Hoşgeldiniz!

taş kağıt makas

Memeye Vurmalı Taş Kağıt Makas Oyunu 00:07
Memeye Vurmalı Taş Kağıt Makas Oyunu 11.086 izlenme - 7 gün önce Efendim Japon kardeşlerimiz eğlence olayına gözleri gibi kısık bakmadıkları kesin.Kısa süreli de olsa defalarca izettiren bi video olmuş.Temennimiz bunun devamı ve erkek versiyonu çıkmaması yönünde.yok yok düşüncesi bile kötü.
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 168.518 izlenme - 2 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
Da Poet - Taş Kağıt Makas 03:18
Da Poet - Taş Kağıt Makas 58 izlenme - 7 ay önce O kadar arabesk rapten sonra gerçek Türkçe rap kültürünü yansıtan bir şarkı yükleme isteği duydum. Türkçe rap kültürünü iyi tanıma açısından güzel bir şarkıdır. Ön yargıyla yaklaşmazsanız sevinirim. İyi seyirler.. Şarkı Sözleri (lyrics): Sahneler kaydettim satırlarım için Mürekkebim dünyayla sohbetlerim için Yazdıklarım varlığıma tanık benim gibi Bütün tümcelerim cümlenizi devirmek için Hala hatırlıyorum ilk duyduğum rapi Yıllar geçer ama hala ilk gün ki gibi Düşlerinin ritime dönüştüğü zemin Dedim kendinden emin kendini bildiğinden beri Ver 80'leri sonra masmavi 90'lar Değişti gerçekler çelişti masallar Yıkılan bloklar ve asılan suratlar Biraz daha uzaklaş çünkü telaşa mahal var Vakit nakitse yer yok telafiye Yapmak ömür alır ama yıkmak bir saniye Tanığım tarihe değişir hepsi aniden Hedeften sapanlar için sapanımda kafiye Nereye gitsem aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Nereye kaçsam da aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Felaket kıyametin alametiyse Kutuplar erir ademin hararetiyle Yaşamak güvenin tek maharetiyken Hangi rengin peşindesin gökyüzü griyken Renkleri tuale boyamak için müzik Atomu parçalıyor fizik sen izliyon dizi Sıraya dizil var senin de parmak izin Neden kendimizden bir başkası ırgalamaz bizi Çekip gider zaman yine günceller herşeyi Kim ya da neresi yer kürenin merkezi Geride kalacak kareler için yaşamak Bu savaşa gir ve de tanı yavaşla herkesi Nereye baksam uzaklasım kaçsam Zaman peşimdedir zaman yine aynı düşman Herşey bir oyun gibi boyun eğip susma Alnım aktır velhasıl hala tenakuzda Nereye gitsem aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Nereye kaçsamda aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas
Da Poet - Taş Kağıt Makas 03:13
Da Poet - Taş Kağıt Makas 46 izlenme - 5 ay önce Da Poet - Taş Kağıt Makas Şarkı Sözleri: Sahneler kaydettim satırlarım için Mürekkebim dünyayla sohbetlerim için Yazdıklarım varlığıma tanık benim gibi Bütün tümcelerim cümlenizi devirmek için Hala hatırlıyorum ilk duyduğum rapi Yıllar geçer ama hala ilk gün ki gibi Düşlerinin ritime dönüştüğü zemin Dedim kendinden emin kendini bildiğinden beri Ver 80'leri sonra masmavi 90'lar Değişti gerçekler çelişti masallar Yıkılan bloklar ve asılan suratlar Biraz daha uzaklaş çünkü telaşa mahal var Vakit nakitse yer yok telafiye Yapmak ömür alır ama yıkmak bir saniye Tanığım tarihe değişir hepsi aniden Hedeften sapanlar için sapanımda kafiye Nereye gitsem aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Nereye kaçsam da aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Felaket kıyametin alametiyse Kutuplar erir ademin hararetiyle Yaşamak güvenin tek maharetiyken Hangi rengin peşindesin gökyüzü griyken Renkleri tuale boyamak için müzik Atomu parçalıyor fizik sen izliyon dizi Sıraya dizil var senin de parmak izin Neden kendimizden bir başkası ırgalamaz bizi Çekip gider zaman yine günceller herşeyi Kim ya da neresi yer kürenin merkezi Geride kalacak kareler için yaşamak Bu savaşa gir ve de tanı yavaşla herkesi Nereye baksam uzaklasım kaçsam Zaman peşimdedir zaman yine aynı düşman Herşey bir oyun gibi boyun eğip susma Alnım aktır velhasıl hala tenakuzda Nereye gitsem aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas Nereye kaçsamda aynı kumpas Herşey bir anlık taş kağıt makas Bildiklerin yalan bilmediklerin esas Herşey bir oyun gibi taş kağıt makas
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 480 izlenme - 2 yıl önce Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 17.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yenilmez Taş Kağıt Makas Robotu 00:57
Yenilmez Taş Kağıt Makas Robotu 581 izlenme - 2 yıl önce Japonlar Yapmis Abi
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 200 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförlerin birbirleriyle taş kağıt makas oynamasına şahit oluyoruz.
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 01:45
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 570 izlenme - 9 ay önce Damacanayla taş-makas oyunu oynayan iki arkadaşın güldüren anları sosyal medyada hızla paylaşılıyor.
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 01:44
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 344 izlenme - 10 ay önce Amerikalıların meşhur oyunu taş kağıt makas'ı bir de filipinliler nasıl oynuyor onu görelim. oyun bir adet damacana içerir.
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 5.559 izlenme - 2 yıl önce Genç kızların yanına giden genç "oyunu kaybedersem tokat atacaksınız kazanırsam öpücük vereceksiniz" dedi. Taş,kağıt, makas oyununu hepiniz biliyorsunuz. Arkadaşlarla bir kafede oturduğunuzda kahveyi gidip alacak kişiyi seçmek için ve benzeri şeylerde kullanılan yarı kura yarı oyun olan bu yöntemi Amerika'lı bir genç lehine çevirmiş. Genç kızların yanına gidip taş,kağıt,makas oynamayı teklif eden gencin kuralı kendisi kaybederse kızlar kendisine Tokat atacak ama kazanırsa kızlar O'nu öpecek.
Da Poet - Taş Kağıt Makas (Video Klip) 03:18
Da Poet - Taş Kağıt Makas (Video Klip) 1.556 izlenme - 3 yıl önce Da Poet - Taş Kağıt Makas (C) (R)
Da Poet - Taş Kağıt Makas (video Klip) 03:18
Da Poet - Taş Kağıt Makas (video Klip) 92 izlenme - 1 yıl önce Da Poet - Taş Kağıt Makas (video Klip)
Taş Kağıt Makasın Latincesi 02:26
Taş Kağıt Makasın Latincesi 30 izlenme - 10 ay önce Çocukluğumuzun oyunudur. Okulda, mahallede arkadaşlarla çok oynamışlığımız vardır. Kimi zaman ele vurarak kimi zaman mahalle maçında takım seçmek için oynanırdı bu oyun. Velhasıl bu genç arkadaşlarımızın kuralları biraz daha katı tamamen hırslı bir ortamda oynadıkları bu oyunun kazananı elindeki pet şişeyi diğerlerinin kafasına vurarak ödülünü alıyor.
Taş Kağıt Makas Oyununu Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Kağıt Makas Oyununu Kaybetmeyen Robot 64 izlenme - 2 yıl önce Taş Kağıt Makas Oyununu Kaybetmeyen Robot
Taş Kağıt Makas Ustası Nasıl Olunur? 02:33
Taş Kağıt Makas Ustası Nasıl Olunur? 216 izlenme - 4 ay önce Bu videoda taş kağıt makas oyunu ile ilgili hiçbir yerde bulamayacağınız ipuçları veriyoruz. Önerilerimizi dinlerseniz taş kağıt makas konusunda hiç kimse elinize su dökemez! Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 733 izlenme - 10 ay önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 16 izlenme - 2 ay önce Tokyo Üniversitesi'nce üretilen robot sizin reaksiyonunuza anında cevap veriyor ve asla kaybetmiyor. Videonun son kısmında x50 yavaşlatıldığında daha net anlayabiliyoruz. Bu video ile ilgili olarak Youtube'da en çok beğenilen yorum ise "put it in front of a mirror". "Hakkaten laaaaa!" dediğinizi duyar gibiyim.
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 124 izlenme - 1 yıl önce Taş Kağıt Makas robotuna error verdiren Türk - Taş kağıt makas oyununda asla kaybetmemek üzerine geliştirilen mekanik alet Türk'ün karşısında 1 dakika dayanamadı.
Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Kaybetmeyen Robot 109 izlenme - 3 yıl önce Taş Kağıt Makas Oyununda Yenilmeyen Robot
Dünya Liderleri Taş Kağıt Makas Oynarsa! 01:27
Dünya Liderleri Taş Kağıt Makas Oynarsa! 39 izlenme - 3 yıl önce Dünya Liderleri Taş Kağıt Makas Oynarsa!
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 00:57
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 681 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Yenilmeyen Robot İcat Edildi. Ne Kadar Önemli Bir İcat, Bu Dünyaya Ne Kadar Gerekli Merak Konusu.
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 00:57
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 96 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Yenilmeyen Robot İcat Edildi. Ne Kadar Önemli Bir İcat, Bu Dünyaya Ne Kadar Gerekli Merak Konusu.
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 01:34
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 3.782 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 19.03.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Sevimli Taş, Kağıt, Makas Kapışması 00:28
En Sevimli Taş, Kağıt, Makas Kapışması 17 izlenme - 1 yıl önce Maçtan sıkılan çocukların taş, kağıt, makas oyunundaki kapışmasını izliyoruz.
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 00:12
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 436 izlenme - 7 ay önce Bayern Münih, Hertha Berlin'i 6-0 yendiği maçta serbest atışı kulllanmak isteyen Ribery ve Kroos, topa vuracak ismi makas taş kağıt oynarak seçti. Mahalle maçlarında genelde topun sahibi çocuk gelir kendisi vururdu, vurmazsa eğer topu alır giderdi herkesin futbol hevesini kursağında s.kerdi. Neyse ki Ribery abimiz adaletli bir şekilde kağıt yaparak Kroos'un taş yapmasıyla serbest vuruşu kullanıyor.
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 03:29
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 421 izlenme - 12 ay önce Canları sıkılan iki Rus genç ne yapsak demişler ve böyle saçma bir şey bulmuşlar. Taş kağıt makas oynuyorlar. Kazanan tokat atıyor...
Taş Kağıt Makas Robotunla Türk Oynarsa 00:40
Taş Kağıt Makas Robotunla Türk Oynarsa 130 izlenme - 8 ay önce 17.03.2015 günü maykop kanalına yüklediğim 'Taş Kağıt Makas Robotunla Türk Oynarsa ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 00:12
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 289 izlenme - 2 yıl önce
Taş Makas Kağıt Robotunu Şoka Sokan Türk 00:35
Taş Makas Kağıt Robotunu Şoka Sokan Türk 141 izlenme - 1 yıl önce Japonların taş makas kağıt oynayan robot ürettiğini biliyorduk ama bu robotun Türk ile imtihanını da kaçırmayalım.
 Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 262 izlenme - 1 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.