ve parkta toplanan kalabalığa konuk Sırbistan Halk Dansları Topluluğu muhteşem bir gösteri sundu. Aynı ekip, Amfi Tiyatro’da bir kez daha gösteriyi yinelerken, tiyatroyu hınca hınç dolduran Milaslılardan büyük alkış aldı. Festivale Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Belediye Meclis Üyesi Kasım Özkan ve Milaslıların büyük ilgi gösterdi. Etkinliğin açılışında konuşan MİFAD Başkanı Emrah Mergen, festival anlayışımıza yeni bir boyut kazandırılacağını ve buna da MİFAD’ın öncülük yapacağını söyledi. Mergen; “İkinci yılımızda, 3’ncü festivalimizi düzenliyoruz. Festivaller, toplum barışının, birlik ve beraberliğin sağlandığı, güçlendirildiği etkinliklerdir. MİFAD olarak biz geçen yıl birkaç değişik Avrupa ülkesindeki festivallere katıldık ve gördük ki bölge halkı birebir festivalin içinde… Biz de ise halk, sadece izleyici pozisyonunda. İşte bu anlayışı değiştirmede öncü olacağız. Önümüzdeki yıldan itibaren de sizleri festival programının içine dahil edecek, coşkuyu hep birlikte yaşayacağız” dedi. GECEYE MİNİK CİMCİME DAMGA VURDU Festival programının ilk günü akşamında, Amfi Tiyatro’yu dolduran Milaslılar, minik balerinlerin muhteşem gösterilerine tanıklık etti. Yaş grupları içindeki en küçük grup olan ve “Cimcimeler” olarak adlandırılan bale grubun gösterisi ise, uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir olaya imza attı. Minik cimcimelerden 4 yaşındaki Ayfer Purma, daha programın başında huysuzluk yaptı. Gösteriye katılmak istemedi. Eğitmen ve görevlilerin zorlamasıyla alana gelen minik Ayfer, yapacağını yaptı adeta gösteriyi protesto eder gibi üzerindeki aksesuarları yere fırlatıp alandan koşarak ayrıldı. Minik Ayfer'in bu hareketi amfi tiyatroyu dolduran tüm Milaslıları kahkahaya boğarken, sahneden ayrılan minik öğrenci dakikalarca alkışlandı. Farklı yaş gruplarından bale, jimnastik ve dans gösterileriyle devam eden programın en ilginç bölümlerinden biri ise bir zeybek ile bir balerinin ortaklaşa sunduğu farklı bir koreografi, izleyicilerden büyük alkış aldı.
Break Dans Yapacakken Bale Gösterisi Yaparak İzleyenleri Şaşırtan Dansçılar 02:59
Break Dans Yapacakken Bale Gösterisi Yaparak İzleyenleri Şaşırtan Dansçılar 43 izlenme - 4 ay önce Square Park'ta insanları etraflarına toplayan profesyonel dansçılar break dans gösterisi yapma izlenimi verip daha sonra kadın partnerleri ile birlikte güzel bir bale gösterisi yaptılar.
neval bale dans gösterisi 02:42
neval bale dans gösterisi 25.712 izlenme - 5 yıl önce neval bale dans gösterisi
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Çiçekler 04:33
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Çiçekler 198 izlenme - 6 ay önce Çiçekler - 5 Yaş Şenay, Mehpare ve Firdevs Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
ilayda karakurt bale gösterisi 00:55
ilayda karakurt bale gösterisi 18.081 izlenme - 7 yıl önce ünye çocuk bale gösterisi
deniz etensel bale gösterisi 01:27
deniz etensel bale gösterisi 8.638 izlenme - 5 yıl önce DENİZ ETENSEL, Aydın özel başak koleji anasınıfı 2010
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 2. Gösteri 03:18
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 2. Gösteri 35 izlenme - 6 ay önce Sarı Prensesler - 4 Yaş Ebru, Çiğdem ve Burcu Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler.
Aerobatik Model Uçak Gösterisi 02:13
Aerobatik Model Uçak Gösterisi 14 izlenme - 3 ay önce Nando Te Riele'in EIM 2013 yarışmasındaki aeromüzikal F3P gösterisidir. İzlerken adeta havada yüzen bir balığı seyrettiğiniz hissine kapılırken "ben de paramı ıvır zıvıra döküp boş işlerle uğraşacağıma böyle hobiler edinmeliyim" diyecek ve böylelikle depresyondan kurtulup ergenlikten çıkacaksınız.
Bale Klübü - Latin Dansı 05:06
Bale Klübü - Latin Dansı 36 izlenme - 1 hafta önce Mutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin Dansı Mutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin DansıMutlu Arı Anaokulu, Yıl Sonu Gösterisi, Haziran 2012 Bale Klübü Gösterisi Latin Dansı
Break Dans Yapacakken Bale Gösterisi Yaparak İzleyenleri Şaşırtan Dansçılar 02:59
Break Dans Yapacakken Bale Gösterisi Yaparak İzleyenleri Şaşırtan Dansçılar 42 izlenme - 4 ay önce Square Park'ta insanları etraflarına toplayan profesyonel dansçılar break dans gösterisi yapma izlenimi verip daha sonra kadın partnerleri ile birlikte güzel bir bale gösterisi yaptılar.
Sanatsal Otomobil Gösterisi - İtalya 02:31
Sanatsal Otomobil Gösterisi - İtalya 59 izlenme - 10 ay önce İtalya'da bir meydanda yapılan bu gösteri; güzel bir kadın ve peşinde koşan erkekleri konu edinmiş sanatsal içerikli bir otomobil gösterisi. Bir izleyici tarafından cep telefonu ile kaydedilmiş gösteride, sürücüler yeteneklerini fazlasıyla sergilemişler.
CANSU İPEK ALBAYRAK yılsonu gösterisi bale 03:30
CANSU İPEK ALBAYRAK yılsonu gösterisi bale 7.887 izlenme - 3 yıl önce Cansu ipek yılsonu gösterisi bale
Saba Tümer ve Demet Sağıroğlu Canlı bale gösterisi 01:54
Saba Tümer ve Demet Sağıroğlu Canlı bale gösterisi 2.013 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer ve Demet Sağıroğlu Canlı yayında bacaklarını ikiye ayırdılar.
13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 02:21
13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 55 izlenme - 4 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İzleyicilerin Bodrum Kalesi'ne gelmesi-Bale gösterilerinden detay görüntüler 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali- Festival kapsamında, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından "Hamlet" adlı bale gösterisi sahnelendi 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, "Hamlet" adlı bale gösterisiyle devam etti.
sudenaz'ın gösterisi ''bale'' 04:10
sudenaz'ın gösterisi ''bale'' 6.215 izlenme - 3 yıl önce sudenaz'ın gösterisi ''bale''
Los Vivancos'tan 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Gösterisi İçin Mesaj Var! 01:08
Los Vivancos'tan 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Gösterisi İçin Mesaj Var! 136 izlenme - 6 ay önce A message from Los Vivancos for their shows in 13th International Bodrum Ballet Festival on 31st of July and 1st of August! https://www.facebook.com/pasionturca2011 https://www.facebook.com/pasion.turca
Kendini balerin sanan küçük kardeş 01:34
Kendini balerin sanan küçük kardeş 939 izlenme - 3 yıl önce Bale gösterisi yapan kızın kardeşi sahneye atladı ve ablasını taklit etti
marmaris macerası 04:08
marmaris macerası 417 izlenme - 7 yıl önce işyeri arkadaşlarının tatil dönüşü örneklemesi sadece
balerin kiz 02:29
balerin kiz 21.556 izlenme - 6 yıl önce uzun saçlı balarin kizın gösterisi