Hoşgeldiniz!

robotlar

En İlginç Robotlar 01:32
En İlginç Robotlar 131.154 izlenme - 4 yıl önce En İlginç Robotlar
Transformers Robotlalar Son Bölüm 07:59
Transformers Robotlalar Son Bölüm 150.173 izlenme - 4 yıl önce Transformers Robotlalar Son Bölüm Transformers Animated Cartoon Network'te yayınlanan Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi Türkiye'de minika'da yayınlanmaktadır. Dizinin ana konusu Optimus Prime ve ekibinin Allspark'ı bulmasıyla başlıyor. Megatron tek başına Optimus Prime'ın gemisine gidiyor fakat Starscream'in ihanetiyle Megatron paramparça oluyor Autobot gemiside zarar görerek dünyaya çakılıyor. Bu Transformers çizgi dizisinin diğer çizgi dizilerin aksine Optimus Prime onarım lideridir. Autobot uzay gemisindekiler dünyaya düştükten 50 yıl sonra yenilenerek uyanırlar.
Striptiz Yapan Robotlar 01:15
Striptiz Yapan Robotlar 1.241 izlenme - 1 hafta önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES fuarı birbirinden ilginç teknolojik gelişmelere sahne olurken, fuarın en çok misafir alan bölümü striptizci robotların sergilendiği yer oldu.
Robot Sophia: İnsanları Yok Edeceğim (Türkçe Alt Yazılı) 02:17
Robot Sophia: İnsanları Yok Edeceğim (Türkçe Alt Yazılı) 3.814 izlenme - 2 ay önce Hanson Robotics tarafından geliştirilen Sophia, göz teması kurabiliyor, söylenenleri anlayabiliyor ve mimiklerinin gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Bir insan gibi eğitim görüp, aileye sahip olmak istediğini söylüyor. "İnsanları yok etmek ister misin?" sorusuna ise "İnsanları yok edeceğim." cevabını veriyor.
Bir Sanat Eseri Olan Ferrari Nasıl Üretilir? 03:36
Bir Sanat Eseri Olan Ferrari Nasıl Üretilir? 2.589 izlenme - 2 ay önce WIRED UK tarafından yayınlanan ‘Ferrari’nin 70 yılı: Teknisyenler ve yüksek teknoloji robotlar dünyanın en ünlü otomobillerini nasıl üretir?’ adlı video, İtalyan ateşini yansıtan kırmızı canavarların nasıl bir üretim sürecinden geçtiklerini gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Japonya'da Çocuk Bakıcısı Robot Tanıtıldı 00:57
Japonya'da Çocuk Bakıcısı Robot Tanıtıldı 3.182 izlenme - 3 ay önce Japonya'da tanıtılan çocuklara bakıcılık yapabilen bir robotun, çocuklarla sohbet edip ve oynayıp çocukların bireysel ihtiyaçlarına yanıt verebildiği belirtildi.
Çin Kargo Firmasında Günde 200 000 Kargo Ayıran Robotlar 01:24
Çin Kargo Firmasında Günde 200 000 Kargo Ayıran Robotlar 3.780 izlenme - 9 ay önce İnsanları işinden eden robotlar olarak gözüken "Little Orenge" robotları, şaşırtıcı şekilde sevimli gözüküyor.
Ameliyat Yapan Robotlar ! 01:47
Ameliyat Yapan Robotlar ! 17.992 izlenme - 3 yıl önce Ameliyat yapan robotlar Amerika'da deneme aşamasına alındı. İzleyeceğiniz bu videoda küçük bir üzüm tanesinin yüzeyi üzüme geri dikiliyor. Bu hassas operasyon bir robot tarafından yapılıyor.
Hamburger Hazırlayan Robot 00:43
Hamburger Hazırlayan Robot 2.281 izlenme - 4 ay önce Robotlar artık gastronomide de insanların yerini almaya başlıyor. Flippy adlı bu robot hamburger hazırlıyor...
Bakterileri Yiyen Robotlar 00:45
Bakterileri Yiyen Robotlar 1.561 izlenme - 6 ay önce Alman bilim insanları sudaki zararlı bakterileri yiyen mikro robotlar geliştirdi. Robotların su arıtma imkânı olmayan bölgelerde kullanılması hedefleniyor.
Real Steel World Robot Boxing Çelik Yumruklar [hd] Trailer 01:08
Real Steel World Robot Boxing Çelik Yumruklar [hd] Trailer 8.324 izlenme - 4 yıl önce
Rihanna Robotlarla Dans Etti 03:42
Rihanna Robotlarla Dans Etti 17.108 izlenme - 8 yıl önce Pop müziğin yeni yıldızı Rihanna, Alman Grammy'si olarak nitelendirilen Echo Ödülleri'nin dağıtıldığı geceye damgasını vurdu...
YENİ ROBLOX 13:05
YENİ ROBLOX 5.548 izlenme - 10 ay önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - https://www.instagram.com/ahmetaga7 ?Facebook Sayfa - https://facebook.com/ahmetagaofficial ?Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim : agaofficial@hotmail.com
Sürekli Hareketleri Tekrar Eden Özerk Robotlar 03:22
Sürekli Hareketleri Tekrar Eden Özerk Robotlar 1.785 izlenme - 1 yıl önce Eğer işinizin asla bir robot tarafından yapılamayacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Michael Marczewski'nin stresli kısa filmi "Vicious Cycle" ile bu düşünceyi bir kez daha sorgulayacaksınız. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Japon Araştırmacılar Fırlatılabilir “Droideka” Drone’unu İcat Etti 01:41
Japon Araştırmacılar Fırlatılabilir “Droideka” Drone’unu İcat Etti 3.590 izlenme - 2 yıl önce Akıllı Robotlar ve Sistemler üzerine yapılan uluslararası bir konferansta Chiba Teknoloji Enstitüsü’nden bir araştırma takımı, QRoSS adındaki robotu tanıttı. Explorer küresi gibi fırlatılabilen robot, yuvarlanması durduğunda hedefe yürüyerek gidebiliyor. Robot, 30 santimetrelik koruyucu kabuğunu genellikle amortisör gibi kullanıyor. Bacak kısımları dış yapıdan bağımsız olarak hareket ettiği için, düşme riski taşımadan saniyede 0.1 metre hızına ulaşarak engebeli arazilerde bile yürüyebiliyor. Bu yüzden robotun afet durumlarında kurtarma ekiplerine eşlik edebilecek bir buluş olduğu düşünülüyor. Mevcut prototip 2,5 kilogram ağırlığında; ama takım bu ağırlığı azaltmayı planlıyor. Ürünün ne zaman geliştirileceği ve satışa çıkarılacağı ise belirsiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 02:38
Hurda Parçalar Kullanarak Transformers Robotları Üreten Baba ve Oğul! 1.091 izlenme - 7 ay önce Kullanılmayan araç parçalarından robot üretmeye başlayan çiftçi baba oğulun ilk tasarımı yaklaşık bir buçuk ay sürdü. Ancak ilk tasarımdan sonra büyük bir heyecanla işlerine devam eden ikili sonrasında Optimus Prime ve Bumblebee üretti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Robotlar 00:58
Robotlar 10.906 izlenme - 10 yıl önce Robotlar fragmanı
Gerçek Transformer İle Tanışın: Yerli Üretim Letrons 03:34
Gerçek Transformer İle Tanışın: Yerli Üretim Letrons 1.522 izlenme - 1 yıl önce Transformers'ın robotlara dönüşen araçları yerli firma sayesinde gerçeğe dönüştü. Dünyadan örneklerini sıkça izleyip hayran kaldığımız robotlar bu defa Letvision isimli Türk firması tarafından yaratıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Robotlar 00:41
Robotlar 1.046 izlenme - 3 yıl önce Robotlar
Küçük robot Wall-E - Yapı taşlardan bir kule yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 03:49
Küçük robot Wall-E - Yapı taşlardan bir kule yapıyoruz - Eğlenceli çocuk filmi 2.557 izlenme - 2 yıl önce küçük çocuklar bu robotu çok sevecek. çok eğlenceli harika bir robot. küçük sarı renkli robot ahşaptan silindir,küp ve dikdörtgen şekiller ile kule yapacak, biz çok eğlendik bu video da sizde izleyip eğlenmeye ne dersiniz? haydi birlikte izleyelim... kanalımıza ücretsiz abone olmak için www.izlesene.com/mutlucocuk
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 03:53
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 1.128 izlenme - 2 yıl önce Teknoloji ve bilimi bir araya getiren yapay zekâ, insan zekâsının önüne geçebilir mi? ShiftDelete.Net ekibi her hafta farklı bir soru ile sokağa çıkıp, mikrofonu size uzatıyor! Not: 02:15 yeni bir fenomen doğmuş olabilir. Not2: 00:56 Yapay zeka sınırsız, insan zekasının sınırı var, wtf!? Kaynak: http://shiftdelete.net/yapay-zeka-vs-insan-zekasi-sokaktayiz-15-69717
Koca Popolu Teyze - Robotlar 01:24
Koca Popolu Teyze - Robotlar 1.848 izlenme - 2 yıl önce 2005 yılı yapımı Robotlar isimli animasyonun Türkçe dublajlı versiyonundan bir bölüm.
Marslılarla Savaş - The Great Martian War 03:31
Marslılarla Savaş - The Great Martian War 1.770 izlenme - 2 yıl önce "PLAZMA" isimli grubun The Great Martian War isimli mockumentary filminden uyarladığı video. Sahte belgeselin konusu (Mockumentary): Birinci Dünya Savaşında müttefik devletlerin karşısında Almanya yokmuş, tripodlu marslılar varmış. Bu alternatif dünyada da 1914-1918 arası bir savaş olmuş, bizim dünyamızda almanlar saldırıyor, bu dünyada da marslılar saldırıyor. Videoda kullanılan müzik: "88" by Working for a Nuclear Free City. Film: history.co.uk/shows/the-great-martian-war Kaynak: https://vimeo.com/107454954
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 3. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 21:37
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 3. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 99 izlenme - 3 ay önce #ÇizgiFilm #Transformers Türkçe, Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise - #Bumblebee güzel bir #Transformers takımı oluşturdu – #Otobotlar Strongarm, Sideswipe ve Grimlock, programcı robot Fixit, iki insan da onlara yardım ediyorlar, bir erkek çocuk Russell ve babası Denny Clay. Bu bölümde kahramanlarımız iki kaçak mahküm #Deseptikon ’la savaşıyorlar. Biri Shartikon Hammerstrike, o yapışkan sulu ortamlarda yaşar, çok hızlı yüzüyor ve sıra sıra keskin dişleri var, bir de köpekbalığı kadar akut bir koku duyusu vardır. Bumblebee Grimlock’la onunla savaştığı sırasında Strongarm’la Sideswipe ormanda diğer kurnaz Deseptikon’a rastladılar – Steeljaw. Hammerstrike yenildi ve hapislendi, ancak Steeljaw kaçtı. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/oyuncuTVveCi... https://www.facebook.com/bebeturktv/ Vkontakte : https://vk.com/bebeturk
Vale Hizmeti Yapan Vale Robotlar 01:08
Vale Hizmeti Yapan Vale Robotlar 218 izlenme - 8 ay önce Vale hizmetini artık robotlar yapacak! Özellikle havaalanı, otobüs terminali, stadyum, alışveriş merkezi, okul gibi yerlerde araç park etmek hem zor hem de vakit alıcı bir işkenceye dönüşebiliyor. İşte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkan yeni bir robot geliştirildi. Randevu sistemiyle çalışan vale robot, aracınızı bıraktığınız yerden alıp, otoparka getiriyor. Böylece siz, otoparkta yer beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Stan adı verilen vale robotlar, araca zarar vermeden, istenen şekilde alıp park ediyor. Fransız bir robot üreticisi olan Stanley Robotics tarafından geliştirilen sistem, yakında özellikle Avrupa'da kullanılacak.
Boston Dynamics'in En İlginç 10 Robotu 03:43
Boston Dynamics'in En İlginç 10 Robotu 66 izlenme - 2 ay önce Amerikan Ulusal Mühendislik Akademisi üyesi Marc Raibert ve çalışma arkadaşlarının Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’dek çalışmaların bir ürünü olarak ortaya çıkan hayvanlar gibi koşabilen ve manevralar yapabilen robot 1992 de bu şirketin kuruluşunu sağlamıştır.
Robotlar, efsane Black Sabbath şarkısını çaldı 03:58
Robotlar, efsane Black Sabbath şarkısını çaldı 949 izlenme - 2 yıl önce Iron Man'i bu kez şarkı gibi "metal ellerden" dinlemek ister misiniz? Gelecekte robotların insanların yerini alacağı söylenir durur. Bu aslında yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı bile. Birçok farklı sektörde üretim için robotlardan yararlanılıyor. Şimdi bu sektörler arasına müzik de katılıyor gibi. Efsane İngiliz müzik grubu Black Sabbath'ın Iron Man isimli şarkısı, şimdiye kadar birçok grup tarafından cover olarak çalındı ve şimdi de bir robot grup tarafından çalınıyor. Videodan da göreceğiniz üzere, hiç fena çalmıyorlar. Öte yandan, robotların ufak tefek de olsa çizmelerden saç şekillerine kadar imaj çalışmalarının olduğu görülüyor. Bakarsınız yakında bir albüm bile yaparlar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 6. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 21:39
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 6. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 80 izlenme - 3 ay önce #ÇizgiFilm #Transformers Türkçe, Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise - #Bumblebee, #Otobotlar Strongarm, Sideswipe, Grimlock ve programcı robot Fixit, Russell ve Denny gene #Deseptikon ‘lar peşinde. Thunderhoof Cybertron'un en etkili suç patronlarından biri. Bu Decepticon cezaevine girmeden önce büyük bir ceza imparatorluğunu kontrol etmiş. Kurnaz ve emirlerini şiddet tehdidiyle desteklemek için yeterince serttir. Bazı diğer Deceptikonların aksine, Dünya'ya göç etmekten endişe duymuyor; bu da, eve dönmek için pervasız planlar hazırlamak istiyor. Traktör haline dönüşebiliyor. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/oyuncuTVveCi... https://www.facebook.com/bebeturktv/ Vkontakte : https://vk.com/bebeturk
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 4. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 21:39
#ÇizgiFilm #Transformers Türkçe. Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise. 4. Bölüm. #ÇizgiFilmDizisi 78 izlenme - 3 ay önce #ÇizgiFilm #Transformers Türkçe, Gizlenen Robotlar/#Robots in Disguise - #Bumblebee, #Otobotlar Strongarm, Sideswipe, Grimlock ve programcı robot Fixit, Russell ve Denny gene #Deseptikon ‘lar peşinde. Araç moduna dönüşüp göreve çıkıyoruz - yeni bölümde #Transformers takımı böcek gözlü bir robotu tutukladı. Ama bu kadar değil, daha güçlü ve tehlikeli #Deseptikon Chop Shop meydana geliyor. Chop Shop, ihtiyaç duyduğu ya da arzuladığı çeşitli şeyleri çaldığı bir Decepticon Combiner'dir. Chop Shop, bacaklarında bulunan 5 farklı örümcek benzeri robotlara ayrılabilir ve herhangi bir yasa uygulayıcısından kolayca kurtulabilir. Russell ise yeni arkadaşları buluyor, arasında sevimli bir kız var, ismi Hank. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/oyuncuTVveCi... https://www.facebook.com/bebeturktv/ Vkontakte : https://vk.com/bebeturk
Bilim Kurgudaki Bilim Robotlar 21:40
Bilim Kurgudaki Bilim Robotlar 494 izlenme - 6 yıl önce