Hoşgeldiniz!

Rus Kızlar Videoları İzle

Rus Kızların İlginç Eğlencesi 00:23
Rus Kızların İlginç Eğlencesi 46.783 izlenme - 7 yıl önce rus kızların ilginç eğlencesi
Rus Kızların Donmuş Gölle İmtihanı 00:54
Rus Kızların Donmuş Gölle İmtihanı 1.551 izlenme - 5 ay önce Buz tutan gölün üzerinde gezinen kız buzun kırılmasıyla kendisini suyun içerisinde buldu. Genç kızın arkadaşı ise onu kurtarabilmek için uzun süre mücadele verdi.
Rus Kızların Bekarlığa Veda Partisi 01:03
Rus Kızların Bekarlığa Veda Partisi 12.961 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlarını bir araya toplayıp bekarlığa veda partisi yapan rus kızı alkolü fazla kaçırınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Alkolün etkisi ile bağırarak gülen kız izleyenleri güldürdü.
Rus Kızlar Alkolü Fazla Kaçırınca 04:02
Rus Kızlar Alkolü Fazla Kaçırınca 45.182 izlenme - 8 yıl önce rus kızlar alkolü fazla kaçırınca
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 02:32
Twerkin Dibine Vuran Rus Kızlar 5.585 izlenme - 2 yıl önce Silento - Watch Me şarkısı eşliğinde twerk yapan Rus kızlar sizi büyüleyecek. Şarkı Sözleri: You already know who hit this? Silentó Silentó Silentó Now watch me Whip Now watch me Nae Nae Now watch me Whip Whip Watch me Nae Nae Now watch me Whip Watch me Nae Nae Now watch me Whip Whip Watch me Nae Nae Now watch me. Oh watch me, watch me Do the steakyleg do the steakyleg now watch me zoom now watch superman now zoom now do the super man now bop bop bop bop bundadop bop
Sarhoş Kadınlar Kendinden Geçti 01:21
Sarhoş Kadınlar Kendinden Geçti 13.245 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da iki kadın bar çıkışı alkolün etkisiyle kendinden geçti...
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi 01:51
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi 4.043 izlenme - 3 yıl önce Rus koreograf Shoshina Katerina twerk uzmanlaşmış ve dansçı kızlarla birlikte ev partisi konseptinde bir şov hazırlamış. Bu güzel kızlarla hazırlanan kareografinin videosu.
Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa 01:32
Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa 159.786 izlenme - 2 yıl önce Rus Kızlar Evde Yalnız Kalırsa Evde canları sıkılan Rus Kızlar kendilerinin müziğin ritmine fena kaptırmışlar.
İç Çamaşırlarıyla Yolda Para Toplayan Rus Kızlar 01:26
İç Çamaşırlarıyla Yolda Para Toplayan Rus Kızlar 11.593 izlenme - 10 ay önce Rusya Federasyonu'da bağlı Tataristan'ın başkenti Kazan'da genç kadınlar gece otoyolda araçların önünü keserek para istiyor. Yarı çıplak bir halde gece yol kesen kadınlar sürücülerden para istedi. ''GİYECEK BİR ŞEY ALMAMIZ İÇİN...'' Parayı isteme sebepleri ise bir hayli ilginçti. "Giyecek bir şey almamız için lütfen bize para verir misiniz?" diye soran kadınlardan biri 3 günde yaklaşık 1000 Türk Lirası toplamayı başardı. Alışveriş yapabilmek için nakit para toplayan Rus kızları sürücülerden biri video kaydına aldı. Yarı çıplak kızlardan biri kameraya "Bir tişört için 100 rubleniz var mı? Bu bir rica. Lütfen bize yardım edin." diyor. Sosyal medyada olayın tanıklarından biri kızların Pokemon aradıklarını sandığını söylerken bir kullanıcı da kızları "beyinsizler" olarak tanımladı.
Sarhoş Rus Kızların Çılgın Görüntüleri - Top 10 12:23
Sarhoş Rus Kızların Çılgın Görüntüleri - Top 10 43.323 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan sarhoş kızların kameralara yansıyan halleri güldürüyor. Bizde bu görüntüleri sizler için derledik ve top 10 listesi oluşturduk. İyi seyirler efenim.
Çılgınca Dans Eden Rus Kız 00:34
Çılgınca Dans Eden Rus Kız 2.141 izlenme - 3 yıl önce Rus Kızın Acayip Hareketleri :)
Erkekleri 6 Saniyede Kendine Aşık Eden Rus Kız 00:05
Erkekleri 6 Saniyede Kendine Aşık Eden Rus Kız 422 izlenme - 2 yıl önce Erkekleri 6 Saniyede Kendine Aşık Eden Rus Kız
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 05:50
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 1.766 izlenme - 2 yıl önce Evet 2 rus kız sokak ortasında güzel bir gosteri yapıyor. Pek acıklamaya gerek yok
Penguen Dansında Kendinden Geçen Liseli 03:42
Penguen Dansında Kendinden Geçen Liseli 33.579 izlenme - 2 yıl önce Tahminimce olay rusya da geçiyor, belli ki kız istemiyor daha ne sarkıntılık ediyorsun şerefsiz adi herif demekten kendimizi alamayacağımız, o rus bu çocuğu taş gibi kıza bu yapılır mı dediğimiz bir olay cereyan ediyor.
Alkollü Rus Kız Yerde Böyle Süründü 03:01
Alkollü Rus Kız Yerde Böyle Süründü 92 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da gündüz vakti alkolü fazla kaçıran genç kız, sokak ortasında birbirinden ilginç hareketler sergiledi. Arkadaşının yanında yerlerde sürünen genç kız, bir süre sonra ayağa kalkarak yoldan geçenlere laf atmaya başlıyor
Nezaketin Zirvesine Ulaşan Rus Erkeği 00:41
Nezaketin Zirvesine Ulaşan Rus Erkeği 158.604 izlenme - 4 yıl önce Rus erkeği, güzel kız arkadaşı için nezaketin zirvesine ulaşıyor. 01.11.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Nezaketin Zirvesine Ulaşan Rus Erkeği' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rus Şarkıcı Çocuk Programına İç Çamaşırsız Kıyafetle Çıktı! 02:38
Rus Şarkıcı Çocuk Programına İç Çamaşırsız Kıyafetle Çıktı! 34.983 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyada tık rekorları kıran videoda kız çocukları ile dans eden Rus şarkıcının giydiği kıyafet ve seksi dansı olay yarattı.
Elya Ablanın Vücut Güzelliği 01:37
Elya Ablanın Vücut Güzelliği 77.257 izlenme - 3 yıl önce Elya ablamız pek hoş güzel biri ama bu güzelliğini bizlere böyle gösterdikten sonra, insan diğerhatunlardn zevk alır mı be ya? almaz tabii, şuna bir bak.
Sosisi Gırtlağa Kadar Alan Hatun 00:29
Sosisi Gırtlağa Kadar Alan Hatun 9.079 izlenme - 8 ay önce Böyle bir yetenek olur mu bilinmez ama bu hatun yaklaşık 30 cm uzunluğundaki sosisi ağzına öyle bir sokuyor ki adeta tek hamlede yutacak. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sibel Can Rus Kıza Göz Koydu 04:18
Sibel Can Rus Kıza Göz Koydu 2.518 izlenme - 5 yıl önce Sibel Can Rus kıza göz koydu Sibel Can, sahnede dans eden Rus tatilçiye hayran kaldı. Ramazan Bayramı'nda Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bir otelde sahneye çıkan Sibel Can, derin göğüs dekolteli elbisesiyle ilgi çekerken, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Sahneye çıkardığı bir Rus kadın tatilcinin kıvrak dansını hayranlıkla izleyen Sibel Can, Gerçekten çok hareketli ve çok da güzel. Aslında oğluma da böyle bir kız istiyorum dedi.
Bir Acayip Ruslar 03:52
Bir Acayip Ruslar 1.588 izlenme - 2 yıl önce Mantıklı bir açıklama yapmak için oldukça düşünmeme rağmen bulamadım arkadaşlar bulamadım. Sürekli dönen tekme atan bi acayip Rus kardeşimizden tutun alışılmış Rus kızı imajı dışındaki koca götlü dombili kızların alışılmışın dışında olmayan Rus kızlarımıza saldırmasına kadar bir dolu acayiplik var. Özet: Kız Kavgası ( ama bir acayip) Dip Not: Şarkı güzel.
Köpek İçin Birbirlerine Giren Rus Kızları 01:15
Köpek İçin Birbirlerine Giren Rus Kızları 1.194 izlenme - 4 yıl önce köpek için birbirine giren 2 tane taş rus hatun 06.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Köpek İçin Birbirlerine Giren Rus Kızları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rusya’nın En Güzel Kızı: Kristina Adamson 00:24
Rusya’nın En Güzel Kızı: Kristina Adamson 175 izlenme - 9 ay önce Dünya Güzellik Yarışmasında Rusya'yı temsil edecek ismin seçildiği Miss World Russian Beauty 2016 yarışması 23-25 Eylül’de gerçekleşti. Rusya’nın başkenti Moskova’nın ev sahipliğini yaptığı Dünya Rusya Güzeli (Miss World Russian Beauty 2016) yarışmasının finalinde, taç 23 yaşındaki Kristina Adamson’a gitti. Moskovalı Adamson, Dünya Güzellik Yarışması’nda ülkesini temsil edecek. Yarışmada 100 güzel yer aldı.Birinci ise Moskova’da yaşayan 23 yaşındaki Kristina Adamson oldu. Yarışmada genç kadınlar yeteneklerini ve güzelliklerini sergiledi.
Rus Kızları Zühtüyle Çoştu 01:01
Rus Kızları Zühtüyle Çoştu 724 izlenme - 3 yıl önce Rus Kızların Zühtü Türküsü Eşliğinde Yaptıklarına İnanamayacaksınız.
Rus Kızların Bu Gösterisi İzlenme Rekorları Kırıyor 02:04
Rus Kızların Bu Gösterisi İzlenme Rekorları Kırıyor 961 izlenme - 2 yıl önce Rus kızların bu gösterisi izlenme rekorları kırıyor Tartışma yaratan gösteride, Winnie the Pooh temalı dans gösterisi sergileyen Rus kız öğrenciler Twerking adı verilen dansı yapmaya başlayınca gösteri büyük ilgi çekti.
Rus Kızlar Birbirine Girdiler 01:04
Rus Kızlar Birbirine Girdiler 3.759 izlenme - 7 yıl önce rus kızlar birbirine girdiler
Makyaj Yapan Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor 01:10
Makyaj Yapan Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor 1.022 izlenme - 3 yıl önce Oğlan Rus Kızları Şok Ediyor Taxes,Loans,Donate,Hosting,Advertising,A­ttorney,Rehab,Classes,Transfer,Software,­Investing
Rusya'nın Kadın Polisinden Ateşli Dans 01:31
Rusya'nın Kadın Polisinden Ateşli Dans 1.250 izlenme - 11 ay önce İngiliz The Sun gazetesinin haberinde sadece Kristina adıyla anılan polis, Facebook'ta polislerin kurduğu özel bir gruba riskli hareketlerini yansıtan bir video yükledi. Ancak video ortaya çıkar çıkmaz, Kristina işten atıldı. ORTAYA ÇIKINCA İŞİNDEN OLDU Siyah saçlı kadın videoda, geniş göğüs dekolteli bir bluz, üzerinde çaprazlama kesikler olan dar bir tayt ve pembe yüksek topuklu ayakkabılarıyla dans ediyor. Kameraya doğru kışkırtıcı bir şekilde yürüyen Kristina, "Merhaba arkadaşlar, bir sendika kurmaya karar verdim, şimdi dansımı izleyin." diyor.
Rus Kızların Bitmeyen Kavgası 03:19
Rus Kızların Bitmeyen Kavgası 4.282 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da Alkol İçen İki Genç Kız Birbirleri İle Delice Kavga Etmeye Başladılar. İki Kız Da Hırs Yapınca Kavgaları Dakikalarca Bitmedi. En Sonunda Polis Kavgaya Müdahale Etti Ve Kızlardan Biri Oradan Uzaklaşmaya Çalışınca Polis Hemen Yakaladı. İki Kızı Polis Arabasına Bindirirken Rahat Durmayan Kızlar Polis Arabasın İçinde De Acımasızca Birbirine Vurmaya Başladılar. Polis Çareyi Kelepçeleyip Ayrı Yerlere Kızları Oturtturmakta Buldu.