Hoşgeldiniz!

simge fıstıkoğlu

Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 27.888 izlenme - 3 yıl önce Show Tv’de sabah haberlerini sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.
Beyaz'a Sneijder Süprizi 01:31
Beyaz'a Sneijder Süprizi 22.257 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli Beyazıt Öztürk'e Simge Fıstıkoğlu Sneijder'in Formasını Hediye etti...
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 13.122 izlenme - 3 yıl önce Sevilen Yarışma Programı Kelime Oyunu'nun Sunucusu Ali İhsan Varol Bu Kez Yarışmacı Koltuğuna Oturmuş Ve Yarışmayı Simge Fıstıkoğlu Sunmuş. Simge Hanım Ne Kadar Tatlı Olsada Sunucu Farkı Ortaya Çıkmamış Değil Hani.
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 03:16
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 4.024 izlenme - 8 ay önce İlber Ortaylı, Roma dönemini anlatan filmleri oldukça sığ bulduğunu söylüyor ve Hollywood yapımlarının Roma'yı gladyatörlükten ibaretmiş gibi göstermelerinden şikayet ediyor. Augustus döneminde yapılan çok başarılı toplumsal düzenlemeler ve Tanrıların devletin çıkarına göre şekillendirilmesi gibi olaylar ve Roma'nın ayakta kaldığı süre boyunca Roma hukukunun da devamlı olarak içerik kazanması ve bugün de Avrupa devletlerinin hukuk sistemlerinde hayat bulması göz önünde bulundurulduğunda bu sitem pek de haksız sayılamayacaktır. ''Alman imparatorları iktidarlarını hem yerel güçlere hem de Kiliseye karşı kabul ettirmede Roma'yı ve hukukunu kullanmışlardır. Fransız kralları ve Napoléon da iktidarlarını Roma'ya bağlamışlardır.'' (Pax Romana, Tahiroğlu-Erdoğmuş, s.83, 128 numaralı dipnot) Napolyon'un Paris'teki anıt mezarının etrafındaki heykellerden hukuku temsil eden heykelin sağ elinde Roma hukukunu temsilen Iustinianus'un Institutiones'i, sol elinde ise daha sonra Fransız Medeni Kanunu olacak olan Code Napoléon bulunmaktadır. Bu durum yukarıdaki alıntının objektif bir doğru oluşunu adeta sembolize ediyor. Bu arada, videonun sonundaki Spartaküs eleştirisi büyük ihtimalle Kubrick'in 1960 tarihli filmi içindi. Ortaylı büyük ihtimalle Spartacus diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildir.
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 01:25
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 4.518 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu Yeni Bir Gün'de, mikrofona yapışan yastık fark edilemeyince, böyle görüntüler çıktı.
Elin Oğlu Simge Fıstıkoğlu & Burcu Esmersoy 8 Mayıs 2016 01:57
Elin Oğlu Simge Fıstıkoğlu & Burcu Esmersoy 8 Mayıs 2016 136 izlenme - 3 hafta önce
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 00:22
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 4.512 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 09:14
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 2.352 izlenme - 1 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak'ın anlatımında uygulamalı olarak hangi yatış pozisyonunun ne anlama geldiğini izleyicilerine aktarıyor.
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 5.090 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'ün güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu ekrandaki kırmızı mini elbisesiyle görenleri şaşırttı.
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 04:04
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 4.058 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz günlerde Hayko Cepkin'in Extreme-G Programı'na konuk oldu. Çekimleri İzmir'in Selçuk ilçesimde gerçekleşen programda, Simge Fıstıkoğlu paraşütle atladı
simge fıstıkoğlu frikik  a haber 00:34
simge fıstıkoğlu frikik a haber 4.867 izlenme - 4 yıl önce
Güldür Güldür Show 25. Bölüm Tanıtım 00:38
Güldür Güldür Show 25. Bölüm Tanıtım 3.785 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen komedi-tiyatro şovu Güldür Güldür Show'un yeni bölümü, birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle Perşembe akşamı saat 20:00'da Show TV'de!
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 00:21
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 2.201 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de "Yeni 1 Gün" programını sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında yönetmeniyle anlaşamayınca gülme krizine girdi.
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 05:41
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 749 izlenme - 1 yıl önce daha önce bizleri yatış pozisyonları konusunda aydınlatan simge fıstıkoğlu bu sefer de yine aşkım kapışmak eşliğinde oturuşumuzun sırrını çözmeye çalışıyor...
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti 02:10
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti 3.075 izlenme - 4 yıl önce Bizim Stadyum programında Simge Fıstıkoğlu ile "Kadınlar futboldan anlar mı" tartışması yaşayan Ümit Özat , stüdyoyu terk etti.
İvana Sert, Müslüman Olabilirim 02:06
İvana Sert, Müslüman Olabilirim 2.260 izlenme - 4 yıl önce Bizimlesin kitabıyla kadınlara önemli tüyolar veren Ivana Sert'ten 1 Gün programında Simge Fıstıkoğlu'na samimi açıklamalar
Simge Fıstıkoğlu kırmızı mini elbise açılımı... 01:00
Simge Fıstıkoğlu kırmızı mini elbise açılımı... 1.902 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'ün güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu ekrandaki kırmızı mini elbisesiyle görenleri şaşırttı.
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 1.823 izlenme - 3 yıl önce Güzel Sunucu Simge Fıstıkoğlu Melihat Gülses'in "fikrimin İnce Gülü" Parçasında Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 02:57
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 1.837 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show)
Pascal Nouma Muhabire Şaka Yaparsa 02:20
Pascal Nouma Muhabire Şaka Yaparsa 1.579 izlenme - 4 yıl önce Habertürk muhabirlerinden Simge Fıstıkoğlu, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndan canlı yayına bağlandı. Fakat haberi sunduğu sırada başına gelmeyen kalmadı...
simge fıstıkoğlu a haber hd - son durak 00:29
simge fıstıkoğlu a haber hd - son durak 1.285 izlenme - 4 yıl önce
Simge Fıstıkoğlu göz yaşlarıyla veda etti 02:57
Simge Fıstıkoğlu göz yaşlarıyla veda etti 915 izlenme - 3 yıl önce Yedi yıl boyunca Habertürk TV'de görev yapan ve haftasosonları ''Burası Haftasonu'' programında renkli konukları ile izleyiciyi buluşturan Simge Fıstıkoğlu, sunduğu son programda ekip arkadaşlarına ve Habertürk ekranlarına duygusal bir sahne ile veda etti.
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 14:33
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 781 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha makinası güldür güldür'den komik skeçler ekranlara geliyor.
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 00:42
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 215 izlenme - 12 ay önce Ekranların güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu,Periscope'dan yayınlanan Hadi Be programında büyük arzusunu dile getirdi. Emre Saygı'nın sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, uzun zamandır sadece sevgililerinden değil, erkek arkadaşlarından da istediği ancak hiçbirinin yapmadığı büyük arzusunu açıkladı. Güzel sunucu hiç pavyona gitmediğini ve nasıl bir yer olduğunu çok merak ettiğini söyledi. Şimdiye kadar bu arzusunun gerçekleşmediğini dile getiren Fıstıkoğlu'na Emre Saygı'dan da sürpriz bir teklif geldi.
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 05:57
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 450 izlenme - 1 yıl önce Ümit Özat a sağlam verilmiş ayardır. programı terk etmek zorunda kalmıştır. Aslında kendiside bu kadar büyüsün istememiştir ama sonrada debelendikçe battı dediğinden de dönemedi. Yoksa gerçekten bu kadar sığ bir zihniyetin arkasında olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Simge Fıstıkoğlu'nun fıstık gibi olmasını göz ardı etsek bile bence futbol hakkındaki yorumları ÜmitÖzat'tan daha dinlenilir. Tabii birde seyir zevki eklenince tadından yenmiyor o ayrı. (Açıklama alıntıdır, http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30334866)
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 02:04
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 611 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen Show TV ekranlarında yayınlanan programını tümüyle Berkin Elvan için yasa ayırırken canlı yayında çarpıcı anlar yaşandı... Gezi eylemleri sürecinde polisin attığı gaz kapsülü nedeniyle yoğun bakıma alınan ve 269 gün süren yaşam mücadelesi sonucunda bu sabah hayata gözlerini yuman Berkin Elvan Show TV ekranlarında anıldı. Gülben Ergen Berkin'in ölüm haberi üzerine programını bugün eğlenceye değil yasa ayıracağını duyurdu. Programın konuğu olan Mahmut Tuncer de yas kararı nedeniyle kulisten dönüp yayına çıkmazken yerine Show TV spikeri Simge Fıstıkoğlu Gülben Ergen'e eşlik etti. STÜDYO BERKİN'İN FOTOĞRAFLARIYLA DONANDI Programın açılışında Berkin için hazırlanan klip ekrana getirildi. Stüdyoda Berkin'in büyük boy fotoğrafları yer alırken Bülgen Ergen ve Simge Fıstıkoğlu'nun siyah elbiseleriyle verdikleri yas mesajı da gözden kaçmadı. Yayın boyunca sosyal medyadaki Berkin Elvan mesajları özel VTR'ler ile ekrana getirilirken programın kapanışı da Berkin için hazırlanan bir kliple yapıldı.
Simge Fıstıkoğlu 04:01
Simge Fıstıkoğlu 80 izlenme - 6 ay önce Kanalımıza videoları beğenerek veya abone olarak destek olabilirsiniz. simge fıstıkoğlu
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 719 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı - Parça 1
Simge Fıstıkoğlu :  Beni Pavyona Götürün 00:42
Simge Fıstıkoğlu : Beni Pavyona Götürün 284 izlenme - 12 ay önce Simge Fıstıkoğlu Periscope'da yayınlanan Hadi Be programında Emre Saygı'nın konuğu oldu. Fıstıkoğlu en büyük isteğinin bir erkek arkadaşının kendisini pavyona götürmesi olduğunu söyledi. Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu,katıldığı bir programda en büyük arzusunun bir erkek arkadaşının kendisini pavyona götürmesi olduğunu söyledi. Ekranların güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu, Periscope'dan yayınlanan Hadi Be programında büyük arzusunu dile getirdi. Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, uzun zamandır erkek arkadaşlarından istediği ancak hiçbirinin yapmadığı büyük arzusunu açıkladı. BENİ PAVYONA GÖTÜRÜN Hiç pavyona gitmediğini ve çok merak ettiğini belirten güzel sunucu Fıstıkoğlu, hiçbir erkek arkadaşının da kendisini pavyona götürmediğini söyledi. Simge Fıstıkoğlu Beni pavyona götürün simge fıstıkoğlu pavyon periscope Emre Saygı hadi be en son haber, haber
Hükümet Kadın Filmi Gala Röportajı 06:29
Hükümet Kadın Filmi Gala Röportajı 752 izlenme - 3 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun ''Hükümet Kadın'' filmi galasında Demet Akbağ ile röportajı