Hoşgeldiniz!

uzaylı

Dame Tu Cosita Yaparak Meydan Okumak 01:28
Dame Tu Cosita Yaparak Meydan Okumak 177.541 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde Çinli bir youtuber.'ın karşık yerlerde çektiği Dame Tu Cosita dansıyla meydan okuması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yeşil Uzaylı Dansı Şarkısı - Dame tu Cosita 01:51
Yeşil Uzaylı Dansı Şarkısı - Dame tu Cosita 92.744 izlenme - 4 yıl önce Her yerde taklidi yapılan yeşil uzaylı dansı ve videoalarının orjinal şarkısıdır. Orijinal yeşil uzaylı şarkısı. Yeşil uzaylı dansında çalan şarkı, dansın müziğidir.
Aydın'ı Karıştıran Ufo İddiası 00:19
Aydın'ı Karıştıran Ufo İddiası 1.097 izlenme - 4 hafta önce Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir genç, sabaha karşı Ufo olduğunu iddia ettiği ve havada gördüğü ışık huzmesini cep telefonu ile kayda almış.
Yeşil Uzaylı İfşa | Turkçe Anlamı (Dame tu cosita) 00:32
Yeşil Uzaylı İfşa | Turkçe Anlamı (Dame tu cosita) 27.190 izlenme - 4 yıl önce Youtube Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCiBN-mTyDE0EHzhTB4hP9og Selam Millet Bugün Trend Olan Yeşil uzaylı dansının şarkısı olan Dame tu cosita şarkısının Türkçe anlamına baktık ve çok değişik şaşıracağınız bişey çıktı .
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 00:59
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 30.761 izlenme - 4 yıl önce Amaçsızca dans eden yeşil uzaylıyı taklit etmek bu aralar internetin modası. Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek eğlencenin dibine vuruyorlar. Fenomen Sefa Kındır ise bu duruma son noktayı koymuş.
Yeşil Uzaylı Dansının Hakkını Veren Kız 00:14
Yeşil Uzaylı Dansının Hakkını Veren Kız 21.608 izlenme - 4 yıl önce Son zamanların en beğenilen ve en çok katılımcıyla karşımıza çıkan akımlarından yeşil uzaylı dansının hakkını veren kızın görüntülerini izliyoruz efendim.
Yeşil Uzaylı Dansını Taklit Eden Kızlar 01:56
Yeşil Uzaylı Dansını Taklit Eden Kızlar 18.535 izlenme - 4 yıl önce Bu aralar sosyal medyanın en çok izlenenler arasında olan amaçsız yeşil uzaylı dansını taklit eden hatunları izliyoruz efendim.
Armağan Arslan - Bana Mı Yürüyon (Yeşil Uzaylı) 03:32
Armağan Arslan - Bana Mı Yürüyon (Yeşil Uzaylı) 26.087 izlenme - 4 yıl önce Armağan Arslan - Bana Mı Yürüyon (Yeşil Uzaylı) Şarkı Sözleri: Uçurdun bana bir selam çektin pimini sen aşkın Kaçırdın keçileri vesselam yıkılıyom yine şaşkın Ne 49 ne 50 sen niyetin belli atıyom kalbin bana mı yürüyon zillli Kaçırdın keçileri vesselam yıkılıyom yine şaşkın Ne 49 ne 50 sen niyetin belli atıyom kalbin bana mı yürüyon zillli
Yeşil Uzaylı Dansı (Adana Versiyon) 01:21
Yeşil Uzaylı Dansı (Adana Versiyon) 18.466 izlenme - 4 yıl önce Patlayıp giden Yeşil uzaylı dansını Adana tarzında yapmışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnternetin Yeni Akımı Yeşil Uzaylı Dansı 01:56
İnternetin Yeni Akımı Yeşil Uzaylı Dansı 12.096 izlenme - 4 yıl önce Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek yeni akımın başlamasını sağlamışlar.
Yeşil Uzaylı Dansı Akımında Son Nokta ?? ( Sefa Kındır Yeni Vine ) 00:59
Yeşil Uzaylı Dansı Akımında Son Nokta ?? ( Sefa Kındır Yeni Vine ) 14.808 izlenme - 4 yıl önce Adana Çilginlari 01 Adana Sefa Kındır & Mami Vine videolar, muhteşem kolajlar ile Facia Üçlü YouTube Kanalında. Kanala Abone Olmak İçin Tıklayın - https://goo.gl/mjbyWd Bize Sosyal Medya Hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz; Facebook - https://goo.gl/FZwdIU Instagram - https://goo.gl/fxmjss Twitter - https://goo.gl/NruQsM
Yeşil Uzaylı Dansı - Yeni Versiyon 00:37
Yeşil Uzaylı Dansı - Yeni Versiyon 5.586 izlenme - 4 yıl önce Yeşil uzaylı dansa devam ediyor. Kafaya taş attılar yine de durduramadılar. İlk dansı tutunca ikincisini çekmişler. Yeni versiyonu sizlerle.
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 00:41
dünya bu yaratığı konuşuyor! sirri çözüldü 23.320 izlenme - 13 yıl önce dna'si çözüldü fare kapanına yakalanan yaratığın büyüklüğünün 15-20 santimetre olduğunu söyleyen akdoğan hücrelerinde nükleosit olduğunu, yani kesinlikle bir dna'ya sahip olduğunu belirtti. yaratığın dna'sının da bulunduğunu izleyicilere şu sözlerle aktardı: "İlk başta dna için meksika devlet üniversitesine, ardından kanada devlet üniversitesine parça gönderildi. İkisi de dna'sını bulamadık dedi. sonunda İspanya'nın en önemli bilim adamı hose antonio dna'ya u
Seda Sayan ve Peker Açıkalın'dan Yeşil Uzaylı Dansı 02:14
Seda Sayan ve Peker Açıkalın'dan Yeşil Uzaylı Dansı 8.773 izlenme - 4 yıl önce Ünlüler arasında gitgide yayılan Yeşil Uzaylı dansı akımına Seda Sayan ve Peker Açıkalın'da uydu. Yeşil Uzaylı’nın dans hareketlerini canlı yayında taklit eden Seda Sayan sempatik hareketler sergiledi.
Suudi Arabistan'a İndiği İddia Edilen UFO 01:44
Suudi Arabistan'a İndiği İddia Edilen UFO 3.629 izlenme - 2 yıl önce İddia edilen görüntüde UFO olduğu iddia edilen bir cisim yere iniyor ve içerisinden bir kişi inip etrafı kontrol ediyor. Bir anda panikleyen UFO kapılarını kapatıp uçuyor ve yere inen kişiyi ise ışın yoluyla gemiye geri çektiği görülüyor.
Lionel Messi'den Akıllara Zarar Solo Performans 01:43
Lionel Messi'den Akıllara Zarar Solo Performans 9.780 izlenme - 7 yıl önce Uzaylı Messi yine kendine has tekniği ile güzel bir gol atmış. İyi Seyirler.
Yeşil Uzaylı Roman Havası Versiyon 06:39
Yeşil Uzaylı Roman Havası Versiyon 6.414 izlenme - 4 yıl önce Yeşil uzaylı, aşırı dozda roman havası ritimleri ve ne alakaysa Rihanna birleşiminden ortaya böyle bir şey çıkmış efendim. İzliyoruz...
buluta ne oluyor böyle yoksa ufo mu 01:01
buluta ne oluyor böyle yoksa ufo mu 13.770 izlenme - 11 yıl önce
Uzaylı Dansıyla Çaydanlık Şakasını Birleştiren Çocuk 00:10
Uzaylı Dansıyla Çaydanlık Şakasını Birleştiren Çocuk 5.568 izlenme - 4 yıl önce İnternette fenomen olan iki akımı birleştiren çocuğun komik hallerini heo birlikte izliyoruz efendim...
El Chombo - Dame Tu Cosita 02:32
El Chombo - Dame Tu Cosita 5.701 izlenme - 4 yıl önce Son zamanların Trend dansı ve müziği olan, Yeşil Uzaylı'nın orijinal şarkısı ve klip'i huzurlarınızda efendim.
Simge Barankoğlu'ndan Yeşil Uzaylı Dansı 00:12
Simge Barankoğlu'ndan Yeşil Uzaylı Dansı 5.763 izlenme - 4 yıl önce Amaçsızca dans eden yeşil uzaylıyı taklit etmek bu aralar internetin modası. Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek eğlencenin dibine vuruyorlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Yeşil Uzaylıya Rakip Şanzelize Alaattin 01:31
Yeşil Uzaylıya Rakip Şanzelize Alaattin 5.769 izlenme - 4 yıl önce
Armağan Arslan - Yeşil Uzaylı (Bana mı Yürüyon) 03:32
Armağan Arslan - Yeşil Uzaylı (Bana mı Yürüyon) 4.737 izlenme - 4 yıl önce yeşil uzaylı şarkı sözleri Uçurdun bana bir selam çektin pimini sen aşkın Kaçırdın keçileri vesselam yıkılıyom yine şaşkın Ne 49 ne 50 sen niyetin belli atıyom kalbin bana mı yürüyon zillli Kaçırdın keçileri vesselam yıkılıyom yine şaşkın Ne 49 ne 50 sen niyetin belli atıyom kalbin bana mı yürüyon zillli
Türkiye Üzerinde Uçarken Bir Ufo Yakalayan Kadın? 02:46
Türkiye Üzerinde Uçarken Bir Ufo Yakalayan Kadın? 4.316 izlenme - 4 yıl önce Türkiye üzerinden geçen bir uçakta yolcular ürkütücü ve açıklanamaz bir şey yakaladılar...
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 02:00
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 28.151 izlenme - 13 yıl önce "high school musical" serisi ile gençlerin hayranlığını kazanan ashley tisdale'in başrolde oynadığı "evimde uzaylı var" filminin türkçe seslendirmesini halil ergün, yetkin dikinciler, yiğit özşener gibi usta isimler yaptı. pearson ailesi tatil için maine şehrine gider. fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler. dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. 11 eylül'de sinemalarda!
Ben 10 - Uzaylı Kelle Avcıları 04:38
Ben 10 - Uzaylı Kelle Avcıları 4.881 izlenme - 4 yıl önce Omnitrix bozuk durumdayken Ben eski ve gizemli dostundan onu tamir yapması için yardım ister ancak uzaylı kelle avcıları Altı-Altı, Tetrax ve Kraab güçlü saati kendi amaçları yönünde istemektedirler.Saati dengesiz dönüşümler geçiren Ben bir yandandan Uzaylı kelle avcılarını engel olmak zorunda
Peru'da Bulunan Uzaylı Mumyası 03:28
Peru'da Bulunan Uzaylı Mumyası 3.915 izlenme - 4 yıl önce Rus bilim insanları geçen yıl Peru'da uzaylı mumyası bulmuş ve bu mumya üzerinde bazı çalışmalar yapmıştı. Hatta bilim insanları bu mumyaya 'Maria' adını vermiş. St. Petersburg’daki Ulusal Araştırma Üniversitesi’nden Profesör Konstantin Korotkov konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Peru'da 4 mumyanın daha bulunduğunu belirten Korotkov, "Hepsi erkekti ve 46 kromozomu vardı. Vücutları insan gibi ancak insan değiller. Anatomik yapıları farklı" diye konuştu. Ayrıca Korotvkov, bu canlıların insanlardan önce varolduğunu, sel ve göktaşı düşmesi sonucu yok olmuş olabileceğini de belirtti. (DIŞ KAYNAK)
Antremanda 50 metreden minyatür kaleye gol atmak. uzaylı içerir. 00:16
Antremanda 50 metreden minyatür kaleye gol atmak. uzaylı içerir. 5.224 izlenme - 7 yıl önce 28 yaşındaki yıldızın "Japon kale" olarak da tabir edilen minyatür kaleye attığı bir gol, Arjantinli yıldızı ve Barça'yı izlemeye gelen seyircileri hayal kırıklığına uğratmadı.
Uyuyan Arkadaşa Korkunç Uzaylı Şakası 02:55
Uyuyan Arkadaşa Korkunç Uzaylı Şakası 5.972 izlenme - 8 yıl önce Şakacı gençler uyuyan arkadaşlarına öyle bir şaka hazırlamışlar ki. Uzaylı kılığına girip uyuyan arkadaşlarının odasına giriyorlar gerisi korkudan ne yapacağını bilemeyen arkadaşın görüntüleriyle devam ediyor.