Hoşgeldiniz!

ezan sesi

Ezan Sesi 02:34
Ezan Sesi 7.660 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Güzel Duymak İsdediği Ses
Ezan Sesi 04:32
Ezan Sesi 8.771 izlenme - 3 yıl önce Dınleyın Kararınızı Verın
Ezan Sesi HD 02:24
Ezan Sesi HD 6.524 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz Ezan Sesi HD
Dinleyenleri Büyüleyen Ezan Sesi 04:24
Dinleyenleri Büyüleyen Ezan Sesi 991 izlenme - 1 yıl önce Seyitgazide Arkadaşım Mustafayla Gezerken Tarihi Bir Yapının Yemekhane Bölümüne Girdik Ve Arkadaşı İçerinin Müthiş Yankı Yaptığını Farketti
Medine'den Ezan Sesi 01:37
Medine'den Ezan Sesi 2.990 izlenme - 3 yıl önce Medine'den Ezan Sesi
Ezan Sesi HD 02:24
Ezan Sesi HD 1.151 izlenme - 2 yıl önce Amazing Azan - Adhan ( Ezan )
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 01:34
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 197 izlenme - 7 ay önce Nasa'nın 6 Ağustos 2012'de Mars'a iniş yapan robotu Curiosity ilk iş Mars yüzeyindeki sesleri kaydeder ve dünyaya gönderir. Yapılan incelemelerde Mars'ta farklı bir takım sesler duyulur. 54. Saniye ve 1.22 saniyeler.
Uzayda Ezan Sesi Duydum 01:50
Uzayda Ezan Sesi Duydum 232 izlenme - 11 ay önce İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/ Malezyalı astronot, herkes uzayda bir mucizele karışılaşıyor bu da benim muzicem bende Ramazan ayında uzaydan ezan sesi duydum dedi!
Hicaz Ezan 05:12
Hicaz Ezan 5.014 izlenme - 3 yıl önce Hicaz Ezan
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 02:54
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 7.386 izlenme - 1 yıl önce Üsküdar Altunizade’de bulunan Validebağ Korusu’nun dışında yer alan ve yıllardır bir grup site sakini tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılan araziye cami yapımına karşı çıkanların asıl amacının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu ortaya çıktı. Eylemciler arasında yer alan ve Yeniakit muhabirine eylemlerinin gerekçesini izah eden Nursen Beygo isimli kadın, “Ben sabaha karşı dalacağım an niye caminin, hocanın ezan sesiyle uyanayım, zaten duyuluyor. Yani bunlar sinir verici şeyler. Bıraksınlarda şu son anlarımızı biraz rahat yaşayalım” sözleriyle gerçek amaçlarının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu itirafında bulundu. “AMA MÜSLÜMANIZ ELHAMDÜLİLLAH” Kameraya karşı röportaj verirken Ezan sesi için “Sinir verici şeyler. Niye ezan sesiyle uyanayım” diyen Nursen Beygo’nun sözleri karşısında şaşırarak “Ezan sesinin sizi rahatsız edebileceğini düşünüyorsunuz” şeklindeki sorumuz üzerine “Eder evladım, etmez olur mu? Ama Müslümanız Elhamdülillah, o başka. Her yerde camimiz var” cevabı verildi. 30 senedir cami yapılması planlanan arazinin hemen yanında bulunan sitede oturduğunu belirten Nursen Beygo, “Burada şuan bu yeşilliklerimiz katlediliyor, cami kuracağız diye. Burayı kazanırlarsa Validebağ’ın yeşilliklerine kadar inecekler, yani korkumuz bu. Onun için böyle karşı geliyoruz” iddiasında da bulunmayı ihmal etmedi. Arkadaşının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mürvet Soğancı ise Nursen Beygo’nun skandal ezan sesi açıklamasının ardından “Ama asıl amaç ezan sesi değil burada. Arkadaşım biraz şey yaptı, ezan sesi değil” sözleriyle durumu kurtarmaya çalıştı. Arkadaşının müdahalesine karşın Nursen Beygo tekraren “Hayır, hayır, ezan sesi beni rahatsız eder. Ben uyku ilaçlarıyla uyuyorum. Kulağımın dibindeki rahatsız eder yoksa diğer camilerdeki katiyen, müslümanız Elhamdülillah” dedi.
Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı! 03:47
Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı! 3.335 izlenme - 2 yıl önce Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı!
Niğde Yıldıztepe Kasabası Ezan Sesi 02:31
Niğde Yıldıztepe Kasabası Ezan Sesi 496 izlenme - 2 yıl önce Okuyan Asım Andaş
Kolsuz Köyü Akşam Ezanı 01:20
Kolsuz Köyü Akşam Ezanı 449 izlenme - 2 yıl önce Niğde Ulukışla Kolsuz köyünde geçen yıllarda bir ilk yaşandı! Mustafa Koçoğlu'nun torunu Muhammed (14 yaşında) akşam ezanı okudu. İşte o anlar...
GÜZEL EZAN SESİ DİNLE 1 03:16
GÜZEL EZAN SESİ DİNLE 1 1 izlenme - 4 gün önce OKUYAN:Sheikh Mansour Azahrani-Burj Khalifa, Dubai DİĞER EZAN VİDEOLARI İÇİN GÜZEL EZAN SESİ DİNLE 2: https://www.youtube.com/watch?v=aIkQtetm4os GÜZEL EZAN SESİ DİNLE 3: https://www.youtube.com/watch?v=Ni7HhS87y2I GÜZEL EZAN SESİ DİNLE 4: https://www.youtube.com/watch?v=989vvSewFwE ezan dinle
Ezan Sesi - Mükemmel - 03:47
Ezan Sesi - Mükemmel - 878 izlenme - 1 yıl önce Subhanallah Ne Güzel Sesleri Var
Ezan'ı Mübarek 05:12
Ezan'ı Mübarek 370 izlenme - 3 yıl önce İnsana Huzur Veriyor
Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi 04:42
Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi 1.299 izlenme - 2 yıl önce Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi
Uzayda Ezan Sesini Duyan Astronot 01:50
Uzayda Ezan Sesini Duyan Astronot 379 izlenme - 12 ay önce Malezyalı müslüman astronot uzayda ezan sesi duyduğunu ve uzaya giden herkesin bir mucizeyle karşılaştığını söylüyor. Uzayda bulunduğu süre boyunca Allah'ın varlığını ve gücünü daha iyi hissettiğini söylüyor. İşte müslüman kardeşimizin başından geçenler.
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 02:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 386 izlenme - 12 ay önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız
Ezan Sesi Mükemmel 2 Kişiden 03:47
Ezan Sesi Mükemmel 2 Kişiden 38 izlenme - 5 gün önce MAŞALLAH Rabbim Daim Etsin Subhanallah Ne kadar Güzel Okuyorlar...
ezan sesi 05:11
ezan sesi 5.644 izlenme - 6 yıl önce 06.05.2007 de kadir kaynar ın armutluyazıda okuduğu ezan
Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 04:42
Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 721 izlenme - 1 yıl önce Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var
Ezan Sesi Yerine Silah Sesiyle Oruç Açıyorlar 02:47
Ezan Sesi Yerine Silah Sesiyle Oruç Açıyorlar 79 izlenme - 5 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kozma Dağı ve Şenyayla bölgesindeki yaylacılar - iftar yemeği için hazırlık yapan kadınlar - Mevlüt Çelik ile ropörtaj - Mevlüt Çelik'in silahla iftar saatini beklemesi - iftar için sofraların kurulması - yaylacı Selahattin Çelik ile röp. - iftar saatinin silahla haber verilmesi ve iftarların açılmasından detay Silah sesiyle oruçlarını açıyorlar- Muş'un Kozma Dağı ve Şenyayla bölgesindeki yaylacılar, ramazan ayında iftar saatinin geldiğini iftar topu ve ezan sesi yerine, silah atışıyla birbirlerine haber veriyor Muş'un Kozma Dağı ve Şenyayla bölgesindeki yaylacılar, iftar vaktinin geldiğini top atışı ve ezan sesi yerine, silah atarak birbirlerine haber veriyor.
Ezan Sesi Altında Tatbikat Yapan Amerikan Askerleri 01:27
Ezan Sesi Altında Tatbikat Yapan Amerikan Askerleri 20 izlenme - 2 ay önce Amerikan askerleri Afganistan'da ezan sesi altında tatbikat yapıyorlar. Ses montaj değil orjinal AiirSource kanalında denk geldim.
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 172 izlenme - 9 ay önce İçerik hakkında fazla bir bilgim yok anladığım kadarıyla kadın arap ülkelerinden birinde belgesel tarzı bir program yapıyor, yanındaki rehber kadına akşam ezanını dinletmek istiyor ve kadın ezanı duyunca kendini tutamıyor. kendimce bir çeviri yaptım anlamayanlar olabilir diye ; 0:17 - ne zamanlama ama 0:22 - (ezanı kastederek) her taraftan.. 0:23 + bir kilometre karede 36 cami var 0:27 + ve 1400 yıldır çağrı yapıyorlar 0:32 - çok güzel.. 0:35 + peygamber zamanından beri aynı kelimeleri söylüyorlar 0:41 + bak insanlar dükkanlarını kapatıyorlar 0:44 + ve herkes namaz kılmaya gidiyor 0:48 - büyüleyici.. 0:51 - teşekkür ederim.. 0:53 + benim için zevkti, rica ederim 1:04 + namazdan sonra da Kuran okuyacaklar belki aralarından biri İsa ile Meryem'in hikayesini okuyabilir çünkü Kuran'da onlardan da bahsediyor, Musa'dan da. 1:17 + bak dükkanları kapatıyorlar ve namaza gidiyorlar 1:27 - (kendimi ... hissediyorum diyor ne dediğini anlamadım) 1:29 + güzel bir tecrübe 1:33 + (ezanı kastederek) gerçekten insan tarafından okunuyor ses kaydı değil 1:40 + geçmişte mikrofonlar yokken bir kişi yüksek bir yere çıkıp okurdu ezanı ve herkes duyardı
Yazlıkta Ezan Sesi Tartışması - İzmir 06:05
Yazlıkta Ezan Sesi Tartışması - İzmir 153 izlenme - 1 yıl önce Yazlıkta Ezan Sesi Tartışması - İzmir
Hüseyin Turan - Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 03:03
Hüseyin Turan - Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 4.358 izlenme - 3 yıl önce Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi var Hüseyin TURAN (EMRAH DEĞER)
Malezyalı Astronot: Uzayda Ezan Sesi Duydum 01:20
Malezyalı Astronot: Uzayda Ezan Sesi Duydum 252 izlenme - 2 yıl önce Üstün zekalı çocuklar ve aileleri Malezya'nın ilk astronotu Dr. Sheikh Muszaphar Shukor'un onur konuğu olduğu sempozyuma katıldı. Uzayda yaşadıklarını anlatan ve genç beyinlere tavsiyelerde bulunan Shukor, uzayda ezan sesi duyduğunu söyledi.
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 972 izlenme - 1 yıl önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın - Güzel Hissettirdiyse Ezanımızı Helal Olsun Kadına
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Kadının Tepkisi 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Kadının Tepkisi 11 izlenme - 3 ay önce