Hoşgeldiniz!

Müge Anlı Videoları İzle

Müge Anlı'ya Canlı Yayında Gelen Esrarengiz Paket 03:12
Müge Anlı'ya Canlı Yayında Gelen Esrarengiz Paket 8.814 izlenme - 5 ay önce Müge Anlı'ya Canlı Yayında Gelen Esrarengiz Paket Canlı yayında bir seyircinin uzattığı torbayı açan Müge Anlı Çok Şaşırdı!
40 Günlük Bebeğini Denizde Atan Fatma K'nın Eşi Konuştu! (Müge Anlı İle Tatlı Sert - 27 Ocak 2017) 04:40
40 Günlük Bebeğini Denizde Atan Fatma K'nın Eşi Konuştu! (Müge Anlı İle Tatlı Sert - 27 Ocak 2017) 298 izlenme - 1 ay önce 40 Günlük Bebeğini Denizde Atan Fatma K'nın Eşi Konuştu! (Müge Anlı İle Tatlı Sert - 27 Ocak 2017) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Otizm hastası Medet Aydoğdu bulundu - Müge Anlı ile Tatlı Sert 1765. Bölüm - atv 01:03
Otizm hastası Medet Aydoğdu bulundu - Müge Anlı ile Tatlı Sert 1765. Bölüm - atv 57 izlenme - 1 ay önce https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Mucize 31 Yıl Sonra Gerçekleşti - Müge Anlı İle Tatlı Sert 1730. Bölüm 02:56
Mucize 31 Yıl Sonra Gerçekleşti - Müge Anlı İle Tatlı Sert 1730. Bölüm 110 izlenme - 3 ay önce 31 yaşındaki iki çocuk babası Deniz Sözbir 6 Aralık günü canlı yayına geldi ve kendisini yıllar önce evlatlık veren öz anne babasını bulmak için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Deniz Sözbir 1985 yılında İzzet ve Şükriye Tangal çiftinin ilk çocuğu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Annesi ve babası Deniz daha kundaktayken şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrılmaya, Deniz'i de bir yurda bırakmaya karar verdi. Tangal çiftinin aile içindeki tartışmalarına şahit olan ev sahibesi Birsen Sözbir ise Deniz'i evlatlık almak istediğini söyledi. İlk evliliğinden çocuğu olduğunu, ikinci evliliğinden bir çocuğu olamadığı için Deniz'i mahkeme yoluyla evlatlık almak istiyorum diyerek kendi nüfusuna aldı. Fakat Deniz onu evlatlık alan ailesini de çok erken yaşta kaybetti. 7 yaşındayken babasını, 10 yaşındayken de annesini kaybedince üvey ablasıyla bir başına kaldı. Evlatlık olduğunu da bu dönem içerisinde öğrendi. Ablası Deniz'e evlatlık olduğunu söyledi; ama öz ailesinin kim olduğunu hiçbir zaman söylemedi. Deniz evlenip yuva kurunca eşinin kalabalık ailesinin karşısında kendini daha da yalnız hissetmeye başladı. Bu yüzden ablasına tekrar ısrarla öz ailesini sordu. Israrlarının sonunda ablası Deniz'e gerçek anne ve babasının bilgilerini verince, Deniz soluğu Müge Anlı'da aldı. Deniz; ''Ben kimsesiz büyüdüm. Çocuklarım böyle büyüsün istemiyorum. Bu dünyadan göçüp gittiğimde onlara sahip çıkacak amcaları, halaları, kuzenleri olsun istiyorum. Tek amacım bu. Maddi hiçbir beklentim yok. Eşimin ailesi çok kalabalık, ben de böyle bir ailem olsun istiyorum" diyerek anne ve babasını neden bulmak istediğini anlattı. Canlı yayına gelen telefon Deniz Sözbir'i bir anda gözyaşlarına boğdu. Telefonun karşısındaki hiç görmediği babasıydı. Samsun'da yaşadığını üç çocuğu daha olduğunu söyledi. Deniz'in beni neden bıraktınız sorusuna ise; "Annen şizofren hastasıydı. Bakımı için hastaneye yatırılması gerekiyordu. Tek başıma ben de sana bakamıyordum. Şimdi İzmir'de bakımevinde kalıyor. Kayınvalidem yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Deniz'i bulmak için tekrar döndüm Ankara'ya; ama oradan taşınmışlardı hiçbir iz bulamadım." Deniz ise hiç görmediği babasının fotoğrafını ilk kez Müge Anlı'da gördü.
Bir Yıldır Kayıp Olan Gülay Dönmez Ölü Olarak Bulundu - Müge Anlı ile Tatlı Sert 02:23
Bir Yıldır Kayıp Olan Gülay Dönmez Ölü Olarak Bulundu - Müge Anlı ile Tatlı Sert 1.208 izlenme - 3 ay önce İzmir'in Tire ilçesinde yaşayan Safiye hanım 1 yıldır kayıp ablasını aramak için Müge Anlı'nın programına başvurmuştu. Bir süredir ablasını bulabilmek için programa çıkan Safiye Dönmez, ablası Gülay Dönmez'in İzmir Konak'ta trafik kazası sonucu öldüğünü ve kimsesizler mezarlığına defnedildiğini öğrenince yıkıldı. Bir yıl önce kocasının ölümünün ardından kızıyla birlikte kaldığı evden gece yarısı ortadan kaybolan Safiye hanım'ın ablası Gülay Dönmez ablasını bulmak için Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert isimli programa katıldı. Programda ablasını bulma ümidiyle beleyen Safiye Hanım, bugün gelen haberle yıkıldı. İzmir Konak'ta araba çarpmış Gülay Dönmez'in İzmir Konak'ta kaybolmasının üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra araba çarpması sonucu öldüğü ortaya çıktı. Stüdyoya maille atılan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kimsesiz cesetler kategorisinde fotoğrafı olan Gülay Dönmez'in babasının ve kardeşi Safiye hanımın eşinin de trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı.Kaynak: Müge Anlı'nın Aradığı Kadın Konak'ta Ölü Bulundu
Müge Anlı Ünlü Diyetisyeni Verdiği Mücadelede Yalnız Bırakmadı 11:07
Müge Anlı Ünlü Diyetisyeni Verdiği Mücadelede Yalnız Bırakmadı 205 izlenme - 3 ay önce Yayınlandığı ilk günden beri yüzlerce cinayet vukusunu çözen ve kayıpları yakınlarına ulaştıran ve bunu da halkın kul?ğı ve EGM ile ortak çalışmaları s?nucu sağlayan Müge Anlı son hafta d? Himmet Okatan cin?yeti için yola koyuldu.
Müge Anlı Canlı Yayında Tartıldı 01:20
Müge Anlı Canlı Yayında Tartıldı 7.858 izlenme - 1 yıl önce Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te tartıya çıktı.Müge Anlı'nın canlı yayında tartılması olay yarattı. Peki Müge Anlı kaç kilo çıktı? İşte o görüntüler.
Müge Anlı Küfür Yüzünden Yayını Kesti! 02:16
Müge Anlı Küfür Yüzünden Yayını Kesti! 703 izlenme - 1 yıl önce ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında Nazmiye Çam cinayeti tartışılırken küfür şoku yaşandı. Yıllardır çözülemeyen Nazmiye Çam cinayetinde sinirler iyice gerildi. ATVekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşanan gerilim Nazmiye Çam’ın yakınlarını çılgına çevirdi ve küfürler havada uçuştu.
Konuğu Sümeyye Erdoğan'ı Eleştirince Müge Anlı Devreye Girdi (Müge Anlı 23 Mart Çarşamba) 01:57
Konuğu Sümeyye Erdoğan'ı Eleştirince Müge Anlı Devreye Girdi (Müge Anlı 23 Mart Çarşamba) 953 izlenme - 11 ay önce Kayıp çocuğu için canlı yayına çıkan kadın, "Belgeleri ve evrakları Sümeyye Hanım'a verdim ancak geri gelmedi" deyince Müge Anlı devreye girerek "Olur böyle şeyler" dedi. ATV ekranlarında yayınlanan ' Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının bugünkü bölümünde ilginç anlar yaşandı. Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Enes'in dosyasının masaya yatırıldığı programa kayıp çocuğun Sümeyye Erdoğan'la ilgili sözleri damga vurdu. ERDOĞAN VE EŞİYLE GÖRÜŞMÜŞ Konuyla ilgili olarak Recep Tayyip Erdoğan ile Emine Erdoğan ile de görüştüğünü söyleyen acılı anne, kendisinden rapor ve evrakların istendiğini bunun üzerine Edirne'de yapılan bir mitingte Erdoğan'a tekrar ulaşmaya çalıştığını söyledi. "ELİMDEKİ BELGE VE EVRAKLAR GERİ GELMEDİ" Edirne'de Recep Tayyip Erdoğan ile görüşemediğini ama kızı Sümeyye Erdoğan'a durumu anlatma imkanı bulduğunu söyleyen anne. "Elimdeki dosya, evrak ve belgeleri Sümeyye hanıma verdim, bu konuyla ilgileneceğini söyledi. Ama sonra bir şey çıkmadı, elimdeki belgeleri, fotoğrafları da alıp götürdü, bir daha onlar da geri gelmedi" diyerek mağduriyetini anlattı.
Müge Anlı'da Cinayeti İtiraf Eden Katil 05:08
Müge Anlı'da Cinayeti İtiraf Eden Katil 67.867 izlenme - 4 ay önce Manisa Alaşehir'de yaşayan 3,5 yaşındaki Irmak, 14 Ekim'de kayboldu. Herkesin birbirini tanıdığı ve küçük bir yerleşim yeri olan köyde Irmak'ın uzun süre bulunamaması şüphe uyandırmaya başlamıştı. Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında ise, iddialar yine Hurdacı Himmet Aktürk'ün üzerineydi. Ancak kendisi ısrarla bu suçu kabul etmediğini dile getirdi. Baskılara ve ısrarlı sorulara dayanamayan Himmet Aktürk yayın arasında Müge Anlı'ya Irmak'ı kendisinin öldürdüğünü söyledi ve cinayeti işlediğini kabul etti.
Canlı Yayında Kavga Çıktı Müge Anlı Yayını Kesti! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 01:37
Canlı Yayında Kavga Çıktı Müge Anlı Yayını Kesti! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 15.706 izlenme - 11 ay önce Fatma Karaciğa cinayetinin konuşulduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde baba ve oğul arasında tartışma çıkınca canlı yayına ara verildi. Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaklaşık 20 gün önce öldürüldüğü ortaya çıkan Fatma Karaciğa'nın katili kim? Karaciğa'nın akrabaları kadının ailesi içinde neler yaşadığını anlattı.
Müge Anlı Canlı Yayında Patladı: Ana Avrat küfredin 05:06
Müge Anlı Canlı Yayında Patladı: Ana Avrat küfredin 4.542 izlenme - 9 ay önce Müge Anlı programında telefon dolandırıcıları tarafından 50 bin TL'si çalınan Hanife Paçacı'yı konuk etti. Hanife hanımın anlattıkları karşısında şaşkına dönen Müge Anlı telefon dolandırıcılığının artması sebebiyle yetkililere seslendi. Tüm uyarılara rağmen dolandırıcıların aynı yöntemlerle vatandaşları dolandırmasına sinirlenen Anlı "Sizi kimse arayıp para istemez. Benden size izin ana avrat küfredin." dedi.
Müge Anlı Kayıp Papağanı Buldu (Müge Anlı 30 Mart Çarşamba) 02:40
Müge Anlı Kayıp Papağanı Buldu (Müge Anlı 30 Mart Çarşamba) 2.126 izlenme - 11 ay önce 'Tatlı Sert' programında kayıpları bulup, cinayetleri çözen Müge Anlı bu kez kendini aşarak biz izleyicisinin kaybolan papağanını buldu. ATV ekranlarında kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı'nın programı Tatlı Sert'te bu kez alışılmadık bir olay yaşandı. REKLAMDAN ÖNCE KAYIP PAPAĞANDAN BAHSETTİ İstanbul Maltepe'de Jako cinsi papağını kaybeden bir vatandaş Müge Anlı'dan yardım istedi. Müge Anlı olaydan bahsedip reklama girdi program reklamdan çıktığında ise bir telefon geldi. PAPAĞANDAN HABER GELDİ Telefondaki kadın evlerinin balkonuna bir papağan konduğunu bu papağanın o papağan olabileceğini belirtti. Kaybolan papağan ve bulunan papağanın aynı olması Müge Anlı ve stüdyodakileri sevindirdi.
Müge Anlı'ya Katılan Adam Katil Çıktı 02:57
Müge Anlı'ya Katılan Adam Katil Çıktı 1.623 izlenme - 12 ay önce Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te günlerdir kayıp olan Ramazan Işık isimli şahsın öldürülüp dereye atıldığı ortaya çıktı. Müge Anlı'nın araştırdığı kayıp vakasının arkasından yine cinayet çıktı. Kayıp olan Ramazan Işık'ın taksisini kullanmak için öldüren Murat isimli şahıs ise yayına katılarak "Benim de arkadaşım, ben de duyunca perişan oldum" açıklamasını yapmıştı. Murat isimli şahıs hapisten kaçarak bir arkadaşı ile uyuşturucu kullandı. Daha sonra Ramazan Işık'ı arayarak "Bizi Gebze'ye götür" dedi ve taksi çağırdı. Ramazan Işık iki arkadaşı alarak Gebze'ye götürdü. Ancak Gebze'ye geldikten sonra "Biz Antalya'ya gitmek istiyoruz bizi Antalya'ya götür" diyen Murat, Ramazan'dan "hayır" cevabını aldı. Bunun üzerine Ramazan Işık'ı öldüren iki arkadaş, cesedi dereye attıktan sonra taksiyi alarak Antalya'ya gitti. Böylece Müge Anlı'da bir dosya daha kapanmış oldu.
Canlı Yayında Ağlayan Müge Anlı 09:21
Canlı Yayında Ağlayan Müge Anlı 715 izlenme - 11 ay önce Almanya Berlin'de yaşayan Sami Schwaz, bugün canlı gelerek Müge Anlı ve ekibinden 38 yıldır görmediği babasının bulunması için dün canlı yayına geldi ve yardım istedi. Müge Anlı Berlin Duvarı'nın 38 yıl önce ayırdığı baba ve oğlunun buluşmasını izlerken; canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.
Müge Anlı'dan Gelin Adaylarına Sert Eleştiri 01:11
Müge Anlı'dan Gelin Adaylarına Sert Eleştiri 1.121 izlenme - 1 yıl önce Müge Anlı bugünkü programında, izdivaç programına katılan gelin adaylarının kriterleri sert bir dille eleştirerek 'Saçımı başımı yolmak istiyorum' dedi. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında ünlü sunucu çileden çıktı.Gelin adaylarını çok sert bir dille eleştiren Anlı "Kim ne derse desin aslında izleyip bir hayatı da görmek lazım .İnanılmaz hayat var saçımı başımı yolmak istiyorum" diyerek 45 yaşında 5 çocuklu bir annenin 35- 40 yaşlarında biriyle evlenmek istemesine ve bunun gibi birçok gelin adayının saçma isteklerine canlı yayında isyan etti.
İnsan Kaçakçısı: Seri Katil Atalay Filiz'i Kaçırmayacağız (Müge Anlı) 02:44
İnsan Kaçakçısı: Seri Katil Atalay Filiz'i Kaçırmayacağız (Müge Anlı) 559 izlenme - 9 ay önce Müge Anlı'ya telefon ile bağlanan insan kaçakçısı bir adam günlerdir ülke gündemini meşgul eden Atalay Filiz hakkında konuştu. Seri katil olma şüphesi olan ve Tuzla'da tarih öğretmenini öldürdüğü suçlamasıyla aranırken kayıplara karışan Atalay Filiz hakkında açıklama yapan kaçakçı, "Müge hanım karar aldık, Atalay Filiz'i kaçırmayacağız" dedi.
Müge Anlı'dan Sloven Hakeme Tepki! 00:39
Müge Anlı'dan Sloven Hakeme Tepki! 993 izlenme - 9 ay önce Fenerbahçe'nin CSKA Moskova karşısında Euroleague şampiyonluğunu kaybettiği maçta hakemin kötü yönetimine Müge Anlı'dan tepki geldi.
Kızılay'dan Müge Anlı'ya Teşekkür Plaketi  10:16
Kızılay'dan Müge Anlı'ya Teşekkür Plaketi 52 izlenme - 1 yıl önce Müge Anlı ile Tatlı Sert Hafta İçi Her gün 10:00 Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Emniyet Yetkilileri, Metin Karaciğa'yı Stüdyodan Alarak Götürdü! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 04:58
Emniyet Yetkilileri, Metin Karaciğa'yı Stüdyodan Alarak Götürdü! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 1.161 izlenme - 11 ay önce ŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi’nde, kayıp olarak aranan 8 aylık hamile, 31 yaşındaki Fatma Karacığa dün (24 Mart 2016), tarlada başı ezilerek öldürülmüş olarak bulundu..... ŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi’nde, kayıp olarak aranan 8 aylık hamile, 31 yaşındaki Fatma Karacığa dün (24 Mart 2016), tarlada başı ezilerek öldürülmüş olarak bulundu..... Müge Anlı, Fatma Karaciğa cinayetini çözmeye çalışıyor. Cinayetle ilgili ailesinin şüphelendiği Metin Karaciğe canlı yayına çıktı. Cinayetle ilgili önemli veriler elde ettiklerini belirten Müge Anlı bunu ilerleyen zamanlarda açıklayacağını bildirdi.... OLAYIN GEÇMİŞİ Siverek İlçesi Şirinkuyu Mahallesi’nde oturan, 6 çocuk babası Hüseyin Karacığa ile 3 yıl önce evlenen Fatma Karacığa, 8 Mart günü aniden ortadan kayboldu. 8 aylık hamile olan Fatma Karacığa’dan haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi. Ancak polis ekiplerinin de yaptığı arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Bu akşam saatlerinde ilçe merkezine 17 kilometre uzaklıkta bulunan Çeltik Mahallesi’ndeki bir fıstık tarlasında kadın cesedi görenler, durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine tarlaya giden ekiplerin yaptığı incelemede, vücudunda darp izleri bulunan kadının, kafası ezilerek vahşice öldürüldüğü saptandı. Yapılan araştırmada, cesedin, kayıp olarak aranan Fatma Karacığa’ya ait olduğu tespit edildi. İncelemenin ardından Fatma Karacığa’nın cesedi, otopsi yapılmak üzere Siverek Devlet Hastanesi morguna gönderildi. Jandarmanın çağrısı üzerine hastaneye gelen Karacığa ailesi fertleri de cesedin Fatma Karacığa’ya ait olduğunu teşhis etti. Karacığa’nın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderilirken, jandarma cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. 29 Mart 2016: Müge Anlı ile Tatlı Sert programına canlı yayına bağlanan Ahmet Baldemir, Metin'in o gün araç kiraladığını, arabayı kendisinin verdiğini öne sürdü. Metin ise bu iddiaları reddetti. Ahmet Baldemir ise bunu görenler olduğunu da belirtti. Konuşmaların ardından acılı eş Hüseyin Karacığa cinayet zanlısı olarak oğlu Metin'den şüphelendiğini söyledi. Oğlunun Müge Anlı, Metin'in çelişkili açıklamaları üzerine peş peşe sorular sordu. Kendisine kendisine iftiralar atıldığını söyledi. İftira atanlara cezasını verdikten sonra cezaevine girmeye hazır olduğunu söyledi. Baba Hüseyin Karaciğa bu sırada oğluna tepki gösterdi. Oğlu Metin, "Sen bir yumrukluk adamsın" dedi. Müge Anlı "Sen de başkasına göre bir yumrukluk adamsın" dedi. Hüseyin Karaciğa, "Herkes yalan mı söylüyor?" dedi. Metin, "O kişileri getireceğim buraya. Kendimi temize çıkaracağım. Onlar ifadeyi yanlış verirse sen buradan çıkmayacaksın. Buradan çıkarsan belanı bulursun" dedi. Bu sırada olaya stüdyodaki güvenlik güçleri müdahale etti ve Müge Anlı da reklama girdi... METİN ASKER KAÇAĞI ÇIKTI Reklamın ardından konuşan Müge Anlı, "Bahçelievler Polis merkezinden polisler geldi. Yayın ihbar kabul edildi. Metin'in asker kaçacağı olması sebebiyle Metin'i aldılar. İlk önce asker kaçacağı muamelesi var. Yapılan tehditler için de işlemlerin yapılması bekleniyor" dedi. Baba ise yaptığı konuşmada, Metin'in kendisini sürekli olarak tehdit ettiğini belirterek, "Benim hayat arkadaşımı öldüren budur. Sıkışınca öldürür. Herkesi tarayacıağım öldüreceğim diyor. Devlet bana sahip çıksın" dedi.
Müge Anlı'dan Tepki Çeken Açıklama 01:08
Müge Anlı'dan Tepki Çeken Açıklama 8.484 izlenme - 3 yıl önce Müge Anlı, "Sokakta Köpekler Olur Mu? Hayvanseverlikle İlgisi Yok Bunun. Dünyanın Hiçbir Yerinde Yok Böyle Bir Durum" Diyerek Hayvanseverleri Kızdıracak Bir Açıklamaya İmza Attı!
Canlı Yayında Cinayet İtirafı (Müge Anlı) 05:54
Canlı Yayında Cinayet İtirafı (Müge Anlı) 1.497 izlenme - 1 yıl önce Medet bu kadından hoşlanıyormuş arkadaşlar.. Hasan da kıskançlık krizine girmiş. Medet Hasanın kafasının arkasına sopayla vurarak öldürmüş.. haber değeri olduğu için yukledim hemen küfür etmeyin lan.. Alkışlarla yaşıyrum kurallarına tek dişi olmayıp gülen arkadaş ve türevleri uyuyorsa bu da uyar diye düşündüm açıkcası.
Ağabeyini Öldüren Katilin Müge Anlı'ya Çıkması 01:12
Ağabeyini Öldüren Katilin Müge Anlı'ya Çıkması 419 izlenme - 10 ay önce Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Müge Anlı - Canlı Yayında Silah Sesleri 00:40
Müge Anlı - Canlı Yayında Silah Sesleri 1.430 izlenme - 1 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı sert programında olay çıktı. Canlı yayında bir anda kurşun sesleri duyuldu ve çığlıklar atıldı. Program yöneticileri Müge Anlı'yı stüdyodan çıkartırken kanal da reklam arasına gitti. Reklam arası sonrası Müge anlı herhangi bir açıklama yapmadan bir şey olmamış gibi yayına devam etti...
Adana'da Cinayeti Köpekler Ortaya Çıkardı (Müge Anlı İle Tatlı Sert 26 Şubat Cuma) 02:48
Adana'da Cinayeti Köpekler Ortaya Çıkardı (Müge Anlı İle Tatlı Sert 26 Şubat Cuma) 1.361 izlenme - 1 yıl önce Adana'nın Karataş ilçesinde çobanlık yapan bir kişinin iki koyunu öldü. Çoban koyunlarını gömmek için yanına köpeklerini de alarak sahile gitti. Çoban koyunlarını gömmek için çukur açarken köpeklerde sahilde bir noktadan koku alıp kumu eşmeye başladı. KÖPEKLER CESEDİ BULDU Çoban, koyunları gömdükten sonra köpeklerini alıp sahilden uzaklaşmak istedi. Ancak köpeklerin yanına geldiğinde onların açtığı yerde bir ceset olduğunu görünce hemen jandarmaya bilgi verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri kumu iyice açtıklarında bir erkek cesediyle karşılaştı. Jandarma inceleme yaptıktan sora cenazeyi otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan incelemede yüzü tamamen olmayan cesedin 13 yerinden bıçaklandıktan sonra sahile gömüldüğü belirlendi. MEHMET IŞIKOĞLU'NUN AİLESİNE HABER VERİLDİ Cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için de çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmada önce cesedin 25-40 yaşları arasında birisine ait olacağı bu nedenle bu yaşlar arasında yakını kaybolanlar adli tıp kurumuna çağrıldı. Yaklaşık 38 gündür kayıp olan 28 yaşındaki Mehmet Işıkoğlu'nun ailesine de haber verildi.
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Japon Gafı! 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Japon Gafı! 4.347 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı.
Müge Anlı'dan Ağlatan Kavuşma 02:49
Müge Anlı'dan Ağlatan Kavuşma 199 izlenme - 8 ay önce Uğur Işıtman, henüz dört yaşında iken annesi tarafından terk edildi. Annesini aramaya başlayan Uğur'un özlemi 27 yıl sonra araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın ATV'deki programında son buldu.
Müge Anlı Esrarengiz Bir Kayıp Vakasını Daha Aydınlattı  03:07
Müge Anlı Esrarengiz Bir Kayıp Vakasını Daha Aydınlattı 99 izlenme - 5 ay önce ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yine esrarengiz bir kayıp vakasını aydınlattı. 2 aydır kayıp olan 28 yaşındaki kadın atv ekibinin ısrarlı takibi sonucu ailesine kavuşturuldu. İşte o çarpıcı kayıp dosyasının ayrıntıları…
Müge Anlı - Recai Can Cinayetinin Katili İtiraf Etti (16 Şubat Salı) 02:36
Müge Anlı - Recai Can Cinayetinin Katili İtiraf Etti (16 Şubat Salı) 957 izlenme - 1 yıl önce 16 Şubat 2016 salı Müge Anlı'da cinayet itirafı 16.02.2016 Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Recai Can'ın cesedinin bulunmasının ardından, katil zanlısı cinayeti itiraf etti.
41 Gündür Kayıp Olan Çocuğu İzleyiciler Buldu (Müge Anlı 6 Nisan Çarşamba) 06:23
41 Gündür Kayıp Olan Çocuğu İzleyiciler Buldu (Müge Anlı 6 Nisan Çarşamba) 407 izlenme - 11 ay önce Kayıp çocuk Biran Göçer ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyicilerin dikkati sayesinde bulundu. İstanbul Esenyurt'ta yaşayan Biran Göçer 41 gün önce evden bakkala gidiyorum diyerek çıktı. Yaşadığı semti bilen, tek başına dışarıya çıkıp evine rahatça dönen Biran o gün evine dönmedi. Günlerce küçük çocuğu arayan ailesi, Biran'ın yaşadıkları semtte kaçırılıp, yaşından dolayı ceza verilmeyeceği için yüz kızartıcı suçlar işletildiğine dair söylentiler duydu. Bu söylentiler üzerine Biran'ın annesi Sinem Göçer 04 Mart Pazartesi günü canlı yayına gelerek Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Müge Anlı ve ekibinin aramaları esnasında canlı yayına bağlanan bir izleyici Biran'ın Gaziosmanpaşa'da gördüğünü söyledi. Alınan ihbar üzerine ekip ve Biran'ın annesi yola çıktılar. Gaziosmanpaşa'ya gittiklerinde ise 9 yaşındaki Biran'ı orada bir kümeste yaşarken buldular. Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı cinayet dosyalarını, cinayete kurban giden kişilerin, tüm yaşamını saniye saniye açığa çıkartarak cinayetleri çözüme ulaştırmaya ve kayıpları bulmaya kaldığı yerden devam ediyor.
Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Olay 02:21
Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Olay 851 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında kan donduran olay! Müge Anlı'yla Tatlı Sert'te sıra dışı bir olay oldu. Bir anneyle baba canlı yayına katıldı. Bebeklerini nasıl internet üzerinden satışa çıkardıklarını tartıştı ve birbirlerini suçladılar!
Nazmiye Çam Davasında Karar Günü - Müge Anlı ile Tatlı Sert 1627. Bölüm 01:06
Nazmiye Çam Davasında Karar Günü - Müge Anlı ile Tatlı Sert 1627. Bölüm 531 izlenme - 10 ay önce Başladığı ilk günden beri her bölümünde soluksuz izlenen Müge Anlı ile tatlısert programında bugün (5 Mayıs) Nazmiye Çam davasında yargıtayın kararı açıklanıcak...
Arda ve Baran Kardeşler Bulundu - Müge Anlı İle Tatlı Sert 1651. Bölüm (8 Haziran Çarşamba) 02:56
Arda ve Baran Kardeşler Bulundu - Müge Anlı İle Tatlı Sert 1651. Bölüm (8 Haziran Çarşamba) 270 izlenme - 9 ay önce Müge Anlı ile Tatlı Sert 1651. Bölüm Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi hergün atv'de sizlerle buluşmaya devam ediyor! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Müge Anlı Programında Aranan Hemşirenin Cesedi Bulundu 06:09
Müge Anlı Programında Aranan Hemşirenin Cesedi Bulundu 354 izlenme - 1 yıl önce Atv'de yayınlanan Müge Anlı'da kayıp olarak aranan hemşire Güler Subaşı'nın imam olan eşi tarafından öldürülüp asansör boşluğuna atıldığı ortaya çıktı. Günlerdir canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Güler'den acı haber geldi. Artvin’in Hopa ilçesinde yaşayan 46 yaşındaki Güler Subaşı’na 11 Ocak sabahından itibaren ulaşılamıyordu. Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir haftadır aranmakta olan Şubaşı’nın cesedine bugün saat 13.30 sıralarında oturduğu ilçenin Orta Mahalle Küçükali Sitesi’ndeki apartmanın asansör boşluğunda bulundu. TELEVİZYON PROGRAMINDA SÖYLENEN SÖZ POLİSİ HAREKET GEÇİRDİ Hopa Toplum Sağlığı Merkezi’nde çalışan Güler Subaşı, evli ve iki çocuk annesiydi. Subaşı’nın cesedinin bulunmasında kaybolmasının konu edildiğiMüge Anlı'nın televizyon programında "Acaba asansör boşluğuna bakıldı mı ?" sorusu önemli rol oynadı. Bu ipucunu değerlendiren polis ekipleri bugün apartmanın asansör boşluğuna baktığında kayıp kadının cesedi buldu. Subaşı’nın cesedi polis ve itfaiye ekiplerinin çalışması ile bulunduğu yerden çıkartılarak otopsi için Hopa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. İŞTE KORKUNÇ CİNAYETİN PERDE ARKASI: http://www.a24.com.tr/muge-anli-programinda-aranan-hemsirenin-cesedi-bulundu-izle-haberi-40055349h.html?h=49
Müge Anlı'da Yakalanan Asker Kaçağı Genç 00:54
Müge Anlı'da Yakalanan Asker Kaçağı Genç 375 izlenme - 11 ay önce Şanlıurfa'dan Müge Anlı'nın programına katılan Hüseyin Karacığa, asker kaçağı olduğu gerekçesiyle canlı yayında gözaltına alındı.