Hoşgeldiniz!

yılan hikayesi

Yılan Hikayesi Kürşat'ın Geri Dönüşü 03:23
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Geri Dönüşü 9.097 izlenme - 4 hafta önce Yılan Hikayesi dizisindeki efsane kötü karakter Kürşat rolüyle izlediğimiz Tunca Aydoğan'ın biraz yaşlanmış,saçlarına ak düşmüş ancak kötülükten hala vazgeçmemiş haliyle ekranlara dönmesi.. İzliyoruz..
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 02:40
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 335 izlenme - 3 ay önce Bir Zamanlar yoksul adamın biri bir yılanla dost olmuş. Adam ne zaman başı sıkışsa, darda kalsa, yılanın kuyusunun başına gidermiş. Orda bekler; yılan da kuyudan çıkıp adama bir altın lira verirmiş. Bu hep böyle sürmüş. Derken aradan uzun yıllar geçmiş. Adam bir gün hastalanmış. Yataktan kalkamaz olmuş. Sonra oğlunu çağırmış. Oğluna demiş ki: "Filanca kuyunun yanına git. Orda bekle, bir tane yılan çıkacak oradan. O yılandan korkma dosttur o yılan. Yılan sana bir altın lira verir onu alır gelirsin." demiş. Neyse çocuk gitmiş kuyunun başına, beklemiş. Yılan gerçekten çıkmış ve yere bir altın lira bırakmış. Çocuğun aklından şeytanlık geçecek ya, kafasından geçirmeye başlamış: "Demek ki kuyu altın dolu! Ben bu yılanı öldürürsem; kuyudaki altınları çıkartır zengin olurum." demiş. Ve yerden hemen bir taş almış. Taşı yılana fırlatmış. Yılanın kuyruğu kopmuş. Tabi yılan da can havliyle çocuğun üstüne atlayıp ısırmış. Çocuk zehirlenip ölmüş. Aradan zaman geçmiş. Ve adam iyileşmiş. Adam aslında bilge imiş. Ve olayın iç yüzünü de bilmekteymiş. Bir süre sonra kuyunun yanına gitmiş.Sonra yılan da çıkmış. Adam yılana bakmış, bakmış, bakmış, ve demiş ki: "Yılan kardeş, bizim çocuk bir densizlik yapmış ve cezasını da bulmuş. Ama biz dosttuk, ve yine dost kalabiliriz." demiş. Ama yılan bu teklife yanaşmamış. "yok yok bu imkansız" demiş. "Sende bu evlat acısı, bende de bu kuyruk acısı olduktan sonra artık biz dost olamayız" demiş...
Yılan Hikayesi Jenerik 02:55
Yılan Hikayesi Jenerik 19 izlenme - 2 hafta önce 1999-2002 yılları arasında yayınlanan süper popüler dizi Yılan Hikayesi'nin jeneriği
YILAN HİKAYESİ DİZİ MÜZİĞİ 05:24
YILAN HİKAYESİ DİZİ MÜZİĞİ 13 izlenme - 2 hafta önce
Yılan Hikayesi Jenerik 02:55
Yılan Hikayesi Jenerik 497 izlenme - 1 yıl önce Yılan Hikayesi Jenerik
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 23:28
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 2.949 izlenme - 1 ay önce Türk dizi tarihinin en kötü karakteri ve en psikopat karakteri olarak tarihe geçmiş efsane adam Kürşat'ın Yılan Hikayesi'ndeki sahneleri derlemesidir. Videoyu ben hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Kürşat'ı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Kral'ın Fon Müziği 04:04
Yılan Hikayesi - Kral'ın Fon Müziği 26 izlenme - 3 ay önce 1999-2002 yılları arasında yayınlanmış , reyting rekorları kırmış Yılan Hikayesi dizisinin , Memoli'nin baş düşmanı Kral'ın fon müziğidir . İyi dinlemeler .
Yılan Hikayesi - Kız Kulesinin Hikayesi 04:35
Yılan Hikayesi - Kız Kulesinin Hikayesi 64 izlenme - 6 ay önce 1999 Ekimde yayınlanmış ve yayınlandığı ilk haftadan itibaren büyük reyting yakalamış ve çoğu hafta birinci sırada kalmış , ilkokula ve ortaokula giden hemen hemen herkesin jenerik melodisini flütle çaldığı Yılan Hikayesi dizisinden Memoli'nin Zeyno'ya Kız Kulesinin Hikayesini anlattığı sahnedir . İyi izlemeler .
Yılan Hikayesi 4'lü Kovalamaca 10:01
Yılan Hikayesi 4'lü Kovalamaca 20 izlenme - 3 ay önce Bir zamanların reyting rekorları kıran Yılan Hikayesi dizisinin efsane kovalamacalarından biri..
Yılan Hikayesi - Final 10:55
Yılan Hikayesi - Final 1.115 izlenme - 7 ay önce Bir dönem yayınlandığı saatte sokakta insan bırakmayan Yılan Hikayesi dizisinin final bölümü olan 90.bölümünün olayların çözlüp işlerin şakaya vurulduğu son 10 dakikasıdır. Şaka kısmı dizinin yapımcısı Merhum Osman Yağmurdereli'nin köfte arabasında oturması ile başamaktadır.
Erkaaaaannn - Yılan Hikayesi 03:09
Erkaaaaannn - Yılan Hikayesi 29 izlenme - 3 ay önce 90'ların efsane dizilerinden olan ve çocukluğumuzun vazgeçilmez dizilerinden Yılan Hikayesi'nin efsane repliği ve efsane sahnesidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Kürşat  Müziği (1999-2002) 05:33
Yılan Hikayesi - Kürşat Müziği (1999-2002) 1.734 izlenme - 3 ay önce 1999-2002 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan 'Yılan Hikayesi' dizisinin en başarılı karakteri Kürşat'ın (Tunca Aydoğan) gerilim müziğini dinleyeceğiz. ''Allah Kahretsin'' nidaları eşliğinde.
Yılan Hikayesi Dizi Müziği - Aşkın Bedeli 05:00
Yılan Hikayesi Dizi Müziği - Aşkın Bedeli 10 izlenme - 3 ay önce 1990 larda çıkmış o zamanın en çok tutan dizilerinden biri idi yılan hikayesi .memoli ,mature gülsüm .zeyno ,kürşat,ve kral tabiki .o zamanda işte herkes farklı farklı hayellere kapılırdı giderdi .şarkıya gelince hala bile en iyi şarkılardan biri bence .izlemenizi tavsiye ederim
Yılan Hikayesi - Kralın Anlatımıyla Memoli'nin Hayat Hikayesi 09:27
Yılan Hikayesi - Kralın Anlatımıyla Memoli'nin Hayat Hikayesi 14 izlenme - 2 ay önce Yıllar sonra karısı belginin yanına dönen kralın ağzından memolinin hayat hikayesini dinleyeceğiz. Memoli ve kral arasındaki düşmanlığın nedenini ve dizinin asıl konusunu da burdan öğreniyoruz.
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 06:02
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 121 izlenme - 5 ay önce Türk dizileri arasında en iyilerinden olan Yılan Hikayesi'nde Kürşat'ın gerçek ailesiyle bir arada olduğu işte o efsane sahnedir. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 07:40
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 1.160 izlenme - 7 ay önce Ülkemizin efsane polisiye dizilerinden (en azından benim için) Yılan Hikayesi'nden bir sahne. Diziye ortalarda katılan ve hatırladıgım kadarıyla başlarda kimliği belli olmayan Kral (Çetin Tekindor) için ölüm vakti gelmiştir ve Memoli'ye Belgin'i emanet eder. İzliyoruz.
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 07:40
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 321 izlenme - 8 ay önce Ülkemizin efsane polisiye dizilerinden (en azından benim için) Yılan Hikayesi'nden bir sahne. Diziye ortalarda katılan ve hatırladıgım kadarıyla başlarda kimliği belli olmayan Kral (Çetin Tekindor) için ölüm vakti gelmiştir ve Memoli'ye Belgin'i emanet eder. İzliyoruz.
Yılan Hikayesi - Memoli Zeyno için koşuyor 07:39
Yılan Hikayesi - Memoli Zeyno için koşuyor 3 izlenme - 3 gün önce Daha fazlası için, abone olup bizi takip edin! yılan hikayesi
Kürşat'la Masaj Keyfi - Yılan Hikayesi 09:14
Kürşat'la Masaj Keyfi - Yılan Hikayesi 1.901 izlenme - 2 hafta önce 90'ların unutulmaz dizilerinden, "e be köylü kızı","allah kahretsin","at silahını teslim ol kral","yılanın soyu erkan" ve "sidikli yaşar" sözleriyle hafızalara kazınmış Yılan Hikayesi'nin psikopat karakteri Kürşat masaj keyfi yapıyor. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Kraaal ! 10:53
Yılan Hikayesi - Kraaal ! 52 izlenme - 6 ay önce 1999 Ekim ile 2002 Mayıs ayına kadar yayınlanmış , Deli Yürek dizisiyle başa baş gitmiş ve reyting rekorları kırmış , bir zamanlar hepimizin jenerik müziğini flütle çaldığı efsane dizi Yılan Hikayesi'nin efsane sahnesidir . Memoli'nin baş düşmanı ve yıllardır çocuğunun katilini aradığı Kral'la yüzleşme sahnesidir . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
yılan hikayesi 01:09
yılan hikayesi 4.047 izlenme - 5 yıl önce yılan hikayesi'nin kısada olsa bi' müziğini kendi çapımda çekmeye çalıştım. belki o müziği özleyenler vardır..
yılan hikayesi 01:29
yılan hikayesi 3.019 izlenme - 5 yıl önce yılan hikayesi fark kalitedir..
yılan hikayesi 04:24
yılan hikayesi 1.280 izlenme - 4 yıl önce çok güzel
yılan hikayesi 01:04
yılan hikayesi 1.396 izlenme - 5 yıl önce yılandan korkan birine yapılan şaka.
Yılan Hikayesi Memoli - Bağırma Rambo! 01:44
Yılan Hikayesi Memoli - Bağırma Rambo! 91 izlenme - 7 ay önce 1999 yılının Ekim ayında başlamış ve 2002 yılının Mayıs ayında bitmiş efsane dizi Yılan Hikayesi'nin komik sahnelerinden biridir. İyi izlemeler.
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 02:55
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 381 izlenme - 7 ay önce Bir zamanların polisiye dizisi yılan hikayesinin jeneriği, şüphesiz ki bunu flüt ile çalmaya çalışmamışlar bizden değildir, e be köylü kızı.
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 04:08
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 196 izlenme - 7 ay önce Eğlenceli bir klip izlemek isteyenlere Yılan Hikayesi için yeni bir klip... Şarkı Meltem Cumbul'dan "Mavilim"...Zeyno'nun Çok Söylediği Bir Türkü idi Yılan Hikayesinde... Mavilim mavişelim Tenhada buluşalım Kurban olduğum Allah Tez gönder kavuşalım Mavilim herg ediyo Hergini terk ediyo Hergin de başını yesin Yarim elden gidiyo Mavilim kalk gidelim Feneri yak gidelim Bizimle gelen olmaz Sılayı terk edelim
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 02:55
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 45 izlenme - 8 ay önce Bir zamanların polisiye dizisi yılan hikayesinin jeneriği, şüphesiz ki bunu flüt ile çalmaya çalışmamışlar bizden değildir, e be köylü kızı.
Kürşat Göt Oluyor Vol. 2 01:06
Kürşat Göt Oluyor Vol. 2 16 izlenme - 6 ay önce Yılan Hikayesi dizisinin en gözde karakterlerinden biri Kürşad ın göt oluşunu izliyoruz ve ardından gelen ince tehdit ise cabası... İzleyelim.
Yılan Hikayesi Kaseti (2000 - 42 Dk) 41:59
Yılan Hikayesi Kaseti (2000 - 42 Dk) 22 izlenme - 3 ay önce 1999 yılında Ekim ayında başladığı haftadan itibaren kendsine rakip olan Deli Yürek'i bile geçmiş,büyük reyting rekorları kırmayı başarmış ve çok sevilmişti Yılan Hikayesi dizisi.Öyle ki her hafta Çarşamba günlerinin vazgeçilmez ve en çok izlenilen dizisi 3 sezon boyunca hep Yılan Hikayesi olmuştu. Köyden gelip kendisini bırakıp kaçan Erkan'ı vurmak için Memoli'ye sığınan Zeyno,çocuğunun intikamını almak için Kral'ı hep arayan Memoli,Derya'yla tanışmadan önce işi gücü sapıklık olan Cem,Yıllar önce kocası olan Kral'ın öldüğünü sanıp onun bir gün geleceğine inanan Belgin Abla,"çaylar gelsin abiciğim" diyip ortama neşe katan Avni,Memoli'nin deliliklerinden bıkmış usanmış olsa da onu oğlu gibi sevdiği için zarar gelmesinden korkan Baş Komiser Kemal,kötülükler peşinde koşup bir yandan da aşkı Kürşat'ı seven ve intikamını almak isteyen Gülsüm Ağa,asıl adı Hakan olan ve bir ailesi olan mafyaların mafyası Kürşat ve onun biraz saf yardımcısı Yusuf,Sidikli Yaşar,Rambo Berk,Rambo Berk'in Annesi,Rıza,Komiser Başak ve daha nice efsane oyuncular vardı dizide. Sahiden ne kadar da güzeldi o yıllar.Şimdiki zamandaki gibi ülke olarak bu kadar sıkıntı için de değildik gerek siyaset,gerek ekonomik,gerek toplum olarak. O zamanlar daha bir samimiydi herşey,daha bir mutluyduk sanki.Misafirlik kültürü vardı,sokakta geçerken tanıdıklarımıza selam vermeden geçmezdik,büyüklerimize saygısızlık etmezdik,küçüklerimizi korurduk. Mahalle maçları vardı , çocukluğumuzun en vazgeçilmezi.Sokakta bütün çocuklar sulu tabanca,yakalambaç,9 taş hatta da 3 taş ve daha bir çok çeşitli oyunlarımız vardı. Ah eskiler ah ... Zaman acımasız,bir gün daha eksildi ömrümüzden bir daha geri gelmemek üzere. Tasolarımız vardı her gün sokakta oynardık,biriktirdiğimiz Futbol Kartları vardı. Uzaktan akrabalarımızla öyle whatsapptan hemen yazıp konuşamazdık.Mektup yazıp gönderdik ve 1-2 hafta sonra ancak mesajı alırdık.Zor olsa da çok güzel yıllardı aslında 90'lar ve 2000'lerin başı da dahil. İşte bu efsane olmuş,hepimizin elbet flütle müziğini çaldığı Yılan Hikayesi'nin şarkılarından ve efsane müziklerinden oluşan kasetidir. Not:Kasete bir kaç tane bonus olarak müzik eklemesi yapılmıştır. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Başladığımız Gün (Jenerik Müziği) 00:00-2:32 2-Zeyno İle Memoli 2:36-4:54 3-Düşmanlarımız 4:58-6:06 4-Yalnızlığım 6:08-8:32 5-Bir Kadeh De Memoli İçin 8:34-10:40 6-Biz Çocukken 10:42-12:10 7-Atlı Karınca 12:11-14:32 8-Kraaaaaal 14:34-16:36 9-Kral'ın Fon Müziği 16:38-20:35 10-Memoli'nin Kabusu 20:42-22:52 11-Bizim Hikayemiz 22:56-28:18 12-Kürşat'ın Gerilim Müziği 28:21-33:55 13-Zeyno'nun Kırık Düşleri 33:56-37:50 14-Yine O Şarkı 36:56-41:32 Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o güzel atarili,tasolu,kasetli çocukluk günlerimize ve gençlik yıllarına dönüş yapmak istedim. İyi dinlemeler.