Hoşgeldiniz!

robotlar

Robotlar 00:41
Robotlar 803 izlenme - 10 ay önce Robotlar
Robotlar 00:58
Robotlar 7.368 izlenme - 8 yıl önce Robotlar fragmanı
Robotlar 01:04
Robotlar 3.488 izlenme - 9 yıl önce
Robotlar 00:59
Robotlar 136 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/robotlar.htm Bu robot oyununun tüm seviyelerinde, mıknatıslı robot kafalarını yuvarlayarak ilerlemelisin. Yol boyunca dişli çarkları toplaman gerekiyor. Tüm seviyelerde iyi bir performans sergilersen robotlar güzelce kurtlarını döker. Metalden yapılmış olsalar da, robotların yenilmez olmadıklarını unutma. Onları tehlikeli bölgelere yuvarlamadan bölümleri geçmek için finish yazan bitiş noktasını bulmalısın. İyi oyunlar
Robotlar 00:59
Robotlar 94 izlenme - 3 yıl önce
Bilim Kurgudaki Bilim Robotlar 21:40
Bilim Kurgudaki Bilim Robotlar 474 izlenme - 4 yıl önce
Arızalanan Robotlar 00:05
Arızalanan Robotlar 49.483 izlenme - 2 yıl önce Arızalanan Robotlar
Futbolcu Robotlar 01:10
Futbolcu Robotlar 815 izlenme - 2 yıl önce Futbolcu Robotlar , sağlam çalışma, Video. Robot Robot, otonom veya önceden programlanmış görevleri yerine getirebilen elektro-mekanik bir cihazdır. Robotlar doğrudan bir operatörün kontrolünde çalışabildikleri gibi bağımsız olarak bir bilgisayar programının kontrolünde de çalışabilir. Robot deyince insan benzeri makineler akla gelse de robotların çok azı insana benzer. Günümüzde robotların en büyük kullanım alanı endüstriyel üretimdir. Özellikle otomotiv endüstrisinde çok sayıda robot kullanılır. Bunların çoğu kol şeklindeki robotlardır. Bunlar parçaları monte eden, birleştiren, kaynak ve boya yapan robotlardır. Evlerde robot kullanımı giderek artmaktadır. Evlere giren ilk robotlar Furby, AIBO gibi oyuncaklardır. Başta ABD’de olmak üzere ev işlerine yardımcı olan robotların kullanımı da giderek yaygınlaşmaktadır. Yerleri kendi kendine süpüren robot elektrik süpürgeleri büyük talep görmektedir. Dünyanın ilk robotu 1889da Türkler tarafından yapılıp Japonya’ya hediye edilen ancak Ertuğrul Fırkateyni ile birlikte Pasifik Okyanusu’nun derin sularına gömülen Alamet’dir. Soneleman
Aşık Robotlar 01:00
Aşık Robotlar 5.773 izlenme - 9 yıl önce
Süper Robotlar 11:39
Süper Robotlar 1.489 izlenme - 3 yıl önce
Kahraman Robotlar 02:04
Kahraman Robotlar 51 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kahramanrobotlar.htm Alev ve buzdan oluşan iki mekanik savaş robotu ile kahramanca bir savaş macerası içine girerek oyunu tamamlamalısınız. Oyun iki kişilik olduğu için yön ve w,a,s,d tuşları ile kontrol sağlanmakta. Karşınıza çıkan engelleri yok etmek için yön tuşlarından olan aşağı tuşunu kullanın. Diğer oyuncu ise S tuşuna basarak yaratıkları yok etmek için imha tabancasını kullanabilir. İlerlerken cephanenizi idareli kullanın. Aksi halde savunmasız kalabilirsiniz. Yol üzerinde merminizi doldurmak için silah istasyonları ile karşılaşacaksınız. Mermilerinizi doldurun ve bölümleri geçmeye devam edin. Bol şanslar..
Süper Robotlar 11:39
Süper Robotlar 24 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/superrobotlar.htm Robotlar arasında inanılmaz bir savaş başlıyor. Oyuna hemen başlamak için GUEST seçeneğine tıklamalısınız. Dilerseniz kayıt olarak oyunu multiplayer'lı olarakta oynamanız mümkün. Kontrolünüze verilen robotun tüm aksamlarını tamamlayarak ve silahlarla donatarak rakiplerinizi alt etmeniz isteniyor. Kazandığınız savaşlardan oyun parası elde edecek ve robotunuzu daha güçlü hale getirebileceksiniz. Kontrol için mouseyi kullanın. İyi oyunlar dileriz..
Topçu Robotlar 00:33
Topçu Robotlar 14 izlenme - 4 ay önce Çin, Dünya Robot Futbol Şampiyonası'na (Robo Cup) evsahipliği yaptı. Bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen şampiyonaya ilgi büyüktü. Etkinliğe 47 ülkeden 300'den fazla ekip katıldı. Şampiyonada KKTC'den Yakın Doğu Üniversitesi’nin robotik futbol takımı da yer aldı. Şampiyonada, ekiplerce programlanmış robotlar futbol karşılaşmalarında karşı karşıya geliyor.
Aptal Robotlar 02:05
Aptal Robotlar 7 izlenme - 3 ay önce Robotların gelecekte daha çok ön planda olacağı yadsınamaz bir gerçek. Şimdiden dahi birçok alanda işlerimizi oldukça kolaylaştırıyorlar. Fakat geliştirilmekte olan robotlar yada birtakım öngörülememiş durumlarda error verebilmekteler. Beyler çok sikimsonik oldu açıklama napayım ya izleyin işte yarıldım ben
Kahraman Robotlar 02:04
Kahraman Robotlar 310 izlenme - 3 yıl önce
Robotlar Yarıştı 02:59
Robotlar Yarıştı 4 izlenme - 1 ay önce Japon Sumo güreşlerinden esinlenerek tasarlanan hobi ve yarışma amaçlı robotlar, Kartal’da düzenlenen Sumo Robot Yarışması’ndaki müsabakalarda karşı karşıya geldi.
Akıncı Robotlar 01:39
Akıncı Robotlar 8 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akincirobotlar.htm Oyunumuzda savaş alanları üzerinde robotları önünüze ve arkanıza katarak ilerlemeli ve düşman silahlarını yok etmelisiniz. Mouse'unuzla Akıncı Robotları ve asıl karakterinizi yollardaki ok göstergelerinin yönlerini değiştirerek yönlendirebilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile upgrades'den özelliklerinizi artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler...
robotlar 00:46
robotlar 322 izlenme - 5 yıl önce robotları dinliyoruz
Engel Tanımaz Robotlar 01:47
Engel Tanımaz Robotlar 4.319 izlenme - 6 ay önce Daha önce sitede videoları olan bu robotumuzun bi seviye daha geliştirildiğini görüyoruz bu videoda önüne gelen engelleri zorlanmadan açan robotun ileride hangi amacla kullanılacağı merak konusu
Mikro Helikopter Robotlar 01:42
Mikro Helikopter Robotlar 5.727 izlenme - 2 yıl önce Mikro Helikopter Robotlar
Uçan Robotlar Orkestrası Konserde 02:24
Uçan Robotlar Orkestrası Konserde 566 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nde robot teknolojisi uzmanı bir ekip, uçan robotlardan oluşan bir müzik grubu kurdu. Bir bilgisayar programına bağlı olarak çalışan uçan robotlar, becerilerini, düzenlenecek farklı konserlerle seyirciler önünde de sergileyecek.
Son Teknoloji Robotlar 00:06
Son Teknoloji Robotlar 300 izlenme - 10 ay önce Son Teknoloji Robotlar
Duyguları Anlayan Robotlar Yapıldı 01:54
Duyguları Anlayan Robotlar Yapıldı 42 izlenme - 5 ay önce Hareket okuyan ayakkabı robotlarından mimik hareketleri yapan robotlara, çeşitli özelliklerde bir dizi robotlar Fransa'nın Lyon kentinde İnnorobo adı verilen fuarda sergilendi. Dünyanın değişik 20 ülkesinden 200 robot üreticisinin katıldığı fuarı 15 binden fazla kişi ziyaret etti. fuarda, endüstriyel, kişisel ve mesleki çeşitli işler için üretilen 500 robot tanıtıldı.
En Sakar Robotlar 01:01
En Sakar Robotlar 77 izlenme - 6 ay önce DARPA Robotics Challenge Finals‘ta yer alan ve komik sayılabilecek robot başarısızlıkları göz önüne alınınca bilim-kurgu filmlerindeki düşman robotları düşünüp korkmak için hala vaktimiz var gibi görünüyor.
Şarjlı Robotlar 01:57
Şarjlı Robotlar 41 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/sarjlirobotlar.htm Şarjlı robotlar oyunumuzda robotları şarj etmek için mouse'unuz ile robotları şarj noktalarına götürmelisiniz. Size verilen hareket sayısından fazla hareket ettirmeden robotları sarj ederek tam puan ile bölümleri geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Uçan Robotlar Orkestrası 03:55
Uçan Robotlar Orkestrası 78 izlenme - 2 yıl önce Uçan Robotlar Orkestrası (Flying Robot Rockstars) Amerika Birleşik Devletleri'nde robot teknolojisi uzmanı bir ekip, uçan robotlardan oluşan bir müzik grubu kurdu. Bir bilgisayar programına bağlı olarak çalışan uçan robotlar becerilerini, düzenlenecek farklı konserlerle seyirciler önünde de sergileyecek.
Doğayı Taklit Eden Robotlar 01:23
Doğayı Taklit Eden Robotlar 42 izlenme - 1 yıl önce Bilim İnsanları "drone"ları, Yani Uçabilen Robotları Günlük Hayatta Daha Çok Kullanılabilir Hale Getirmek İçin Doğayı Taklit Ediyor. "biyolojiden Esinlenen" Bu Uçan Robotlar Bir Kuş Sürüsü Gibi Hareket Edip, Bir Kartal Gibi Avını Kapabiliyor. Bu Robotların Hava Sahalarında Güvenli Uçabilmelerini Sağlayacak Yasal Düzenlemeler Üzerinde Çalışılıyor.
Manyetik Micro Robotlar 02:35
Manyetik Micro Robotlar 26 izlenme - 9 ay önce Gerçekten teknolojinin sınırlarının zorlandığı bir dünyadayız. Bu ufacık robotlar adeta bir karınca ordusu gibi çalışıyorlar, ve yapabileceklerini hayal etmek de zor değil. Milli orduların ne şekilde kullanacaklarını da düşününce insan ürpermiyor değil.
Çiftçi Robotlar 01:57
Çiftçi Robotlar 16 izlenme - 3 ay önce Yavaş ama emin adımlarla sebze toplayan, akıllı robotları izliyoruz.
Mikro Helikopter Robotlar 01:42
Mikro Helikopter Robotlar 169 izlenme - 2 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum