Hoşgeldiniz!

simge fıstıkoğlu

Simge Fıstıkoğlu 04:01
Simge Fıstıkoğlu 9 izlenme - 4 gün önce Kanalımıza videoları beğenerek veya abone olarak destek olabilirsiniz. simge fıstıkoğlu
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 04:04
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 3.973 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz günlerde Hayko Cepkin'in Extreme-G Programı'na konuk oldu. Çekimleri İzmir'in Selçuk ilçesimde gerçekleşen programda, Simge Fıstıkoğlu paraşütle atladı
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 1.803 izlenme - 3 yıl önce Güzel Sunucu Simge Fıstıkoğlu Melihat Gülses'in "fikrimin İnce Gülü" Parçasında Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 708 izlenme - 2 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı - Parça 1
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 27.067 izlenme - 2 yıl önce Show Tv’de sabah haberlerini sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 01:25
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 4.269 izlenme - 2 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu Yeni Bir Gün'de, mikrofona yapışan yastık fark edilemeyince, böyle görüntüler çıktı.
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 00:22
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 4.339 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı! 01:00
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı! 438 izlenme - 2 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı!
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 09:14
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 1.925 izlenme - 10 ay önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak'ın anlatımında uygulamalı olarak hangi yatış pozisyonunun ne anlama geldiğini izleyicilerine aktarıyor.
Orlando Bloom Röportajı (Simge Fıstıkoğlu)
Orlando Bloom Röportajı (Simge Fıstıkoğlu) 671 izlenme - 3 yıl önce Habertürk 'Burası Haftasonu'' | 25 Mayıs 2013
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 4.873 izlenme - 3 yıl önce Habertürk'ün güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu ekrandaki kırmızı mini elbisesiyle görenleri şaşırttı.
Simge Fıstıkoğlu: Çok Gülerim Gargamel'e 01:31
Simge Fıstıkoğlu: Çok Gülerim Gargamel'e 178 izlenme - 1 yıl önce Simge Fıstıkoğlu: Çok Gülerim Gargamel'e
Simge Fıstıkoğlu'ndan Habertürk'e Duygusal Veda 02:57
Simge Fıstıkoğlu'ndan Habertürk'e Duygusal Veda 246 izlenme - 2 yıl önce Yedi yıl boyunca Habertürk TV'de görev yapan ve haftasosonları ''Burası Haftasonu'' programında renkli konukları ile izleyiciyi buluşturan Simge Fıstıkoğlu veda konuşmasını yaptı.
Simge Fıstıkoğlu gözyaşlarına boğuldu! 01:00
Simge Fıstıkoğlu gözyaşlarına boğuldu! 233 izlenme - 3 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu Melahat Gülses'in "Fikrimin İnce Gülü" parçasında gözyaşlarına hakim olamadı
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Gülme Krizine Girdi 00:21
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Gülme Krizine Girdi 1.272 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de "Yeni 1 Gün" programını sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında yönetmeniyle anlaşamayınca gülme krizine girdi.
Ümit Özat Ve Simge Fıstıkoğlu 02:10
Ümit Özat Ve Simge Fıstıkoğlu 383 izlenme - 3 yıl önce Bizim Stadyum programında Simge Fıstıkoğlu ile "Kadınlar futboldan anlar mı" tartışması yaşayan Ümit Özat , stüdyoyu terk etti.
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 00:21
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 2.108 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de "Yeni 1 Gün" programını sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında yönetmeniyle anlaşamayınca gülme krizine girdi.
Simge Fıstıkoğlu :  Beni Pavyona Götürün 00:42
Simge Fıstıkoğlu : Beni Pavyona Götürün 178 izlenme - 6 ay önce Simge Fıstıkoğlu Periscope'da yayınlanan Hadi Be programında Emre Saygı'nın konuğu oldu. Fıstıkoğlu en büyük isteğinin bir erkek arkadaşının kendisini pavyona götürmesi olduğunu söyledi. Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu,katıldığı bir programda en büyük arzusunun bir erkek arkadaşının kendisini pavyona götürmesi olduğunu söyledi. Ekranların güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu, Periscope'dan yayınlanan Hadi Be programında büyük arzusunu dile getirdi. Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, uzun zamandır erkek arkadaşlarından istediği ancak hiçbirinin yapmadığı büyük arzusunu açıkladı. BENİ PAVYONA GÖTÜRÜN Hiç pavyona gitmediğini ve çok merak ettiğini belirten güzel sunucu Fıstıkoğlu, hiçbir erkek arkadaşının da kendisini pavyona götürmediğini söyledi. Simge Fıstıkoğlu Beni pavyona götürün simge fıstıkoğlu pavyon periscope Emre Saygı hadi be en son haber, haber
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 05:41
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 426 izlenme - 6 ay önce daha önce bizleri yatış pozisyonları konusunda aydınlatan simge fıstıkoğlu bu sefer de yine aşkım kapışmak eşliğinde oturuşumuzun sırrını çözmeye çalışıyor...
Bülent Arınç'a Tepki Olarak Doğmak - Simge Fıstıkoğlu 00:21
Bülent Arınç'a Tepki Olarak Doğmak - Simge Fıstıkoğlu 78 izlenme - 11 ay önce Simge Fıstıkoğlu canlı yayında gülme krizine girdi.Malumunuz geçtiğimiz günlerde gene bir beynelminel anlamda rezil olma atağı yaşadık.Konuşması kolay ama televizyonlarda kadınların kahkahasından geçilmiyor.İşte haber sunan bir hanım ablamızın akıllara ve Arınç'a ziyan gülüşü.İzliyoruz efendim.
Canlı Yayında Simge Fıstıkoğlu Ümit Özat Kavgası 10:15
Canlı Yayında Simge Fıstıkoğlu Ümit Özat Kavgası 405 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Simge Fıstıkoğlu Ümit Özat Kavgası Kadınlar Futboldan anlamaz diyen Ümit Özata Simge Fıstıkoğlundan sert cevaplar..
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 00:42
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 138 izlenme - 6 ay önce Ekranların güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu,Periscope'dan yayınlanan Hadi Be programında büyük arzusunu dile getirdi. Emre Saygı'nın sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, uzun zamandır sadece sevgililerinden değil, erkek arkadaşlarından da istediği ancak hiçbirinin yapmadığı büyük arzusunu açıkladı. Güzel sunucu hiç pavyona gitmediğini ve nasıl bir yer olduğunu çok merak ettiğini söyledi. Şimdiye kadar bu arzusunun gerçekleşmediğini dile getiren Fıstıkoğlu'na Emre Saygı'dan da sürpriz bir teklif geldi.
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti! 05:57
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti! 360 izlenme - 3 yıl önce Bizim Stadyum'da Teknik Direktör Ümit Özat'ın sözlerin Simge Fıstıkoğlu tepki gösterdi, Özat stüdyoyu terk etti
Simge Fıstıkoğlu'yla Beraber Yeni Bir Gün Programı 25:56
Simge Fıstıkoğlu'yla Beraber Yeni Bir Gün Programı 125 izlenme - 1 yıl önce Ceyhun Yılmaz Habertürk Ekranlarında Yayınlanan Ve Simge Fıstıkoğlu'nun Sunduğu Yeni 1 Gün Programına Konuk Oldu.
Simge Fıstıkoğlu'yla Haber Türk Bir Gün 14:02
Simge Fıstıkoğlu'yla Haber Türk Bir Gün 46 izlenme - 1 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'yla Haber Türk Bir Gün
Simge Fıstıkoğlu | Apartman Sohbetleri - Bölüm 28 15:54
Simge Fıstıkoğlu | Apartman Sohbetleri - Bölüm 28 111 izlenme - 8 ay önce Simge Fıstıkoğlu | Apartman Sohbetleri - Bölüm 28 Yöneten: İlker Gümüşoluk Kanala ABONE OLUN: http://goo.gl/BX1Y0I http://www.ilkergumusoluk.com http://instagram.com/ilkergumusoluk http://twitter.com/ilkergumusoluk https://www.facebook.com/pages/Apartm...
Simge Fıstıkoğlu'yla Birgün Kardeş Türküler 02:56
Simge Fıstıkoğlu'yla Birgün Kardeş Türküler 53 izlenme - 1 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu 1 Gün programının canlı yayın konuğu gönüllere taht kuran türküleri ile Kardeş Türküler'di.
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 02:57
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 1.803 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show)
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 14:33
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 738 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha makinası güldür güldür'den komik skeçler ekranlara geliyor.
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 02:04
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 607 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen Show TV ekranlarında yayınlanan programını tümüyle Berkin Elvan için yasa ayırırken canlı yayında çarpıcı anlar yaşandı... Gezi eylemleri sürecinde polisin attığı gaz kapsülü nedeniyle yoğun bakıma alınan ve 269 gün süren yaşam mücadelesi sonucunda bu sabah hayata gözlerini yuman Berkin Elvan Show TV ekranlarında anıldı. Gülben Ergen Berkin'in ölüm haberi üzerine programını bugün eğlenceye değil yasa ayıracağını duyurdu. Programın konuğu olan Mahmut Tuncer de yas kararı nedeniyle kulisten dönüp yayına çıkmazken yerine Show TV spikeri Simge Fıstıkoğlu Gülben Ergen'e eşlik etti. STÜDYO BERKİN'İN FOTOĞRAFLARIYLA DONANDI Programın açılışında Berkin için hazırlanan klip ekrana getirildi. Stüdyoda Berkin'in büyük boy fotoğrafları yer alırken Bülgen Ergen ve Simge Fıstıkoğlu'nun siyah elbiseleriyle verdikleri yas mesajı da gözden kaçmadı. Yayın boyunca sosyal medyadaki Berkin Elvan mesajları özel VTR'ler ile ekrana getirilirken programın kapanışı da Berkin için hazırlanan bir kliple yapıldı.