Hoşgeldiniz!

yılan hikayesi

Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 23:28
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 3.084 izlenme - 3 ay önce Türk dizi tarihinin en kötü karakteri ve en psikopat karakteri olarak tarihe geçmiş efsane adam Kürşat'ın Yılan Hikayesi'ndeki sahneleri derlemesidir. Videoyu ben hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Kürşat'ı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Kürşat'la Masaj Keyfi - Yılan Hikayesi 09:14
Kürşat'la Masaj Keyfi - Yılan Hikayesi 1.978 izlenme - 3 ay önce 90'ların unutulmaz dizilerinden, "e be köylü kızı","allah kahretsin","at silahını teslim ol kral","yılanın soyu erkan" ve "sidikli yaşar" sözleriyle hafızalara kazınmış Yılan Hikayesi'nin psikopat karakteri Kürşat masaj keyfi yapıyor. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
yılan hikayesi jenerik 03:02
yılan hikayesi jenerik 39.391 izlenme - 6 yıl önce bizim zamanımızda arka sokaklar yoktu memoli her sokaktaydı ;) [hq]
Yılan Hikayesi - Kürşat  Müziği (1999-2002) 05:33
Yılan Hikayesi - Kürşat Müziği (1999-2002) 1.827 izlenme - 6 ay önce 1999-2002 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan 'Yılan Hikayesi' dizisinin en başarılı karakteri Kürşat'ın (Tunca Aydoğan) gerilim müziğini dinleyeceğiz. ''Allah Kahretsin'' nidaları eşliğinde.
Yılan Hikayesi - Final 10:55
Yılan Hikayesi - Final 1.273 izlenme - 9 ay önce Bir dönem yayınlandığı saatte sokakta insan bırakmayan Yılan Hikayesi dizisinin final bölümü olan 90.bölümünün olayların çözlüp işlerin şakaya vurulduğu son 10 dakikasıdır. Şaka kısmı dizinin yapımcısı Merhum Osman Yağmurdereli'nin köfte arabasında oturması ile başamaktadır.
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 02:40
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 631 izlenme - 6 ay önce Bir Zamanlar yoksul adamın biri bir yılanla dost olmuş. Adam ne zaman başı sıkışsa, darda kalsa, yılanın kuyusunun başına gidermiş. Orda bekler; yılan da kuyudan çıkıp adama bir altın lira verirmiş. Bu hep böyle sürmüş. Derken aradan uzun yıllar geçmiş. Adam bir gün hastalanmış. Yataktan kalkamaz olmuş. Sonra oğlunu çağırmış. Oğluna demiş ki: "Filanca kuyunun yanına git. Orda bekle, bir tane yılan çıkacak oradan. O yılandan korkma dosttur o yılan. Yılan sana bir altın lira verir onu alır gelirsin." demiş. Neyse çocuk gitmiş kuyunun başına, beklemiş. Yılan gerçekten çıkmış ve yere bir altın lira bırakmış. Çocuğun aklından şeytanlık geçecek ya, kafasından geçirmeye başlamış: "Demek ki kuyu altın dolu! Ben bu yılanı öldürürsem; kuyudaki altınları çıkartır zengin olurum." demiş. Ve yerden hemen bir taş almış. Taşı yılana fırlatmış. Yılanın kuyruğu kopmuş. Tabi yılan da can havliyle çocuğun üstüne atlayıp ısırmış. Çocuk zehirlenip ölmüş. Aradan zaman geçmiş. Ve adam iyileşmiş. Adam aslında bilge imiş. Ve olayın iç yüzünü de bilmekteymiş. Bir süre sonra kuyunun yanına gitmiş.Sonra yılan da çıkmış. Adam yılana bakmış, bakmış, bakmış, ve demiş ki: "Yılan kardeş, bizim çocuk bir densizlik yapmış ve cezasını da bulmuş. Ama biz dosttuk, ve yine dost kalabiliriz." demiş. Ama yılan bu teklife yanaşmamış. "yok yok bu imkansız" demiş. "Sende bu evlat acısı, bende de bu kuyruk acısı olduktan sonra artık biz dost olamayız" demiş...
Yılan Hikayesi - Kürşat Abi Montaj Bunlar 03:50
Yılan Hikayesi - Kürşat Abi Montaj Bunlar 2.477 izlenme - 1 yıl önce Günümüzde sık karşılaştığımız foya ortaya çıkması durumlarında başvurulan 'montaj bu' söylemi Yılan Hikayesi dizisinin mafyaya bakış açılarını değiştiren karakteri Kürşat'a adamları tarafından söylenirse.. Olay şöyledir; bir kadın gazeteci kılık değiştirerek Kürşat'ın adamları arasından geçip Gülsüm Hanımla olan ilişkisini fotoğraflar ve zarfla ulaştırır. Kürşatta fotoğraflarla adamlarının yanına gelir, adamları montaj bu resimler diyerek sıyrılmaya çalışırlar. Bakalım Kürşat adamlarının bu savunmasına karşı ne yapacak.
Yılan Hikayesi 3 Bölüm Tek Parça 52:42
Yılan Hikayesi 3 Bölüm Tek Parça 98 izlenme - 4 hafta önce Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 07:40
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 1.328 izlenme - 9 ay önce Ülkemizin efsane polisiye dizilerinden (en azından benim için) Yılan Hikayesi'nden bir sahne. Diziye ortalarda katılan ve hatırladıgım kadarıyla başlarda kimliği belli olmayan Kral (Çetin Tekindor) için ölüm vakti gelmiştir ve Memoli'ye Belgin'i emanet eder. İzliyoruz.
Çeşitli Sanatçılar - 1. Bap/Başlangıç- Onlar - Yıl 1918-1919 Ve Kara Yılan Hikayesi 09:27
Çeşitli Sanatçılar - 1. Bap/Başlangıç- Onlar - Yıl 1918-1919 Ve Kara Yılan Hikayesi 7.394 izlenme - 4 yıl önce
Yılan Hikayesi 1 Bölüm 52:16
Yılan Hikayesi 1 Bölüm 84 izlenme - 1 ay önce Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul, Çetin Tekindor ve Ayten Gökçer'in başrollerinde bulunduğu yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın oturduğu dizi 1999-2002 yılları arasında yayınlanmıştır. Reyting rekorları kıran dizinin konusu Komiser Memoli'nin köyden kaçan Zeyno ile yaşadıkları maceralarını konu almaktadır. Dizinin ilk bölümünü birlikte izliyoruz.
yılan hikayesi 01:09
yılan hikayesi 4.051 izlenme - 5 yıl önce yılan hikayesi'nin kısada olsa bi' müziğini kendi çapımda çekmeye çalıştım. belki o müziği özleyenler vardır..
Yılan Hikayesi 4 Bölüm Tek Parça 45:05
Yılan Hikayesi 4 Bölüm Tek Parça 52 izlenme - 4 hafta önce Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir
Yılan Hikayesi 7 Bölüm Tek Parça 47:32
Yılan Hikayesi 7 Bölüm Tek Parça 27 izlenme - 4 hafta önce Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrol ünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir
yılan hikayesi 01:29
yılan hikayesi 3.022 izlenme - 5 yıl önce yılan hikayesi fark kalitedir..
yılan hikayesi 6. bölüm cenk yavuz 01:20
yılan hikayesi 6. bölüm cenk yavuz 3.483 izlenme - 6 yıl önce yılan hikayesi
Yılan Hikayesi 18 Bölüm 01:03:48
Yılan Hikayesi 18 Bölüm 32 izlenme - 2 hafta önce Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul, Çetin Tekindor ve Ayten Gökçer'in başrollerinde bulunduğu yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın oturduğu dizi 1999-2002 yılları arasında yayınlanmıştır. Reyting rekorları kıran dizinin konusu Komiser Memoli'nin köyden kaçan Zeyno ile yaşadıkları maceralarını konu almaktadır. Dizinin 18. bölümünü birlikte izliyoruz.
Yılan Hikayesi - Memoli & Zeyno 05:21
Yılan Hikayesi - Memoli & Zeyno 497 izlenme - 9 ay önce Bir dönemin başarılı ve ses getiren, Osman Yağmurderelinin kaleminden çıkmış olan Yılan Hikayesini tekrardan hatırlıyoruz.
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 06:02
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 235 izlenme - 7 ay önce Türk dizileri arasında en iyilerinden olan Yılan Hikayesi'nde Kürşat'ın gerçek ailesiyle bir arada olduğu işte o efsane sahnedir. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Bana Yalnızca İş Arkadaşlarım Memoli Der 03:03
Yılan Hikayesi - Bana Yalnızca İş Arkadaşlarım Memoli Der 486 izlenme - 9 ay önce Beğenen beğenmeyen herkesin hafızasında yeri olan, başrolünü Mehmet Ali Alabora ve Meltem Cumbul'un paylaştığı hala unutulmamış, müziklerinin fazlasıyla güzel olduğunu düşündüğüm dizinin jeneriğini izleyeceksiniz.
Yılan Hikayesi 16 Bölüm 52:56
Yılan Hikayesi 16 Bölüm 21 izlenme - 2 hafta önce Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul, Çetin Tekindor ve Ayten Gökçer'in başrollerinde bulunduğu yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın oturduğu dizi 1999-2002 yılları arasında yayınlanmıştır. Reyting rekorları kıran dizinin konusu Komiser Memoli'nin köyden kaçan Zeyno ile yaşadıkları maceralarını konu almaktadır. Dizinin 16. bölümünü birlikte izliyoruz.
memolİ 00:45
memolİ 2.054 izlenme - 8 yıl önce komedİ
Yılan Hikayesi - Efsane Banka Soygunu Sahnesi 33:53
Yılan Hikayesi - Efsane Banka Soygunu Sahnesi 161 izlenme - 5 ay önce 90'ların efsane dizilerinden,jenerik müziğini flütle çalamayanın dövüldüğü Yılan Hikayesi dizisinin başta en kötü karakteri olup sonra en iyi karakterine dönüşen Kürşat yani gerçek adıyla Hakan'ın kızını kaçıran Gülsüm Ağa'ya para vermesi için yaptığı efsane banka soygunu sahnesidir. İyi izlemeler.
Yılan Hikayesi Jenerik 02:55
Yılan Hikayesi Jenerik 513 izlenme - 2 yıl önce Yılan Hikayesi Jenerik
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 02:55
Yılan Hikayesi - Jenerik (Kanal D) 432 izlenme - 9 ay önce Bir zamanların polisiye dizisi yılan hikayesinin jeneriği, şüphesiz ki bunu flüt ile çalmaya çalışmamışlar bizden değildir, e be köylü kızı.
Yılan Hikayesi - Memoli ve Seven Kalpler Hassas Olur Cem'in Maceraları 04:00
Yılan Hikayesi - Memoli ve Seven Kalpler Hassas Olur Cem'in Maceraları 245 izlenme - 9 ay önce Seven Kalpler Hassas Olur Cem Ya da Sapık Cem(Memoli'nin Tabiri ile)Derya'yı Cem'e ayarlamak için Memoli kendini feda eder, bu video da. Derya da avm de dolaşırken arkadan gelen Memoli çantayı götürür ve Cem'de Memoli'yi durdurmaya çalışır, sonuçta Derya bambaşka bir kız çıkar. Olan yine Cem'e olur.
Mesut | Melek - Yılan Hikâyesi 03:02
Mesut | Melek - Yılan Hikâyesi 1.252 izlenme - 3 yıl önce Mesut | Melek - Yılan Hikâyesi
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 04:08
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 246 izlenme - 9 ay önce Eğlenceli bir klip izlemek isteyenlere Yılan Hikayesi için yeni bir klip... Şarkı Meltem Cumbul'dan "Mavilim"...Zeyno'nun Çok Söylediği Bir Türkü idi Yılan Hikayesinde... Mavilim mavişelim Tenhada buluşalım Kurban olduğum Allah Tez gönder kavuşalım Mavilim herg ediyo Hergini terk ediyo Hergin de başını yesin Yarim elden gidiyo Mavilim kalk gidelim Feneri yak gidelim Bizimle gelen olmaz Sılayı terk edelim
Yılan Hikayesi - Kürşat'ın Gerçek Yüzü ve Hayatı 02:26
Yılan Hikayesi - Kürşat'ın Gerçek Yüzü ve Hayatı 110 izlenme - 5 ay önce 90'ların efsane dizilerinden Yılan Hikayesi'nin efsane karakteri,bugüne kadar türk dizilerinin en kötü karakteri olan Kürşat'ın gerçek yüzünü,geçmişini,nasıl kötü bir adam olduğunu ve hayatını anlattığı sahnedir. İyi izlemeler.
Erkan Ağa'nın Kürşat'a Verdiği Tarihi Ayar - Yılan Hikayesi 01:50
Erkan Ağa'nın Kürşat'a Verdiği Tarihi Ayar - Yılan Hikayesi 128 izlenme - 9 ay önce Türk TV tarihinin en iyi kötülerinden Kürşat'ın yediği tarihi ayarı izliyoruz efendim.