Hoşgeldiniz!

Zuhal Topal

Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 01:17
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 296.118 izlenme - 9 yıl önce 3. Geleneksel Coca-Cola İçecek Festivali başladı, ünlüler ve birbirinden güzel sürprizler Türkiye turuna çıktı. Market alışverişini eğlenceli hale getiren bu festivale hadi sen de katıl.
Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 00:23
Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 97.269 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'nin en iyi partner bulma programı Zuhal Topal'la'da Cansu Hanım'a talip gelen Tansu Bey'in latifesini ve stüdyodakilerin linç girişimini izliyoruz.
Zuhal Topal'da Kaynanaların Ahtapotu Görünce Kendinden Geçmesi 01:36
Zuhal Topal'da Kaynanaların Ahtapotu Görünce Kendinden Geçmesi 16.753 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'ın yarışmasında gelinlerde bir tanesi sofraya pişirmek üzere olduğu ahtapot, kalamar ve karidesi getirince konuk olan kaynanaları bir gülme almış. Ahtapotu tanımayan konuklar olduğu gibi, korkan ya da adını bilmeyenlerin de olduğu bir yemek geçmiş.
Youtube Linki Atar Gibi Şarkı İsmi Söyleyen Damat Adayı 00:14
Youtube Linki Atar Gibi Şarkı İsmi Söyleyen Damat Adayı 45.280 izlenme - 6 yıl önce Efendim locanın hanım hanımcık gelin adayı Hanife Hanım gelen talibine "Ben bir şarkı olsaydım hangi şarkı olurdum ?" diye sorunca damat adayından gelen cevabı hep beraber izliyoruz.
Zuhal Topal'ın Şehit Olayında Tribünlere Oynaması 01:15
Zuhal Topal'ın Şehit Olayında Tribünlere Oynaması 46.843 izlenme - 6 yıl önce Oyculuğunu ve karakterini çok sevdiğimiz Zuhal Topalın önceki gün yaşadığı talihsizliğin üzerine son programda çıkıp kendini savunmak gibi bir gaflette bulunmuş ve genel televizyon klişesi olan '' taktiri sizlere bırakıyorum '' kullanmıştır. Kimsenin senin vatan sevginden şüphesi yok fakat senin bu tarz programlarda da işin yok diyip sizi videoyla başbaşa bırakıyorum.
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 72.206 izlenme - 6 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Damat Adayının Stüdyoyu Basması (23 Dakikalık Dev Eser) 23:44
Damat Adayının Stüdyoyu Basması (23 Dakikalık Dev Eser) 23.768 izlenme - 7 yıl önce 23 dakikadan fazla nasıl izlenir bu dediğinizi duyar gibiyim; fakat böyle bir rezalet az görülmüştür.Aşk, ihtiras,ihtiras, yerine göre leş sesle şarkı söyleme, Kuşum Aydın'ın Balina Aydın olması vs.... İZledim pişman değilim.
Roman Kızı Solmaz Evde Döktürüyor 00:55
Roman Kızı Solmaz Evde Döktürüyor 25.198 izlenme - 6 yıl önce Zuhal Topal'ın programında taliplerini ararken Seda Sayan'ın programına transfer olan roman kızı Solmaz, evinde roman havası eşliğinde kurtlarını döküyor.
Siyahi Talibinin Görünüşünden Korkup Reddeden Gelin Adayı 05:15
Siyahi Talibinin Görünüşünden Korkup Reddeden Gelin Adayı 31.931 izlenme - 6 yıl önce Oldukca utanc verici bir laf eden gelin adayi stüdyodaki herkesin tepkisini cekiyor. Sahsen ben daha önceden ''ben Kürt istemem'' diyen gelin adayini stüdyodan kovan Esra Erol'dan tekrardan ayni davranisi beklerdim.
Canlı Çıçeğin Saçtığı 'okşijenden' Rahatsız Olan Hanımefendi 00:32
Canlı Çıçeğin Saçtığı 'okşijenden' Rahatsız Olan Hanımefendi 8.978 izlenme - 3 yıl önce Zkaynanalı-gelinli yemek programında yemek yapmaktan çok birbirine laf sokmak derdinde olan hanımları izliyoruz. Bir tanesi canlı çiçeklerin saçtığı 'okşijenden' çok rahatsızmış. Diğerleri de ona açıklama yaparken daha beter sıvamış.
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16:49
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 34.358 izlenme - 7 yıl önce Muhtemelen belki de şuan bu sitede geziniyor olan Korcan arkadaşımız, Zuhal Topal'ın evlilik programına katılıp, gelin adayını ve stüdyodakileri çok iyi trollüyor. Ben şahsen izlerken inanılmaz zevk aldım, sizlerle de paylaşayım dedim. Zuhal Topal 'ın trollediğini anlıyor fakat çaktırmamaya çalışıyor. Teşekkürler Korcan, büyük özgüvenin için.
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 00:23
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 21.673 izlenme - 8 yıl önce Yalçın Çakır'ı, Zuhal Topal'ı, Esra Erol'u bu siteden çıkardık mı insana sitenin içi boşalır gibi geliyor. Yine bir Zuhal Topal yine bir izdivaç videosunu izleyeceksiniz. Tartışmayı Zuhal Topal açıyor erkekler üzerine geyik muhabbetine başlıyorlar.
Zuhal Topal'ı Trolleme Girişimi 07:23
Zuhal Topal'ı Trolleme Girişimi 21.806 izlenme - 7 yıl önce Can Polat isimli delüğanlının programı trolleme girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.Bu tip girişimler devam etsin ki programların ciddiye alınmadığı anlaşılsın.
Dövme Yaptıran Kızını Canlı Yayında Reddeden Baba 02:36
Dövme Yaptıran Kızını Canlı Yayında Reddeden Baba 21.322 izlenme - 7 yıl önce FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında yer alan adaylardan olan Meryem adlı genç kız, dövmeleri yüzünden babası tarafından canlı yayında evlatlıktan reddedildi.
İzdivaç Programındaki Birkan'ın Fuhuş Operasyonunda Yakalanması 01:58
İzdivaç Programındaki Birkan'ın Fuhuş Operasyonunda Yakalanması 10.218 izlenme - 5 yıl önce İzdivaç programına çıktıktan sonra gelin adayı Sevgi ile yatak görüntüleri çıkan Birkan'ın eskort sitesinin yöneticisi olduğu ortaya çıktı. Birkan, fuhuş operasyonunda gözaltına alındı.
Aldatıldığını Canlı Yayında Öğrenen Gelin Adayı 03:00
Aldatıldığını Canlı Yayında Öğrenen Gelin Adayı 14.556 izlenme - 6 yıl önce Sitemizin müdavimlerinden Zuhal Topalla İzdivaç programından bizlere yine bir malzeme. Yüzünü göstermek istemeyen bir bayan kapının arkasından gelin adaylarından birine birşey gösteriyor, artık ne gösterdiyse kız hönkürerek geliyor veryansın ediyor, damat adayı telefonla bağlanıyor blaa blaa blaa felan fistan devam ediyor.
Zuhal Topal'la Error 04:10
Zuhal Topal'la Error 12.149 izlenme - 7 yıl önce Sitenin müdavimlerinden zuhal topalla izdivac programından bizlere yine bir malzeme çıktı. Bu video aslında o programlarda neler döndüğünün, reyting uğruna insanların duygularıyla nasıl oynandığının ispatı. Efendim, 33 yıldır görmediği dostlarını evlilik programında gören gurbetci anne kız, programa başvurmuş hemde isim soyisim tüm bilgileride vererek, o dostlarına sürpriz yapmak istemişler sonrası error izleyelim ibretlenelim
Lezbiyen Talip Olan İzdivaççı 06:25
Lezbiyen Talip Olan İzdivaççı 5.576 izlenme - 3 yıl önce Evleneceksen Gel adlı evlilik programına Lezbiyen Talip geliyor iyi seyirler. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
İzdivaç Programında Gösterme Muhabbeti - Zuhal Topal'la 01:30
İzdivaç Programında Gösterme Muhabbeti - Zuhal Topal'la 10.612 izlenme - 7 yıl önce Kim kime ne gösteriyor anlamadım ama Zuhal Topal alttan alta trollerken nasıl da gözleri gülüyor. Sen var ya sen. Neyse iyi seyirler...
Zuhal Topal ve Paralı Seyirciler (43. Saniyeye Dikkat) 01:23
Zuhal Topal ve Paralı Seyirciler (43. Saniyeye Dikkat) 5.960 izlenme - 6 yıl önce Zuhal Topal'ın yine program ortamında özür mahiyetinde yaptığı isyan içerikli konuşmasını bir çoğumuz izledik. Fakat o konuşmanın 43. saniyesi gerçekten dikkat çekici.
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 01:34
Torpilli Olmayan İngilizce Öğretmeni - Love Story 10.982 izlenme - 7 yıl önce Torpili olduğu halde kullanmayan hanım ablamızdan Love Story şarkısını dinliyoruz.
Latife Yapan Damat Adayından Kapak 00:36
Latife Yapan Damat Adayından Kapak 12.359 izlenme - 6 yıl önce Latifeleriyle ülkemizi kırıp geçiren Tansu Bey bu sefer de Cansu Hanım'a kapak yapıyor.
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 01:03
Zuhal Topal'dan Münir Özkul Gafı 11.407 izlenme - 7 yıl önce Trajikomik tv olaylarımızdan biri yahu nedir bu insanların Münir Özkul'u öldürme aşkı yine yeniden bu sefer canlı yayında öldü demişler. Her canlı bi gün elbette ölecek bizim insanlar Münir Özkulu ölüp ölüp diriltiyor çok vahim bi durum komik mi trajikomik mi kararsızım...
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 01:02
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 10.587 izlenme - 7 yıl önce Nat Geo nun garip canlıları araştıran uzmanlarını bile şaşırtan ,en son izdivaç dan kovulan ve her yere telefonunu yazan Hüseyin, kovulmasından kısa bir sure önce Antalya dan katılıyor ve XX kromozomlu bir canlı arıyor,studyo coşuyor,amcalar,tombiş teyzeler,dedeler... Daha fazla Hüseyin : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/283511/izdivaca-katilmaktan-devreleri-yakan-huseyin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40459/dans-ederek-kur-yapmak-su-gibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276665/dans-ederek-kur-yapmak-vol-2
Gelin Adayı Solmaz'dan Oryantel Dans! 02:03
Gelin Adayı Solmaz'dan Oryantel Dans! 6.621 izlenme - 6 yıl önce Gelin Adayı Solmaz'dan Oryantel Dans! Gelin adayı Solmaz'dan mini etekli dans - Zuhal Topal`la En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Zuhal Topal In Hint Dansı 02:13
Zuhal Topal In Hint Dansı 16.667 izlenme - 13 yıl önce star tvde yayınlanan İzdivaç programında zuhal topalın yaptığı hint dansı çok komik :)
Amerika'ya gelemem! İdeallerim var, Ailemler Var! 09:43
Amerika'ya gelemem! İdeallerim var, Ailemler Var! 5.668 izlenme - 6 yıl önce Büyük bir şarkıcı veya manken olmak isteyen Deniz, ABD'den gelen ve hiç evlilik yapmamış talibi Ashley'a " Ailem var, ideallerim var Amerika'ya gelemem ve Florida'da yaşayamam." dedi ve ret etti... Bir Amerikan vatandaşı olarak Deniz'in büyük bir fırsatı kaçırdığını düşünüyorum... Ne demişler renkler ve tercihler tartışılmazmış.
Zuhal Topal'la Hüseyin Bey Senegal Yerli Dansı 01:16
Zuhal Topal'la Hüseyin Bey Senegal Yerli Dansı 6.995 izlenme - 7 yıl önce Hüseyin Bey Senegal ilinde görev yaparken kullandığı çiftleşme dansını sergiliyor.
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 09:13
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 6.845 izlenme - 7 yıl önce Sevgi hanıma talip olan gizemli iş adamı Mahmut bey. Ülke hepten kafayı yemiş amk.
Hunharca Şiir Okuyan Damat Adayı 01:09
Hunharca Şiir Okuyan Damat Adayı 5.044 izlenme - 5 yıl önce Zuhal Topalla isimli izdivaç programına katılan damat adayı Mehmet, talibi Emel'e okuduğu şiirle sosyal medyayı sallamış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...