Hoşgeldiniz!

ezan sesi

Mark Clattenburg Ezan Sesini Duyunca Maçı Durdurdu! 03:54
Mark Clattenburg Ezan Sesini Duyunca Maçı Durdurdu! 14.177 izlenme - 3 ay önce Suudi Arabistan Kupası'nda Al Feiha ile Al Fateh takımları arasında oynanan maçı yöneten İngiliz hakem İngiliz hakem Mark Clattenburg, maç esnasında ezan sesinin duyulmasının ardından düdük çalarak maçı durdurdu ve ezan sesine duyduğu saygıyı gösterdi.
Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi 00:23
Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi 27.144 izlenme - 7 ay önce Florida'da Irma Kasırgası herşeyi alıp götürmüş, o andan camiyi terk etmeyen imam ezanı okuyarak şaşırttı.Ezanı duyanlar mucize olarak yorumladı
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Brezilyalı Kadın 00:51
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Brezilyalı Kadın 7.140 izlenme - 4 ay önce İnternette büyük ilgi gören videoda Brezilyalı bir kadın, hayatında ilk kez ezan sesi duyduğunu söyleyip duygularına hakim olamayarak ağlamaya başlıyor.
müthiş ezan sesi  mutlaka dinleyin çok etkileyici 02:02
müthiş ezan sesi mutlaka dinleyin çok etkileyici 73.204 izlenme - 7 yıl önce müthiş ezan sesi çok etkileyici bi ses bence 17 yaşında birisi...
kabede muhteşem ezan sesi 02:34
kabede muhteşem ezan sesi 19.950 izlenme - 7 yıl önce kabede muhteşem ezan sesi
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 02:54
Ezan Sesi Duymak İstemiyoruz 8.323 izlenme - 3 yıl önce Üsküdar Altunizade’de bulunan Validebağ Korusu’nun dışında yer alan ve yıllardır bir grup site sakini tarafından işgal edilerek otopark olarak kullanılan araziye cami yapımına karşı çıkanların asıl amacının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu ortaya çıktı. Eylemciler arasında yer alan ve Yeniakit muhabirine eylemlerinin gerekçesini izah eden Nursen Beygo isimli kadın, “Ben sabaha karşı dalacağım an niye caminin, hocanın ezan sesiyle uyanayım, zaten duyuluyor. Yani bunlar sinir verici şeyler. Bıraksınlarda şu son anlarımızı biraz rahat yaşayalım” sözleriyle gerçek amaçlarının çevre değil ezan düşmanlığı olduğu itirafında bulundu. “AMA MÜSLÜMANIZ ELHAMDÜLİLLAH” Kameraya karşı röportaj verirken Ezan sesi için “Sinir verici şeyler. Niye ezan sesiyle uyanayım” diyen Nursen Beygo’nun sözleri karşısında şaşırarak “Ezan sesinin sizi rahatsız edebileceğini düşünüyorsunuz” şeklindeki sorumuz üzerine “Eder evladım, etmez olur mu? Ama Müslümanız Elhamdülillah, o başka. Her yerde camimiz var” cevabı verildi. 30 senedir cami yapılması planlanan arazinin hemen yanında bulunan sitede oturduğunu belirten Nursen Beygo, “Burada şuan bu yeşilliklerimiz katlediliyor, cami kuracağız diye. Burayı kazanırlarsa Validebağ’ın yeşilliklerine kadar inecekler, yani korkumuz bu. Onun için böyle karşı geliyoruz” iddiasında da bulunmayı ihmal etmedi. Arkadaşının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mürvet Soğancı ise Nursen Beygo’nun skandal ezan sesi açıklamasının ardından “Ama asıl amaç ezan sesi değil burada. Arkadaşım biraz şey yaptı, ezan sesi değil” sözleriyle durumu kurtarmaya çalıştı. Arkadaşının müdahalesine karşın Nursen Beygo tekraren “Hayır, hayır, ezan sesi beni rahatsız eder. Ben uyku ilaçlarıyla uyuyorum. Kulağımın dibindeki rahatsız eder yoksa diğer camilerdeki katiyen, müslümanız Elhamdülillah” dedi.
Ezan Sesi - Sultan Ahmet De Ezan Sesi 07:41
Ezan Sesi - Sultan Ahmet De Ezan Sesi 26.436 izlenme - 10 yıl önce sultan ahmet camiisinde iken kayıt ettiğimiz ezan sesi. muhteşem yapıtın, ezan sesisiyle birleşmiş hâli...
Ezan Sesi 04:32
Ezan Sesi 9.069 izlenme - 5 yıl önce Dınleyın Kararınızı Verın
Ezan Sesinden Rahatsızsan Dağa Git - Celal Şengör 00:55
Ezan Sesinden Rahatsızsan Dağa Git - Celal Şengör 4.652 izlenme - 2 yıl önce Celal şengör hocamızın maruz kaldığı saçma soruladan bir tanesi, arkadaş, adam jeoloji profesörü, tarih desen en az ilber ortaylı kadar bilgili, ama işte sadece türkiye bu tarz sorular bir bilim adamına sorulur sanırım. Oda öyle iyi bir insan ki, her soruyuda cevap veriyor lan ..
Charlie'nin Melekleri, Ezan Sesi Eşliğinde Göbek Dansı Yaptı 00:42
Charlie'nin Melekleri, Ezan Sesi Eşliğinde Göbek Dansı Yaptı 6.359 izlenme - 5 yıl önce Charlie'nin Melekleri, Ezan Sesi Eşliğinde Göbek Dansı Yaptı
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 04:42
Ezan Sesi Size Ne Hissettiriyor? 1.615 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da turistlik mekanlarda yapılan röportajda turistlerin ezan sesini duyduklarında ne hissettikleri soruldu. İşte o çarpıcı video.
Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var Yediveren Müzik Kanalı 04:12
Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var Yediveren Müzik Kanalı 5.886 izlenme - 6 yıl önce
Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı! 03:47
Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı! 4.389 izlenme - 4 yıl önce Bu Ezanı Milyonlar Paylaştı!
Hicaz Ezan 05:12
Hicaz Ezan 5.742 izlenme - 5 yıl önce Hicaz Ezan
Ayşen Aymen Güreşçi - Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 03:52
Ayşen Aymen Güreşçi - Yeni Cami Avlusunda Ezan Sesi Var 8.355 izlenme - 5 yıl önce İlk Klip,ilk Çalışmam...emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürlerimle... Ayşen Aymen Güreşçi "gülümser Müzik"
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Turist Şaşkınlığı - Dubai 03:19
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Turist Şaşkınlığı - Dubai 3.578 izlenme - 3 yıl önce Kimse kusura bakmasın ama Türkiye'deki detone, çığlıkla karışık ezandan sonra ilaç gibi gelir dinleyene Dubai'de okunan ezan. Türkiye'de ilk defa ezan dinleyen insanın korkması işten bile değil malesef. Bi de burdaki ezana bak, adamın ruhu dinleniyor cidden. Videoyu da da turistler kaydetmişler.
Bu Ezanı Milyonlar Dinledi 03:47
Bu Ezanı Milyonlar Dinledi 4.040 izlenme - 4 yıl önce Hafız Habip İspirli ve Hafız Alpcan Çelik Hocanın okumuş olduğu Ezan-ı Şerif.
Medine'den Ezan Sesi 01:37
Medine'den Ezan Sesi 3.193 izlenme - 6 yıl önce Medine'den Ezan Sesi
Meryem Uzerli'nin Ezan Sesinden Etkilenmesi 00:29
Meryem Uzerli'nin Ezan Sesinden Etkilenmesi 441 izlenme - 10 ay önce 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli, ezan sesinden etkilendiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış.
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 01:34
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 1.132 izlenme - 3 yıl önce Nasa'nın 6 Ağustos 2012'de Mars'a iniş yapan robotu Curiosity ilk iş Mars yüzeyindeki sesleri kaydeder ve dünyaya gönderir. Yapılan incelemelerde Mars'ta farklı bir takım sesler duyulur. 54. Saniye ve 1.22 saniyeler.
Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi 04:42
Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi 1.475 izlenme - 4 yıl önce Konya Kargalı Küyü - Ezan Sesi
Ezan Sesi - Hayran Kalacaksınız 04:02
Ezan Sesi - Hayran Kalacaksınız 1.068 izlenme - 2 yıl önce Dünya gözü ile bakan, Yzü Gönül gözü ile bakan,özü görürmüşşşşşş.
Almanya Yada İlk Kez Sesli Ezan Sesi !!! 07:09
Almanya Yada İlk Kez Sesli Ezan Sesi !!! 3.318 izlenme - 9 yıl önce almanya yada ilk kez sesli ezan sesi !!!
Uzayda Ezan Sesini Duyan Malezyalı Müslüman Astronot 01:50
Uzayda Ezan Sesini Duyan Malezyalı Müslüman Astronot 1.816 izlenme - 5 yıl önce Malezyalı müslüman astronot uzayda ezan sesi duyduğunu ve uzaya giden herkesin bir mucizeyle karşılaştığını söylüyor.
Uzayda Ezan Sesini Duyan Astronot 01:50
Uzayda Ezan Sesini Duyan Astronot 928 izlenme - 3 yıl önce Malezyalı müslüman astronot uzayda ezan sesi duyduğunu ve uzaya giden herkesin bir mucizeyle karşılaştığını söylüyor. Uzayda bulunduğu süre boyunca Allah'ın varlığını ve gücünü daha iyi hissettiğini söylüyor. İşte müslüman kardeşimizin başından geçenler.
Yalnızçam Köyü Ve Ezan Sesi 03:33
Yalnızçam Köyü Ve Ezan Sesi 1.284 izlenme - 7 yıl önce hava şartları bozuk olduğunudan dolayı vido kalitesi düşük olabilir
Abdest Nasıl Alınır? DBS Ayakkabin! Abdestlik, Abdest Lavabosu, Şadırvan 01:06
Abdest Nasıl Alınır? DBS Ayakkabin! Abdestlik, Abdest Lavabosu, Şadırvan 153 izlenme - 5 ay önce DBS AYAKKABİN, ABDESTLİK, ABDEST LAVABOSU, AYAK ABDESTİ KOLAYLIK SİSTEMİ. NAMAZ, İBADET ÖNCESİ AYAKLARINI LAVABOYA KALDIRMAKTA ZORLANANLAR, DUŞAKABİNDE-KÜVETTE AYAK ABDESTİNİ EĞİLİP BÜKÜLEREK ALMAKTA ZORLANANLAR İÇİN HİJENİK PLASTİKTEN ÜRETİLDİ. ELEKTRİKLİ PARÇA İÇERMEZ. KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR. SADECE HORTUM UCUNDAKİ KOLAY BAĞLANTIYI MUSLUĞUNUZA TAKMANIZ YETERLİDİR. ABDESTİNİZİ ALDIKTAN SONRA HORTUM BAĞLANTISINI AŞAĞI DOĞRU ÇEKTİĞİNİZDE MUSLUĞUNUZDAN AYRILIR. MUSLUĞUNUZU İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIRSINIZ. HAFİF VE TAŞINABİLİRDİR YER KAPLAMAZ. SİZLERİ, SEVDİKLERİNİZİ, BÜYÜKLERİNİZİ AĞIR YARALANMALI EV KAZALARINDAN KORUR. TEK VE BENZERSİZ ABDESTLİK.
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi (54. Saniye Ve 1.22. Saniye) 01:34
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi (54. Saniye Ve 1.22. Saniye) 931 izlenme - 4 yıl önce Nasa'nın 6 Ağustos 2012'de Mars'a İniş Yapan Robotu Curiosity İlk İş Mars Yüzeyindeki Sesleri Kaydeder Ve Dünyaya Gönderir. Yapılan İncelemelerde Mars'ta Far...
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 02:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 473 izlenme - 3 yıl önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız
yusuf kayanın sesi ila ezan 02:00
yusuf kayanın sesi ila ezan 1.162 izlenme - 9 yıl önce yusuf kaya ezan