Hoşgeldiniz!

sokak müzisyenleri

Keman Sanatçısı Canan Anderson Sokak Müzisyeni Çocukları Trollledi 01:34
Keman Sanatçısı Canan Anderson Sokak Müzisyeni Çocukları Trollledi 18.916 izlenme - 1 yıl önce Keman sanatçısı Canan Anderson, sokakta müzisyen çocuklarla bir araya geldi. Anderson, sokak müzisyeni çocuklardan aldığı kemanı çalmayı bilmiyormuş gibi davrandıktan sonra adeta kemanı konuşturunca çocuklar şoke oldu.
Yıldız Tilbe Sokak Müzisyenleriyle Birlikte Şarkı Söyledi 00:45
Yıldız Tilbe Sokak Müzisyenleriyle Birlikte Şarkı Söyledi 2.040 izlenme - 6 ay önce Sokak müzisyenleriyle karşılaşan Yıldız Tilbe, birlikte 2002 yılında çıkardığı, Aşk Laftan Anlamaz Ki şarkısını söyledi.
İstiklal Caddesi'nde Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Dayı 01:38
İstiklal Caddesi'nde Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Dayı 9.260 izlenme - 7 yıl önce İstiklal Caddesi'nde gezerken sık sık rastladığımız sokak çalgıcılarının yanına oturan bir dayı şarkı söylemek istemiş. Ama dayı öyle bir şarkı söylemiş ki kendinden geçmiş.
Sokak Müzisyenlerine Tepki Olarak Doğan Kadın 00:24
Sokak Müzisyenlerine Tepki Olarak Doğan Kadın 3.332 izlenme - 4 yıl önce Sokakta müzik yapan müzisyen genç o an oradan geçmekte olan kadından beklenmedik bir tepki görmüş. Çaldığı parça kadına eski aşıklarını mı hatırlattı bilinmez.
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 00:51
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 5.035 izlenme - 6 yıl önce Kadıköy - Kartal metrosunda müzik yapan müzisyenlerin bugün dünya tatlısı bir orkestra şefleri vardı. içerik https://www.facebook.com/listelistcom dan alınmıştır.
Ankara Sokak Müzisyenleri 08:29
Ankara Sokak Müzisyenleri 3.886 izlenme - 8 yıl önce
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 2.026 izlenme - 9 yıl önce Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 2014 Ateş Band / Drama Köprüsü
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 04:15
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 1.125 izlenme - 8 yıl önce İstiklal Caddesi'nde tesadüfen denk gelinen Bayhan... "Abi nerelerdesin" diye sordular : " Yakında sokak müzisyenleri ile beraber projelerim var , ekranlara döneceğim" dedi. Tüm gözleri şafak bekleyenlere gelsin..
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 1.684 izlenme - 8 yıl önce Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
Sokak Müzisyenlerinden Müthiş Lale Devri Performansı 03:03
Sokak Müzisyenlerinden Müthiş Lale Devri Performansı 269 izlenme - 2 yıl önce Mahallemizi şenlendiren Sokak Müzisyeni arkadaşlarımızın içlerimizi ferahlatan bu performansını sizlerle de paylaşmak istedim. İyi dinlemeler...
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 01:55
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 529 izlenme - 8 yıl önce Bu sefer Kadıköy İstasyonunda sanatını icra eden bir başka grubu dinleyeceğiz. Metrolarıyla ünlü İstanbul'un, ünlü müzisyenlerini dinleyeceğiz. İsimleri bilinmese de onlar popüler sanatçılardan daha çok dinleniyor. Çünkü seslerini önlerinden her gün geçen onbinlerce insana duyuruyorlar. Yolcuların da ilgi göstermesi Türkiye'de sanata ilgi ve saygının arttığını da göstermesi bakımından sevindirici. Kamuya açık alanlarda daha çok müzisyen ile karşılaşmak dileğiyle..
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 556 izlenme - 8 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar. Arada gelip bir çocuğun önlerine atılan paraları çöğürmesi dışında gayet güzel..
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 01:52
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 335 izlenme - 8 yıl önce İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları ---------------------------------------------------------------------------------- Artvin le ilgili Daha Çok Videoya ulaşmak için abone olun. ------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------- http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın --------------------------------------------------------------------- -Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 316 izlenme - 8 yıl önce Her seferinde halkla röportaj yapan Sokak Röportajları adlı ekibimiz, bu sefer karşılaştıkları sanat karşısında soru sormak yerine onları dinleyip keyif bulmayı seçmiş. Aynı anda videosunu da çekmişler. Şahsen ben beğendim Ateş Band adlı grubun Drama Köprüsü adlı şarkıya yaptığı yorumu. Dinleyelim..
Üniversite Bitirme Projesi - Kamera Arkası 03:02
Üniversite Bitirme Projesi - Kamera Arkası 151 izlenme - 6 yıl önce Üniversite'de verilen bitirme projesini 3 arkadaş röportaj şeklinde yapmaya karar verdik. ''Sokak Müzisyenleri'' temalı çekimimize İstiklal Caddesi'nde başladık. Fakat ilk tecrübemiz olması sebebiyle kamera önündeki ben ve kameraman arkadaşlarım oldukça zorlandık fakat zorlanırken bir o kadar eğlendik. Kurgusunu yaptığımız son derece eğlenceli kamera arkası görüntülerini milyonlara ulaştırmak ve eğlendirmek amacıyla en uygun kanalın siz olduğuna karar verdik. Saygılar. (Göz kırpma ve bir dakika denilen anlar ilik gibi bir manita içerir.)
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 07:11
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 145 izlenme - 8 yıl önce Sokak müzisyenleri Siya Siyabend'ten bu şarkının farklı ve bir o kadar güzel yorumunu siz alkışlarlayaşıyorum ailesine sunmaktan hiçbir bok duymuyorum.