Hoşgeldiniz!

1 Dakika

Ebru Polat - 1 Dakika 03:49
Ebru Polat - 1 Dakika 162.965 izlenme - 8 yıl önce Ebru Polat'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "9 Hit" albümünde yer alan "1 Dakika" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
1 Dakikada Bebek Uyutmanın Yolu 00:41
1 Dakikada Bebek Uyutmanın Yolu 8.040 izlenme - 8 yıl önce 1 Dakikada bebeği uyutmanın kolay yöntemini bulmuşlar. Bu yöntemi kim nasıl buldu hiç belli değil; işe yarayıp yaramadığı ise merak konusu. Bu ilginç yöntemi sizinle paylaşmak istedik.
1 Dakika İzle Zaten Paylaşırsın 00:59
1 Dakika İzle Zaten Paylaşırsın 4.861 izlenme - 8 yıl önce Sadece 1 Dakika İzLe Bu Sana Yeter Zaten Paylaşırsın
1 Dakika'da Breaking Bad | Animasyon 01:17
1 Dakika'da Breaking Bad | Animasyon 2.634 izlenme - 5 yıl önce Breaking Bad'in 10.yılınna özel hazırlanmış 1 dakikalık özet animasyonu. *SPOILER İÇERİR*
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show 02:56
1 Dakikada Kitap Okuyan Çocuk - Beyaz Show 5.614 izlenme - 9 yıl önce Beyaz'ın kendisine verdiği kitabı ortalama 1 dakika da bitiren fotokopi makinesi Tarık herkesi şaşırtıyor,bununla da kalmayıp Beyaz'ın kitapla ilgili sorduğu sorulara da anında cevap veriyor.Ancak ne kadar doğru tartışılır...
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:51
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 2.867 izlenme - 8 yıl önce Bu defaki yarışmacımız heyecandan olsa gerek, bir bakışta koca bir kitabı devirebileceğini düşünerek bu cevabı veriyor ve de 1 dk gibi bir sürede elenerek efsaneler arasındaki yerini alıyor. Kenan Işık da bu başarısından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmemiştir.
1 Dakikada 5 Tane Big Mac Yemek 01:50
1 Dakikada 5 Tane Big Mac Yemek 864 izlenme - 9 yıl önce Dünya rekoru peşinde koşan asyalı kardeşimiz mcdonalds'ın son derece "sağlıklı" ve "leziz" bigmaclerinden 5 tanesini 1 dakika içersinde mideye indirerek dediğini yapıyor. Özellikle son hamburgeri orgazm sigarası misali yemesi çok manidar.. Kendisine ilerki yaşamında sağlık, huzur kalp ve damar hastalıklarından uzak günler dileriz..
60 Saniyede Ateizm 01:00
60 Saniyede Ateizm 725 izlenme - 8 yıl önce 60 saniye içerisinde ateizmin tam olarak ne olduğunu açıklıyor bu gözlüklü ağabey. Kısaca doğanın içerisindeki rastlantısal güzellikler, rastlantısal kötülükler de olduğu müddetçe bir tanrının varlığını kanıtlamamaktadır deniliyor ve tanrıyı reddetmenin dindarları sevmemek anlamına gelmediğini de ekliyor.
1 Dakikada Forest Gump 00:59
1 Dakikada Forest Gump 331 izlenme - 8 yıl önce Efsane film Forest Gump'un 1 dakikalık özetini geçmişler. İngilizceniz yoksa görüntüleri takip etmeniz de yeterlidir.
Her Saniye Ölecekmiş Gibi Yaşamak - Ölüme 1 Kala 04:05
Her Saniye Ölecekmiş Gibi Yaşamak - Ölüme 1 Kala 249 izlenme - 8 yıl önce Yaşanılan her saniyeyi yaşayarak,ömür süresinin önemli olmadığını mutlu geçirilen saniyenin değerlendiğine örnek olan bu animasyonu izliyoruz efem.
Ebru Polat - 1 Dakika 03:49
Ebru Polat - 1 Dakika 148 izlenme - 8 yıl önce Ebru Polat'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "9 Hit" albümünde yer alan "1 Dakika" isimli şarkısı, video klibiyle sizlerle Ebru Polat - 1 Dakika Şarkı Sözleri; Yanına, yanağına, odana, Yatağına, saçına kokusuna Bayıldın mı al sana, Dekormuş bilemedim Skormuş çözemedim Rekor denemesiymiş anlamadım yuh bana Görmedi sacımı boyattım fark etmedi Mumlar yaktım o gece eve bile gelmedi Buyur buradan yak Çok sustum çok dinledim 1 dakika Sen çaldın sen söyledin 1 dakika Yanında kalmam 1 dakika daha Kapa aç gözünü bak yokum
Mucuk - 1 Dakikalık Kısa Film 01:00
Mucuk - 1 Dakikalık Kısa Film 152 izlenme - 8 yıl önce "S.kerim Ben Gidiyorum" ve "Baklavayla Araba Satın Alma" gibi dev eserlerden tanıdığımız kahramanımız, okul projesi olarak çektiği bu kısa filmle "sanat için soyunurum" demeye getirmiş sanki. Yorum sizin...