Hoşgeldiniz!

zuhal topal

Zuhal Topal'ı Trolleme Girişimi 07:23
Zuhal Topal'ı Trolleme Girişimi 12.784 izlenme - 1 hafta önce Can Polat isimli delüğanlının programı trolleme girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.Bu tip girişimler devam etsin ki programların ciddiye alınmadığı anlaşılsın.
Damat Adayının Stüdyoyu Basması (23 Dakikalık Dev Eser) 23:44
Damat Adayının Stüdyoyu Basması (23 Dakikalık Dev Eser) 16.325 izlenme - 3 hafta önce 23 dakikadan fazla nasıl izlenir bu dediğinizi duyar gibiyim; fakat böyle bir rezalet az görülmüştür.Aşk, ihtiras,ihtiras, yerine göre leş sesle şarkı söyleme, Kuşum Aydın'ın Balina Aydın olması vs.... İZledim pişman değilim.
İstenmeyen Damat Adayı Bayıdı 00:55
İstenmeyen Damat Adayı Bayıdı 10.664 izlenme - 3 hafta önce Zuhal Topal'la evlilik programında Erdal isimli erkek aday reddedilince fenalık geçirerek, bayıldı. Zuhal Topal'la hafta içi her gün ilginç olaylara sahne oluyor.
Gelin Adayından Kulakları Paslandıracak Şarkı Performansı 01:26
Gelin Adayından Kulakları Paslandıracak Şarkı Performansı 5.852 izlenme - 6 gün önce Zuhal Topal'la İzdivaç programında gelin adayı Songül, Hadise'nin prenses şarkısını seslendirmeye çalışmış.
Zuhal Topal'da Titanic Rüzgarı 01:17
Zuhal Topal'da Titanic Rüzgarı 5.128 izlenme - 4 gün önce Zuhal Topal'da bir gelin adayının söylediği Titanic filminin meşhur şarkısı sosyal medyayı salladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
İzdivaça Katılmaktan Devreleri Yakan Hüseyin! 01:54
İzdivaça Katılmaktan Devreleri Yakan Hüseyin! 4.134 izlenme - 1 hafta önce Sitemizde abuk subuk debelenme tarzı dans videoları bulunan düzenli izdivaç katılımcısı Hüseyin'in yıllar sonra geldiği nihai durum.Mazallah çoluğu çocuğu göndermeyin şu programlara sonu Hüseyin e benzemesin.Hüseyin'e sahip çıkalım... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40459/dans-ederek-kur-yapmak-su-gibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276665/dans-ederek-kur-yapmak-vol-2
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16:49
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16.484 izlenme - 4 hafta önce Muhtemelen belki de şuan bu sitede geziniyor olan Korcan arkadaşımız, Zuhal Topal'ın evlilik programına katılıp, gelin adayını ve stüdyodakileri çok iyi trollüyor. Ben şahsen izlerken inanılmaz zevk aldım, sizlerle de paylaşayım dedim. Zuhal Topal 'ın trollediğini anlıyor fakat çaktırmamaya çalışıyor. Teşekkürler Korcan, büyük özgüvenin için.
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 09:13
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 5.979 izlenme - 3 hafta önce Sevgi hanıma talip olan gizemli iş adamı Mahmut bey. Ülke hepten kafayı yemiş amk.
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 03:10
Zuhal Topal Gözyaşlarını Tutamadı 829 izlenme - 2 ay önce Zuhal Topal stüdyoda ağladı... Gelen damat adayının dramını dinleyen Zuhal Topal gözyaşlarını hakim olamadı ve hüngür hüngür ağladı... Yakın zamanda babasını kaybeden Zuhal Topal duydukları karşısında duygularına hakim olamadı ve ağladı...
Zuhal Topal Kilot Frikik 03:04
Zuhal Topal Kilot Frikik 13.100 izlenme - 3 yıl önce Zuhal Topal Kilot Frikik
Hayata Dair Zuhal Topal 00:14
Hayata Dair Zuhal Topal 1.084 izlenme - 4 yıl önce
Zuhal Topal Seba'yı Yayından Kovdu 04:20
Zuhal Topal Seba'yı Yayından Kovdu 929 izlenme - 2 ay önce İzdivaç programındaki skandallarıyla gündeme gelen İranlı gelin adayı Seba, Zuhal Topal tarafından yayından kovuldu. Zuhal Topal dün yayınlanan izdivaç programında İranlı Seba'ya tahammül sınırını aştın diyerek yayın yasağı koydu. BİR DAHA YAYINA ALMAYACAK Seba'yı bir daha stüdyoya almayacağını belirten Zuhal Topal, Seba ile telefon görüşmesi yaparken de Seba'yı hattan aldırdı. Zuhal Topal bu duruşu ile büyük alkış aldı.
Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa 00:57
Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa 9.058 izlenme - 3 yıl önce Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 01:19
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 13.020 izlenme - 3 ay önce Mehmet Bey'in daha önce hiç evlenmemiş damat adayına yaptığı yoruma kızan Zuhal Topal, sinirlerine hakim olamadı.
Amerikalı Nilüfer'den Zuhal Topal İsyanı 04:06
Amerikalı Nilüfer'den Zuhal Topal İsyanı 2.118 izlenme - 1 yıl önce 10 Senedir Amerika'da yaşayan iletişim ve insan hakları üzerine eğitim alan Nilüfer Hanım; Zuhal Topal'ın izdivaç programında yaşananlarla ilgili olarak Amerika'ya ve dünyaya rezil olduğumuzu düşünmüş. Bu gidişe bir dur demenin vakti geldi diyen ablamız açıyor ağzını yumuyor gözünü. Yalnız ablamız demeç verirken takıldığı yerlerde sufle almayı da ihmal etmemesine rağmen yapılan kayıttan memnun kalmıyor. Olmadı yeniden.
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat 00:26
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat 401 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal "Cümbür Cemaat" Geri Dönüyor! ekranların En Sevilen Sunucularından Zuhal Topal, Yepyeni Ve Çok Eğlenceli Bir Programla, Eylül'de Kanal D Ekranlarında Yeniden İzleyiciyle Buluşuyor! bugüne Kadar, Televizyon Dünyasında, Ses Getiren Birçok Yapımda Yer Alan Başarılı Sunucu, "zuhal Topal'la Cümbür Cemaat” İsmini Taşıyan Yeni Programıyla Ekranlarda Olacak. artı Film/zeynep Peker Ve Onur Peker’in Yapımcılığını Üstlendiği Projede; Evli, Nişanlı Ya Da Sözlü Olan Çiftler Yarışacak! 2 Çiftin Stüdyoda Kıyasıya Yarışacağı Programın Etapları Sonunda, En Yüksek Puanı Alan Çift, Büyük Ödülün Sahibi Olacak. zuhal Topal İle Cümbür Cemaat, Eylül'de Kanal D'de Başlıyor.
Zuhal Topal'da Damat Adayları Birbirine Girdi  04:08
Zuhal Topal'da Damat Adayları Birbirine Girdi 4.415 izlenme - 1 ay önce Zuhal Topal'ın izdivaç programında ortalık bir anda karıştı. Damat adayları aralarındaki sürtüşmeden dolayı bir anda birbirlerine girdiler. Araya locada oturan diğer damat adayları girdi ve kavga eden 2 damat adayı stüdyodan çıkartıldı. Zuhal Topal'da yaşanan gergin anları ideomuzda izleyebilirsiniz...
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 00:23
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 7.862 izlenme - 12 ay önce Yalçın Çakır'ı, Zuhal Topal'ı, Esra Erol'u bu siteden çıkardık mı insana sitenin içi boşalır gibi geliyor. Yine bir Zuhal Topal yine bir izdivaç videosunu izleyeceksiniz. Tartışmayı Zuhal Topal açıyor erkekler üzerine geyik muhabbetine başlıyorlar.
zuhal topal 03:40
zuhal topal 97.815 izlenme - 6 yıl önce zuhal topal
Zuhal Topal, Seba'yı Yayından Kovdu 02:43
Zuhal Topal, Seba'yı Yayından Kovdu 255 izlenme - 2 ay önce Zuhal Topal, Seba'yı Yayından Kovdu
Canlı Yayında Zuhal Topal Şoku! 01:19
Canlı Yayında Zuhal Topal Şoku! 1.038 izlenme - 3 yıl önce Zuhal Topal canlı yayına nasıl geldi?
zuhal topal 01:00
zuhal topal 40.157 izlenme - 6 yıl önce zuhal topal sexy mini
Zuhal Topal Gelin Adayıyla Dalga Geçti 04:32
Zuhal Topal Gelin Adayıyla Dalga Geçti 555 izlenme - 3 hafta önce Paravanın açılmasını bekleyen gelin adayına Topal, "Şansınıza bir arıza çıkmış, açılamıyor paravan." diyerek şaka yaptı. Gelin adayının verdiği tepki ise herkesi kırıp geçirdi.
zuhal topal 01:49
zuhal topal 3.409 izlenme - 6 yıl önce zuhal topal'ın taş gibi poposu.
zuhal topal 03:34
zuhal topal 436 izlenme - 5 yıl önce zuhal topala özel klip
zuhal topal 03:50
zuhal topal 311 izlenme - 5 yıl önce
zuhal topal 03:34
zuhal topal 218 izlenme - 5 yıl önce zuhal topala özel klip
Zuhal Topal'da Dans Eden Damat Adayı 01:35
Zuhal Topal'da Dans Eden Damat Adayı 6.312 izlenme - 2 ay önce Zuhal Topal'da dans eden damat adayı herkesi güldürdü. Damat adayı yaptığı dans ve ilginç figürler ile herkesi şoke etti.
Zuhal Topal'dan Oryantal Dersi 00:57
Zuhal Topal'dan Oryantal Dersi 973 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı, eğlence dolu yeni yarışma programı "Cümbür Cemaat" başaldı. İlk programa güzel sunucunun oryantal dansı damgasını vurdu.. Zuhal Topal, sunuculuğunu yaptığı Cümbür Cemaat yarışmasında kendini tutamadı ve izleyicilere oryantal show yaptı!.. İki çiftin yarıştığı yeni program bügün başladı ve yarışmarladan bir tanesi olan "Oryantal Top Toplama" yarışmasında Zuhal Topal beylere dans dersi verdi!..
Ava Giderken Avlanan Troll Zuhal Topal'la 07:23
Ava Giderken Avlanan Troll Zuhal Topal'la 29 izlenme - 1 hafta önce Zuhal Topal'ı trollemek için evlilik programına katılan Can, ava giderken avlandı... Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya*************