Hoşgeldiniz!

sokak müzisyenleri

Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 1.538 izlenme - 1 yıl önce Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 2014 Ateş Band / Drama Köprüsü
Sokak Müzisyenleri - Grup Kadıköy 09:03
Sokak Müzisyenleri - Grup Kadıköy 599 izlenme - 7 ay önce İstanbul'un Kadıköy ilçesinde son zamanlarda sokak müzisyenlerinde önemli bir artış oldu. Bunlardan en renklisi olan Grup Kadıköy, uzun süredir Kadıköy sokaklarında müziklerini icra eden bir grup. CD'leri bile çıktı. Sanat sokakta güzel!...
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 77 izlenme - 7 ay önce Her seferinde halkla röportaj yapan Sokak Röportajları adlı ekibimiz, bu sefer karşılaştıkları sanat karşısında soru sormak yerine onları dinleyip keyif bulmayı seçmiş. Aynı anda videosunu da çekmişler. Şahsen ben beğendim Ateş Band adlı grubun Drama Köprüsü adlı şarkıya yaptığı yorumu. Dinleyelim..
Ankara Sokak Müzisyenleri 05:02
Ankara Sokak Müzisyenleri 2.385 izlenme - 10 ay önce Ankara'nın güzel çocukları. Ankara Karanfil Sokak http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ---------------------------------- zaman;Ankara Sokak Müzisyenleri bugün:Ankara Sokak Müzisyenleri ----------------------------------------------------
Muhteşem Sokak Müzisyenleri 03:17
Muhteşem Sokak Müzisyenleri 3.759 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı Hawaii adalarının başkenti ve en büyük şehri Honolulu'dan Mersine gelen sokak müzisyenleri, Mersinli'lilere muhteşem bir müzik ziyafeti veriyor.... 2013 Yaz Olimpiyatlarının Yapılacağı Mersin'de Honolulu bu sokak müzisyenleri ilgi odağı oldu...
Ankara Sokak Müzisyenleri 08:29
Ankara Sokak Müzisyenleri 1.218 izlenme - 11 ay önce http://www.izlesene.com/iz/adnancah Ankara Sokak Müzisyenleri
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 274 izlenme - 7 ay önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar. Arada gelip bir çocuğun önlerine atılan paraları çöğürmesi dışında gayet güzel..
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 76 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 159 izlenme - 11 ay önce Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın ------------------------------------ Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
Dünyanın Dört Köşesi Sokak Müzisyenleri Müthiş Performans 04:59
Dünyanın Dört Köşesi Sokak Müzisyenleri Müthiş Performans 533 izlenme - 4 yıl önce
 Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 306 izlenme - 1 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar.
Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz 02:32
Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz 23.996 izlenme - 2 yıl önce Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz
Müzik Kutusu Mantığı ile Çalışan Sokak Müzisyenleri 06:12
Müzik Kutusu Mantığı ile Çalışan Sokak Müzisyenleri 2.451 izlenme - 3 yıl önce Müzik Kutusu Mantığı ile Çalışan Sokak Müzisyenleri
Ateş Band - Drama Köprüsü (Sokak Müzisyenleri) 03:13
Ateş Band - Drama Köprüsü (Sokak Müzisyenleri) 76 izlenme - 1 yıl önce Ateş Band isimli sokak müzisyenleri Drama Köprüsü isimli türküyü söylüyor.
Kendi Remix'ini Yaratan Adam! 01:03
Kendi Remix'ini Yaratan Adam! 161 izlenme - 3 yıl önce Kendi Remix'ini Yaratan Adam!
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 01:52
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 157 izlenme - 11 ay önce İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları ---------------------------------------------------------------------------------- Artvin le ilgili Daha Çok Videoya ulaşmak için abone olun. ------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------- http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın --------------------------------------------------------------------- -Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 07:11
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 3 izlenme - 3 ay önce Sokak müzisyenleri Siya Siyabend'ten bu şarkının farklı ve bir o kadar güzel yorumunu siz alkışlarlayaşıyorum ailesine sunmaktan hiçbir bok duymuyorum.
Kudüs Sokak Müzisyenleri - Shine On You Crazy Diamon ( Pink Floyd) 10:18
Kudüs Sokak Müzisyenleri - Shine On You Crazy Diamon ( Pink Floyd) 11 izlenme - 3 ay önce Pink Floyd'un dinlerken gözleri dolduran müzik tarihinin en önemli eserlerinden biri olan Shine On YOu Crazy Diamond adlı parçasının bu kaydını ilk bulduğumda çok sevinmiş ve duygulanmıştım. Ülkemizde böyle şeyler olsa geyiğine girmeden sizleri bu güzel video ile baş başa bırakıyorum
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 04:15
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 45 izlenme - 3 ay önce İstiklal Caddesi'nde tesadüfen denk gelinen Bayhan... "Abi nerelerdesin" diye sordular : " Yakında sokak müzisyenleri ile beraber projelerim var , ekranlara döneceğim" dedi. Tüm gözleri şafak bekleyenlere gelsin..
Metro'da İnanılmaz Beatbox 03:31
Metro'da İnanılmaz Beatbox 122 izlenme - 3 yıl önce Metro'da İnanılmaz Beatbox
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 01:55
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 98 izlenme - 3 ay önce Bu sefer Kadıköy İstasyonunda sanatını icra eden bir başka grubu dinleyeceğiz. Metrolarıyla ünlü İstanbul'un, ünlü müzisyenlerini dinleyeceğiz. İsimleri bilinmese de onlar popüler sanatçılardan daha çok dinleniyor. Çünkü seslerini önlerinden her gün geçen onbinlerce insana duyuruyorlar. Yolcuların da ilgi göstermesi Türkiye'de sanata ilgi ve saygının arttığını da göstermesi bakımından sevindirici. Kamuya açık alanlarda daha çok müzisyen ile karşılaşmak dileğiyle..
Zaz A Montmartre - Les Passants 04:20
Zaz A Montmartre - Les Passants 1.918 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 166 izlenme - 3 ay önce Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 02:08
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 778 izlenme - 3 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
Neşet Ertaş Bahçe Duvarından Aştım Ümit Ateş 03:04
Neşet Ertaş Bahçe Duvarından Aştım Ümit Ateş 238 izlenme - 4 ay önce Hazırlayan ve post production : Ümit Ateş Sosyal Medya Hesaplarım : Facebook URL https://www.facebook.com/byfire57 Vimeo URL https://vimeo.com/umitates İnstagram URL http://instagram.com/umtates SoundCloud URL https://soundcloud.com/mit-ate Bahçe duvarı sözler Neşet Ertaş Bahçe duvarından aştım Sarmaşık güllere dolaştım Öptüm sevdim helallaştım Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele Bir bakışta yaktın beni Dert ile bıraktın beni Yaktın beni yaktın beni Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele Yeter naz eyleme bana Gel göreyim kana kana Aşık oldum gülüm sana Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele BAhçe duvarı ümit Ateş
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 03:19
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 444 izlenme - 3 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 03:01
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 609 izlenme - 3 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 03:46
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 844 izlenme - 3 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
Sokak Müzisyenlerine Pitbull Köpekleri İle Saldırı 01:45
Sokak Müzisyenlerine Pitbull Köpekleri İle Saldırı 59 izlenme - 3 ay önce İstanbul Avcılar'daki belediye parkında müzik yapan sokak müzisyenleri sarıklı-sakallı ve pitbull köpekli kişilerin saldırısına uğradı. 17.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Sokak müzisyenlerine pitbull köpekleri ile saldırı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Müzik kutusu olarak çalışmak 05:45
Müzik kutusu olarak çalışmak 114 izlenme - 3 yıl önce Ne isterseniz onu çalan yetenekli sokak müzisyenleri