Hoşgeldiniz!

evlilik teklifi

Evlilik Teklifi 09:45
Evlilik Teklifi 11.870 izlenme - 2 yıl önce Yatta sürpriz evlilik teklifi organizasyonu
Evlilik Teklifi 06:14
Evlilik Teklifi 5.719 izlenme - 3 yıl önce izmir karşıyaka da muhteşem evlilik teklifi video 2012 07 29 14 52 44
Evlilik Teklifi 00:29
Evlilik Teklifi 11.003 izlenme - 9 yıl önce Evlilik teklifi sırasında romantik olmaya çalışan adamın hikayesi :)
Evlilik Teklifi 03:53
Evlilik Teklifi 948 izlenme - 3 yıl önce Evlilik Teklifi
Evlilik Teklifi Evlilik Teklifleri 07:51
Evlilik Teklifi Evlilik Teklifleri 5.455 izlenme - 2 yıl önce Sevgilize Aşk Filmi Hediye Edin. Size Özel Aşk Filminde, Sevginizi Onlarca İnsan Dile Getirsin.. Mükemmel Evlilik Teklifi
Evlilik Teklifim 09:23
Evlilik Teklifim 844 izlenme - 1 yıl önce Herkes Hakettiğini Yaşar Sen En İyisini Hakediyorsun
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 35.063 izlenme - 10 ay önce Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
Güldür Güldür Evlilik Teklifi 16:46
Güldür Güldür Evlilik Teklifi 5.213 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle http://www.izlesene.com/guldurguldur kanalında. Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Özge Borak, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Yeşil Sahada Evlilik Teklifi 01:41
Yeşil Sahada Evlilik Teklifi 46 izlenme - 3 hafta önce Yeşil sahalar bu görmek istemediğimiz görüntülere değil, ’darısı başınıza’ dedirtecek görüntülere sahne oldu. Son zamanlarda görmeye alışık olduğumuz ilginç evlilik tekliflerinden biri de Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yaşandı. 1911 Çerkezköyspor’da forma giyen erkek arkadaşı Emrah Çilingir’i izlemek için Mustafa Uğraş Stadı’na gelen Rojin Dağlı, hayatının sürprizi ile karşılaştı.
En Romantik Evlilik Teklifi 04:17
En Romantik Evlilik Teklifi 1.989 izlenme - 2 yıl önce En Romantik Evlilik Teklifi
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 00:30
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 916 izlenme - 9 ay önce En Yaratıcı Evlilik Teklifi Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi. Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi.
Yabancıdan Evlilik Teklifi 02:35
Yabancıdan Evlilik Teklifi 92.577 izlenme - 2 yıl önce
Motosikletli Evlilik Teklifi 01:01
Motosikletli Evlilik Teklifi 1.385 izlenme - 2 yıl önce Damadın 22 motosikletli arkadaşı da konvoy oluşturarak çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.Evliliğe adım atan Bekir Mısır ile Bahar Mermer, motosikleti gelin aracı yapma kararı aldı. Bunun üzerine hazırlık yapan damat Mısır motosikletini süsleyerek gelin aracı yaparken, damadın motosikletli 22 arkadaşı da düğün konvoyu için kendisine eşlik etti. Gelini almak için yola çıkmaya hazırlayan konvoyda bulunan damadın arkadaşı Erkan Erdoğan, "Arkadaşımızı bu mutlu gününde yalnız bırakmak istemedik. Onlara güzel bir düğün konvoyu oluşturduk. Birazdan da gelin hanımı almaya gideceğiz. İnşallah arkadaşımız Bekir ile gelin hanım mutlu olurlar" dedi.Gelini alan damat, motosikletli arkadaşlarının oluşturduğu konvoyla düğün salonunun yolunu tuttu. Güzel görüntülerin oluştuğu düğün konvoyu dikkat çekti.Düğün salonuna gelinmesinin ardından konuşan damat Bekir Mısır, "Motosiklet bizde bir hastalık, bir tutku. Gelin de zaten motosiklet hastası. Ben söylemeden kendisi teklif etti. O kadar araç içinden motosikleti tercih etti. Biz de elimiz mahkum kabul ettik" diye konuştu.Gelin Bahar Mermer ise, "Eşimi ve motosikleti seviyorum. Beraber mutluyuz. Evlendik, bundan sonra çocuklarla birlikte kullanacağız" şeklinde konuştu.Arkadaşlarıyla birlikte düğün salonuna giren mutlu çift, dans ederek eğlendi.
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 00:30
En Yaratıcı Evlilik Teklifi 791 izlenme - 9 ay önce Flipbook ile yapılmış en yaratıcı evlilik teklifi böyle görüntülendi. Flipbook ; Sayfalar hızla hareket ettirildiğinde hareket ediyormuş gibi olan görüntler içeren küçük kitap
Bayıltan Evlilik Teklifi 00:40
Bayıltan Evlilik Teklifi 2.829 izlenme - 3 yıl önce O an ,, Mutluluktan bayilan kadin :)
Yeşil Sahada Evlilik Teklifi 01:20
Yeşil Sahada Evlilik Teklifi 4 izlenme - 3 hafta önce Tekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden 1911 Çerkezköyspor’un başarılı futbolcusu Emrah Çilingir, maç öncesi takım arkadaşları ve taraftarlarının da desteği ile kız arkadaşına evlilik teklifi etti.
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 01:23
Başhekimden Sürpriz Evlilik Teklifi 360 izlenme - 7 ay önce Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yüksel Yücel, aynı hastanede görev yapan Biyolog Didem Deniz’e 7 bin yıllık kaleden pankart açarak evlenme teklifinde bulundu.
Gökyüzünde Evlilik Teklifi 01:14
Gökyüzünde Evlilik Teklifi 47 izlenme - 6 ay önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde sevgilisine gökyüzünde pankart açarak evlenme teklif eden genç, aldığı 'evet ' cevabı üzerine, nişan yüzüğünü kurdeleyle aşağı sarkıttı. Marmaris'te su sporları merkezinde çalışan Hataylı Akın Aksaç, Almanya’da hemşire olarak görev yapan İzmirli sevgilisi Işıl Öztürk’e, gökyüzünde Almanca 'Benimle evlenir misin' yazılı pankart açtı. Sıra dışı bir evlenme teklifinde bulunan genç, evlenme teklifine 'evet' cevabı alınca, gökyüzünden kurdeleyle salladığı yüzüğü sevgilisin parmağına taktırdı. Evlenme tekliflerinde çılgınlık sınır tanımıyor. Marmaris’te Ocean Watersports isimli su sporları merkezinde görev yapan 28 yaşındaki Akın Aksaç, geçen yıl Münih’ten 1 haftalığına tatile gelen hemşire Işıl Öztürk’le tanıştı. Gurbetçi kız, Karayip Korsanları filminin baş rolünde yer alan ünlü denizci Kaptan Jack Sparrow'a benzettiği turizmci gençten etkilendi. İkili birbirlerine aşık oldu. Genç adam sevgilisine evlenme teklifinde bulunmaya karar verdi. Ancak bu teklifin sıra dışı olmasını isteyen Aksaç, çalıştığı iş yerinden izin alarak Parasailing ile havalandı. Yaklaşık 400 metre yükselen Aksaç, Almanca ve İngilizce ‘Benimle evlenir misin' yazılı pankart açarak, sahilde güneşlenen sevgilisine gökyüzünden evlenme teklifinde bulundu. Pankartı gören Işıl Öztürk, ilginç teklif karşısında şaşırırken, el sallayarak evet yanıtını verdi. Çılgın genç bunun üzerine kırmızı kurdeleye bağlı nişan yüzüğünü havadan sahile sarkıtarak, kıyıda bekleyen sevgilisine uzattı. Genç kız yüzüğü alarak parmağına taktı. Olanları, plajda güneşlenen yerli ve yabancı turistler de ilgiyle izledi. Genç aşıklar sezon sonunda Hatay’da yapılacak düğünle hayatlarını birleştirerek, Almanya’da yaşayacaklarını söyledi.
Rap Söyleyerek Evlilik Teklifi 02:20
Rap Söyleyerek Evlilik Teklifi 466 izlenme - 1 yıl önce Rap Şarkı Söyleyerek Sürpriz Evlilik Teklifi Yapan Genç.
Ramazan Programında Evlilik Teklifi 03:11
Ramazan Programında Evlilik Teklifi 58 izlenme - 5 ay önce Rize’de canlı yayınlanan belediyenin Ramazan etkinlik alanında, ekranda kız arkadaşı 23 yaşındaki Özlem Özkan’ı gören 25 yaşındaki Baykan Demirci, Trabzon’dan telefonla arayarak yayına bağlandı. Yayında adını duyunca şaşıran ve yakınlarının ikna etmesiyle sahneye çıkan Özlem Özkan, Baykan Demirci'nin telefon bağlantısı ile yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Rize Belediyesi tarafından sahil dolgu alanında iftardan önce ve sonra gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri, Necati Selvitop’un sunumu ile uydudan ulusal yayın yapan Kaçkar televizyonu tarafından ekranlara taşınıyor. Mehteran takımının gösteri yaptığı dün akşamki etkinlikler sırasında alandaki canlı yayında kız arkadaşı Özlem Özkan’ı gören Baykan Demirci, Trabzon’dan telefonla arayarak canlı yayına bağlandı. Baykan Demirci, "Orada sevdiğim bir insan var, ona evlenme teklif etmek istiyorum" dedi ve kız arkadaşı Özlem Özkan'ın adını verdi. Adını duyan ve şaşıran genç kız, yakınlarının ikna etmesiyle sahneye çıkarıldı. Şoke olduğunu anlatan ve böyle bir teklif beklemediğini ifade eden Özlem Özkan evlilik teklifine, ‘evet’ cevabı verdi. Sunucu Necati Selvitop ikiliyi tebrik ederek ömür boyu mutluluklar diledi. Ramazan etkinliklerini takip eden vatandaşlar çifti bir süre alkışladı.
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 01:59
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 894 izlenme - 2 yıl önce Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 27.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Hüsranla Biten Evlilik Teklifi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 02:26
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 60 izlenme - 2 ay önce Arabasına "Benimle evlenir misin?" yazdırarak Antalya'dan Selçuk'a gelen Tanju, Selçuk Belediyesi'nde çalışan kız arkadaşına evlenme teklifi yaptı. Ancak, genç kız evlenme teklifini reddedince Tanju bu durumdan büyük üzüntü duydu. Kızında merdivenlerden inip ne yaptığını zannediyorsunki sen hemen git burdan diyişi bu kızla bir ömür geçmeyeceğinin bir belirtisiydi zaten. iyi ki kabul etmemiş kardeş iyi yırttın..
Sihirbazlık Gösterisinde Evlilik Teklifi 03:57
Sihirbazlık Gösterisinde Evlilik Teklifi 74 izlenme - 3 ay önce Şimdiye kadar gördüğüm en iyi evlenme teklifi.başlıkta yazdığı gibi siharbazlık gösterisinde sevgilisini sahneye devet ediyor ve gerisini izleyin efem.
Zeyker Evlilik Teklifi 04:42
Zeyker Evlilik Teklifi 475 izlenme - 1 yıl önce Kerem Bürsin Hande Doğandemir Zeyker Evlilik Teklifi Anı
Sahanın Ortasında Evlilik Teklifi 06:03
Sahanın Ortasında Evlilik Teklifi 168 izlenme - 7 ay önce Tarsus İdmanyurdu, sahasında Ofspor'u 5-1 mağlup ederken, maçın ardından Tarsus İdmanyurdu futbolcusu Gökhan Çırak, sahada sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 02:45
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 635 izlenme - 2 yıl önce Tokatlı Genç Şehir Merkezindeki Reklam Panosundan Sevgilisine Evlenme Teklifi Yapmak İçin Geniş Çaplı Bir Organizasyona Girişmiş.
Evlilik Teklifi Fiyaskoyla Sonuçlanırsa 02:46
Evlilik Teklifi Fiyaskoyla Sonuçlanırsa 269 izlenme - 1 yıl önce Kız arkadaşına insanların önünde sürpriz bir evlilik teklifi yapan adam herrkesin önünde reddedilince ortaya çok acınası görüntüler çıkıyor. Neyse ki her şey şakaymış, rahatlayabiliriz.
En Marjinal Evlilik Teklifi 03:57
En Marjinal Evlilik Teklifi 142 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 100 motosikletli konvoy ana yolda bir anda duruyor içlerinden biri kız arkadaşına evlilik teklifi yapıyor.
Mükemmel Evlilik Teklifi 09:33
Mükemmel Evlilik Teklifi 228 izlenme - 1 yıl önce MÜKEMMEL EVLİLİK TEKLİFİ İlkin & Sabri 2014 46 Kişinin katıldığı Canlı Performans Sözde Korku filmi çekecektik bir türlü aracın arkasına İlkin'i oturttuk. Kulaklıktan efektli sesler gelecek diyerek Kulaklığı taktık. Amaç etrafta bekleyen 46 kişinin oluşabilecek bir gürültüyü farketmemesiydi. Sabri & İlkin Mutluluklar Diliyoruz...........
Canlı Yayında Evlilik Teklifi 00:58
Canlı Yayında Evlilik Teklifi 292 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Evlilik Teklifi! İşte O Görüntüler: Denizli'de bir televizyon kanalında sabah programı yapan Kudret Çelebioğlu, 6 aydır birlikte olduğu kız arkadaşına canlı yayında evlilik teklifi yaptı.