Hoşgeldiniz!

izdivaç programı

Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 61.338 izlenme - 2 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18
Nurullah: Ben Solmaz'ı İstiyorum 04:12
Nurullah: Ben Solmaz'ı İstiyorum 453 izlenme - 4 gün önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için ekranlarda Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 01:00
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 78.897 izlenme - 3 yıl önce Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti!
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 01:03
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 10.840 izlenme - 12 ay önce Trajikomik tv olaylarımızdan biri yahu nedir bu insanların Münir Özkul'u öldürme aşkı yine yeniden bu sefer canlı yayında öldü demişler. Her canlı bi gün elbette ölecek bizim insanlar Münir Özkulu ölüp ölüp diriltiyor çok vahim bi durum komik mi trajikomik mi kararsızım...
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 04:55
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 25.995 izlenme - 3 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 4.170 izlenme - 11 ay önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 04:55
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 16.639 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç programı Gu Gibi'nin sunucularından olan Songül Karlı bugünkü programında büyük bir sürprizle karşılaştı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Su Gibi 'de programın sunucularında olan Songül Karlı 'ya büyük bir sürpriz yapıldı. Geçen yıl Songül Karlı ile Su Gibi programında evlenen Metin Yüncü, stüdyoya sürpriz bir giriş yaparak ünlü sunucuyu şaşkınlık içinde bıraktı. Canlı yayında evliliklerinin birinci yıl dönümü kutlayan çift bir süre dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan Songül ve Metin çiftinin samimi davranışları ise dikkatlerden kaçmadı.
Birkan'ın Annesi Luvrita'yı Fena Fırçaladı - Zuhal Topal'la 72. Bölüm 30 Kasım Çarşamba 25:14
Birkan'ın Annesi Luvrita'yı Fena Fırçaladı - Zuhal Topal'la 72. Bölüm 30 Kasım Çarşamba 51 izlenme - 4 gün önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 5.788 izlenme - 4 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı
En Çıplak İzdivaç Programı 01:08
En Çıplak İzdivaç Programı 593 izlenme - 3 ay önce "Undressed" isimli izdivaç programında birbirlerine talip olan adaylar, milyonların önünde soyunup beraber aynı yatağa giriyorlar. Ülkemizde de farklı kanallarda yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarının değişik bir formatı İtalya'da yayınlanıyor. İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA YATAĞA GİRİYORLAR "Undressed" isimli programında taliplerini arayan adaylar, milyonların önünde cesaret isteyecek bir sınava tabii tutuluyorlar. Birbirlerine talip olan adaylar, bir süre konuştuktan sonra iç çamaşırlarına kadar üzerlerinde ne varsa çıkartıp yatağa giriyorlar. "AMAN BİZİM YAPMCILAR GÖRMESİN" Bir süre yatakta da sohbet eden ikili, ardından birbirlerinin ekrana yansıyan fotoğraflarını inceliyorlar.
Beyaz Show Esra Erol Takliti 02:54
Beyaz Show Esra Erol Takliti 9.349 izlenme - 4 yıl önce Damla Ermeydan Paylaşımı
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 05:01
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 2.048 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan oyuncu Önder Açıkbaş damat adayı olarak bol göbekli ama az mantıklı evlilik programına katılmış. Daha önce kendisinin Güldürmeyen vedat milyör skeciyle izledik. şimdi güldürmeyen damat adayı skeçi ile izliyoruz. Melehat hanım ise durumu özetleyen cümleyi kuruyor. "diyecek bir şey bulamıyorum."
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 01:00
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 1.384 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la da loca adaylarında İranlı Gazal'a talip gelen Yusuf patronu arayınca filmi kopardı. Sanki servide çıkmışta geçerken uğramış.
Kaan: Artık Ben Varım - Evleneceksen Gel 28 Kasım Pazartesi 04:31
Kaan: Artık Ben Varım - Evleneceksen Gel 28 Kasım Pazartesi 30 izlenme - 6 gün önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için ekranlarda. Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Demir'in Yıllar Sonra Eski Aşkı ile Duygusal Buluşması - Zuhal Topal'la 72. Bölüm 15:14
Demir'in Yıllar Sonra Eski Aşkı ile Duygusal Buluşması - Zuhal Topal'la 72. Bölüm 13 izlenme - 4 gün önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 02:35
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 1.522 izlenme - 4 yıl önce Songül Karlı gelin adayını kucağına almak istedi Gelin adayını kucağına almak isteyen Songül Karlı, dekoltesi yüzünden zor anlar yaşadı.
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 00:38
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 1.254 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "İzdivaç Programı" bölümü.
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 04:53
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 1.092 izlenme - 4 yıl önce İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...!
Canlı Yayında Patron Arayınca 04:10
Canlı Yayında Patron Arayınca 1.143 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol Da Evlenmek Icın Gıden Adamı Patron Arayınca :)
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 01:23
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 257 izlenme - 9 ay önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında damat adayları arasındaki 'at' tartışması ekran başındakileri dumura uğrattı.
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 00:11
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 998 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 767 izlenme - 4 yıl önce Türk televizyonculuk tarihindeki saçma işlere en iyi cevaplardan birisi...
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 08:42
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 466 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan'ın sunduğu izdivaç programında zengin koca arayan İranlı aday Maryam Mahmoudi, ekran başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.
Hanife Serkan'a Neden Ateş Püskürdü? - Zuhal Topal'la 74. Bölüm 03:38
Hanife Serkan'a Neden Ateş Püskürdü? - Zuhal Topal'la 74. Bölüm 2 izlenme - 2 gün önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
Durdane Efsanesi 03:40
Durdane Efsanesi 799 izlenme - 6 yıl önce izdivaçtaki durdane efsanesi
Serkan'dan Hanife'ye Sürpriz Adım - Zuhal Topal'la 73. Bölüm 26:01
Serkan'dan Hanife'ye Sürpriz Adım - Zuhal Topal'la 73. Bölüm 2 izlenme - 3 gün önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 02:26
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 1.683 izlenme - 7 yıl önce
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 00:59
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 556 izlenme - 3 yıl önce Elektrik yoksa çakarız Flash TV'deki izdivaç programında çok ilginç bir olay oldu.
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 01:00
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 582 izlenme - 5 yıl önce Seni Botox'umla Döverim !