Hoşgeldiniz!

evlenme programı

Asi Styla Evlenme Programında - Evleneceksen Gel 01:32
Asi Styla Evlenme Programında - Evleneceksen Gel 8.048 izlenme - 2 gün önce Asi Styla (Taner Doğan) Seda Sayan Ve Uğur Arslan'ın Sunduğu İzdivaç Programı Evlen Benimle İsimli Programa Katıldı . Gaziantepli ve Kuaför Olduğunu Söyledi Taliplerininde 20-24 Yaş Arası Olmasını İstedi. Bu arada 1.22 deki özer isimli abinin ruh hali baya fenaya benziyor umarım kısa zamanda evlenir yoksa fenalarda.
Oktay Bülbül Flas Tv 02:56
Oktay Bülbül Flas Tv 1.577 izlenme - 2 yıl önce Evlenme Programı
Evlenme Programında Konuşturulmayan Genç 02:51
Evlenme Programında Konuşturulmayan Genç 122 izlenme - 3 ay önce evleneceksen gel adlı programdan bir kesit.mevzu ne diye sorarsanız kısaca açıklayım; 63 yaşında bir adam 43 yaşındaki bir kadına evlenmek için talip oluyor.arada 20 yaş fark olduğu için 63 yaşındaki adam bazı kişiler tarafından eleştiriler alıyor.arkalarda duran bir gençte mikrofonu eline almış,kendisi de yorum yapmak istiyor.ama gel gör ki bazı çenesi düşükler yüzünden genç adam bir kelam laf edemiyor. İyi seyirler...
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 03:10
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 829 izlenme - 2 ay önce Zuhal Topal stüdyoda ağladı... Gelen damat adayının dramını dinleyen Zuhal Topal gözyaşlarını hakim olamadı ve hüngür hüngür ağladı... Yakın zamanda babasını kaybeden Zuhal Topal duydukları karşısında duygularına hakim olamadı ve ağladı...
Gelin Adayı Programı Terk Etti 01:39
Gelin Adayı Programı Terk Etti 214 izlenme - 6 ay önce Esra Erol'la programınında gelin adayı Işılay Hanım'ın damat adayına karşı ters çıkışları Esra Erol ile locadakilerin tepkisini çekti. Gelin adayı programdan ayrıldı.
17 Ekim Esra Erol'la 6 Part 26:02
17 Ekim Esra Erol'la 6 Part 199 izlenme - 2 yıl önce 17 Ekim Esra Erol'la 6 Part
18 Ekim Esra Erolla 1 Part 23:36
18 Ekim Esra Erolla 1 Part 169 izlenme - 2 yıl önce 18 Ekim Esra Erolla 1 Part
22 Ekim Esra Erolla 1 Part 24:42
22 Ekim Esra Erolla 1 Part 99 izlenme - 2 yıl önce 22 Ekim Esra Erolla 1 Part
18 Ekim Esra Erolla 3 Part 26:49
18 Ekim Esra Erolla 3 Part 65 izlenme - 2 yıl önce 18 Ekim Esra Erolla 3 Part
18 Ekim Esra Erolla 2 Part 25:15
18 Ekim Esra Erolla 2 Part 32 izlenme - 2 yıl önce 18 Ekim Esra Erolla 2 Part
Hakan'dan Şok Açıklama: Seba Evlendiğimizde Hamileydi 04:58
Hakan'dan Şok Açıklama: Seba Evlendiğimizde Hamileydi 569 izlenme - 2 ay önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la programın dün yayınlanan bölümünde Hakan Bey, Seba ile ilgili şok etkisi yaratan açıklamalarda bulundu.
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 08:00
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 172 izlenme - 3 hafta önce Zuhal Topal'la Fox Tv'de evlenme programına katılan Korcan verdiği yanıtlarla ve ukala tavrıyla adeta programı Trolledi :)________@_________xclas__________
Brezilya Devlet Başkanı'na Evlenme Teklif Etmek - İzdivaç 03:00
Brezilya Devlet Başkanı'na Evlenme Teklif Etmek - İzdivaç 52 izlenme - 7 ay önce İzdivaç programında talip geldiği kadından hayır yanıtını alan amcamız, cebinden bir kağıt çıkartarak ’Şu Güney Amerikalı Hanımefendi’ repliği ve bir vapur işportacısı hassasiyetiyle showuna başlamaktadır. Mektupla evlenme teklif ettiği Brezilya Devlet Başkanı’nın verdiği yanıtı, ‘kadife sesli, parlak’ yorumcunun tüm ısrarlarına rağmen söylemek istemeyen amcamızın hezayanlarını, abazan tiradları eşliğinde ibretle izliyoruz efendim.
Esra Erol'la  25 10 2013 2 Kısım 01:08:34
Esra Erol'la 25 10 2013 2 Kısım 60 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'la 25 10 2013 2 Kısım
Esra Erol'la  28 10 2013 2 Kısım 01:10:57
Esra Erol'la 28 10 2013 2 Kısım 51 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'la 28 10 2013 2 Kısım
 Gelin Adayı Fazla Zeki Deyip Damat Adayını Reddeti 00:40
Gelin Adayı Fazla Zeki Deyip Damat Adayını Reddeti 212 izlenme - 7 ay önce Show Tv ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan ' ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programının bugünkü bölümünde ilginç anlar yaşandı. İranlı Rukiye Roghayeh, talibi ekonomist Recep ' i herkesi şaşkınlık içinde bırakan bir açıklamayla reddetti. Karar anı ardından konuşan gelin adayı, “Kararım olumsuz. Beyefendi fazla zeki.” dedi. Gelin adayının bu kararı programın sunucularından Uğur Aslan ' ı da şok etti. Uğur Aslan, “Şaka mı yapıyorsun” ifadesini kullandı. Damat adayı ise “Ben sana matematik sorusu sormayacağım” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 02:47
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 56 izlenme - 7 ay önce Televizyonlardaki evlenme programlarında gün geçtikçe yükselen apaçi oranı beni korkutmuyor değil. Fakat bu durum korkuturken düşündüren bir durum. Şöyle ki azgınlığın had safada olduğu program sakinlerinin azgınlıklarını apaçi dansı yaparak(Adeta sahnede böyleysem yatakta nasılımdır,aauuuuu!!) dışavurumları beni, bunlar malum uvzumuzu da koparır diye düşündürüyor. O yüzden bir an önce önlemimizi alalım ve cinsellik kadar aşk, sevgi ve saygı da önemlidir kampanyamızı başlatalım.
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi (Beyaz Show) 01:52
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi (Beyaz Show) 1.747 izlenme - 2 yıl önce Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi (Beyaz Show) 24 Ocak 2014
Canlı yayında şiddet 00:18
Canlı yayında şiddet 223 izlenme - 3 yıl önce Adam sinirlenince sandalyeyi kadının kafasına vurdu.
kastamonu şivesi evlenme programı 5 06:56
kastamonu şivesi evlenme programı 5 1.342 izlenme - 5 yıl önce
osman deşle evlen benimle 03:10
osman deşle evlen benimle 100 izlenme - 5 yıl önce bu bir evlenme programıdır ve cook eylenceli çocukların evledigi bir videodur isallah begenirsiniz
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sürpriz Evlenme Teklifi 01:51
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sürpriz Evlenme Teklifi 5.329 izlenme - 3 yıl önce 'Ben Bilmem Eşim Bilir' adlı yarışma programı iki sevgilinin hayatı boyunca unutamayacağı anlara sahne oldu.. Ben Bilmem Eşim Bilir'in sunucusu İlker Ayrık'la program öncesinde plan yapan yarışmacı Cenk Arslan, 3 yıllık sevgilisi Tuğba Memiş'e sürpriz evlilik teklifinde bulundu.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sürpriz Evlenme Teklifi 01:49
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sürpriz Evlenme Teklifi 40 izlenme - 6 ay önce Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, eğlence dolu yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in Best Of özel bölümüne Batuhan Taşhan’ın sevgilisi Diana Pervuşin’e yaptığı sürpriz evlenme teklifi damgasını vurdu. Bu çok özel anların ve daha fazlasının yaşandığı "Ben Bilmem Eşim Bilir Best Of Özel" bölümü bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!
Ayrılığın Ardından Gelen Romantik Evlenme Teklifi 01:20
Ayrılığın Ardından Gelen Romantik Evlenme Teklifi 586 izlenme - 2 yıl önce biza'da Ayrıldılar, Türkiye'ye Dönünce Barıştılar! Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bugün (5 Ocak Pazar) ekrana gelecek bölümünde Burçin Hanım'ın ve Emre Bey'in evlilik teklifi hikayesi izleyenleri kahkahaya boğacak. İbiza adasına arkadaş gruplarıyla tatile giden çift, tatilin sonunda kıskançlık sebebiyle ayrılmışlar. Fakat döndükleri gece Emre Bey, Burçin Hanım'ın kapısına gelerek dizlerinin üzerine çökmüş ve evlenme teklif etmiş. Burçin Hanım da bu jeste daha fazla dayanamamış ve teklifi kabul etmiş. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00'da Kanal D'de!
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Romantik Evlenme Teklifi! 02:21
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Romantik Evlenme Teklifi! 14.001 izlenme - 2 yıl önce Önce Turşu Suyu İçti, Ardından Evlenme Teklifi Aldı! Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bugün (22 Aralık Pazar) ekrana gelecek bölümünde romantik dakikalar yaşanacak. Tanışma hikayelerini anlatırken, değişik bir evlenme teklifi beklediğini belirten Gözde Hanım'a Umut Bey'den sürpriz, turşu suyu içme yarışmasından sonra gelecek. Yarışmanın ardından genç bayana evlenme teklif eden Umut Bey sayesinde tüm stüdyoda romantik anlar yaşanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00'da Kanal D'de!
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 07:46
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 3.248 izlenme - 2 yıl önce 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam programdan kovuldu. TV'deki bir evlilik programında kısmetini arayan 62 yaşındaki Sefer Bey'in itirafları programa damga vurdu. Sefer Bey, '5 ay iyiydik. 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim haraketlerde bulundu. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı' dedi. Sefer Bey ikinci bir itirafta daha bulunarak bir kadının daha canını aldığını itiraf etti... Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam! İki karısını öldürdü, evlenme programına katıldı. İşte o anlar. İki eşini öldüren damat adayı programdan kovuldu. İki Karısını Öldürdü, Evlilik Programına Çıktı. 2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam. Önceki 2 karısını öldüren adam evlilik programın katıldı. 2 KADIN ÖLDÜRDÜ AFLA ÇIKTI Rahşan Ecevit'in isteğiyle çıkan Af Yasası sayesinden hapisten çıkan Sefer Bey'in, "5 ay iyiydik, 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim hareketlerde bulununca gıcık kaptım. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı. Cezaevine girdim Ecevit'in affı çıktı Allah razı olsun özgürlüğüme kavuştum " sözleri herkeste şok etkisi yarattı. SUNUCU PROGRAMDAN KOVDU Sefer Bey, bu itirafının ardından bir kadının daha canını aldığını itiraf etti. Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. Sunucu Sefer Bey'i dışarı alırken 'Rabbim bu benim sınavım mı Allah'ım?' diyerek serzenişte bulundu.
 Canlı yayında evlenme teklifi 00:58
Canlı yayında evlenme teklifi 2.199 izlenme - 2 yıl önce Denizli’de bir televizyon kanalında sabah programı yapan Kudret Çelebioğlu, 6 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı Şule Ergün’e canlı yayında evlenme teklif etti. Denizli’de yayın yapan Pamukkale TV’de sabah programı sunan 28 yaşındaki Kudret Çelebioğlu, 200. programına 3 yıldır tanıştığı ve son 6 aydır da birlikte olduğu Şule Ergün’ü de(23) davet etti. Okul öncesi öğretmeni olan Şule Ergün de televizyon binasında programı izlerken bir anda, kendisi ve Kudret Çelebioğlu’nun birlikte olduğu fotoğraflar televizyon ekranında dönmeye başladı. Kudret Çelebioğlu bu sırada Şule Ergün’ü yanına çağırdı. Televizyon ekranında biten görüntünün ardından Kudret Çelebioğlu, ‘’Bu an benim için çok önemli ve heyecanlı. Şule hep bana ‘Ömrüm ömrünün olsun’ der’’ dedi. Bu sırada cebinden yüzük kutusunu çıkaran Kudret Çelebioğlu,’Benimle evlenir misin’ diyerek evlenme teklifi yaptı. Yaşananlar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan ve sürekli ağlayan Şule Ergün ise yapılan teklife ‘Ömrüm ömrünündür’ diyerek olumlu cevap verdi ve çift sarıldı. Daha sonra televizyon binasında bulunanların alkışları arasında program sonlandırıldı. "ÇOK HEYECANLANDIM" 6 aydır kız arkadaşı olan Şule Ergün’e ilginç bir evlenme teklifi yapmak istediğini belirten Kudret Çelebioğlu, ‘’Aylardır programı sunuyorum. Benim için özel olan günde sevgilime evlenme teklifi yapmak istedim. O da kabul etti. Bundan sonra mutlu olacağız inşallah’’ dedi. Teklif karşısında çok şaşırdığını ifade eden Şule Ergün, ‘’Hiç beklemediğim bir anda oldu. Çok heyecanlandım. Çok teşekkür ediyorum’’ dedi.
Stüdyoya Motorla Girmek - Su Gibi 02:55
Stüdyoya Motorla Girmek - Su Gibi 1.570 izlenme - 3 yıl önce Su gibide yaaşanan olay az daha eleman stunt yapacakmış
 Canlı yayında evlenme teklifi etti 02:41
Canlı yayında evlenme teklifi etti 545 izlenme - 2 yıl önce Sivas’ta bir televizyonda çalışan Serdar Mecnun Güleryüz, canlı yayında tek taş yüzüğü çıkararak ekran başında kendisini izleyen kız arkadaşı Derya Akbal’a evlenme teklifi etti. 7 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Dilek Akbal’a canlı yayında evlenme teklifi eden Mecnun Serdar Güleçyüz’e iş arkadaşları bir video hazırlayarak Akbal’ı ikna etmek için çaba saffetti. Evlilik teklifi için tek taş yüzüğü ile kameraların karşısına geçen Mecnun Serdar Güleçyüz, stüdyoda canlı yayında diz çökerek; “Uzun yıllardır kahrımı çekiyorsun, bir ömür boyu daha çekmek istersen bende seninle olmaktan gayet mutlu olacağım benimle evlenir misin? diyerek televizyon başında kendisini izleyen kız arkadaşına evlenme teklifi etti. 7 yıldır birlikte olduğu Dilek Akbal’a canlı yayında evlenme teklif eden Mecnun Serdar Güleçyüz’ün bu sürprizine karşılık programı evde evlilik teklifinden habersiz izleyen Dilek Akbal telefon ile canlı yayına bağlanarak, heyecandan titrediğini ve çok mutlu olduğunu söyleyerek evlilik teklifine bir ömür “evet” diyerek evlilik teklifini kabul etti.
Evlenme programında şoke eden teklif! 03:47
Evlenme programında şoke eden teklif! 4.676 izlenme - 3 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.