Hoşgeldiniz!

Simge Fıstıkoğlu Videoları İzle

Simge Fıstıkoğlu'ndan Cem Yılmaz'a Telefon Şakası 02:22
Simge Fıstıkoğlu'ndan Cem Yılmaz'a Telefon Şakası 15.330 izlenme - 3 ay önce Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Emrah Kaman yeni filmlerini canlı yayında anlattı. Sunucu Simge Fıstıkoğlu'nun Cem Yılmaz'a yaptığı telefon şakası konukları gülme krizine soktu. ŞAKA CEM YILMAZ'DAN DEĞİL SUNUCUDAN GELDİ Sunucu Simge Fıstıkoğlu, sözü "Deli Aşk" filminde rol alan şarkıcı Hakan Altun'a getirdi. Hakan Altun'un ilk film tecrübesi olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, "Zafer Alagöz ikna etti Hakan rol alıyor yalnızca adı geçmiyor. Daha gala gecesi tamamlanmadan 4 5 tane dizi teklifi aldı. Kurtlar Vadisi'ne teklif aldı sonra çıkışta da vuruldu galiba." dedi. Simge Fıstıkoğlu, Cem Yılmaz'ın sözlerini keserek Hakan Altun'un telefon hattında olduğunu söyledi. Şaşkınlık yaşayan Cem Yılmaz şaka olduğunu anlayınca gülme krizine girdi. HAKAN ALTUN GERÇEKTEN BAĞLANDI Şakadan bir kaç dakika sonra oyuncu Hakan Altun gerçekten canlı yayına telefonla bağlandı.
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Ağladı 29.040 izlenme - 4 yıl önce Show Tv’de sabah haberlerini sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.
Beyaz'a Sneijder Süprizi 01:31
Beyaz'a Sneijder Süprizi 22.462 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Beyazıt Öztürk'e Simge Fıstıkoğlu Sneijder'in Formasını Hediye etti...
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 13.225 izlenme - 4 yıl önce Sevilen Yarışma Programı Kelime Oyunu'nun Sunucusu Ali İhsan Varol Bu Kez Yarışmacı Koltuğuna Oturmuş Ve Yarışmayı Simge Fıstıkoğlu Sunmuş. Simge Hanım Ne Kadar Tatlı Olsada Sunucu Farkı Ortaya Çıkmamış Değil Hani.
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 01:25
Poposundaki Yastıkla Yayın Yapan Simge Fıstıkoğlu 4.868 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu Yeni Bir Gün'de, mikrofona yapışan yastık fark edilemeyince, böyle görüntüler çıktı.
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 09:14
Simge Fıstıkoğlu ile Yatış Pozisyonları 3.600 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak'ın anlatımında uygulamalı olarak hangi yatış pozisyonunun ne anlama geldiğini izleyicilerine aktarıyor.
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 00:22
Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi 4.734 izlenme - 5 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Üşüdüğünü Yönetmenine Bakın Nasıl Bildirdi
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 03:16
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 4.297 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Roma dönemini anlatan filmleri oldukça sığ bulduğunu söylüyor ve Hollywood yapımlarının Roma'yı gladyatörlükten ibaretmiş gibi göstermelerinden şikayet ediyor. Augustus döneminde yapılan çok başarılı toplumsal düzenlemeler ve Tanrıların devletin çıkarına göre şekillendirilmesi gibi olaylar ve Roma'nın ayakta kaldığı süre boyunca Roma hukukunun da devamlı olarak içerik kazanması ve bugün de Avrupa devletlerinin hukuk sistemlerinde hayat bulması göz önünde bulundurulduğunda bu sitem pek de haksız sayılamayacaktır. ''Alman imparatorları iktidarlarını hem yerel güçlere hem de Kiliseye karşı kabul ettirmede Roma'yı ve hukukunu kullanmışlardır. Fransız kralları ve Napoléon da iktidarlarını Roma'ya bağlamışlardır.'' (Pax Romana, Tahiroğlu-Erdoğmuş, s.83, 128 numaralı dipnot) Napolyon'un Paris'teki anıt mezarının etrafındaki heykellerden hukuku temsil eden heykelin sağ elinde Roma hukukunu temsilen Iustinianus'un Institutiones'i, sol elinde ise daha sonra Fransız Medeni Kanunu olacak olan Code Napoléon bulunmaktadır. Bu durum yukarıdaki alıntının objektif bir doğru oluşunu adeta sembolize ediyor. Bu arada, videonun sonundaki Spartaküs eleştirisi büyük ihtimalle Kubrick'in 1960 tarihli filmi içindi. Ortaylı büyük ihtimalle Spartacus diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildir.
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı 5.364 izlenme - 5 yıl önce Habertürk'ün güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu ekrandaki kırmızı mini elbisesiyle görenleri şaşırttı.
simge fıstıkoğlu frikik  a haber 00:34
simge fıstıkoğlu frikik a haber 5.105 izlenme - 5 yıl önce
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 04:04
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı 4.176 izlenme - 3 yıl önce Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz günlerde Hayko Cepkin'in Extreme-G Programı'na konuk oldu. Çekimleri İzmir'in Selçuk ilçesimde gerçekleşen programda, Simge Fıstıkoğlu paraşütle atladı
Simge Fıstıkoğlu: Galiba Ben Erkeğim 00:58
Simge Fıstıkoğlu: Galiba Ben Erkeğim 1.080 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin ilk ve tek interaktif talk show'u hadi be'ye katılan ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu hayranlarının ve Emre Saygı'nın sorularını yanıtladı.
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 05:41
Hangi Oturuş Ne Anlama Geliyor - Simge Fıstıkoğlu 1.905 izlenme - 2 yıl önce daha önce bizleri yatış pozisyonları konusunda aydınlatan simge fıstıkoğlu bu sefer de yine aşkım kapışmak eşliğinde oturuşumuzun sırrını çözmeye çalışıyor...
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 00:21
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Fırça Yedi! 2.349 izlenme - 4 yıl önce Show TV'de "Yeni 1 Gün" programını sunan güzel spiker Simge Fıstıkoğlu, canlı yayında yönetmeniyle anlaşamayınca gülme krizine girdi.
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti 02:10
Ümit Özat Canlı Yayını Terk Etti 3.117 izlenme - 5 yıl önce Bizim Stadyum programında Simge Fıstıkoğlu ile "Kadınlar futboldan anlar mı" tartışması yaşayan Ümit Özat , stüdyoyu terk etti.
İvana Sert, Müslüman Olabilirim 02:06
İvana Sert, Müslüman Olabilirim 2.326 izlenme - 5 yıl önce Bizimlesin kitabıyla kadınlara önemli tüyolar veren Ivana Sert'ten 1 Gün programında Simge Fıstıkoğlu'na samimi açıklamalar
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı... 01:00
Simge Fıstıkoğlu Kırmızı Mini Elbise Açılımı... 2.032 izlenme - 5 yıl önce Habertürk'ün güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu ekrandaki kırmızı mini elbisesiyle görenleri şaşırttı.
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 05:57
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 1.290 izlenme - 2 yıl önce Ümit Özat a sağlam verilmiş ayardır. programı terk etmek zorunda kalmıştır. Aslında kendiside bu kadar büyüsün istememiştir ama sonrada debelendikçe battı dediğinden de dönemedi. Yoksa gerçekten bu kadar sığ bir zihniyetin arkasında olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Simge Fıstıkoğlu'nun fıstık gibi olmasını göz ardı etsek bile bence futbol hakkındaki yorumları ÜmitÖzat'tan daha dinlenilir. Tabii birde seyir zevki eklenince tadından yenmiyor o ayrı. (Açıklama alıntıdır, http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30334866)
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarına Boğuldu 1.844 izlenme - 4 yıl önce Güzel Sunucu Simge Fıstıkoğlu Melihat Gülses'in "fikrimin İnce Gülü" Parçasında Gözyaşlarına Hakim Olamadı
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 02:57
Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show) 1.862 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Beyaz'a Sneijder Forması Hediye Etti (Beyaz Show)
simge fıstıkoğlu a haber hd - son durak 00:29
simge fıstıkoğlu a haber hd - son durak 1.355 izlenme - 6 yıl önce
Pascal Nouma Muhabire Şaka Yaparsa 02:20
Pascal Nouma Muhabire Şaka Yaparsa 1.615 izlenme - 5 yıl önce Habertürk muhabirlerinden Simge Fıstıkoğlu, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'ndan canlı yayına bağlandı. Fakat haberi sunduğu sırada başına gelmeyen kalmadı...
Elin Oğlu Simge Fıstıkoğlu & Burcu Esmersoy 8 Mayıs 2016 01:57
Elin Oğlu Simge Fıstıkoğlu & Burcu Esmersoy 8 Mayıs 2016 237 izlenme - 1 yıl önce
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 02:57
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 1.067 izlenme - 4 yıl önce Yedi yıl boyunca Habertürk TV'de görev yapan ve haftasosonları ''Burası Haftasonu'' programında renkli konukları ile izleyiciyi buluşturan Simge Fıstıkoğlu, sunduğu son programda ekip arkadaşlarına ve Habertürk ekranlarına duygusal bir sahne ile veda etti.
Poposuna Yastık Yapıştığından Haberi Olmayan Spiker 01:25
Poposuna Yastık Yapıştığından Haberi Olmayan Spiker 1.058 izlenme - 2 yıl önce Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu Yeni Bir Gün'de, mikrofona yapışan yastık fark edilemeyince, böyle görüntüler çıkmış efenim. izliyoruz...
Simge Fıstıkoğlu: Galiba Ben Erkeğim 13:31
Simge Fıstıkoğlu: Galiba Ben Erkeğim 313 izlenme - 1 yıl önce Sunucu Simge Fıstıkoğlu "Ben baya maskülen kaldığımı hissediyorum kadınların yanında. Galiba ben erkeğim" dedi. Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu oldu. "ERKEKLER GİBİ YAŞAMAYI SEVİYORUM" Normal yaşamında kadın zevklerinden uzak erkek gibi yaşamayı sevdiğini belirten Simge Fıstıkoğlu “Markalara asla takıntım yok. Zevklerim konusunda kadınsı zevkim yok denilecek kadar az. Alışveriş yapmayı sevmem, modayla ilgilenmiyorum, futbolu çok seviyorum ve hız tutkunuyum. Erkek gibi kadınım. Kadınlar gibi ince düşünmem ve plan yapmam. Bir olay yada bir erkek konusunda öyle demişti ama böyle mi demek istemişti diye düşünmem. Erkekler daha düz bakar ya her şeye, ben de erkek gibi bakarım. Ben baya maskülen kaldığımı hissediyorum kadınların yanında. Galiba ben erkeğim” dedi. "EVLİLİĞE İKNA EDEBİLEN OLMADI" Bir çok kez evlilik teklifi aldığını fakat kendisini ikna edebilen doğru insanın karşısına çıkmadığını belirten Simge Fıstıkoğlu “Evlilik için ikna edebilen olmadı. Yıllar önce evliliğin eşiğinden döndüm. Evlenmeme 20 gün vardı. Sonrasında da hakikaten doğru insan çıkmadı. Ve beni ikna edemedi. Evlilik konuşulmadı mı, bir çok kez konuşuldu. Hayatta herşeyin en hayırlısını isterim. Çocuk isteği olarak da, bende kadınsal bir hormon baskısı yok. Erkek gibi kadınım dememin bir sebebi de bu” dedi.
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 14:33
Funda Arar Ve Simge Fıstıkoğlu Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 819 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha makinası güldür güldür'den komik skeçler ekranlara geliyor.
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 00:42
Simge Fıstıkoğlu'ndan şok istek! 310 izlenme - 2 yıl önce Ekranların güzel sunucusu Simge Fıstıkoğlu,Periscope'dan yayınlanan Hadi Be programında büyük arzusunu dile getirdi. Emre Saygı'nın sorularını yanıtlayan Simge Fıstıkoğlu, uzun zamandır sadece sevgililerinden değil, erkek arkadaşlarından da istediği ancak hiçbirinin yapmadığı büyük arzusunu açıkladı. Güzel sunucu hiç pavyona gitmediğini ve nasıl bir yer olduğunu çok merak ettiğini söyledi. Şimdiye kadar bu arzusunun gerçekleşmediğini dile getiren Fıstıkoğlu'na Emre Saygı'dan da sürpriz bir teklif geldi.
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 01:00
Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 739 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu Gözyaşlarını Tutamadı - Parça 1
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 02:04
Gülben Ergen'in Berkin Kararı 619 izlenme - 3 yıl önce Gülben Ergen Show TV ekranlarında yayınlanan programını tümüyle Berkin Elvan için yasa ayırırken canlı yayında çarpıcı anlar yaşandı... Gezi eylemleri sürecinde polisin attığı gaz kapsülü nedeniyle yoğun bakıma alınan ve 269 gün süren yaşam mücadelesi sonucunda bu sabah hayata gözlerini yuman Berkin Elvan Show TV ekranlarında anıldı. Gülben Ergen Berkin'in ölüm haberi üzerine programını bugün eğlenceye değil yasa ayıracağını duyurdu. Programın konuğu olan Mahmut Tuncer de yas kararı nedeniyle kulisten dönüp yayına çıkmazken yerine Show TV spikeri Simge Fıstıkoğlu Gülben Ergen'e eşlik etti. STÜDYO BERKİN'İN FOTOĞRAFLARIYLA DONANDI Programın açılışında Berkin için hazırlanan klip ekrana getirildi. Stüdyoda Berkin'in büyük boy fotoğrafları yer alırken Bülgen Ergen ve Simge Fıstıkoğlu'nun siyah elbiseleriyle verdikleri yas mesajı da gözden kaçmadı. Yayın boyunca sosyal medyadaki Berkin Elvan mesajları özel VTR'ler ile ekrana getirilirken programın kapanışı da Berkin için hazırlanan bir kliple yapıldı.