Hoşgeldiniz!

noel baba

Noel Baba 00:17
Noel Baba 10.200 izlenme - 9 yıl önce
Futbolcu Noel Baba 02:07
Futbolcu Noel Baba 124.558 izlenme - 2 yıl önce Noel Baba'dan muhteşem futbol yetenekleri. Daha önce böyle yetenekli bir noel baba görmediğinize eminiz
Noel Baba Getirme Formülü 02:36
Noel Baba Getirme Formülü 60.296 izlenme - 2 yıl önce Gizli formüle ulaştık, gerekli tüm malzemeleri topladık ve hep beraber Noel Baba’yı çağırdık. Bakalım formül işe yaradı mı?
Kötü Niyetli Noel Baba 00:06
Kötü Niyetli Noel Baba 51.423 izlenme - 2 yıl önce Noel Baba Nasıl Olur Da Kötü Niyetli Olabilir...
Noel Baba Dövülüyor 00:47
Noel Baba Dövülüyor 953 izlenme - 1 yıl önce Noel Baba Dövülüyor
En Korkunç Noel Baba 00:21
En Korkunç Noel Baba 525 izlenme - 12 ay önce Bir mağazanın vitrinine konan hareketli noel baba tipindeki cansız manken görenleri oldukça korkutuyor.
Türkiyelı Noel Baba 04:03
Türkiyelı Noel Baba 498 izlenme - 11 ay önce Sami Dündar - Türkiyeiı Noel Baba
Noel Baba Vs Eminem 02:38
Noel Baba Vs Eminem 676 izlenme - 2 yıl önce Ali And Atakan
NOEL BABA GERÇEK Mİ? 01:00
NOEL BABA GERÇEK Mİ? 85 izlenme - 3 ay önce Noel Baba hakkındaki bu bilgilere çok şaşıracaksınız.
Freestyle Ustası Noel Baba 02:39
Freestyle Ustası Noel Baba 613 izlenme - 2 yıl önce Noel coşkusu, tüm Avrupa'yı sarmış durumda... İngiltere'de freestyle gösterisi yapan bir genç, sokaklarda Noel Baba kıyafetiyle yaptığı hareketlerle herkesin ilgisini çekti.
Futbolcu Noel Baba 02:07
Futbolcu Noel Baba 670 izlenme - 2 yıl önce Futbolcu Noel Baba
Bursa'da Cadillac'lı Noel Baba 01:23
Bursa'da Cadillac'lı Noel Baba 10 izlenme - 3 ay önce Bursa'da klasik otomobil tutkunu 69 yaşındaki Kazım Nail, 1959 model Cadillac marka klasik aracına Noel baba kıyafeti giydirdiği torununu bindirerek Atatürk Caddesi'nde halkla hediye dağıttı. Merkez Osmangazi İlçesi'nde oturan klasik otomobil tutkunu Kazım Nail, üniversite öğrencisi torunu, 18 yaşındaki Azime Nail'e unutulmaz bir yılbaşı günü yaşatmak için Amerika'dan noel baba kıyafeti getirtti. Torununa kıyafetleri giydiren Nail, daha sonra 1959 model klasik Cadillac marka aracına bindirdiği torunuyla Bursa'nın en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi'nde gezmeye çıktı. Daha önce hazırladığı içerisinde kuruyemiş bulunan hediyeleri Noel baba kıyafetiyle vatandaşlara dağıtan Azime Nail, yoğun ilgi gördü. Torununa alışılmışın dışında bir yılbaşı günü yaşatmak istediğini söyleyen Kazım Nail ise vatandaşların ilgisinden oldukça memnun olduğunu söyledi.
NOEL BABA STÜDYOYA GİRİŞ 02:02
NOEL BABA STÜDYOYA GİRİŞ 24 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Noel Baba Cinneti 15:29
Noel Baba Cinneti 490 izlenme - 2 yıl önce Noel Baba Cinneti
NOEL BABA HEDİYE 10:12
NOEL BABA HEDİYE 15 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Sarhoş Noel Baba 01:17
Sarhoş Noel Baba 459 izlenme - 2 yıl önce Sarhoş Noel Baba
Noel Baba Kameraya Yakalandı 04:12
Noel Baba Kameraya Yakalandı 137 izlenme - 11 ay önce Çocuk noel babanın gelmesinden Çok umutlu fakat noel baba gelmiyor.Bunu gören enne Ve baba çocuklarına bir oyun yapıyor ve çocuğun babası noel baba oluyor.
Noel Baba Hediye Toplama 02:06
Noel Baba Hediye Toplama 67 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/noelbabahediyetoplama.htm Noel baba, yeni yıl hediyelerini bekleyenlerine ulaştırmak için yolunda ilerleyerek bulunan hediyeleri toplamalıdır. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile noel baba'nın arabasını kontrol ettirmelisiniz. Yoldaki araçlara çarpmadan hediyeleri almalısınız. Boşluk tuşu ile de aracınızın özel gücünü kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Futbolcu Noel Baba 02:07
Futbolcu Noel Baba 256 izlenme - 2 yıl önce Futbolcu Noel Baba
Noel Baba Futbol Teknikleri 01:22
Noel Baba Futbol Teknikleri 183 izlenme - 2 yıl önce Noel Baba Futboll Teknikleri Yılbaşında Herkeze Hediyeler Veren Noel Baba Şimdi Sizlere Futbollbol Taktikleri veriyor:)
Hırsız Noel Baba 00:06
Hırsız Noel Baba 249 izlenme - 2 yıl önce Hırsız Noel Baba
Modern Noel Baba 00:06
Modern Noel Baba 169 izlenme - 2 yıl önce Artık Noel Babada Zamana Ayak Uydurdu
Süper Noel Baba 00:38
Süper Noel Baba 23 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/supernoelbaba.htm Süper Noel Baba oyunumuzda noel babanın kızağını kontrol ederek evlerin üstünden ilerlemesini sağlamalı ve hediyeleri dağıtmasında yardımcı olmalısınız. Bunun için mouse'unuz ile engeller karşısında zıplayarak geçmesini sağlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Motorsikletli Noel Baba 01:44
Motorsikletli Noel Baba 20 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/motorsikletlinoelbaba.htm Motorsikletli noel baba oyunumuzda motoru kontrol ederek yol kenarlarındaki hediye bekleyen insanlara hediye dağıtıyoruz. Bunun için yön tuşları ile motoru kontrol edebilir ve boşluk tuşu ile hediyeleri dağıtabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Noel Baba Evrimi 01:46
Noel Baba Evrimi 188 izlenme - 2 yıl önce Noel Baba Evrimi
Noel Baba Roketi 01:09
Noel Baba Roketi 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/noelbabaroketi.htm Noel baba reketi yardımı ile yukarıya uçarak bulunan altınları ve diğer itemleri toplamalıdır. Oyunu start butonuna tıkladıktan sonra başlatabilir, mouse ile noel babanın uçmasını sağlayabilirsiniz. Güzergah üzerindeki yakıt tanklarını ve eşyaları toplayın. İyi şanslar..
Akvaryumdaki Noel Baba 00:47
Akvaryumdaki Noel Baba 50 izlenme - 1 yıl önce Tuhaf ve tehlikeye yeniden hoşgeldiniz... Sıradaki durağımız Güney Kore...Burada tuhaf kırmızı kostümlü neşeli ve yaşlı bir adamla tanışacağız..
Bursada Cadillaclı Noel Baba 01:23
Bursada Cadillaclı Noel Baba 46 izlenme - 1 yıl önce Klasik Otomobil Kiralama Hizmeti (İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir Türkiyenin her yerine ...
Noel Baba Bombala 00:43
Noel Baba Bombala 10 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/noelbababombala.htm Noel baba bombala oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak noel babayı fırlatmalısınız. Bunun için bombaları kullanmalı ve tüm hediyeleri toplayarak bacalardan noel babayı geçirmelisiniz. İyi Eğlenceler.
Noel Baba Hediye Toplama 02:06
Noel Baba Hediye Toplama 75 izlenme - 3 yıl önce