Hoşgeldiniz!

rus kızlar

Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa 01:32
Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa 65.562 izlenme - 8 ay önce Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa Evde canları sıkılan Rus Kızlar kendilerinin müziğin ritmine fena kaptırmışlar.
Deli Rus Kızları 05:32
Deli Rus Kızları 2.098 izlenme - 1 yıl önce 3 deli kiz arabayla gezior
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 02:32
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 3.625 izlenme - 7 ay önce Silento - Watch Me şarkısı eşliğinde twerk yapan Rus kızlar sizi büyüleyecek. Şarkı Sözleri: You already know who hit this? Silentó Silentó Silentó Now watch me Whip Now watch me Nae Nae Now watch me Whip Whip Watch me Nae Nae Now watch me Whip Watch me Nae Nae Now watch me Whip Whip Watch me Nae Nae Now watch me. Oh watch me, watch me Do the steakyleg do the steakyleg now watch me zoom now watch superman now zoom now do the super man now bop bop bop bop bundadop bop
Bunlar Da Rus Ponpon Kızlar 00:40
Bunlar Da Rus Ponpon Kızlar 9.747 izlenme - 2 yıl önce Bunlar Da Rus Ponpon Kızlar
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 02:14
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 712 izlenme - 10 ay önce Rus dans eğitmeni Elena ve ekibi, 'Diplo & Alvaro' ikilisinin '6th Gear' şarkısının yeni klibinde twerk yapmışlar.
Rus Televizyonunda Kızlar Birbirine Girdi 01:18
Rus Televizyonunda Kızlar Birbirine Girdi 204 izlenme - 11 ay önce Rus televizyonlarının ekrana kitleyen programlarında kızların tutuştuğu kavgalar izleyenleri ekrana kilitliyor.
Rus Kızların Alkolle Savaşı 00:55
Rus Kızların Alkolle Savaşı 249 izlenme - 12 ay önce ''Bir rafta yüz yeşil şişe, eğer bunlardan birisi yere düşerse, doksan dokuz yeşil şişe rafın üstünde...'' diye devam ederdi çocukluk tekerlememiz. Rusya'da bir süpermarketin kamera görüntülerinde iki kız arkadaş, muhtemelen akşamki eğlence için ne içeceklerine karar vermeye çalışıyorlar, içki raflarının karşısında. Bu arada bir personel de içkilerin fiyatlandırmasını yapıyor. Derken bir anda içkilerin ağırlığına dayanamayan raflar çöküyor ve her şey yerlere dökülüyor.
Rus Kızlar Ormanda İşerken Yakalandı 00:42
Rus Kızlar Ormanda İşerken Yakalandı 9.201 izlenme - 7 ay önce rus kızlar ormanda işerken yakalandı
Rus Kızların Bitmeyen Kavgası 03:19
Rus Kızların Bitmeyen Kavgası 3.174 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da Alkol İçen İki Genç Kız Birbirleri İle Delice Kavga Etmeye Başladılar. İki Kız Da Hırs Yapınca Kavgaları Dakikalarca Bitmedi. En Sonunda Polis Kavgaya Müdahale Etti Ve Kızlardan Biri Oradan Uzaklaşmaya Çalışınca Polis Hemen Yakaladı. İki Kızı Polis Arabasına Bindirirken Rahat Durmayan Kızlar Polis Arabasın İçinde De Acımasızca Birbirine Vurmaya Başladılar. Polis Çareyi Kelepçeleyip Ayrı Yerlere Kızları Oturtturmakta Buldu.
Bunlarda Rus Zalımları 01:35
Bunlarda Rus Zalımları 258 izlenme - 4 ay önce Türkiye'de çokça konuşulan "ZALIM" akımının Rusya veresiyonu Kiminin qarizmasına, kiminin photoshop'ına, kiminin de aforizmasına tav olacaksınız. İnternet aleminin gördüğü en zalım zalımlar.
Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta 05:23
Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta 3.933 izlenme - 3 yıl önce Rus Kızların Bu Seferki Klibi Uçakta
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi 01:51
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi 2.691 izlenme - 12 ay önce Rus koreograf Shoshina Katerina twerk uzmanlaşmış ve dansçı kızlarla birlikte ev partisi konseptinde bir şov hazırlamış. Bu güzel kızlarla hazırlanan kareografinin videosu.
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 00:29
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 189 izlenme - 10 ay önce The Return - Vozvrashcheniye filminden bir sahne. Adeta ders niteliğinde ibretlik bir yapım. İyi seyirler.
Rusya Liseli Kızlar Saç Başa Kavga Etti 03:19
Rusya Liseli Kızlar Saç Başa Kavga Etti 3.114 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da liseli kız öğrencilerin kendi arkadaşına uyguladıkları şiddetin görüntüleri, Rusya'da gündeme oturdu.
Rus Güzellerin Büyüleyen Twerk Dansı 03:01
Rus Güzellerin Büyüleyen Twerk Dansı 16.861 izlenme - 1 yıl önce Rus Güzellerin twerk dansı izleyenleri büyüledi...
rus kızlar 00:46
rus kızlar 6.721 izlenme - 5 yıl önce
Kızlar Bilet Satmak İçin Soyundular 03:16
Kızlar Bilet Satmak İçin Soyundular 385 izlenme - 2 yıl önce Rusya Buz Hokeyi Ligi ekibi Metallurg Magnitogorsk, bilet satmak için görülmemiş bir yönteme başvurdu. İşte o görüntüler.
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 00:29
Rus Kızları Nasıl Kesilir? 474 izlenme - 1 yıl önce The Return - Vozvrashcheniye filminden bir sahne. Adeta ders niteliğinde ibretlik bir yapım. İyi seyirler.
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Dansı 03:26
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Dansı 597 izlenme - 10 ay önce Rusya'da twerk konusunda uzmanlaşmış seksi kızlar bir şov hazırlamış. Bu güzel kızlarla hazırlanan kareografinin videosu internette izlenme rekorları kırıyor.
Rus Modeller Ayılarla Poz Verdi 01:24
Rus Modeller Ayılarla Poz Verdi 322 izlenme - 7 ay önce Rus modeller ayıların avlanmasına ve öldürülmesine karşı kampanya için ayılarla kamera karşısına geçti. Rusya’da ayıların avlanmasına ve öldürülmesine karşı kampanya yürüten fotoğraf sanatçısı Olga Barantseva, iki modelle kampanyasını ulusararası düzeye taşıdı. Sibirya ayıları, beyaz ayılar ve nihayetinde ayıların avlanması, kürkleri ve postları için öldürülmesine karşı kampanya yürüten Barantseva çok çarpıcı karelere imza attı.
Rus Kızları Zühtüyle Çoştu 01:01
Rus Kızları Zühtüyle Çoştu 541 izlenme - 12 ay önce Rus Kızların Zühtü Türküsü Eşliğinde Yaptıklarına İnanamayacaksınız.
Rus Kezbanı 00:08
Rus Kezbanı 157 izlenme - 10 ay önce Abone olmayı unutmayın! http://goo.gl/8oHU0Q İnternet Sitem: http://caglarakcam.com Facebook: https://www.facebook.com/caglarakcam Twitter: https://twitter.com/caglarakcam İnstagram: http://instagram.com/caglarakcam Vine: https://vine.co/caglarakcam Türk Kezbanlarının çok videosunu izlemişsinizdir Ancak kezbanlık sadece Türk kızlarına has bir durum değil. Bakın bu rus kezban kendi nasıl şekilden şekile sokuyor. Kızların neden piç erkekleri sevdiğini bu videodaki çok bilmiş kezban anlatıyor ( anlattığını sanıyor ) .Dünyanın kanunu budur kızlar erkeklerin peşinde koşar . Tabi erkek salak değilse eğer salak ise durum tam tersi olabilir. Kadınlar serseri piç erkekler takılmakbu videodan rahatsız olduysan mesaj at, silerim.
Rus Kızların Kara Kışla İmtihanı 02:07
Rus Kızların Kara Kışla İmtihanı 451 izlenme - 9 ay önce İstanbul dahil yurt genelinde çetin kış şartlarına teslim olmuşken, Rus kızlar ise senenin büyük bir bölümünde üzerlerinden kalkmayan kara hala alışamamış durumda.
Bıyıklı Rus Kız Yardım İsterse 03:17
Bıyıklı Rus Kız Yardım İsterse 182 izlenme - 5 ay önce Bıyıklı Rus Kız Yardım İsterse Bisikleti bozulan çekici ve güzel Rus kıza yoldan geçen bir çok erkek yardımcı olmak istiyor. Ama kızın bıyıklı olduğunu fark edince bakın nasıl tepkiler veriyorlar.
Rus Kıza İki Kızdan Dayak 01:50
Rus Kıza İki Kızdan Dayak 191 izlenme - 6 ay önce Rusya'da boş araziye götürdükleri kızı öldüresiye dövdüler. Kızlar dayak görüntülerini de kamerayla kaydetti. İşte o anlar
Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor 00:40
Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor 97 izlenme - 6 ay önce Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor Ardaşlarıyl bir partide eğlenen genç kadın, ağıyla açtıı bira şişeleriyle hayranlık uyandırıyor.
Rus Kızların Hipnoz Edici Twerk Dansı 01:27
Rus Kızların Hipnoz Edici Twerk Dansı 6.329 izlenme - 1 yıl önce Shoshina Katerina'nın liderlik ettiği ekip koreografiyle hipnoz ediyor.
Serebro: Seksi Kızlar Şimdide Uçakta 04:59
Serebro: Seksi Kızlar Şimdide Uçakta 3.801 izlenme - 3 yıl önce Serebro: Seksi Kızlar Şimdide Uçakta Elena Temnikova, Olga Seryabkina ve Anastasya Karpova'dan oluşan Rus müzik grubu Serebro
Modellerin Aklını Aldı 01:43
Modellerin Aklını Aldı 13.723 izlenme - 2 yıl önce Rus Formula 3 pilotu Alexey Karachev, Rusya'da düzenlecek olan güzellik yarışması öncesi güzelleri aracı ile gezintiye çıkardı.
Makyaj Yapan Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor 01:10
Makyaj Yapan Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor 658 izlenme - 12 ay önce Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor Taxes,Loans,Donate,Hosting,Advertising,A­ttorney,Rehab,Classes,Transfer,Software,­Investing