Hoşgeldiniz!

sütyen

Sütyen 00:55
Sütyen 1.280 izlenme - 2 yıl önce Kom Destekli Sütyen Modelleri Toparlayıcı Bedenleri Ölçüleri Kilot Numaraları İç Giyim Çamaşırı Dantelli Straplez Sporcu Sütyeni Saten
sütyen :)) 00:54
sütyen :)) 10.640 izlenme - 6 yıl önce zavallı adam istediğine kavuşamadı
Orçun Sütyen )) 01:00
Orçun Sütyen )) 2.263 izlenme - 4 yıl önce yalan dünya orçun
Orçun Sütyen )) 01:00
Orçun Sütyen )) 1.256 izlenme - 4 yıl önce
Ne Don Var Ne Sütyen 01:21
Ne Don Var Ne Sütyen 11.325 izlenme - 1 hafta önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Sütyensiz Göğüsler 01:09
Sütyensiz Göğüsler 365.244 izlenme - 2 yıl önce Sütyensiz Göğüsler
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 00:32
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 35.154 izlenme - 2 yıl önce Japonlar bu kez de gerçek aşkı hissettiğinde açılabilen akıllı sutyen geliştirdi. Telefonlardan saatlere, televizyonlardan buzdolaplarına kadar hemen her şey akıllanmaya başladı. Son olarak Japonlar bu kez de sutyenlere göz dikti ve akıllı sutyen geliştirdi. Japon kadın iç çamaşırı üreticisi Ravşjour tarafından geliştirilen akıllı sutyen, kalp hızı sensörü sayesinde gerçek aşk titreşimlerini algılayabiliyor. Yani bunu giyen bir kadın karşısındakine gerçek aşk duyguları beslemiyorsa sutyenin kopçası açılmıyor; ancak bu aşık olunan kişi söz konusuysa kopça otomatik olarak açılıyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla irtibat halinde kalan akıllı sutyen, sensörün edindiği verileri telefona gönderiyor.
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 01:31
Aşkı Hissedince Açılan Sütyen 2.313 izlenme - 7 ay önce Japon yapıyor aga! gibi bir girişten sonra sizleri bu süpersonik icadın, olayı tam anlamıyla çok da güzel özetlediği tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.
Tweet Atan Sütyen 01:00
Tweet Atan Sütyen 8.494 izlenme - 2 yıl önce Yunan bir firmanın ürettiği bu sütyenlerin kopçası her çıkarıldığında bir tweet atılıyor.
Sütyen Nasıl Giyilir? 01:14
Sütyen Nasıl Giyilir? 3.167 izlenme - 1 yıl önce En rahat ve en kolay şekilde sütyen nasıl takılır, giyilir sorusunun cevabını veriyor. Ayrıca Hanım ablamız bizlere ideal sütyen boyutunuda göstermektedir. Sizlerden bir istediğim ablanın ismini bilen varsa yazabilir mi?
Sütyen Hırsızı Kleptoman Kedi 01:39
Sütyen Hırsızı Kleptoman Kedi 3.017 izlenme - 1 yıl önce Abd'nin California Eyaletine Bağlı, San Mateo Kentinde Yaşayan, Dusty Adlı Kedinin, Üç Yıl İçinde 600'u Aşkın Hırsızlık Yaptığı Ortaya Çıktı. Jean Chu Ve Ve Jim Coleman Adlı Çiftin Sahibi Olduğu Dusty'nin Gece Karanlık Bastırdıktan Sonra Komşu Ve Çevre Evlerden Çaldığı Nesnelerle Eve Dönüşü, Animal Planet'in Girişimiyle Saniye Saniye Kameralara Yansıdı. Her Sabah Evinde Kendisine Ait Olmayan Nesneler Bulan Ve Evin Bir Odası Dusty'nin Getirdiği Eşyalarla Neredeyse Dolduğunu Söyleyen Jean Chu, Kedisi 'kleptoman' Dusty'nin Gece Başka Yerlerden Çalıp Eve Getiriş Görüntülerini İzlerken Gülmekten Kendini Alamadı.
Görünmez sütyen 00:31
Görünmez sütyen 13.867 izlenme - 8 yıl önce
Tweet Atan Sütyen 01:00
Tweet Atan Sütyen 3.982 izlenme - 2 yıl önce Yunan OgilvyOne Athens firması tweet atan sütyen icat etti. Sütyenin kullanıcısı kopçasını her çıkartışında bir tweet atılıyor. Sosyal medyada aktif olmanın yalnızca cep telefonu, bilgisayar ya da tablet gibi cihazlarla sağlanabildiği dönem son buluyor. Artık gündelik nesneler, hatta kişisel eşyalarımız da bu online yaşama eşlik edecek gibi görünüyor.Bunun en çılgın örneklerinden biri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir buluş sayesinde gerçekleşti. Yunan OgilvyOne Athens firması tweet atan sütyen icat etti. Sütyenin kullanıcısı kopçasını her çıkartışında bir tweet atılıyor. Bu tweette ise oldukça önemli olan göğüs kanseri muayenesi hatırlatılıyor. Business Insiderın haberine göre; firmanın böyle bir şey yapmasının amacı kadınların en büyük korkularından birisi olan göğüs kanserine dikkat çekmek.
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 01:28
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 2.404 izlenme - 2 yıl önce Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı
ABD'de Yasaklanan Sütyen Reklamı 00:25
ABD'de Yasaklanan Sütyen Reklamı 3.619 izlenme - 6 yıl önce
Sütyen klipsi 01:31
Sütyen klipsi 1.206 izlenme - 4 yıl önce Resimlerde görünen küçük yuvarlak plastiktirsütyen askılarına mayo ve bikinilere takılan bir klipsdir resimlerde de belli olduğu gibiartık sütyen askılarının nasıl duracağına siz karar veriyorsunuz askılarınız bluzlarınızdan çıkmıyorayrıca gögüsleri ayrık duran bayanlarda dekolteleri daha güzel duracaksarkık gögüsler daha formda görünecekayrıca denizde yüzerken düşen askılardanda kurtulacaksınız rahat yüzmek için artık yüzücü mayolarına mahkum değilsiniz her bayanın çantasında bulunması gerekenb
Tweet Atan Sütyen 01:00
Tweet Atan Sütyen 150 izlenme - 2 yıl önce Yunan OgilvyOne Athens firması tweet atan sütyen icat etti. Sütyenin kullanıcısı kopçasını her çıkartışında bir tweet atılıyor. Sosyal medyada aktif olmanın yalnızca cep telefonu, bilgisayar ya da tablet gibi cihazlarla sağlanabildiği dönem son buluyor. Artık gündelik nesneler, hatta kişisel eşyalarımız da bu online yaşama eşlik edecek gibi görünüyor.Bunun en çılgın örneklerinden biri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir buluş sayesinde gerçekleşti. Yunan OgilvyOne Athens firması tweet atan sütyen icat etti. Sütyenin kullanıcısı kopçasını her çıkartışında bir tweet atılıyor. Bu tweette ise oldukça önemli olan göğüs kanseri muayenesi hatırlatılıyor. Business Insiderın haberine göre; firmanın böyle bir şey yapmasının amacı kadınların en büyük korkularından birisi olan göğüs kanserine dikkat çekmek. KURGU: Levent SERT
Sütyen Hırsızı Kleptoman Kedi 01:39
Sütyen Hırsızı Kleptoman Kedi 22 izlenme - 10 ay önce ABD'nin California eyaletine bağlı, San Mateo kentinde yaşayan, Dusty adlı kedinin, üç yıl içinde 600'u aşkın hırsızlık yaptığı ortaya çıktı. Jean Chu ve ve Jim Coleman adlı çiftin sahibi olduğu Dusty'nin gece karanlık bastırdıktan sonra komşu ve çevre evlerden çaldığı nesnelerle eve dönüşü, Animal Planet'in girişimiyle saniye saniye kameralara yansıdı. Her sabah evinde kendisine ait olmayan nesneler bulan ve evin bir odası Dusty'nin getirdiği eşyalarla neredeyse dolduğunu söyleyen Jean Chu, kedisi 'kleptoman' Dusty'nin gece başka yerlerden çalıp eve getiriş görüntülerini izlerken gülmekten kendini alamadı.
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 01:28
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 169 izlenme - 2 yıl önce Asian Commercial...
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 01:28
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 138 izlenme - 2 yıl önce Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 01:28
Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı 128 izlenme - 2 yıl önce Hayattan Soğutan Sütyen Reklamı
Sütyeni Düşen Kız 01:19
Sütyeni Düşen Kız 905 izlenme - 12 ay önce
Japonya'da Sütyen Çıkarma Oyunu 05:06
Japonya'da Sütyen Çıkarma Oyunu 10.143 izlenme - 3 yıl önce İlginç bir yarışma :)
Nilay Dorsa Sütyen Tanitimı Müthiş 00:35
Nilay Dorsa Sütyen Tanitimı Müthiş 145.525 izlenme - 9 yıl önce Nilay Dorsa nın Sütyen Tanıtımından Görüntüleri
Sütyen Nasıl Giyilir? 01:14
Sütyen Nasıl Giyilir? 1.930 izlenme - 1 yıl önce En rahat ve en kolay şekilde sütyen nasıl takılır, giyilir sorusunun cevabını veriyor. Ayrıca Hanım ablamız bizlere ideal sütyen boyutunuda göstermektedir.
2500 Elmastan Yapılan Sütyen 00:59
2500 Elmastan Yapılan Sütyen 87 izlenme - 1 yıl önce Herhalde dünyanın en değerli sütyenidir. dile kolay 2500 adet elmas kullanılmış, onun içine giren meme bile kendine gelir bi çeki düzen verir, sarkmaz, kokmaz. Neyse bu çılgın sütyenin fiyatı da çılgınmış ve de 10 milyon yene satılmış.
Sütyen İpliğine Bağlı Hayatlar 07:31
Sütyen İpliğine Bağlı Hayatlar 47 izlenme - 6 ay önce Hayatınız pamuk ipliğine bağlı derler, yalanmış. Resmen hayatları sütyen ipliğine bağlı.
Mendilden Sütyen Yapmak (1921) 01:43
Mendilden Sütyen Yapmak (1921) 18 izlenme - 3 ay önce İki adet mendilden sütyen yapımını anlatan 1921 tarihli British Pathe videosu...
10 Milyon Dolarlık Sütyen 02:19
10 Milyon Dolarlık Sütyen 81 izlenme - 2 yıl önce Victoria’s Secret’ın geleneksel fantasy bra şovunda bu yıl, 10 milyon dolarlık sutyeni 23 yaşındaki Candice Swanepoel taşıdı.
10 Milyon Dolarlık Sütyen 02:19
10 Milyon Dolarlık Sütyen 31 izlenme - 2 yıl önce 10 Milyon Dolarlık Sütyen