Hoşgeldiniz!

izdivaç programı

Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18 59.260 izlenme - 2 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı Canlı Yayında Sevişme +18
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 01:00
Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti! 78.768 izlenme - 3 yıl önce Patronun Aradığını Öğrenen Aday Stüdyoyu Terk Etti!
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 01:03
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 10.733 izlenme - 10 ay önce Trajikomik tv olaylarımızdan biri yahu nedir bu insanların Münir Özkul'u öldürme aşkı yine yeniden bu sefer canlı yayında öldü demişler. Her canlı bi gün elbette ölecek bizim insanlar Münir Özkulu ölüp ölüp diriltiyor çok vahim bi durum komik mi trajikomik mi kararsızım...
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 4.143 izlenme - 9 ay önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 04:55
Zahide Yetiş'in Canlı Yayınında Büyük Skandal! 25.825 izlenme - 3 yıl önce atv'de yayınlanan 'Zahide ile Yetiş Hayata' programında ilginç bir olay yaşandı. atv'de yayınlanan 'Zahide ile yetiş hayata' programına katılan Savaş Oruç, evliliğinin kötü gittiğini ve eşi Nuray Oruç'la barışmak istediğini söyledi. Yayına bağlanan Oruç'un eşi ise, eşinin kendisiyle hala evli olduğunu ama bir evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olduğunu söylemesi stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Bu konuşmanın ardından Zahide Yetiş, evlilik programına katılıp başka bir kadına talip olan Savaş Oruç'u stüdyodan dışarı çıkardı.
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 04:55
Su Gibi Programında Songül Karlı'ya Büyük Sürpriz 16.587 izlenme - 3 yıl önce İzdivaç programı Gu Gibi'nin sunucularından olan Songül Karlı bugünkü programında büyük bir sürprizle karşılaştı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Su Gibi 'de programın sunucularında olan Songül Karlı 'ya büyük bir sürpriz yapıldı. Geçen yıl Songül Karlı ile Su Gibi programında evlenen Metin Yüncü, stüdyoya sürpriz bir giriş yaparak ünlü sunucuyu şaşkınlık içinde bıraktı. Canlı yayında evliliklerinin birinci yıl dönümü kutlayan çift bir süre dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan Songül ve Metin çiftinin samimi davranışları ise dikkatlerden kaçmadı.
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 06:21
Arjantin Usulü İzdivaç Programı 5.757 izlenme - 4 yıl önce Arjantin Usulü İzdivaç Programı
Beyaz Show Esra Erol Takliti 02:54
Beyaz Show Esra Erol Takliti 9.338 izlenme - 4 yıl önce Damla Ermeydan Paylaşımı
En Çıplak İzdivaç Programı 01:08
En Çıplak İzdivaç Programı 262 izlenme - 2 ay önce "Undressed" isimli izdivaç programında birbirlerine talip olan adaylar, milyonların önünde soyunup beraber aynı yatağa giriyorlar. Ülkemizde de farklı kanallarda yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarının değişik bir formatı İtalya'da yayınlanıyor. İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA YATAĞA GİRİYORLAR "Undressed" isimli programında taliplerini arayan adaylar, milyonların önünde cesaret isteyecek bir sınava tabii tutuluyorlar. Birbirlerine talip olan adaylar, bir süre konuştuktan sonra iç çamaşırlarına kadar üzerlerinde ne varsa çıkartıp yatağa giriyorlar. "AMAN BİZİM YAPMCILAR GÖRMESİN" Bir süre yatakta da sohbet eden ikili, ardından birbirlerinin ekrana yansıyan fotoğraflarını inceliyorlar.
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 05:01
Tanınmayan Ünlü - Önder Açıkbaş - Esra Erol - İzdivaç 1.994 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan oyuncu Önder Açıkbaş damat adayı olarak bol göbekli ama az mantıklı evlilik programına katılmış. Daha önce kendisinin Güldürmeyen vedat milyör skeciyle izledik. şimdi güldürmeyen damat adayı skeçi ile izliyoruz. Melehat hanım ise durumu özetleyen cümleyi kuruyor. "diyecek bir şey bulamıyorum."
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 01:00
Patronu Arayınca Gelini Unutan Damat Adayı 1.359 izlenme - 1 yıl önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la da loca adaylarında İranlı Gazal'a talip gelen Yusuf patronu arayınca filmi kopardı. Sanki servide çıkmışta geçerken uğramış.
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 02:35
Su Gibi - Songül Karlı'ya Dekolte Engeli 1.509 izlenme - 4 yıl önce Songül Karlı gelin adayını kucağına almak istedi Gelin adayını kucağına almak isteyen Songül Karlı, dekoltesi yüzünden zor anlar yaşadı.
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 00:38
Cem Yılmaz - İzdivaç Programı 1.251 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "İzdivaç Programı" bölümü.
Canlı Yayında Patron Arayınca 04:10
Canlı Yayında Patron Arayınca 1.138 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol Da Evlenmek Icın Gıden Adamı Patron Arayınca :)
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 04:53
İzdivaç Programında Fuhuş Şoku...! 1.033 izlenme - 4 yıl önce İZDİVAÇ PROGRAMINDA FUHUŞ ŞOKU...!
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 01:23
İzdivaç Programı - Damat Adaylarının 'At' Tartışması 241 izlenme - 8 ay önce Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında damat adayları arasındaki 'at' tartışması ekran başındakileri dumura uğrattı.
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 00:11
Canlı Yayında Sandalye Fırlatmak 993 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen ****** - Ne Çıkarsa Bahtına 761 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonculuk tarihindeki saçma işlere en iyi cevaplardan birisi...
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 08:42
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 452 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan'ın sunduğu izdivaç programında zengin koca arayan İranlı aday Maryam Mahmoudi, ekran başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.
Durdane Efsanesi 03:40
Durdane Efsanesi 796 izlenme - 6 yıl önce izdivaçtaki durdane efsanesi
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 02:26
ayağı büyük olanın heryeri büyük olur 1.673 izlenme - 6 yıl önce
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 00:59
Elektrik Yoksa Çakarız - İzdivaç Programı 552 izlenme - 3 yıl önce Elektrik yoksa çakarız Flash TV'deki izdivaç programında çok ilginç bir olay oldu.
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 01:00
İzdivaç ; Seni Botox'umla Döverim ! 581 izlenme - 5 yıl önce Seni Botox'umla Döverim !
İzdivaç Programında Damat Adayının Tuhaf İsteği 02:57
İzdivaç Programında Damat Adayının Tuhaf İsteği 97 izlenme - 6 ay önce izdivaç programı Esra Erol'da kendisine eş arayan damat adayı 'Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum'deyince herkesi şaşkına çevirdi.
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 00:59
İzdivaç Programına Küfürlü Tepki 708 izlenme - 3 yıl önce İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Flash Tvde Yayınlanan İzdivaç Programına Küfürlü Tepki Damgasını Vurdu İzdivaç Programına Küfürlü Tepki İzle,izdivaç Program...
İzdivaçta Büyük Kavga 01:23
İzdivaçta Büyük Kavga 358 izlenme - 3 yıl önce İzdivaçta Büyük Kavga