Hoşgeldiniz!

fıkrasına gülünmeyen adam

Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 27.338 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:06
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 4.776 izlenme - 2 yıl önce Hakan Hepcan, Karadeniz Teknik Üniversitesi' ne laz fıkrası bilir misiniz? diye sorunca...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 8.437 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/ozkan.isbilen
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 1.170 izlenme - 3 yıl önce Top bizde programında Sergen Yalçın, Lassana Diarra ve ailesinin sürekli birlikte dolaşmasından yola çıkarak "bu tarz oyuncuların, bunların hepsi böyle" ırkçı genellemesinin ardından Bilgin Gökberk söz alır ve Lass-laz benzerliğinden yola çıkarak kronolojik olarak en son basamakta yer aldığını iddia ettiği bir fıkra anlatır. Anlatılan fıkranın komikliğinden bağımsız olarak gülücükler saçan Sergen fıkrayı anlayamaz ve Bilgin'e tekrar ettirir. Fıkranın ikinci kez anlatılmasından sonra sükut altındır felsefesini benimseyerek susan Sergen'in fıkrayı aslında yine anlamadığı ilerleyen saatlerde ortaya çıkacaktır...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 1.299 izlenme - 3 yıl önce Ben Hastayım Hastayım Dinlemediniz Beni He Noldu Şimdi...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 539 izlenme - 2 yıl önce Kendi Fıkrasına Gülen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 265 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Şaşkınlığı Görülmeye Değer..
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 04:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 8 izlenme - 3 ay önce Evet Arkadaşlar Fıkrasına Gülünmeyen Adamı Bir Çoğunuz Biliyor Olmalısınız Ve Bir Çoğunuz Kahkahalarla İzlemişsinizdir. Kahkaha Atmasanız Bile Tebessüm Etmişsinizdir. Peki... Ya Bu Bir Lanet Gibi Herkese Bulaşsaydı, Ya Trajikomik Bir Hal Alsaydı. Heralde Bu Videomuz Gibi Olurdu. Gülmeye Hazır mısınız? Öyleyse İyi Seyirler..
Fıkrasına Gülümeyen Adam 00:29
Fıkrasına Gülümeyen Adam 308 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülümeyen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:58
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 54 izlenme - 2 ay önce Amatör olarak iyi yapımlara ender rastladığımız şu günlerde tam anlamıyla 10 numara bir iş. Sakal kaşıma hareketi, kaş göz mimikleri, arka plan, oyunculuklar her yönüyle gayet sağlam. Ayrıca bu şekilde fıkra olayının da iç yüzünü öğrenmiş oluyoruz. Yapımda emeği geçen arkadaşları tebrik eder, başarılarının devamını diler, gözlerinden sıkarım. Olur da olayın orijinalini bilmeyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:51
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 3.991 izlenme - 4 yıl önce özeti; "bazı kişiler vardır, insana kendisini cem yılmaz'mış gibi hissettirir. gazlarına gelmeyiniz." olan video. sonunda fıkranın ardındaki esrar perdesinin kalkmasını sağlamış çok süper ördek başarılı bir çalışma. şimdi komik ama di mi ha? şimdi komik?
Fıkrasına Gülünmeyen Egemen Bağış 00:58
Fıkrasına Gülünmeyen Egemen Bağış 34 izlenme - 10 ay önce Egemen Bağış bakanlığının devir teslim töreninde gider ayak yine yapmış yapacağını ve de patlatmış fıkrayı. Ama o da ne gülünmeli mi ne...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 02:07
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 3.152 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Vol2 http://www.fullarsiv.net/fikrasina-gulunmeyen-adam-2/
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 00:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 592 izlenme - 10 ay önce Kendisinin de ne anlattığını bilmeyen ve fıkraaa( özellikle vurgu var ) sına gülünmeyen bir adam daha.Ama amca iyi toparlıyor, diğeri gibi zorladıkça zorlamıyor.Nasreddin Hoca fıkrası da güldürmek için çözüm olmuyor.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Mecnun) 01:40
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Mecnun) 1.037 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Mecnun)
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Turkcellioğulları) 00:22
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Turkcellioğulları) 295 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Turkcellioğulları)
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 00:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 4.261 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 3.959 izlenme - 3 yıl önce Kanaltürk’de yayınlanan ‘Top Bizde’ programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Karataş 01:04
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Karataş 216 izlenme - 4 ay önce Sahur ve iftar vaktinde yaptığı programla seyircilerle buluşan Mustafa Karataş, programında o an bahsedilen konuyla ilgili bir fıkra anlattı fakat fıkra stüdyodakileri güldürmedi. Mustafa Karataş sunduğu sahur programında Maşallah kelimesiyle ilgili konuşuyordu. Konuyla ilgili bir fıkra anlatarak programa devam etmek isteyen Karataş, bir Nasreddin Hoca fıkrası anlatmaya başladı. Fıkranın sonunda yalnızca kendisi gülen Karataş, stüdyodaki izleyicilerden beklediği tepkiyi alamadı.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Egemen Bağış 00:58
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Egemen Bağış 156 izlenme - 2 yıl önce
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Can Dündar) 00:20
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Can Dündar) 115.242 izlenme - 3 yıl önce neyseki cem yılmaz durumu toplarlayıp herkesi güldürdü!
Fıkrasına Gülünmeyen adam 00:42
Fıkrasına Gülünmeyen adam 125 izlenme - 1 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen adam - yeni vine
Fıkrasına Gülünmeyen Recep Tayyip Erdoğan 00:43
Fıkrasına Gülünmeyen Recep Tayyip Erdoğan 1.999 izlenme - 9 ay önce Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere 24 TV'de yayına katılan Başbakan Erdoğan bir fıkra anlattı. Anadan doğma kör iki kafadar birlikte aynı tabaktan bunlar sarma yiyorlar. şimdi bunlar birlikte bunu yerken biri diğerine diyor ki "olum, sarmaları..."diyor "çift çift yeme". "şimdi arkadaş" o da diyor ki "ben kör sen kör, benim" diyor "çift çift yediğimi sen nereden anladın " diyor. Cevap ise: "ben öyle yiyorum da o yüzden biliyorum".
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Hakan Şükür 00:28
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Hakan Şükür 2.144 izlenme - 3 yıl önce Hakan Şükür; ' Şansal Abi Espriyi Kaçırdın'. Tv'de yaşanan hadisede Hakan Şükür'ün espirisine Tümer'in zorla gülmesinden sonra Şansal Büyüka'ya tekrar anlatılması ile program iyice neşeli bir hal alıyor.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 276 izlenme - 3 yıl önce
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 1.085 izlenme - 9 ay önce Arkadaşından duyduğu fıkrayı tekrar satmaya çalışan amcanın dramı... Fıkrasının sonunda da bi özet geçmiyor değil hani; "Anlamadıysanız tekrar anlatayım, işte bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş..."
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 128 izlenme - 7 ay önce Top bizde programında Sergen Yalçın, Lassana Diarra ve ailesinin sürekli birlikte dolaşmasından yola çıkarak "bu tarz oyuncuların, bunların hepsi böyle" ırkçı genellemesinin ardından Bilgin Gökberk söz alır ve Lass-laz benzerliğinden yola çıkarak kronolojik olarak en son basamakta yer aldığını iddia ettiği bir fıkra anlatır. Anlatılan fıkranın komikliğinden bağımsız olarak gülücükler saçan Sergen fıkrayı anlayamaz ve Bilgin'e tekrar ettirir. Fıkranın ikinci kez anlatılmasından sonra sükut altındır felsefesini benimseyerek susan Sergen'in fıkrayı aslında yine anlamadığı ilerleyen saatlerde ortaya çıkacaktır... Bu arada fıkra harbiden iğrençtir.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 00:53
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Kenan Işık 58 izlenme - 2 ay önce Kenan Işık bir risk alıp Temel ve Nasreddin Hocanın içinde bulunduğu fıkrayı anlatır ve olaylar gelişmez, kimse gülmez. Ayıp olmasın diye seyircilerin alkışı ve yarışmacının zoraki gülüşü olayı ortamı daha da gerer. Hep demişimdir: ''fıkra anlatmak riskli iştir.'' Yapmayın bunu televizyonda.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 59 izlenme - 3 ay önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 01:23
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 262 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşından Duyduğu Fıkrayı Tekrar Satmaya Çalışan Amcanın Dramı... Fıkrasının Sonunda Da Bi Özet Geçmiyor Değil Hani; "anlamadıysanız Tekrar Anlatayım, İşte Bizim Lazın Mezar Taşında Öyle Yazıyomuş...