Hoşgeldiniz!

yılan hikayesi

yılan hikayesi jenerik 03:02
yılan hikayesi jenerik 40.134 izlenme - 13 yıl önce bizim zamanımızda arka sokaklar yoktu memoli her sokaktaydı ;) [hq]
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 02:55
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 3.111 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların efsane dizisinin karakterini canlandıran Mehmet Ali Alabora karakter hakkında konuşmuş. 2010'da yayınlanan Dedektif Memoli dizisi için kendisine teklif gelmiş ama kabul etmemiş.
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 06:02
Kürşat'ın Gerçek Ailesi (Yılan Hikayesi) 5.970 izlenme - 7 yıl önce Türk dizileri arasında en iyilerinden olan Yılan Hikayesi'nde Kürşat'ın gerçek ailesiyle bir arada olduğu işte o efsane sahnedir. İyi nostaljiler.
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 10:07
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 1.214 izlenme - 2 yıl önce Memoli , Zeyno'yu abiyeyle görünce şok oldu.
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 02:40
Deli Yürek - Yılan Hikayesi 3.093 izlenme - 7 yıl önce Bir Zamanlar yoksul adamın biri bir yılanla dost olmuş. Adam ne zaman başı sıkışsa, darda kalsa, yılanın kuyusunun başına gidermiş. Orda bekler; yılan da kuyudan çıkıp adama bir altın lira verirmiş. Bu hep böyle sürmüş. Derken aradan uzun yıllar geçmiş. Adam bir gün hastalanmış. Yataktan kalkamaz olmuş. Sonra oğlunu çağırmış. Oğluna demiş ki: "Filanca kuyunun yanına git. Orda bekle, bir tane yılan çıkacak oradan. O yılandan korkma dosttur o yılan. Yılan sana bir altın lira verir onu alır gelirsin." demiş. Neyse çocuk gitmiş kuyunun başına, beklemiş. Yılan gerçekten çıkmış ve yere bir altın lira bırakmış. Çocuğun aklından şeytanlık geçecek ya, kafasından geçirmeye başlamış: "Demek ki kuyu altın dolu! Ben bu yılanı öldürürsem; kuyudaki altınları çıkartır zengin olurum." demiş. Ve yerden hemen bir taş almış. Taşı yılana fırlatmış. Yılanın kuyruğu kopmuş. Tabi yılan da can havliyle çocuğun üstüne atlayıp ısırmış. Çocuk zehirlenip ölmüş. Aradan zaman geçmiş. Ve adam iyileşmiş. Adam aslında bilge imiş. Ve olayın iç yüzünü de bilmekteymiş. Bir süre sonra kuyunun yanına gitmiş.Sonra yılan da çıkmış. Adam yılana bakmış, bakmış, bakmış, ve demiş ki: "Yılan kardeş, bizim çocuk bir densizlik yapmış ve cezasını da bulmuş. Ama biz dosttuk, ve yine dost kalabiliriz." demiş. Ama yılan bu teklife yanaşmamış. "yok yok bu imkansız" demiş. "Sende bu evlat acısı, bende de bu kuyruk acısı olduktan sonra artık biz dost olamayız" demiş...
Kürşat Türkiye'nin Önünde Rezil Oluyor 00:50
Kürşat Türkiye'nin Önünde Rezil Oluyor 3.712 izlenme - 6 yıl önce Yılan Hikayesi'nde kötü adam Kürşat tüm Türkiye'nin gözleri önünde şirkete gelirken rezil oluyor. Ağamız böyle adamı vezirde eder rezilde.
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 23:28
Yılan Hikayesi Kürşat'ın Sahneleri Derlemesi 3.914 izlenme - 7 yıl önce Türk dizi tarihinin en kötü karakteri ve en psikopat karakteri olarak tarihe geçmiş efsane adam Kürşat'ın Yılan Hikayesi'ndeki sahneleri derlemesidir. Videoyu ben hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Kürşat'ı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Kürşat G.. Oluyor - 2 01:21
Kürşat G.. Oluyor - 2 1.604 izlenme - 4 yıl önce Geçen sefer Erkan Ağa'dan yiyen Kürşat, bu sefer de Memoli'den yiyor. Kürşat gt olmaya doyamıyor, Yılan Hikayesi karakterleri ise gt etmeye. Hep beraber maceranın devam filmini izliyoruz.
Rambo Berk'in Maceraları - Yılan Hikayesi 17:35
Rambo Berk'in Maceraları - Yılan Hikayesi 1.392 izlenme - 3 yıl önce Yılan Hikayesi dizisinin ele avuca sığmayan karakteri Rambo Berk'in yer aldığı bu kısa videoyu sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler. Not: Bina boşluğundan halatla indiği sahne için 12.40'a bakınız =)
Yılan Hikayesi - Kürşat  Müziği (1999-2002) 05:33
Yılan Hikayesi - Kürşat Müziği (1999-2002) 2.772 izlenme - 7 yıl önce 1999-2002 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan 'Yılan Hikayesi' dizisinin en başarılı karakteri Kürşat'ın (Tunca Aydoğan) gerilim müziğini dinleyeceğiz. ''Allah Kahretsin'' nidaları eşliğinde.
Yılan Hikayesi - Final 10:55
Yılan Hikayesi - Final 2.337 izlenme - 7 yıl önce Bir dönem yayınlandığı saatte sokakta insan bırakmayan Yılan Hikayesi dizisinin final bölümü olan 90.bölümünün olayların çözlüp işlerin şakaya vurulduğu son 10 dakikasıdır. Şaka kısmı dizinin yapımcısı Merhum Osman Yağmurdereli'nin köfte arabasında oturması ile başamaktadır.
Yılan Hikayesi - Cem'in Derya'ya Açıldığı Sahne 07:25
Yılan Hikayesi - Cem'in Derya'ya Açıldığı Sahne 1.463 izlenme - 4 yıl önce Cem, baloda Derya'yı görünce hayatının şokunu yaşıyor.
90'ların Unutulmaz Dizileri 01:05:43
90'ların Unutulmaz Dizileri 3.392 izlenme - 7 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış unutulmaz dizilerin yer aldığı bir içerik hazırladım. Umarım size iyi bir nostalji yaşatmış olurum. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi - Şef'in Vurulduğu Sahne 05:02
Yılan Hikayesi - Şef'in Vurulduğu Sahne 1.132 izlenme - 4 yıl önce 49. bölümden bir sahne izleyeceğiz. Bu sahne Karaköy Bankalar Caddesinde çekilmiştir.
Yılan Hikayesi - Bizim Hikayemiz 08:03
Yılan Hikayesi - Bizim Hikayemiz 477 izlenme - 3 yıl önce "dün o dün gittiğinde düşün, aldattın kalbimi belki anlarsın.. gün o gün gittiğinde düşün, aldattın ruhumu, belki anlarsın.."
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 10:14
Süleyman Turan Anısına - Yılan Hikayesi 892 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam da genellikle ‘esas oğlan’ın sadık dostu rolleriyle tanınan, Memoli'nin en yakın dostu ve Yılan Hikayesi'nin Efsanesi Süleyman Turan, sabah saatlerinde Kadıköy'deki evinde yaşamını yitirdi. Kendisine rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Yeşilçam Efsanesi Süleyman Turan'ın kolajı sizlerle...
Dondurmacı Memoli Rehineleri Kurtardı - Yılan Hikayesi 10:04
Dondurmacı Memoli Rehineleri Kurtardı - Yılan Hikayesi 666 izlenme - 3 yıl önce Memoli, rehineleri kurtarıyor. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Oyuncu Kadrosu Mehmet Ali Alabora Meltem Cumbul Ayten Gökçer Çetin Tekindor Süleyman Turan Emre Kınay Nail Kırmızıgül Betül Şahin Neriman Uğur Tunca Aydoğan Hakan Bilgin Ferhat Yılmaz Bülent Şakrak Görkem Yeltan Ayşe Tunaboylu Bülent Polat
Yılan Hikayesi - Kral'ın Fon Müziği 04:04
Yılan Hikayesi - Kral'ın Fon Müziği 1.308 izlenme - 7 yıl önce 1999-2002 yılları arasında yayınlanmış , reyting rekorları kırmış Yılan Hikayesi dizisinin , Memoli'nin baş düşmanı Kral'ın fon müziğidir . İyi dinlemeler .
Zeyno ve Erkan Ağa Evlendi! - Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 05:04
Zeyno ve Erkan Ağa Evlendi! - Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 699 izlenme - 3 yıl önce Zeyno ve Erkan Ağa'nın düğünü oldu. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 13:14
Türk Dizileri Jenerik Müzikleri 1.759 izlenme - 5 yıl önce 2017'ye girerken nostalji yapalım dedim :) Dadı dizisi süperdi ya tekrarı oynasada izlesek.
Yılan Hikayesi - Tahsilat 08:35
Yılan Hikayesi - Tahsilat 637 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Yılan Hikayesi'nden bir sahne izleyeceğiz. Bu sahnede koridorda dolaşırken odadan sevişme sesleri geliyor ve açık açık uyuşturucu kullanılıyor. Şuanda olsa muhtemelen sansür bile kurtarmaz bu sahneyi komple makaslayıp atarlar. Bu arada Levent Ülgen'in bu dizide Kadir ismiyle oynaması ilginç bir tesadüf. Kendisi daha sonradan En Son Babalar Duyar isimli dizide Hallederiz Kadir rolünde oynamıştı.
Zeyno, İntikam Hırsıyla Doldu! - Yılan Hikayesi 05:31
Zeyno, İntikam Hırsıyla Doldu! - Yılan Hikayesi 599 izlenme - 3 yıl önce Zeyno, Erkan'ın peşinden İstanbul'a gidiyor. Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 08:49
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 180 izlenme - 2 yıl önce Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Yılan Hikayesi - Yine O Şarkı 05:13
Yılan Hikayesi - Yine O Şarkı 175 izlenme - 3 yıl önce Efsane Yılan Hikayesi dizinin müzik eşliğinde özel klibi... "aşkın bedeli, sanki korkudan bağlı dili, sevda yanar uçar külleri, ya bu nefrete ne demeli, yılanın hayat hikayesi.."
Yılan Hikayesi Dizi Müziği - Aşkın Bedeli 05:00
Yılan Hikayesi Dizi Müziği - Aşkın Bedeli 691 izlenme - 7 yıl önce 1990 larda çıkmış o zamanın en çok tutan dizilerinden biri idi yılan hikayesi .memoli ,mature gülsüm .zeyno ,kürşat,ve kral tabiki .o zamanda işte herkes farklı farklı hayellere kapılırdı giderdi .şarkıya gelince hala bile en iyi şarkılardan biri bence .izlemenizi tavsiye ederim
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 04:35
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 121 izlenme - 2 yıl önce Karakolda ne yapıp edip Memoli'nin nişanlısı olduğunu kanıtlayan Zeyno, Memoli'ye ulaşıp ona oyun oynuyor.
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 30:07
Bir Demet 90'lar (30 Dk) 610 izlenme - 7 yıl önce 90'ları yaşamış herkesi eski hatıralarına,aşklarına,hayallerine,çocukluğuna ve gençliğine götürecek olan,90'larda büyük iz bırakmış diziler,olaylar ve şarkılarla dolu muhteşem 30 dakikalık 90'lar videosudur. Ayrıca videoyu kendim hazırladım.Bu serinin diğer bölümleri de sırayla siteye yüklenecektir. İçerikteki videolar sırasıyla şöyledir : -Koşan Adam Mirkelam -Kaygısızlar -Medyum Memiş ve Keto Kavgası -Bizimkiler -Canlı Yayın Kazası -Hugo'nun Amına Koyim -Reha Muhtar -Reha Muhtar ve Hasan Mezarcı -Tarkan -Deli Yürek ve Miroğlu Yasaları -Yılan Hikayesi Kürşat -Yırttık Abicim Yırttık (Ayrılsak Da Beraberiz) -Benim Ne İşim Var Ulan Bodrum'da (Her Şey Çok Güzel Olacak) -Harun Kolçak -Hagi'nin Roberto Carlos'a Attığı Efsane Çalım -Haluk Levent'in Bir Perihan Mağden'i On Tane Claudia Schiffer'a Değişmem Sözü -Mustafa Sandal ve Onun Arabası Var -Doğuş'un Canlı Yayında 700 Tane Bestesi Olduğu İddia Etmesi -Susam Sokağı (Edi İle Büdü) -Susam Sokağı (Kurabiye Canavarı) -Winnie The Pooh -Teletabiler -Şirinler -Çelik -Kinos Ton Balığı Reklamı Not : İçerikte olan Hugo'ya küfür videosu fake olan videodur.90'larda efsane olmuş bir olay olduğu için fake videosunu atarak bu efsaneyi hatırlatmak istedim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız,bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz,bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz,aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı,yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için,akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz,90'ların o saf,masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yılan Hikayesi Atlı 02:23
Yılan Hikayesi Atlı 272 izlenme - 6 yıl önce video
GTA V - Korna ile Yılan Hikayesi (Memoli) Müziği Çalmak 00:22
GTA V - Korna ile Yılan Hikayesi (Memoli) Müziği Çalmak 287 izlenme - 7 yıl önce Hasretinle Yandı Gönlümden sonra GTA V Korna serisine bir de ünlü Memoli dizisinin müziği ekleniyor. Hadi bakalım bu iş daha nereye kadar sürer merak ediyorum doğrusu.
Yılan Hikayesi Kaseti (2000 - 42 Dk) 41:59
Yılan Hikayesi Kaseti (2000 - 42 Dk) 356 izlenme - 7 yıl önce 1999 yılında Ekim ayında başladığı haftadan itibaren kendsine rakip olan Deli Yürek'i bile geçmiş,büyük reyting rekorları kırmayı başarmış ve çok sevilmişti Yılan Hikayesi dizisi.Öyle ki her hafta Çarşamba günlerinin vazgeçilmez ve en çok izlenilen dizisi 3 sezon boyunca hep Yılan Hikayesi olmuştu. Köyden gelip kendisini bırakıp kaçan Erkan'ı vurmak için Memoli'ye sığınan Zeyno,çocuğunun intikamını almak için Kral'ı hep arayan Memoli,Derya'yla tanışmadan önce işi gücü sapıklık olan Cem,Yıllar önce kocası olan Kral'ın öldüğünü sanıp onun bir gün geleceğine inanan Belgin Abla,"çaylar gelsin abiciğim" diyip ortama neşe katan Avni,Memoli'nin deliliklerinden bıkmış usanmış olsa da onu oğlu gibi sevdiği için zarar gelmesinden korkan Baş Komiser Kemal,kötülükler peşinde koşup bir yandan da aşkı Kürşat'ı seven ve intikamını almak isteyen Gülsüm Ağa,asıl adı Hakan olan ve bir ailesi olan mafyaların mafyası Kürşat ve onun biraz saf yardımcısı Yusuf,Sidikli Yaşar,Rambo Berk,Rambo Berk'in Annesi,Rıza,Komiser Başak ve daha nice efsane oyuncular vardı dizide. Sahiden ne kadar da güzeldi o yıllar.Şimdiki zamandaki gibi ülke olarak bu kadar sıkıntı için de değildik gerek siyaset,gerek ekonomik,gerek toplum olarak. O zamanlar daha bir samimiydi herşey,daha bir mutluyduk sanki.Misafirlik kültürü vardı,sokakta geçerken tanıdıklarımıza selam vermeden geçmezdik,büyüklerimize saygısızlık etmezdik,küçüklerimizi korurduk. Mahalle maçları vardı , çocukluğumuzun en vazgeçilmezi.Sokakta bütün çocuklar sulu tabanca,yakalambaç,9 taş hatta da 3 taş ve daha bir çok çeşitli oyunlarımız vardı. Ah eskiler ah ... Zaman acımasız,bir gün daha eksildi ömrümüzden bir daha geri gelmemek üzere. Tasolarımız vardı her gün sokakta oynardık,biriktirdiğimiz Futbol Kartları vardı. Uzaktan akrabalarımızla öyle whatsapptan hemen yazıp konuşamazdık.Mektup yazıp gönderdik ve 1-2 hafta sonra ancak mesajı alırdık.Zor olsa da çok güzel yıllardı aslında 90'lar ve 2000'lerin başı da dahil. İşte bu efsane olmuş,hepimizin elbet flütle müziğini çaldığı Yılan Hikayesi'nin şarkılarından ve efsane müziklerinden oluşan kasetidir. Not:Kasete bir kaç tane bonus olarak müzik eklemesi yapılmıştır. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Başladığımız Gün (Jenerik Müziği) 00:00-2:32 2-Zeyno İle Memoli 2:36-4:54 3-Düşmanlarımız 4:58-6:06 4-Yalnızlığım 6:08-8:32 5-Bir Kadeh De Memoli İçin 8:34-10:40 6-Biz Çocukken 10:42-12:10 7-Atlı Karınca 12:11-14:32 8-Kraaaaaal 14:34-16:36 9-Kral'ın Fon Müziği 16:38-20:35 10-Memoli'nin Kabusu 20:42-22:52 11-Bizim Hikayemiz 22:56-28:18 12-Kürşat'ın Gerilim Müziği 28:21-33:55 13-Zeyno'nun Kırık Düşleri 33:56-37:50 14-Yine O Şarkı 36:56-41:32 Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o güzel atarili,tasolu,kasetli çocukluk günlerimize ve gençlik yıllarına dönüş yapmak istedim. İyi dinlemeler.