Hoşgeldiniz!

yılan hikayesi

Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 06:02
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 5.986 izlenme - 8 yıl önce Türk dizileri arasında en iyilerinden olan Yılan Hikayesi'nde Kürşat'ın gerçek ailesiyle bir arada olduğu işte o efsane sahnedir. İyi nostaljiler.
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 02:55
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 3.226 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların efsane dizisinin karakterini canlandıran Mehmet Ali Alabora karakter hakkında konuşmuş. 2010'da yayınlanan Dedektif Memoli dizisi için kendisine teklif gelmiş ama kabul etmemiş.
Kürşat Türkiye'nin Önünde Rezil Oluyor 00:50
Kürşat Türkiye'nin Önünde Rezil Oluyor 3.721 izlenme - 8 yıl önce Yılan Hikayesi'nde kötü adam Kürşat tüm Türkiye'nin gözleri önünde şirkete gelirken rezil oluyor. Ağamız böyle adamı vezirde eder rezilde.
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 23:28
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 3.945 izlenme - 8 yıl önce Türk dizi tarihinin en kötü karakteri ve en psikopat karakteri olarak tarihe geçmiş efsane adam Kürşat'ın Yılan Hikayesi'ndeki sahneleri derlemesidir. Videoyu ben hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Kürşat'ı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 10:07
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 1.258 izlenme - 3 yıl önce Memoli , Zeyno'yu abiyeyle görünce şok oldu.
Rambo Berk'in Maceraları - Yılan Hikayesi 17:35
Rambo Berk'in Maceraları - Yılan Hikayesi 1.517 izlenme - 5 yıl önce Yılan Hikayesi dizisinin ele avuca sığmayan karakteri Rambo Berk'in yer aldığı bu kısa videoyu sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler. Not: Bina boşluğundan halatla indiği sahne için 12.40'a bakınız =)
Kürşat G.. Oluyor - 2 01:21
Kürşat G.. Oluyor - 2 1.607 izlenme - 5 yıl önce Geçen sefer Erkan Ağa'dan yiyen Kürşat, bu sefer de Memoli'den yiyor. Kürşat gt olmaya doyamıyor, Yılan Hikayesi karakterleri ise gt etmeye. Hep beraber maceranın devam filmini izliyoruz.
Yılan Hikayesi - Final 10:55
Yılan Hikayesi - Final 2.359 izlenme - 8 yıl önce Bir dönem yayınlandığı saatte sokakta insan bırakmayan Yılan Hikayesi dizisinin final bölümü olan 90.bölümünün olayların çözlüp işlerin şakaya vurulduğu son 10 dakikasıdır. Şaka kısmı dizinin yapımcısı Merhum Osman Yağmurdereli'nin köfte arabasında oturması ile başamaktadır.
Yılan Hikayesi - Cem'in Derya'ya Açıldığı Sahne 07:25
Yılan Hikayesi - Cem'in Derya'ya Açıldığı Sahne 1.548 izlenme - 5 yıl önce Cem, baloda Derya'yı görünce hayatının şokunu yaşıyor.
90'ların Unutulmaz Dizileri 01:05:43
90'ların Unutulmaz Dizileri 3.406 izlenme - 8 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış unutulmaz dizilerin yer aldığı bir içerik hazırladım. Umarım size iyi bir nostalji yaşatmış olurum. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Bizim Hikayemiz 08:03
Yılan Hikayesi - Bizim Hikayemiz 538 izlenme - 4 yıl önce "dün o dün gittiğinde düşün, aldattın kalbimi belki anlarsın.. gün o gün gittiğinde düşün, aldattın ruhumu, belki anlarsın.."
Yılan Hikayesi - Şef'in Vurulduğu Sahne 05:02
Yılan Hikayesi - Şef'in Vurulduğu Sahne 1.157 izlenme - 5 yıl önce 49. bölümden bir sahne izleyeceğiz. Bu sahne Karaköy Bankalar Caddesinde çekilmiştir.
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 10:14
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 948 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam da genellikle ‘esas oğlan’ın sadık dostu rolleriyle tanınan, Memoli'nin en yakın dostu ve Yılan Hikayesi'nin Efsanesi Süleyman Turan, sabah saatlerinde Kadıköy'deki evinde yaşamını yitirdi. Kendisine rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Yeşilçam Efsanesi Süleyman Turan'ın kolajı sizlerle...
Dondurmacı Memoli Rehineleri Kurtardı - Yılan Hikayesi 10:04
Dondurmacı Memoli Rehineleri Kurtardı - Yılan Hikayesi 677 izlenme - 4 yıl önce Memoli, rehineleri kurtarıyor. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Oyuncu Kadrosu Mehmet Ali Alabora Meltem Cumbul Ayten Gökçer Çetin Tekindor Süleyman Turan Emre Kınay Nail Kırmızıgül Betül Şahin Neriman Uğur Tunca Aydoğan Hakan Bilgin Ferhat Yılmaz Bülent Şakrak Görkem Yeltan Ayşe Tunaboylu Bülent Polat
Yılan Hikayesi - Tahsilat 08:35
Yılan Hikayesi - Tahsilat 772 izlenme - 4 yıl önce Efsane dizi Yılan Hikayesi'nden bir sahne izleyeceğiz. Bu sahnede koridorda dolaşırken odadan sevişme sesleri geliyor ve açık açık uyuşturucu kullanılıyor. Şuanda olsa muhtemelen sansür bile kurtarmaz bu sahneyi komple makaslayıp atarlar. Bu arada Levent Ülgen'in bu dizide Kadir ismiyle oynaması ilginç bir tesadüf. Kendisi daha sonradan En Son Babalar Duyar isimli dizide Hallederiz Kadir rolünde oynamıştı.
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 13:14
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 1.777 izlenme - 7 yıl önce 2017'ye girerken nostalji yapalım dedim :) Dadı dizisi süperdi ya tekrarı oynasada izlesek.
Zeyno ve Erkan Ağa Evlendi! - Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 05:04
Zeyno ve Erkan Ağa Evlendi! - Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 740 izlenme - 4 yıl önce Zeyno ve Erkan Ağa'nın düğünü oldu. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 08:49
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 374 izlenme - 3 yıl önce Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Zeyno, İntikam Hırsıyla Doldu! - Yılan Hikayesi 05:31
Zeyno, İntikam Hırsıyla Doldu! - Yılan Hikayesi 636 izlenme - 4 yıl önce Zeyno, Erkan'ın peşinden İstanbul'a gidiyor. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Yılan Hikayesi - Yine O Şarkı 05:13
Yılan Hikayesi - Yine O Şarkı 239 izlenme - 4 yıl önce Efsane Yılan Hikayesi dizinin müzik eşliğinde özel klibi... "aşkın bedeli, sanki korkudan bağlı dili, sevda yanar uçar külleri, ya bu nefrete ne demeli, yılanın hayat hikayesi.."
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 04:35
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 186 izlenme - 3 yıl önce Karakolda ne yapıp edip Memoli'nin nişanlısı olduğunu kanıtlayan Zeyno, Memoli'ye ulaşıp ona oyun oynuyor.
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 30:07
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 623 izlenme - 8 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış diziler,olaylar ve şarkılarla dolu muhteşem 30 dakikalık 90'lar videosudur. Ayrıca videoyu kendim hazırladım.Bu serinin diğer bölümleri de sırayla siteye yüklenecektir. İçerikteki videolar sırasıyla şöyledir : -Koşan Adam Mirkelam -Kaygısızlar -Medyum Memiş ve Keto Kavgası -Bizimkiler -Canlı Yayın Kazası -Hugo'nun Amına Koyim -Reha Muhtar -Reha Muhtar ve Hasan Mezarcı -Tarkan -Deli Yürek ve Miroğlu Yasaları -Yılan Hikayesi Kürşat -Yırttık Abicim Yırttık (Ayrılsak Da Beraberiz) -Benim Ne İşim Var Ulan Bodrum'da (Her Şey Çok Güzel Olacak) -Harun Kolçak -Hagi'nin Roberto Carlos'a Attığı Efsane Çalım -Haluk Levent'in Bir Perihan Mağden'i On Tane Claudia Schiffer'a Değişmem Sözü -Mustafa Sandal ve Onun Arabası Var -Doğuş'un Canlı Yayında 700 Tane Bestesi Olduğu İddia Etmesi -Susam Sokağı (Edi İle Büdü) -Susam Sokağı (Kurabiye Canavarı) -Winnie The Pooh -Teletabiler -Şirinler -Çelik -Kinos Ton Balığı Reklamı Not : İçerikte olan Hugo'ya küfür videosu fake olan videodur.90'larda efsane olmuş bir olay olduğu için fake videosunu atarak bu efsaneyi hatırlatmak istedim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız,bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz,bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz,aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı,yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için,akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz,90'ların o saf,masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
GTA V - Korna ile Yılan Hikayesi (Memoli) Müziği Çalmak 00:22
GTA V - Korna ile Yılan Hikayesi (Memoli) Müziği Çalmak 297 izlenme - 8 yıl önce Hasretinle Yandı Gönlümden sonra GTA V Korna serisine bir de ünlü Memoli dizisinin müziği ekleniyor. Hadi bakalım bu iş daha nereye kadar sürer merak ediyorum doğrusu.
| Yılan Hikayesi | Bizim Hikayemiz 08:04
| Yılan Hikayesi | Bizim Hikayemiz 134 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - 1. Bap/başlangıç- Onlar - Yıl 1918-1919 Ve Kara Yılan Hikayesi 09:27
Çeşitli Sanatçılar - 1. Bap/başlangıç- Onlar - Yıl 1918-1919 Ve Kara Yılan Hikayesi 203 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Kuvayi Milliye/Nazım Hikmet Çıkış Tarihi: 20.03.1997 Diğer