Hoşgeldiniz!

uzaylı

Uzaylı Yolcusu Kalmasın Kar Geliyo 09:25
Uzaylı Yolcusu Kalmasın Kar Geliyo 125 izlenme - 11 ay önce Uzaylı Yolcusu Kalmasın Kar Geliyo
Gercek Uzaylı Videosu (UZAYLI) 01:17
Gercek Uzaylı Videosu (UZAYLI) 87 izlenme - 2 ay önce Bu Videoda Nasanın Sakladıgı Uzaylı Videosunu Size Paylaştım İnanması Zor İnandırması Dahada Zor..
Uzaylı Görüntüleri 01:29
Uzaylı Görüntüleri 3.996 izlenme - 3 yıl önce Uzaylı
Uzaylı Muhabbeti 06:02
Uzaylı Muhabbeti 3 izlenme - 6 gün önce Zaidle Gta Oynarken Sohbet (Penisi Olan Uzaylı Kadın) -- Watch live at http://www.twitch.tv/osmanlisoylusulive Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
Uzaylı Yratık 03:39
Uzaylı Yratık 1.888 izlenme - 3 yıl önce Avusturalyada Çekildi
Delirmiş Uzaylı 04:21
Delirmiş Uzaylı 649 izlenme - 2 yıl önce Youtube'daki Ufo Ve Uzayli Videolarindan Esinlenerek Bestelenmis Bir Muzik Videosudur muzik Ve Video Philosophile Pot Rumuzlu Ve Ingiltere'de Yasiyan Amator Bir Turk Sanatciya Aittir
Uzaylı Kediler 01:08
Uzaylı Kediler 13 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/uzaylikediler.htm Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için kahraman kedimiz yola koyulur. Sahip olduğu uzay gemisi ile diğer uzay gemisi olan kedileri yok etmek ister ve gemisini kontrol etmek için yardımcıya ihtiyacı vardır. Burada siz uzay gemisini kontrol ederek kedimize yardımcı olmalısınız. Kazandığınız paralar ile uzay geminizi geliştirmeli ve dayanaklı bir uzay gemisi yaparak tüm kötü kedilere günlerini göstermelisiniz. Tabi oyunumuzu isterseniz arkadaşınızla beraber omuz omuza vererekde oynayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile gemiyi kontrol edebilir boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Diğer gemiyi yön tuşları ile kontrol edebilir ve enter tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Uzaylı Komedisi 02:33
Uzaylı Komedisi 567 izlenme - 2 yıl önce Uzaylı
Uzaylı Jeller 01:13
Uzaylı Jeller 65 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/uzaylijeller.htm Uzayda yaşayan farklı yaratık türleri olan bu jeller ile oynayağımız eğlenceli oyunda sağ ve sola doğru gösterilen ok tuşlarını kullanarak jelleri birleştirmeli ve en az 3 aynı renkte olan jelleri yanyana getirerek yok etmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Sinsi Uzaylı 01:45
Sinsi Uzaylı 11 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/sinsiuzayli.htm Sinsi uzaylı düşman gezegene gizlice girmeyi başarmış ve önemli bilgiler ele geçirmiştir. Ancak bir an önce içinde gezegenden tüm engelleri aşarak kurtulmalı ve o bilgileri kendi gezegenine götürmelidir. Ama gezegenden kaçabilmesi için engel ve tuzaklarla dolu birçok bölümden zeka ve yeteneği yardımıyla geçmeli, tüm güvenlik kapılarını açmalıdır. Sinsı uzaylı isimli bu güzel zeka ve beceri oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Uzaylı Dövüşçü 02:44
Uzaylı Dövüşçü 15 izlenme - 10 ay önce Uzaylı dövüşcü yoluna çıkan engelleri yok etmek ve devam etmek zorundadır. Oyuna giriş yaptıktan sonra karakter seçimizi yapın ve başlayın. Seçtiğiniz oyuncunun kontrolünü sağlamak için W,a,s ve d tuşunu kullanmalısınız. Gelen uzaylıları döverek etkisiz hale getirmek için ise J,K ve L tuşunu kullanabilirsiniz. Olumsuz tüm etkenleri yok ederek yolunuza devam etmelisiniz. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/uzaylidovuscu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=ywGwRvln84s
Süper Uzaylı 02:15
Süper Uzaylı 5 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/superuzayli.htm Süper uzaylımız gazegeninde kendisini rahat bırakmayan yaratıklardan rahatsız olmaktadır. Silahını aldığı gibi onları yok etme çabası içerisine girer. Bunun için süper uzaylıya yardımınız gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra mouse ile süper uzaylının silahını kullanmasını sağlayın. Yön ayarını yapmak için w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Özel silahınız kullanıma uygun ise boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Uzaylı Avı 02:00
Uzaylı Avı 19 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/uzayliavi.htm Labaratuvardan kaçarak bölgeye yayılmış olan uzaylı yaratıkları yok etmelisiniz. Alanı güvenli hale getirebilmeniz için seçtiğiniz karakteri W,a,s ve d tuşları ile kontrol etmeli, Q tuşu ile canavarlara ateş etmelisiniz. Oyundaki düşmanlarınızı etkisiz hale getirerek bölümleri geçebilirsiniz. İyi şanslar..
Minik Uzaylı 02:10
Minik Uzaylı 7 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/minikuzayli.htm Sevimli yeşil uzaylı labirent bezeri bölümlerde itemlerin tamamını toplayarak ilerlemelidir. Fakat bu görev hiçte kolay sayılmaz. Yapmanız gereken mouse ile doğru hamleler yaparak uzaylıyı çıkışa ulaştırmak. Bölümlerde yıldız ve diğer eşyaların tamamı toplayarak kilitli olan diğer levelleri açabilirsiniz. İyi oyunlar..
Uzaylı Işınla 01:53
Uzaylı Işınla 2 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/uzayliisinla.htm Oyundaki küçük yeşil uzaylıyı ilerletebilmek için ışınlamanız gereken bazı yerler vardır. Labirent benzeri bu platform oyununda çıkışı bir an önce bulmaya çalışın. Engellere takılmadan bölümleri geçmek sizin elinizde. Yön tuşları ile uzaylıyı kontrol edin ve mouse ile ışınlanmayı sağlayın. İyi eğlenceler..
Gülen Uzaylı 00:50
Gülen Uzaylı 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/gulenuzayli.htm Şirin mavi uzaylıyı alandaki kare elektronik kutuya yerleşmesi için uygun hamleler ile kesmeniz gerekiyor. Yıldızları toplamanız size yüksek puanlar kazandıracak. Mouse ile gülen uzaylının iplerini kesin veya bağlantı noktalarına ip atarak onu uygun yöne gönderin. İyi oyunlar..
Kırmızı Uzaylı 01:05
Kırmızı Uzaylı 11 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kirmiziuzayli.htm Kırmızı uzaylının macera dolu yolda ilerleyebilmesi için verilen ekipmanları uygun yerlere yerleştirerek ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile uzaylıyı kontrol edebilir, mouse ile oyunun altındaki ekipmanları bitiş noktasına gitmek için kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Küçük Uzaylı 01:23
Küçük Uzaylı 4 izlenme - 10 ay önce Büyük bir meteor taşının uzay aracına çarpması ile kendisini farklı bir gezegende bulan küçük uzaylıya yardım etmeliyiz. Mouse'unuzu kullanarak uzaylıya gideceği yolları göstermelisiniz. Farklı nesnelerin üzerinden geçerek engelleri aşmak için kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/kucukuzayli.htm
Uzaylı Komedi 07:28
Uzaylı Komedi 117 izlenme - 2 yıl önce Uzaylı Komedi
Yapışkan Uzaylı 02:02
Yapışkan Uzaylı 7 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yapiskanuzayli.htm Yapışkan uzaylı oyunumuzda engellerle dolu platformda mouse'unuzu kullanarak birbirinden ayrı olan yapışkanları birleştirmeye çalışıyorsunuz. İlk bölümden itibaren giderek zorlaşan eğlenceli oyunumuzda sizlere iyi eğlenceler dileriz...
Uzaylı Baskını 04:22
Uzaylı Baskını 5 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/uzaylibaskini.htm Uzaylılar Dünya'ya inerek insanları kaçırmak istiyorlar. Oyunda size uzay gemisinin kontrolü veriliyor. W,a,s,d tuşlarıyla gemiyi yönlendirebilirsiniz. Mouse ile insanları kaçırabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Dünyadaki Uzaylı 00:05
Dünyadaki Uzaylı 89 izlenme - 2 yıl önce Friv Oyun
Yeşil Uzaylı 01:04
Yeşil Uzaylı 13 izlenme - 10 ay önce Oyunskor'un diğer oyun videolarını takip etmek için www.izlesene.com/oyunskor kanalına abone olarak takip edebilirsiniz... http://www.oyunskor.com/yesiluzayli.htm
Kırmızı Uzaylı 01:05
Kırmızı Uzaylı 72 izlenme - 3 yıl önce
Uzaylı Avı 02:00
Uzaylı Avı 49 izlenme - 3 yıl önce
Uzaylı Baskını 04:22
Uzaylı Baskını 49 izlenme - 3 yıl önce
Gülen Uzaylı 00:50
Gülen Uzaylı 36 izlenme - 3 yıl önce
Yeşil Uzaylı 01:04
Yeşil Uzaylı 29 izlenme - 3 yıl önce
Süper Uzaylı 02:15
Süper Uzaylı 21 izlenme - 3 yıl önce
Uzaylı Dövüşçü
Uzaylı Dövüşçü 16 izlenme - 3 yıl önce