Hoşgeldiniz!

müge anlı

Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 02:05
Anlaşılamayan Amca - Müge Anlı 13.596 izlenme - 10 ay önce Hanımlar, beyefendiler sitenin hemen sağ üstünde beliren gönderdiklerim ibaresine tıklayıp son gönderdiğim videoya baktım, uzun bir zaman geçmiş aradan.Bu sebepten dolayı sizlere arşivimin kapılarını araladım.Bu videodaki olay geçen sene (2010 veya 2009 tam hatırlamıyorum) Müge Anlı'nın sabah kuşağı programı olarak nitelendirebileceğimiz programında geçiyor.Amcayla konuşmaya, anlaşmaya çalışıyorlar ama ne dediğini bir türlü anlamıyorlar.
Müge Anlı - Kızınızı Bulduk! 00:05
Müge Anlı - Kızınızı Bulduk! 1.344 izlenme - 8 ay önce Doper Tv Alper Orhan Ve Doğukan Çengel'in Şakaların, skeçlerin, parodi videoların ve ayrıca stand up gösterilerinin bulunduğu resmi bir kanaldır. http://facebook.com/doperstv http://twit...
Müge Anlı Dayanamadı, Canlı Yayını Kesti! 02:05
Müge Anlı Dayanamadı, Canlı Yayını Kesti! 67.380 izlenme - 2 yıl önce 9 Yaşındaki Umut Zambak'ın kaybolma olayını canlı yayında konuklarıyla değerlendiren Müge Anlı acı haberin gelmesi ile isyan etti, canlı yayını kesti.
Müge Anlı - Dayısına Kaçan Yeğen 01:11
Müge Anlı - Dayısına Kaçan Yeğen 429 izlenme - 3 ay önce Müge Anlı, 7 aydır kayıp olan Leyla Akbulut'u telefona bağlayarak ailesiyle konuşturdu. ATV'de hafta içi her gün yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te cinayet dosyaları aydınlanmaya ve kayıplar bulunmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde ise yine duygusal anlar yaşandı. Müge Anlı, İstanbul'da kaybolan ve 7 aydır haber alınamayan Leyla Akbulut'u telefona bağlayıp ailesiyle konuşturdu. Anlı'nın olayı sorgulaması üzerine kendisini kimsenin kaçırmadığını, dayısıyla beraber kaçtığını iddia eden Leyla, seyircileri şaşırttı. Müge Anlı'nın "Kadın sığınma evine yerleşmek ister misin?" sorusu üzerine ise mutlu olduğunu, dönmek istemediğini söyleyen Leyla, ailesini hayal kırıklığına uğrattı.
Müge Anlı'nın Şaşırtan Gafı 01:11
Müge Anlı'nın Şaşırtan Gafı 2.807 izlenme - 2 yıl önce Programda, karısı Eylem'i borçlandırdıktan sonra kayıplara karışan "Zülfikar Ali Butto Çelik"ten haber alınamadığını söylemek isteyen Müge Anlı "Japon hükümdar isimleri gibi Zülfikar Ali Butto" dedi.
Müge Anlı Canlı Yayında Şoka Girdi 01:12
Müge Anlı Canlı Yayında Şoka Girdi 23.309 izlenme - 1 yıl önce Müge Anlı programında telefon seyircisinin ettiği küfürü duyunca şoka girdi.
Müge Anlı Dayanamadı, Canlı Yayını Kesti! 02:05
Müge Anlı Dayanamadı, Canlı Yayını Kesti! 3.169 izlenme - 2 yıl önce 9 Yaşındaki Umut Zambak'ın kaybolma olayını canlı yayında konuklarıyla değerlendiren Müge Anlı acı haberin gelmesi ile isyan etti, canlı yayını kesti.
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 01:26
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 10.639 izlenme - 2 yıl önce Tam 44 gündür kayıp olan kadının öldürüldüğü, Müge Anlı’ya gelen ihbar telefonuyla ortaya çıktı. Cinayeti itiraf eden zanlı ise tutuklandı. Ankara OSTİM’deki bir işyerinde temizlik ve çay servisine bakan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Emine Kutluca, geçen yıl 28 Kasım’da işe gitmek üzere evden çıktı ve bu tarihten sonra Kutluca’dan haber alınamadı. Kutluca son olarak, çalıştığı işyerinin önündeki MOBESE kameraları tarafından, bir araçtan indikten sonra işyerine gitmek yerine tam ters istikamete yürürken görüntülendi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Kutluca’nın kaybolduğu gün Rıza E. ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığını tespit etti. Bunun üzerine evli ve 3 çocuk babası olan Rıza E. 9 Ocak’ta gözaltına alındı. OSTİM’de bir aydınlatma şirketinde ustabaşı olarak çalışan Rıza E., bir süredir ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Kutluca’yı plastik kelepçeyle boğarak öldürüp, cesedini şehrin 8 kilo
Kızı bulunan Anne Müge Anlı'nın ayağını öptü 03:35
Kızı bulunan Anne Müge Anlı'nın ayağını öptü 2.793 izlenme - 3 yıl önce Kızı bulunan Anne Müge Anlı'nın ayağını öptü
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 01:26
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 3.166 izlenme - 2 yıl önce Tam 44 gündür kayıp olan kadının öldürüldüğü, Müge Anlı’ya gelen ihbar telefonuyla ortaya çıktı. Cinayeti itiraf eden zanlı ise tutuklandı. Ankara OSTİM’deki bir işyerinde temizlik ve çay servisine bakan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Emine Kutluca, geçen yıl 28 Kasım’da işe gitmek üzere evden çıktı ve bu tarihten sonra Kutluca’dan haber alınamadı. Kutluca son olarak, çalıştığı işyerinin önündeki MOBESE kameraları tarafından, bir araçtan indikten sonra işyerine gitmek yerine tam ters istikamete yürürken görüntülendi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Kutluca’nın kaybolduğu gün Rıza E. ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığını tespit etti.
Müge Anlı'dan Tepki Çeken Açıklama 01:08
Müge Anlı'dan Tepki Çeken Açıklama 7.855 izlenme - 2 yıl önce Müge Anlı, "Sokakta Köpekler Olur Mu? Hayvanseverlikle İlgisi Yok Bunun. Dünyanın Hiçbir Yerinde Yok Böyle Bir Durum" Diyerek Hayvanseverleri Kızdıracak Bir Açıklamaya İmza Attı!
Vahşet Müge Anlıda Ortaya Çıktı 02:14
Vahşet Müge Anlıda Ortaya Çıktı 2.430 izlenme - 10 ay önce Vahşet Müge Anlıda Ortaya Çıktı Daha fazlası için kanalımıza abone olun.... www.izlesene.com/aksamtv
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür 00:42
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür 319 izlenme - 3 ay önce Evet efendim türkiyenin içler acınası programlarından birinin yapıldığı bu stüdyoda genelde normal olaylar olmuyor işte o anormal olaylardan bir tanesi daha bizlerle neye sinirlendiği anlaşılmayan adam bi anda hararetle küfüre başlıyor iyi seyirler... Türkiyede Sabah Programı olmak=http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101880/turkiyede-sabah-programi-olmak
Müge Anlı - Canlı Yayında Silah Sesleri 00:40
Müge Anlı - Canlı Yayında Silah Sesleri 189 izlenme - 3 ay önce ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı sert programında olay çıktı. Canlı yayında bir anda kurşun sesleri duyuldu ve çığlıklar atıldı. Program yöneticileri Müge Anlı'yı stüdyodan çıkartırken kanal da reklam arasına gitti. Reklam arası sonrası Müge anlı herhangi bir açıklama yapmadan bir şey olmamış gibi yayına devam etti...
Müge Anlı - Aşırı Ciddi Dans Etmek 01:00
Müge Anlı - Aşırı Ciddi Dans Etmek 458 izlenme - 7 ay önce Müge Anlı'nın 14 Şubat kapsamında neşe ile yaptığı dansı izleyeceğiz. Kadına şiddete hayır, demek için yoksa siz hala dans etmediniz mi?
Kayıp Anneyi 5 dk'da Bulan Müge Anlı 04:06
Kayıp Anneyi 5 dk'da Bulan Müge Anlı 720 izlenme - 7 ay önce Kategorisini komik seçtim ahaha. Efendim, kadın hiç görmediği annesini arıyor ve Müge Anlı'ya çıkıyor, Müge Anlı ise anında buluyor annesini.
 Müge Anlı konuğunu yayından kovdu! 03:00
Müge Anlı konuğunu yayından kovdu! 191 izlenme - 1 hafta önce Müge Anlı, kızı kaybolan anneyi stüdyodan kovdu...
 Müge Anlı'ya bir cinayet itirafı daha 02:16
Müge Anlı'ya bir cinayet itirafı daha 3.253 izlenme - 2 yıl önce Sinop'ta kaybolması ardından 18 gün sonra ormanda gömülmüş olarak cesedi bulunan 41 yaşında ki Kemal Taş'ın cinayetini ünlü TV programcısı Müge Anlı aydınlattı. Sinop'ta kaybolması ardından 18 gün sonra ormanda gömülmüş olarak cesedi bulunan 41 yaşında ki Kemal Taş'ın cinayetini ünlü TV programcısı Müge Anlı aydınlattı. Yaklaşık 18 gün önce Uzungürgen köyüne cebinde ki 12 bin TL ile otomobil almaya giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan İl Sağlık Müdürlüğü çalışanı 41 yaşında ki Kemal Taş'ın cesedi bu gün Erfelek ilçesine bağlı Soğulcalı köyü Kıran mevkisinde ki ormanlık alanda gömülü olarak bulundu. 2 çocuk babası Kemal Taş'ın kaybolmasıardından ailesi tarafından Müge Anlı'ya başvuruldu. Anlı, kendi sunduğu programında Kemal Taş'ın ailesiyle, kurbanın en son görüştüğü ve Erfelek ilçesinde buluştukları öğrenilen arkadaşı Savaş Y. ve Savaş'ın eniştesi Hüseyin B.'yi günlerce programında konuk etti. Hüseyin B.'nin son günlerde verdiği çelişkili ifadeler ve Savaş Y'nin annesinin ilaçlarını içerek gerçekleştirdiği intihar girişimi şüpheleri ikilinin üzeninde topladı. Bu zamana kadarki ifadelerinde Kemal Taş ile ilçe merkezinde kısa süreli birlikte olduklarını ve arabadan yine ilçe merkezinde indirdiklerini belirten Hüseyin B, önce ki günkü programında 'indirmiş de olabiliriz, indirmemiş de' demesi üzerine Müge Anlı kendisine program sonunda "Gel, konuşalım" dedi. O gün Kemal Taş ile birlikte olan Hüseyin B. her şeyi program bitiminde Müge Anlı'ya itiraf etti. Uydudan yer gösteren ve Soğulcalı köyü Kıran mevkisine gittiklerini, kendisinin alkollü olduğu için araçta sızdığını, Kemal ile Savaş'ın araçtan indiklerini, sonra da Savaş'ın araca tek başına döndüğünü Müge Anlı'ya anlatan Hüseyin B.'nin bu itirafı cinayetin adım adım çözülmesini sağladı. Hüseyin B., itirafının ardından İstanbul Küçükçekmece'de ki bir otelden, Savaş Y.'nin ise Trabzon'dan alınarak Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince Erfelek ilçesine getirildi. Kemal Taş'ın cesedi Hüseyin B'nin Anlı'ya tarif ettiği noktada bulundu.
Canlı Yayında Cinayet İtirafı (Müge Anlı) 05:54
Canlı Yayında Cinayet İtirafı (Müge Anlı) 225 izlenme - 2 ay önce Medet bu kadından hoşlanıyormuş arkadaşlar.. Hasan da kıskançlık krizine girmiş. Medet Hasanın kafasının arkasına sopayla vurarak öldürmüş.. haber değeri olduğu için yukledim hemen küfür etmeyin lan.. Alkışlarla yaşıyrum kurallarına tek dişi olmayıp gülen arkadaş ve türevleri uyuyorsa bu da uyar diye düşündüm açıkcası.
Müge Anlı'dan Ahmet Kaya'ya Küfür !! 00:30
Müge Anlı'dan Ahmet Kaya'ya Küfür !! 7.710 izlenme - 4 yıl önce
 Müge Anlı'nın Bu Açıklaması Tepki Gördü 01:08
Müge Anlı'nın Bu Açıklaması Tepki Gördü 911 izlenme - 2 yıl önce Müge Anlı programında hayverseverlikle ilgili yaptığı açıklama tepki gördü. Anlı'nın, 'Sokakta köpekler olur mu? Hayvanseverlikle ilgisi yok bunun. Dünyanın hiçbir yerinde yok böyle bir durum' açıklaması tepki aldı...
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 01:00
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 321 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu!
Seda Sayan'dan Müge Anlı'ya Öküz Gibisin 00:56
Seda Sayan'dan Müge Anlı'ya Öküz Gibisin 20.413 izlenme - 2 yıl önce Sahnede Kendisini Tebrik Etmeyen, Öyle Duran Müge Anlı'dan Beklediği Yakınlığı Göremeyen Kadırgalı'nın Müge Anlı'ya Tepkisi.
Canlı Yayında Ağır Küfür! 00:42
Canlı Yayında Ağır Küfür! 4.483 izlenme - 3 yıl önce Müge Anlı'nın Programında Canlı Yayında Küfür Şoku Yaşandı
Canlı Yayında Cinayet İtirafı 2 - Müge Anlı 02:15
Canlı Yayında Cinayet İtirafı 2 - Müge Anlı 124 izlenme - 3 ay önce Sinop'ta 18 gündür kendisinden haber alınamayan Kemal Taş'ın cesedi canlı yayındaki itirafın ardından bulunmuş. Polis ve jandarma tarafından bugün olay yerine götürülen şüpheliler H.B. ile S.Y., Kemal Taş'ı gömdükleri yeri göstermiş. Video'yu Youtube'ye Yükleyen; VİDEO ARŞİV'ine Teşekkür Ederiz... benzer içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/157843/canli-yayinda-cinayet-itirafi-muge-anli
Sinan Özen Müge Lale Devri 14:40
Sinan Özen Müge Lale Devri 55 izlenme - 1 yıl önce Sinan Özen Müge Anlı Lale Devri 2012
Senin Kafanı Ananın  - Müge Anlı (Küfür İçerir) 01:02
Senin Kafanı Ananın - Müge Anlı (Küfür İçerir) 258 izlenme - 2 ay önce Müge Anlı'yı toplumsal bir ombutsman olarak iyice özümsedim artık. Yeri geldiğinde yasama, yürütme hatta yargı adına bile, hatta habele hübele karar veren bi güç o. Bırak allasen ya demek istesem de bırakamıyorum. Bazen manevra alanında küfürler kol gezse de seviyoz işte nabalım?
Okan Bayülgen'den Müge Anlı'yı Kızdıracak Benzetme! 00:59
Okan Bayülgen'den Müge Anlı'yı Kızdıracak Benzetme! 2.782 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'den Müge Anlı'yı Kızdıracak Benzetme!
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Japon Gafı! 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Japon Gafı! 271 izlenme - 2 yıl önce Müge Anlı'dan Canlı Yayında Japon Gafı!
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 02:04
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 69.940 izlenme - 5 yıl önce Gelinin altınları alıp kaçtığını söyleyen baba oğul canlı yayında gerdek muhabbeti yaptı. Kaçak Gelin Hürriyet Demirtaş'ın eşi ve kayınpederi, Müge Anlı'nın programında konuştu.