Hoşgeldiniz!

izdivaç programı

En Çıplak İzdivaç Programı 06:21
En Çıplak İzdivaç Programı 405.706 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'in bir çay içelim temalı programının stüdyosu fazla sıcak hale geliyor. Katılımcılar, birbirlerinin vücudunu gördükten sonra karar veriyor.
İzdivaç Programı 00:06
İzdivaç Programı 693 izlenme - 7 ay önce İzdivaç Programı - yeni vine
Arjantin'de İzdivaç Programı 2 03:22
Arjantin'de İzdivaç Programı 2 163.249 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de kızlar ve erkekleri buluşturan, aynı anda test sürüşüne izin veren bir program.
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 5.233 izlenme - 3 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı
 Arjantin'de İzdivaç Programı Yapmak 00:29
Arjantin'de İzdivaç Programı Yapmak 5.363 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de Kızlar Ve Erkekleri Buluşturan, Aynı Anda Test Sürüşüne İzin Veren Bir Program, Acun Bu Formatı Türkiye'ye Getirmeyi Planlıyormuş Yakın Zamanda, Hayırlısı Efenim ...
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 00:59
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 650 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Flash Tvde Yayınlanan İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Damgasını Vurdu İzdivaç Programına Küfürlü Tepki İzle,izdivaç Program...
Arjantin'de İzdivaç Programı 2 03:22
Arjantin'de İzdivaç Programı 2 1.543 izlenme - 6 ay önce Arjantin'de kızlar ve erkekleri buluşturan, aynı anda test sürüşüne izin veren bir program, Acun bu formatı Türkiye'ye getirmeyi planlıyormuş yakın zamanda, hayırlısı efenim ...
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 00:38
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 1.192 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "İzdivaç Programı" bölümü.
Azeri İzdivaç Programı -  Birbaşa 03:35
Azeri İzdivaç Programı - Birbaşa 414 izlenme - 6 ay önce Azerbeycan'da yapılan bir izdivaç programında yaşanan bir olayı izliyoruz.Gelin adayımızın sarfettiği sözlerle dumura uğrayan sunucu abimiz,gelini Türk filmlerini aratmayacak bir hareketle stüdyodan dışarı fırlatıyor.Anladığım kadarıyla,oğlun beni düdükledi manasında bir şeyler diyor.Bu arada,kullanılan dekorların,seyircilerin,sunucuların,konukların ve hatta konuşulanların bile,ülkemizde yapılan izdivaç programlarınınkiyle ne kadar benzer olduğunu farkediyoruz.Neyse daha fazla lafı uzatmadan,sizleri bu saçma sapan,ama bir o kadar da tanıdık görüntülerle birbaşa bırakıyorum.
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 693 izlenme - 3 yıl önce İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 04:27
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 471 izlenme - 2 yıl önce Evlendirme Programında Gay Muhabbeti
Cem Yılmaz | İzdivaç Programı 00:38
Cem Yılmaz | İzdivaç Programı 63 izlenme - 12 ay önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "İzdivaç Programı" bölümü.
Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 44.193 izlenme - 1 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18
Vine - Aykut Elmas İzdivaç Programı 00:06
Vine - Aykut Elmas İzdivaç Programı 4.351 izlenme - 1 yıl önce Aykut Elmas İzdivaç Komedi :)
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 04:27
İzdivaç Programında Gay Eş Arayışı 1.168 izlenme - 6 ay önce Canı sıkalan bir abimiz bir evlilik programını arar. Yat,katlar, arabalardan, 150 bin dolarlık aylık gelir ve 10 milyon dolarlık birikiminden bahsedip kadın adayların ilgisini çektikten sonra bir erkek adaya talip olduğunu açıklar. Bu kadar geyikten sonra bir kadın adayımız da adam haklı Hollanda'da erkek erkeğe evleniyor diyip ayştayn moduna girer. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25574/izdivac-programinda-lezbiyen-izdivac-arayisi
Beni Beğenmezseniz Kızımı Alabilirsiniz (İzdivaç Programı) 02:49
Beni Beğenmezseniz Kızımı Alabilirsiniz (İzdivaç Programı) 621 izlenme - 2 yıl önce Evlilik programlarında ilginç tartışmaların yaşanmasına artık alıştık. Ancak bu programlarda hala bizi şaşırtabilecek olaylar olmaya devam ediyor. Yayına bağlanan bir kadın eş arayan Beyti Bey'e talip olduğunu açıkladı. Fakat muhabbetin ilerleyen dakikalarında konuşma ilginç bir hal aldı. Telefonla yayına bağlanan kadın, eş arayan Beyti Bey'e "Beni beğenmezseniz bir de kızım var onu alabilirsiniz" dedi.
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 01:00
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 556 izlenme - 4 yıl önce Seni Botox'umla Döverim !
İzdivaç Programında Gay Talip Bibidik Ettirecek Arıyor 04:27
İzdivaç Programında Gay Talip Bibidik Ettirecek Arıyor 137 izlenme - 3 yıl önce İzdivaç Programında Gay Talip Bibidik Ettirecek Arıyor
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 00:59
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 475 izlenme - 2 yıl önce Elektrik yoksa çakarız Flash TV'deki izdivaç programında çok ilginç bir olay oldu.
Elleşmeyen Kız İstiyorum ! (İzdivaç Programı) 03:00
Elleşmeyen Kız İstiyorum ! (İzdivaç Programı) 518 izlenme - 3 yıl önce
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 08:42
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 351 izlenme - 11 ay önce Seda Sayan'ın sunduğu izdivaç programında zengin koca arayan İranlı aday Maryam Mahmoudi, ekran başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.
Cemil Kaya - Servet Avcısı (İzdivaç Programı Temalı Klip) 04:21
Cemil Kaya - Servet Avcısı (İzdivaç Programı Temalı Klip) 141 izlenme - 7 ay önce Taş ablaların muhteşem ötesi dans kareografileri ile eşlik ettiği Cemil Kaya ağabeyimizin, Esra Ceyhan' ın Flash TV' de iken fırtınalar koparan kopyaları çıktıkça boku çıkan evlilik programlarına ithafen hazırladığı Servet Avcısı şarkısına çekilen klibini izlemektesiniz. Tüm kaşlı, gözlü, döşü kıllı arkadaşlara ve onları arayanlara gelsin. Önemli Not: Dul bayanlar eklesin.
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Adam Su Gibi Programı 00:58
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Adam Su Gibi Programı 31 izlenme - 3 ay önce Yeni kanalımız http://www.youtube.com/user/bycemyilmaz açılmıştır. Güncel, komik videolar için abone olabilirsiniz. Videoyu izlediğiniz için teşekkür ederiz.
Zuhal Topal'ın İzdivaç Programını Troll'leyen Damat Adayı 16:49
Zuhal Topal'ın İzdivaç Programını Troll'leyen Damat Adayı 476 izlenme - 3 hafta önce Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılan damat adayı aşırı rahat tavırlar sergileyerek ve sözleri ile gelin adayını ve katılımcıları troll'ledi.
Gelin Adayı Reddedilince Böyle Değişti 01:32
Gelin Adayı Reddedilince Böyle Değişti 1.003 izlenme - 7 ay önce İzdivaç programına katılan ve talip olduğu kişi tarafından yüzündeki çizgiler nedeniyle reddedilen Necla Özdamar, büyük bir değişim geçirdi.
Aşık Meddahi - İzdivaç 03:58
Aşık Meddahi - İzdivaç 4 izlenme - 2 ay önce Doğu Ekspresi treninde Aşık Meddahi olarak tanınan kondüktör Ömer Bey'in televizyonlarda yayınlanan İzdivaç programları için bestelediği parçayla yıllarını demiryollarına veren görevlilerle neşelerine neşe katıyorlar.
Beyazıt Öztürk İzdivaç Programı Yaparsa (Beyaz Show) 02:43
Beyazıt Öztürk İzdivaç Programı Yaparsa (Beyaz Show) 445 izlenme - 2 yıl önce Beyazıt Öztürk İzdivaç Programı Yaparsa (Beyaz Show)
Brezilya Devlet Başkanı'na Evlenme Teklif Etmek - İzdivaç 03:00
Brezilya Devlet Başkanı'na Evlenme Teklif Etmek - İzdivaç 52 izlenme - 6 ay önce İzdivaç programında talip geldiği kadından hayır yanıtını alan amcamız, cebinden bir kağıt çıkartarak ’Şu Güney Amerikalı Hanımefendi’ repliği ve bir vapur işportacısı hassasiyetiyle showuna başlamaktadır. Mektupla evlenme teklif ettiği Brezilya Devlet Başkanı’nın verdiği yanıtı, ‘kadife sesli, parlak’ yorumcunun tüm ısrarlarına rağmen söylemek istemeyen amcamızın hezayanlarını, abazan tiradları eşliğinde ibretle izliyoruz efendim.
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 02:47
İzdivaç - Hem Apaçi Hem de Gelin Olmak 45 izlenme - 6 ay önce Televizyonlardaki evlenme programlarında gün geçtikçe yükselen apaçi oranı beni korkutmuyor değil. Fakat bu durum korkuturken düşündüren bir durum. Şöyle ki azgınlığın had safada olduğu program sakinlerinin azgınlıklarını apaçi dansı yaparak(Adeta sahnede böyleysem yatakta nasılımdır,aauuuuu!!) dışavurumları beni, bunlar malum uvzumuzu da koparır diye düşündürüyor. O yüzden bir an önce önlemimizi alalım ve cinsellik kadar aşk, sevgi ve saygı da önemlidir kampanyamızı başlatalım.
İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...! 04:53
İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...! 801 izlenme - 3 yıl önce İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...!