Hoşgeldiniz!

İzdivaç Programı Videoları İzle

Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 63.479 izlenme - 2 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 01:00
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 79.105 izlenme - 3 yıl önce Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti!
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 01:03
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 10.959 izlenme - 1 yıl önce Trajikomik tv olaylarımızdan biri yahu nedir bu insanların Münir Özkul'u öldürme aşkı yine yeniden bu sefer canlı yayında öldü demişler. Her canlı bi gün elbette ölecek bizim insanlar Münir Özkulu ölüp ölüp diriltiyor çok vahim bi durum komik mi trajikomik mi kararsızım...
Nurullah: Ben Solmaz'ı İstiyorum 04:12
Nurullah: Ben Solmaz'ı İstiyorum 851 izlenme - 2 ay önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için ekranlarda Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 04:55
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 26.160 izlenme - 3 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 4.194 izlenme - 1 yıl önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 04:55
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 16.724 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç programı Gu Gibi'nin sunucularından olan Songül Karlı bugünkü programında büyük bir sürprizle karşılaştı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Su Gibi 'de programın sunucularında olan Songül Karlı 'ya büyük bir sürpriz yapıldı. Geçen yıl Songül Karlı ile Su Gibi programında evlenen Metin Yüncü, stüdyoya sürpriz bir giriş yaparak ünlü sunucuyu şaşkınlık içinde bıraktı. Canlı yayında evliliklerinin birinci yıl dönümü kutlayan çift bir süre dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan Songül ve Metin çiftinin samimi davranışları ise dikkatlerden kaçmadı.
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 5.831 izlenme - 4 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı
En Çıplak İzdivaç Programı 01:08
En Çıplak İzdivaç Programı 842 izlenme - 5 ay önce "Undressed" isimli izdivaç programında birbirlerine talip olan adaylar, milyonların önünde soyunup beraber aynı yatağa giriyorlar. Ülkemizde de farklı kanallarda yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarının değişik bir formatı İtalya'da yayınlanıyor. İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA YATAĞA GİRİYORLAR "Undressed" isimli programında taliplerini arayan adaylar, milyonların önünde cesaret isteyecek bir sınava tabii tutuluyorlar. Birbirlerine talip olan adaylar, bir süre konuştuktan sonra iç çamaşırlarına kadar üzerlerinde ne varsa çıkartıp yatağa giriyorlar. "AMAN BİZİM YAPMCILAR GÖRMESİN" Bir süre yatakta da sohbet eden ikili, ardından birbirlerinin ekrana yansıyan fotoğraflarını inceliyorlar.
Beyaz Show Esra Erol Takliti 02:54
Beyaz Show Esra Erol Takliti 9.362 izlenme - 4 yıl önce Damla Ermeydan Paylaşımı
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 05:01
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 2.156 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan oyuncu Önder Açıkbaş damat adayı olarak bol göbekli ama az mantıklı evlilik programına katılmış. Daha önce kendisinin Güldürmeyen vedat milyör skeciyle izledik. şimdi güldürmeyen damat adayı skeçi ile izliyoruz. Melehat hanım ise durumu özetleyen cümleyi kuruyor. "diyecek bir şey bulamıyorum."
Kaan: Artık Ben Varım - Evleneceksen Gel 28 Kasım Pazartesi 04:31
Kaan: Artık Ben Varım - Evleneceksen Gel 28 Kasım Pazartesi 136 izlenme - 2 ay önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için ekranlarda. Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 01:00
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 1.406 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la da loca adaylarında İranlı Gazal'a talip gelen Yusuf patronu arayınca filmi kopardı. Sanki servide çıkmışta geçerken uğramış.
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 02:35
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 1.538 izlenme - 4 yıl önce Songül Karlı gelin adayını kucağına almak istedi Gelin adayını kucağına almak isteyen Songül Karlı, dekoltesi yüzünden zor anlar yaşadı.
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 04:53
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 1.144 izlenme - 4 yıl önce İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...!
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 00:38
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 1.254 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "İzdivaç Programı" bölümü.
Canlı Yayında Patron Arayınca 04:10
Canlı Yayında Patron Arayınca 1.152 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol Da Evlenmek Icın Gıden Adamı Patron Arayınca :)
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 01:23
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 261 izlenme - 11 ay önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında damat adayları arasındaki 'at' tartışması ekran başındakileri dumura uğrattı.
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 00:11
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 1.001 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 778 izlenme - 4 yıl önce Türk televizyonculuk tarihindeki saçma işlere en iyi cevaplardan birisi...
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 08:42
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 480 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan'ın sunduğu izdivaç programında zengin koca arayan İranlı aday Maryam Mahmoudi, ekran başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.
Durdane Efsanesi 03:40
Durdane Efsanesi 800 izlenme - 6 yıl önce izdivaçtaki durdane efsanesi
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 02:26
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 1.691 izlenme - 7 yıl önce
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 01:00
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 582 izlenme - 5 yıl önce Seni Botox'umla Döverim !
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 00:59
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 557 izlenme - 3 yıl önce Elektrik yoksa çakarız Flash TV'deki izdivaç programında çok ilginç bir olay oldu.
İzdivaç Programında Damat Adayının Tuhaf İsteği 02:57
İzdivaç Programında Damat Adayının Tuhaf İsteği 132 izlenme - 10 ay önce izdivaç programı Esra Erol'da kendisine eş arayan damat adayı 'Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum'deyince herkesi şaşkına çevirdi.
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 00:59
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 716 izlenme - 4 yıl önce İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Flash Tvde Yayınlanan İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Damgasını Vurdu İzdivaç Programına Küfürlü Tepki İzle,izdivaç Program...
İzdivaçta Büyük Kavga 01:23
İzdivaçta Büyük Kavga 378 izlenme - 3 yıl önce İzdivaçta Büyük Kavga
Çukurbağ Köyü 23 Nisan  İzdivaç Programı Fatih Özd 08:09
Çukurbağ Köyü 23 Nisan İzdivaç Programı Fatih Özd 721 izlenme - 7 yıl önce çukurbağ köyü izdivaç programı
Su Gibi'de Sunucular Adayları Stüdyodan Kovdu 03:08
Su Gibi'de Sunucular Adayları Stüdyodan Kovdu 555 izlenme - 4 yıl önce Su Gibi'de sunucular adayları stüdyodan kovdu