Hoşgeldiniz!

evlenme programı

Get Back Over Here! 00:24
Get Back Over Here! 8.911 izlenme - 3 ay önce Cast Ajansı gibi evlenme programı olan Kısmetse olur'un damat adaylarından Eser West'in "Kırdın Beni God Damn It" performansından sonraki yeni eseri. Get over here Cansel!
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 02:29
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 572 izlenme - 3 hafta önce Kısmetse Olur evinin bekar adayları, hayallerindeki adayları işte böyle çağırdılar! Kısmetse Olur'da adayı olmayan diğer bekar adaylar, taliplerine böyle seslendi!
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 03:10
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 1.423 izlenme - 8 ay önce Zuhal Topal stüdyoda ağladı... Gelen damat adayının dramını dinleyen Zuhal Topal gözyaşlarını hakim olamadı ve hüngür hüngür ağladı... Yakın zamanda babasını kaybeden Zuhal Topal duydukları karşısında duygularına hakim olamadı ve ağladı...
Esra Erol'da - Nevruz Hanım ve Talibi Serkan Bey ( Locadakiler ile Tartışma) 14:08
Esra Erol'da - Nevruz Hanım ve Talibi Serkan Bey ( Locadakiler ile Tartışma) 511 izlenme - 3 ay önce 3 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE ATV Nevruz kararsız kaldı nevruz hanım ve locadakile rarasında büyük tartışmalar yaşandı Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Songül Ve Şenolun ÇOk Karaşık Durumu Part 1 (Esra Erol'da 16 Mayıs Pazartesi 2016) 12:06
Songül Ve Şenolun ÇOk Karaşık Durumu Part 1 (Esra Erol'da 16 Mayıs Pazartesi 2016) 64 izlenme - 1 hafta önce Songül Ve Şenolun ÇOk Karaşık Durumu Part 1 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Hakan'dan Şok Açıklama: Seba Evlendiğimizde Hamileydi  04:58
Hakan'dan Şok Açıklama: Seba Evlendiğimizde Hamileydi 729 izlenme - 8 ay önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la programın dün yayınlanan bölümünde Hakan Bey, Seba ile ilgili şok etkisi yaratan açıklamalarda bulundu.
Nevruz Hanım Kaptan Talibine Ne Dedi ? - Esra Erol (26 Şubat Cuma) 12:55
Nevruz Hanım Kaptan Talibine Ne Dedi ? - Esra Erol (26 Şubat Cuma) 302 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Oktay Bülbül Flas Tv 02:56
Oktay Bülbül Flas Tv 1.739 izlenme - 2 yıl önce Evlenme Programı
Esra Erol - Yıldız Teyze Oğluna Tıpatıp Benzeyen Yasin İle Buluştu (8 Mart Salı) 03:54
Esra Erol - Yıldız Teyze Oğluna Tıpatıp Benzeyen Yasin İle Buluştu (8 Mart Salı) 151 izlenme - 3 ay önce 08 Mart 2016, Salı 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Gelin Adayı Nevruz Hanım Bu Kez Coştu - Esra Erol (23 Şubat Salı) 15:13
Gelin Adayı Nevruz Hanım Bu Kez Coştu - Esra Erol (23 Şubat Salı) 175 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 08:00
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 519 izlenme - 6 ay önce Zuhal Topal'la Fox Tv'de evlenme programına katılan Korcan verdiği yanıtlarla ve ukala tavrıyla adeta programı Trolledi :)________@_________xclas__________
Esra Erol'da - Ata Bey ve Talibi Suhulet Hanım (22 Şubat Pazartesi) 08:25
Esra Erol'da - Ata Bey ve Talibi Suhulet Hanım (22 Şubat Pazartesi) 109 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Songül ve Talibi Şarkı Söyledi - Zuıhal Topal (23 Şubat Salı) 05:23
Songül ve Talibi Şarkı Söyledi - Zuıhal Topal (23 Şubat Salı) 87 izlenme - 3 ay önce Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı... FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edecek olan ünlü oyuncu Zuhal Topal, programında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak! Gelin, hayatınızın en güzel ‘hikayesini’ birlikte yazalım.... Bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak… Hafta içi her gün 16:30’da canlı olarak yayınlanacak olan “Zuhal Topal’la..” mutlu bir yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları ile mutluluğun kapılarını ardına kadar aralayacak!
Stüdyoya Motorla Girmek - Su Gibi 02:55
Stüdyoya Motorla Girmek - Su Gibi 1.605 izlenme - 3 yıl önce Su gibide yaaşanan olay az daha eleman stunt yapacakmış
Evlenme Programında Konuşturulmayan Genç 02:51
Evlenme Programında Konuşturulmayan Genç 252 izlenme - 9 ay önce evleneceksen gel adlı programdan bir kesit.mevzu ne diye sorarsanız kısaca açıklayım; 63 yaşında bir adam 43 yaşındaki bir kadına evlenmek için talip oluyor.arada 20 yaş fark olduğu için 63 yaşındaki adam bazı kişiler tarafından eleştiriler alıyor.arkalarda duran bir gençte mikrofonu eline almış,kendisi de yorum yapmak istiyor.ama gel gör ki bazı çenesi düşükler yüzünden genç adam bir kelam laf edemiyor. İyi seyirler...
Gelin Adayı Programı Terk Etti 01:39
Gelin Adayı Programı Terk Etti 282 izlenme - 12 ay önce Esra Erol'la programınında gelin adayı Işılay Hanım'ın damat adayına karşı ters çıkışları Esra Erol ile locadakilerin tepkisini çekti. Gelin adayı programdan ayrıldı.
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 02:47
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 248 izlenme - 1 yıl önce Televizyonlardaki evlenme programlarında gün geçtikçe yükselen apaçi oranı beni korkutmuyor değil. Fakat bu durum korkuturken düşündüren bir durum. Şöyle ki azgınlığın had safada olduğu program sakinlerinin azgınlıklarını apaçi dansı yaparak(Adeta sahnede böyleysem yatakta nasılımdır,aauuuuu!!) dışavurumları beni, bunlar malum uvzumuzu da koparır diye düşündürüyor. O yüzden bir an önce önlemimizi alalım ve cinsellik kadar aşk, sevgi ve saygı da önemlidir kampanyamızı başlatalım.
 Gelin Adayı Fazla Zeki Deyip Damat Adayını Reddeti 00:40
Gelin Adayı Fazla Zeki Deyip Damat Adayını Reddeti 267 izlenme - 1 yıl önce Show Tv ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan ' ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programının bugünkü bölümünde ilginç anlar yaşandı. İranlı Rukiye Roghayeh, talibi ekonomist Recep ' i herkesi şaşkınlık içinde bırakan bir açıklamayla reddetti. Karar anı ardından konuşan gelin adayı, “Kararım olumsuz. Beyefendi fazla zeki.” dedi. Gelin adayının bu kararı programın sunucularından Uğur Aslan ' ı da şok etti. Uğur Aslan, “Şaka mı yapıyorsun” ifadesini kullandı. Damat adayı ise “Ben sana matematik sorusu sormayacağım” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.
Evleneceksen Gel - İçinin Yağları Eridi Mi? (25 Şubat Perşembe) 04:16
Evleneceksen Gel - İçinin Yağları Eridi Mi? (25 Şubat Perşembe) 73 izlenme - 3 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden! EG
Gelin Adayı Nevruz'un Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe Maçı Bileti İsteği - Esra Erol (26 Şubat Cuma) 00:49
Gelin Adayı Nevruz'un Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe Maçı Bileti İsteği - Esra Erol (26 Şubat Cuma) 60 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'un sunduğu evlendirme programında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ilginç teklifte bulundu ve derbi için bilet istedi Yeni videolar için kanalıma abone olun
Gelin Adayı Nevru Esra Erol'un Koltuğuna Göz Dikti (26 Şubat Cuma) 03:44
Gelin Adayı Nevru Esra Erol'un Koltuğuna Göz Dikti (26 Şubat Cuma) 60 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında talibini arayan ve ilginç tavırlarıyla sosyal medyayı sallayan gelin adayı Nevruz'un sözleri şaşkınlık yarattı.
Evleneceksen Gel - Ali'yi Alır Giderim (25 Şubat Perşembe) 02:51
Evleneceksen Gel - Ali'yi Alır Giderim (25 Şubat Perşembe) 63 izlenme - 3 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden! EG
Esra Erol'da - Bir Çift Araba Kazandı ( Elif - Göksel Ve Sevinç - Uğur) 05:11
Esra Erol'da - Bir Çift Araba Kazandı ( Elif - Göksel Ve Sevinç - Uğur) 37 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
17 Ekim Esra Erol'la 6  Part 26:02
17 Ekim Esra Erol'la 6 Part 258 izlenme - 2 yıl önce 17 Ekim Esra Erol'la 6 Part
Evleneceksen Gel - Güzel'i Unutamadım (25 Şubat Perşembe) 03:00
Evleneceksen Gel - Güzel'i Unutamadım (25 Şubat Perşembe) 47 izlenme - 3 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden! EG
adam deliği boş bırakmamış 01:19
adam deliği boş bırakmamış 581 izlenme - 3 yıl önce Kocam Her Gece 5 Kere Yapardı
Giyim Kuşam Olarak Tarzım Değil - Evleneceksen Gel 03:49
Giyim Kuşam Olarak Tarzım Değil - Evleneceksen Gel 36 izlenme - 3 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
18 Ekim Esra Erolla 1  Part 23:36
18 Ekim Esra Erolla 1 Part 185 izlenme - 2 yıl önce 18 Ekim Esra Erolla 1 Part
Esra Erol'u Şaşırtan Loca Kavgası (24 Şubat Çarşamba) 22:00
Esra Erol'u Şaşırtan Loca Kavgası (24 Şubat Çarşamba) 28 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Evleneceksen Gel - 20. Nikah Kıyıldı (25 Şubat Perşembe) 05:33
Evleneceksen Gel - 20. Nikah Kıyıldı (25 Şubat Perşembe) 26 izlenme - 3 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden! EG