Hoşgeldiniz!

bale gösterisi

Bale Gösterisi 06:12
Bale Gösterisi 11.189 izlenme - 8 yıl önce ufukata anaokulu ve etüt eğitim merkezi bale gösterisi yenimahalle 0312 343 86 66ww w.ufukata.com
İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi 01:13
İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi 2.629 izlenme - 5 yıl önce İki Yaşındaki Kızın Bale Gösterisi
 Minik Balerinin İsyanı 01:36
Minik Balerinin İsyanı 991 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Milas ilçesinde düzenlenen halk oyunları festivalinde sahneye çıkan bale grubu alkışlarla karşılanınca, utanan minik bir öğrenci geceye damga vurdu. Gözyaşlarına boğulan ve tüm çabalara rağmen gösterisine başlamayan öğrenci, üzerindekileri fırlatıp sahneden ayrıldı. Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle 7-8 Haziran’a ertelenen 3’ncü Kültür Festivali yine renkli görüntülerle başladı. Kent merkezinde atılan turun ardından Atapark’a gelen yürüyüş korteji ve parkta toplanan kalabalığa konuk Sırbistan Halk Dansları Topluluğu muhteşem bir gösteri sundu. Aynı ekip, Amfi Tiyatro’da bir kez daha gösteriyi yinelerken, tiyatroyu hınca hınç dolduran Milaslılardan büyük alkış aldı. Festivale Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Belediye Meclis Üyesi Kasım Özkan ve Milaslıların büyük ilgi gösterdi. Etkinliğin açılışında konuşan MİFAD Başkanı Emrah Mergen, festival anlayışımıza yeni bir boyut kazandırılacağını ve buna da MİFAD’ın öncülük yapacağını söyledi. Mergen; “İkinci yılımızda, 3’ncü festivalimizi düzenliyoruz. Festivaller, toplum barışının, birlik ve beraberliğin sağlandığı, güçlendirildiği etkinliklerdir. MİFAD olarak biz geçen yıl birkaç değişik Avrupa ülkesindeki festivallere katıldık ve gördük ki bölge halkı birebir festivalin içinde… Biz de ise halk, sadece izleyici pozisyonunda. İşte bu anlayışı değiştirmede öncü olacağız. Önümüzdeki yıldan itibaren de sizleri festival programının içine dahil edecek, coşkuyu hep birlikte yaşayacağız” dedi. GECEYE MİNİK CİMCİME DAMGA VURDU Festival programının ilk günü akşamında, Amfi Tiyatro’yu dolduran Milaslılar, minik balerinlerin muhteşem gösterilerine tanıklık etti. Yaş grupları içindeki en küçük grup olan ve “Cimcimeler” olarak adlandırılan bale grubun gösterisi ise, uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir olaya imza attı. Minik cimcimelerden 4 yaşındaki Ayfer Purma, daha programın başında huysuzluk yaptı. Gösteriye katılmak istemedi. Eğitmen ve görevlilerin zorlamasıyla alana gelen minik Ayfer, yapacağını yaptı adeta gösteriyi protesto eder gibi üzerindeki aksesuarları yere fırlatıp alandan koşarak ayrıldı. Minik Ayfer'in bu hareketi amfi tiyatroyu dolduran tüm Milaslıları kahkahaya boğarken, sahneden ayrılan minik öğrenci dakikalarca alkışlandı. Farklı yaş gruplarından bale, jimnastik ve dans gösterileriyle devam eden programın en ilginç bölümlerinden biri ise bir zeybek ile bir balerinin ortaklaşa sunduğu farklı bir koreografi, izleyicilerden büyük alkış aldı.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Rüya Valsi 05:02
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Rüya Valsi 790 izlenme - 3 yıl önce Rüya Valsi - 6 Yaş Serpil Öğretmen. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Selamlama 07:47
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Selamlama 666 izlenme - 3 yıl önce Tüm öğrenciler Selamlama için sahneye çıkıyor. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Bahar Dansı 05:41
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Bahar Dansı 645 izlenme - 3 yıl önce Bahar Dansı - 4 Yaş Zeynep, Dilek ve Filiz Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Çiçekler 04:33
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Çiçekler 430 izlenme - 3 yıl önce Çiçekler - 5 Yaş Şenay, Mehpare ve Firdevs Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 06:40
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 389 izlenme - 3 yıl önce Sarı Prensesler - 4 Yaş Ebru, Çiğdem ve Burcu Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Mor Prensesler 04:30
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Mor Prensesler 280 izlenme - 3 yıl önce Mor Prensesler - 5 Yaş Arzu ve Nursen Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler. Bale Öğretmenimiz Aslı Müftüoğlu'nun emekleri için çok teşekkür ederiz.
Era Bale Gösterisi 14:43
Era Bale Gösterisi 171 izlenme - 2 yıl önce ERA BALE GÖSTERİSİ, 2016 CKM, ÇOCUK BALE HAZIRLIK SINIFI GURUPLARI
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 2. Gösteri 03:18
Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu Bale Gösterisi - Sarı Prensesler 2. Gösteri 133 izlenme - 3 yıl önce Sarı Prensesler - 4 Yaş Ebru, Çiğdem ve Burcu Öğretmenler. 28 Mayıs 2015 tarihinde Yeni Ufuklar Ümitköy Anaokulu 4, 5 ve 6 yaş öğrencileri tarafından gerçekleştirilen muhteşem bale gösterisinden güzel görüntüler.
Era Bale Okulu Tanıtım Videosu 01:52
Era Bale Okulu Tanıtım Videosu 66 izlenme - 2 yıl önce Era Bale okulu
Marmaris Macerası 04:08
Marmaris Macerası 432 izlenme - 10 yıl önce işyeri arkadaşlarının tatil dönüşü örneklemesi sadece