Hoşgeldiniz!

sokak müzisyenleri

Sokak Müzisyenleri Kaç Para Kazanıyor? 06:11
Sokak Müzisyenleri Kaç Para Kazanıyor? 1.595 izlenme - 4 hafta önce Artık bir iş kurmak yada bir işten iyi paralar kazanmak hiçte kolay değil. Ekmek aslanın ağzında değil artık midesinde.kahveci ve kıraathanelerin kaç para kazandıklarını öğreniyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... Hepimiz farklı mesleklerden insanların kaç para kazandıklarını merak etmişizdir; sokak müzisyenlerinin kaç para kazandıklarını inceliyoruz.
Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz 02:32
Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz 25.459 izlenme - 5 yıl önce Bayhan & Sokak Müzisyenleri - Vurdum Duymaz
İstiklal Caddesi'nde Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Dayı 01:38
İstiklal Caddesi'nde Şarkı Söylerken Kendinden Geçen Dayı 9.109 izlenme - 2 yıl önce İstiklal Caddesi'nde gezerken sık sık rastladığımız sokak çalgıcılarının yanına oturan bir dayı şarkı söylemek istemiş. Ama dayı öyle bir şarkı söylemiş ki kendinden geçmiş.
Moskova Metrosunda Ortaya Çıkan Müzik Direnci 00:59
Moskova Metrosunda Ortaya Çıkan Müzik Direnci 3.890 izlenme - 11 ay önce Moskova metrosunda sokak sanatçılarını engellemeye çalışan görevli kadın, topluluğun dışlanmışlığı ile karşılaşınca bulunduğu yerden topuklayarak uzaklaşıyor.
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 00:51
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 4.958 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy - Kartal metrosunda müzik yapan müzisyenlerin bugün dünya tatlısı bir orkestra şefleri vardı. içerik https://www.facebook.com/listelistcom dan alınmıştır.
Ankara Sokak Müzisyenleri 08:29
Ankara Sokak Müzisyenleri 3.199 izlenme - 4 yıl önce
Muhteşem Sokak Müzisyenleri 03:17
Muhteşem Sokak Müzisyenleri 8.964 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı Hawaii adalarının başkenti ve en büyük şehri Honolulu'dan Mersine gelen sokak müzisyenleri, Mersinli'lilere muhteşem bir müzik ziyafeti veriyor.... 2013 Yaz Olimpiyatlarının Yapılacağı Mersin'de Honolulu bu sokak müzisyenleri ilgi odağı oldu...
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 1.968 izlenme - 4 yıl önce Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 2014 Ateş Band / Drama Köprüsü
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 04:15
Bayhan ve Sokak Müzisyenleri - Şafak Türküsü ( İstiklal Caddesi ) 912 izlenme - 3 yıl önce İstiklal Caddesi'nde tesadüfen denk gelinen Bayhan... "Abi nerelerdesin" diye sordular : " Yakında sokak müzisyenleri ile beraber projelerim var , ekranlara döneceğim" dedi. Tüm gözleri şafak bekleyenlere gelsin..
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 02:55
İstanbul Metrosunda Game Of Thrones Müziği Çalmak - Taksim İstasyonu 1.527 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz üzere İstanbul, metrolarıyla ünlü olduğu kadar metro sanatçılarıyla da ünlü bir şehrimiz. Game of Thrones hasretine sayılı günler kala özlemimizi gidereceğiz, Taksim İstasyonunda sanatını icra eden bu başarılı grubun sayesinde. Aynı zamanda metro istasyonlarımıza ve sokaklarımıza yeni müzisyenler kazandırmak adına bir teşvik de olacağını düşünüyorum. İyi seyirler.
Müzik Sesini Duyunca Yol Ortasında Dansa Başlayan At 02:06
Müzik Sesini Duyunca Yol Ortasında Dansa Başlayan At 137 izlenme - 7 ay önce Sokak müzisyenlerinin çaldığı şarkıya eşlik ederek ilginç dans figürleriyle çevredekileri etrafına toplayan at, izleyenlere müthiş bir dans ziyafeti sunmuş efendim.
Neşet Ertaş Bahçe Duvarından Aştım Ümit Ateş 03:04
Neşet Ertaş Bahçe Duvarından Aştım Ümit Ateş 812 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan ve post production : Ümit Ateş Sosyal Medya Hesaplarım : Facebook URL https://www.facebook.com/byfire57 Vimeo URL https://vimeo.com/umitates İnstagram URL http://instagram.com/umtates SoundCloud URL https://soundcloud.com/mit-ate Bahçe duvarı sözler Neşet Ertaş Bahçe duvarından aştım Sarmaşık güllere dolaştım Öptüm sevdim helallaştım Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele Bir bakışta yaktın beni Dert ile bıraktın beni Yaktın beni yaktın beni Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele Yeter naz eyleme bana Gel göreyim kana kana Aşık oldum gülüm sana Yanıyorum yanıyorum hele Mayii oldum gonca güle Acem şalı ince bele BAhçe duvarı ümit Ateş
Özcan Deniz Sokak Müzisyenleri İle Düet Yaptı 00:19
Özcan Deniz Sokak Müzisyenleri İle Düet Yaptı 182 izlenme - 1 yıl önce Özcan Deniz sokak müzisyenleri ile düet yaptı. Deniz, çektiği videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Deniz, bu düetin videosunu sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. Paylaşımının altına "#sokakmüzisyenleri #galata" notunu düştü. Düet, kısa sürede yoğun ilgi gördü.
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 03:46
Grup Alzaymır - Kan Çiçekleri 1.458 izlenme - 5 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 02:08
Grup Alzaymır - Kurdum Odun Yükini 1.188 izlenme - 5 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
Dünyanın Dört Köşesi Sokak Müzisyenleri Müthiş Performans 04:59
Dünyanın Dört Köşesi Sokak Müzisyenleri Müthiş Performans 653 izlenme - 6 yıl önce
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 01:55
İstanbul Metrosunda Game of Thrones Müziği Çalmak 2 - Kadıköy İstasyonu 444 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer Kadıköy İstasyonunda sanatını icra eden bir başka grubu dinleyeceğiz. Metrolarıyla ünlü İstanbul'un, ünlü müzisyenlerini dinleyeceğiz. İsimleri bilinmese de onlar popüler sanatçılardan daha çok dinleniyor. Çünkü seslerini önlerinden her gün geçen onbinlerce insana duyuruyorlar. Yolcuların da ilgi göstermesi Türkiye'de sanata ilgi ve saygının arttığını da göstermesi bakımından sevindirici. Kamuya açık alanlarda daha çok müzisyen ile karşılaşmak dileğiyle..
Sokak Müzisyenlerine Eşlik Eden Köpek 01:00
Sokak Müzisyenlerine Eşlik Eden Köpek 144 izlenme - 1 yıl önce Ekmeğini sokakta müzik yaparak kazanan sokak müzisyenlerine eşlik eden sevimli köpek görenlerin yüzünde bir tebessüm oluyor.
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.s.g. Sokak Müziği 481 izlenme - 3 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar. Arada gelip bir çocuğun önlerine atılan paraları çöğürmesi dışında gayet güzel..
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 03:01
Grup Alzaymır - Çubuğuna Lüleyim Cover 1.008 izlenme - 5 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin..
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 01:52
İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları 290 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Sokak Müzisyenleri - Tutaste - Hemşin Yaylaları ---------------------------------------------------------------------------------- Artvin le ilgili Daha Çok Videoya ulaşmak için abone olun. ------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------- http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın --------------------------------------------------------------------- -Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 240 izlenme - 4 yıl önce Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- harika bir remix dinlemeden skaın geçip gitme umarım beğenirsin 2014,dün en iyi parçası müzik ruhundan anlayanlara gelsin sayfamızı beğenmeyi asla unutmayın ------------------------------------ Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunda melodi olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojik, psikolojik, akustik, politik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 03:19
Grup Alzaymır - Keklik İdim Vurdular Cover 781 izlenme - 5 yıl önce Ezgileri,haykırışları,umutları Dinleyiciyle Buluşturmak İçin Düştük Yollara..karıştık Kaldırımlara,sokaklara..beraber Türküler,şarkılar Söylemek İçin Varız.var Olmaya Çalışacağız Sizlerle;hepimiz İçin.. facebook : Https://www.facebook.com/grupalzaymir mail : Grupalzaymir@gmail.com web : Http://www.grupalzaymir.com/
 Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 03:17
Sokak Müzisyenleri - B.S.G. Sokak Müziği 423 izlenme - 4 yıl önce Serimizin bu haftaki konuğu Eskişehir’den “B.S.G. Sokak Müziği” grubu. "Rakkas" adlı türküyü seslendiriyorlar.
Üniversite Bitirme Projesi - Kamera Arkası 03:02
Üniversite Bitirme Projesi - Kamera Arkası 123 izlenme - 1 yıl önce Üniversite'de verilen bitirme projesini 3 arkadaş röportaj şeklinde yapmaya karar verdik. ''Sokak Müzisyenleri'' temalı çekimimize İstiklal Caddesi'nde başladık. Fakat ilk tecrübemiz olması sebebiyle kamera önündeki ben ve kameraman arkadaşlarım oldukça zorlandık fakat zorlanırken bir o kadar eğlendik. Kurgusunu yaptığımız son derece eğlenceli kamera arkası görüntülerini milyonlara ulaştırmak ve eğlendirmek amacıyla en uygun kanalın siz olduğuna karar verdik. Saygılar. (Göz kırpma ve bir dakika denilen anlar ilik gibi bir manita içerir.)
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 03:13
Sokak Müzisyenleri - Ateş Band 262 izlenme - 3 yıl önce Her seferinde halkla röportaj yapan Sokak Röportajları adlı ekibimiz, bu sefer karşılaştıkları sanat karşısında soru sormak yerine onları dinleyip keyif bulmayı seçmiş. Aynı anda videosunu da çekmişler. Şahsen ben beğendim Ateş Band adlı grubun Drama Köprüsü adlı şarkıya yaptığı yorumu. Dinleyelim..
Taksim Metrosunda Gülümseten Anlar 00:41
Taksim Metrosunda Gülümseten Anlar 17 izlenme - 3 ay önce Taksim metrosu dün renkli görüntülere sahne oldu. Barış Manço'nun ünlü şarkısı 'Aynalı Kemer' şarkısıyla dans eden bir adam büyük ilgi gördü. Çevredekiler cep telefonlarıyla bu anları kayıt aldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kendi Remix'ini Yaratan Adam! 01:03
Kendi Remix'ini Yaratan Adam! 218 izlenme - 6 yıl önce Kendi Remix'ini Yaratan Adam!
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 07:11
Siya Siyabend - Köprüden Geçti Gelin 125 izlenme - 3 yıl önce Sokak müzisyenleri Siya Siyabend'ten bu şarkının farklı ve bir o kadar güzel yorumunu siz alkışlarlayaşıyorum ailesine sunmaktan hiçbir bok duymuyorum.
Taksim Sokak Müzisyenleri - Yeşil Başlı Gövel Ördek 02:51
Taksim Sokak Müzisyenleri - Yeşil Başlı Gövel Ördek 27 izlenme - 6 ay önce taksim sokak müzisyenleri - yeşil başlı gövel ördek