Hoşgeldiniz!

1988 Videoları İzle

Ailedeki Tüm Dişileri Sırayla Sevmek - Hakan Balamir 03:54
Ailedeki Tüm Dişileri Sırayla Sevmek - Hakan Balamir 26.139 izlenme - 2 yıl önce Ponente Feneri, konusuz yeşilçam filmlerini bile aşacak entirika sahibi zamanının ötesinde bir yapımdır. Filmin başında kaybolan eşek ve intihar eden büyükanneden de Hakan Balamir'in mesul olduğu konusunda şüphelerim mevcuttur. Gün gelirde bir adaya düşerseniz. Hakan Balamir gibi davranmayınız. Film Künyesi; Ponente Feneri (1988)
Kylie Minogue - Got To Be Certain (1988) 03:20
Kylie Minogue - Got To Be Certain (1988) 1.720 izlenme - 2 ay önce Kylie Minogue'un 1988 yılında Got To Be Certain isimli şarkıya çektiği klip'i izliyoruz.
Kemal Sunal'ın Kendi Taklidini Yapması - Bıçkın 01:43
Kemal Sunal'ın Kendi Taklidini Yapması - Bıçkın 15.068 izlenme - 1 yıl önce Yine iki role bürünen rahmetli Kemal Sunal'ın 1988 yapımı 'Bıçkın' filminden nostaljik komik bir sahne.
1988 Türkiye'de ve Dünya'da Yaşanan Gelişmeler 14:11
1988 Türkiye'de ve Dünya'da Yaşanan Gelişmeler 897 izlenme - 2 ay önce Aynı zamanda doğduğum yıl olan 1988 yılında ülkemizde ve dünyada meydana gelen olayların kısa bir özetidir bu video... PKK saldırılarının devam etmesi, François Mıtterand'ın yeniden Fransa Cumhurbaşkanı seçilmesi, gıda maddelerine KDV uygulaması, Pakistan devlet başkanı Ziya Ül-Hak'ın ölümü, Bülent Ecevit'in DSP Genel Başkanlığı’ndan ayrılması, Camel Trophy'i Türk ekibinin kazanması, ABD başkanlığına George Bush'un seçilmesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün hizmete açılması, Turgut Özal'a suikast girişimi ve Naim Süleymanoğlu'nun halterde Dünya Şampiyonu olması.
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 01:08:44
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 15.977 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Şahin Gök Senaryo : Bülent Kayabaş Yapımcı : Nazmi Özer Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay Tür : Dram, Macera Özellikler : 35 mm, Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Sevtap Parman, Selçuk Özer, Cengiz Sezici, Güney Kurnaz, Murat Soydan, Müdrike Coşansu, Güner Ümit, Yaman Okay Konu: Serpil Çakmaklının "İşte Kadın" tarzında "turkish thriller" filmi. İki filmin tarzı ve konusu birbirine benziyor cünkü iki filminde senaryosunu Bülent Kayabaş yazmış ve iki filmdede Selçük Özer başrol oyuncuları taciz eden bir sapiği canlandırıyor. İki filmi daha iyi incelerseniz Şelçuk Özerin aynı tarzda giyindiğini bile görebilirsiniz. Filmde bol bol erotik sahneler yer alıyor.Bayan popo lakaplı Sevtap Parman bol bol popo şhow yapıyor ve filmde daha fazlası bile var. Film seks ve hollywood filmi kokuyor herhalde onun için filmi çok beğendim.İzlerken sanki yabancı bir hollywood filmi izliyordum.Sevtap Parman filmin ilk yarısında M.Jacksonın "Bad" parçasında dans ederkende görebiliriz gerçekten çok eğlenceli bir sahne. Hollywoord tarzı turkish thriller filmleri seviyorsanız ve Sevtap Parmanın vücüdünü merak ediyorsaniz izleyin. (Konu açıklaması alıntıdır)
The Decalogue - Dekalog (1988 - 1. Bölüm) 53:21
The Decalogue - Dekalog (1988 - 1. Bölüm) 5.844 izlenme - 2 yıl önce Dekalog, kelime anlamıyla "kaide, kural" anlamındadır. Musa'ya gönderildiği inanılan "on emir"in, Kieslowski tarafından Polonya televizyonu için çekilen modern insan tarafından bu emirlerin sorgulandığı, bir dizi (10 bölüm) filmlerdir. Dekalogların tamamında oldukça basit, yalın bir dil hakimdir ama her bölüm din, erdemlilik, ahlak konularından derinlikli açılımlar sunar. Her bölümde bir simge, bazen bir küçük kare, bir eşya bölümün kodlarını oluşturur. 1988 yapımı olan bu filmler, Doğu Blok'u ülkelerinden Polonya'nın, modern (kooperatif) tarzı apartmanları arasında geçen, sefaleti ve yaşamsal zorlukları da vermektedir. Kısa filmlerde oyuncular her bölümde farklıdır, ama mekan aynıdır. Her bölümde de bir diğer bölümden bir oyuncu çok kısa da olsa görünür. Bu da yönetmenin dizilerin mekansal bağlarından öte, psikolojik bağ kurmaya çabalamasının sonucudur. Bilinenin aksine, Dekaloglar, "on emri" onamak için değil, sorgulamak içindir. Bölüm: 1 "Senin tanrın benim, başka tanrın yoktur." Üniversitede öğretim görevlisi olan bir baba ve oğlu arasında, hayatın ve ölümün ne olduğu yönünde yapılan tartışmaların anlatıldığı bölümdür. Tanrının olup olmadığını öğrenmek isteyen oğul ve bilimin yardımıyla bütün sorunların çözülebileceğine inanan bir baba. Bir gün oğul, buz tutan gölde patenleriyle kaymak ister, baba da bilgisayarına başvurarak buzun kırılmasının mümkün olmadığını hesaplar ve oğlunun göle gitmesine izin verir.
Cüneyt Arkın - Söyleşi Sohbet (1988) 04:22
Cüneyt Arkın - Söyleşi Sohbet (1988) 2.810 izlenme - 1 yıl önce Trt Dün Gibi programından arşiv görüntüleri, Cüneyt Arkın ve ailesi, bizi hem döver hem de sever.
Felicita Mehmet - 1983/1988 02:30
Felicita Mehmet - 1983/1988 1.190 izlenme - 4 ay önce Video hakkında fazla bilgi vermek istemiyorum. izleyip anlamanız daha iyi olacaktır. AY ve google.com aramasını yaptım aynı videoyu bulamadım. eğer sitede varsa benim günahım yok başka isimde gönderilmiştir. aradığım kelimeler. Feliçita, Feliçita Mehmet, Trt Arşiv, Mehmet böyle aradım çıkmadı. İçerik youtube.com/ trtarşiv den alınmıştır.
Arabesk nedir 1988 01:30
Arabesk nedir 1988 1.651 izlenme - 5 ay önce Patlat gelsin.beÄŸeni ve aboneliginizi esirgemeyin.
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 17:22
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 4.404 izlenme - 2 yıl önce Naim Süleymanoğlu'nun Türkiye adına katıldığı ikinci organizasyon olan olimpiyat oyunlarında (ilki Avrupa Halter Şampiyonası) yaptığı kaldırışların derlendiği bir video. Naim Seul'de yaptığı bu kaldırışlar neticesinde, toplamda 6 dünya, 9 olimpiyat rekoru kırarak altın madalyayı kazanan sporcu oluyor ve gelecek yıllarda efsanesi haline dönüşeceği spora genç yaşında (20) yeni bir heyecan getiriyor. Not: Videoyu youtube'a yükleyen SERKOPRODUCTION'a teşekkürler.
Levent Kırca & Bülent Ersoy (1988) 05:38
Levent Kırca & Bülent Ersoy (1988) 2.690 izlenme - 1 yıl önce Bülent Ersoy'un kadınlığını ezdirmemesi sonucu oluşan olaylar örgüsü. İyi Seyirler Efenim...
Çiçek Kız  - Çizgi Film Nostalji - TRT (1988) 05:11
Çiçek Kız - Çizgi Film Nostalji - TRT (1988) 3.236 izlenme - 1 yıl önce Çiçek Kız - Çizgi Film Nostalji // TRT (1988) 1986 Yılında TRT'de yayınlandı. Lunlun isimli kız aslında Çiçek ülkesinin prensesi olduğunu öğrenmişti, ama ülkesini kurtarmak için Yedi Renkli Çiçek'i arayıp bulması gerekiyordu. Yanına kedisiyle köpeğini alıp dünyayı gezmeye başlamıştı. Bunun bir çiçek anahtarı vardı, bu anahtarı bir çiçeğe doğru açar ve üzerindeki kıyafet değişirdi. Böylece her ortama uygun elbise giyebilirdi. Lunlun'u kötü bir kadınla, kadının uşağı olan kunduz cinsi bir yaratık kovalardı. Bu kız yedi renkli çiçeği bir türlü bulamamış, eve dönüp çiçeğin evin bahçesinde açtığını görmüştü. Sonunda çiçek ülkesine giderek Seli isimli oğlanla da işi pişirmişti. Her bölümün sonunda çiçek dilinde bilmemne şu anlama gelir diye bir çiçek tanıtılırdı.
Türk İşi Psikopat Filmi - 1988 03:11
Türk İşi Psikopat Filmi - 1988 2.263 izlenme - 1 yıl önce - Peki bilinerek yapılan hataları hayvanlar mı yapar? Müthiş alt metinleri ve akıl dolu sorgulama teknikleriyle, bir psikopatın iç dünyasını gözler önüne seren kült türk filmi. İzliyoruz...
Muhteşem İkili (Perfect Strangers - 1988) 12:28
Muhteşem İkili (Perfect Strangers - 1988) 1.910 izlenme - 10 ay önce Evet Larry Ve Balki Kuzenlerden Bahsediyoruz. Muhteşem İkili (Perfect Strangers) ABC televizyon kanalında 25 Mart 1986 - 6 Ağustos 1993 tarihler arası 8 sezon boyunca yayınlanan bir Amerikan komedi dizisi.Dizi Türkiye'de TRT1 ve Star TV'de yayınlanmıştır. Dale McRaven tarafından düzenlenen dizide, Ortabatı Amerikalı Larry Appleton (Mark Linn-Baker) ile Avrupa'da, Doğu Akdeniz gelen onun uzaktan kuzeni Balki Bartokomous ile (Bronson Pinchot) yaşadığı komik hikayeleri anlatmaktadır. Başlangıçta 1986 ilkbaharında kısa altı bölümlük ilk sezonda salı günleri yayınlanan dizi, 1986 sonbaharında prime-time diliminde çarşamba gününe taşındı. Mart 1988 yılına kadar Çarşamba günleri yayınlandı.Şu Anda İzlediğiniz Kısa Bölüm 1 Kasım 1988 Yılı Salı Günü Saat :19:10 da Gösterildi. Dizide Seslendirme Kadroları İse Şöyle: Köksal Engür, Toprak Sergen, DT Özlem Ersönmez, Ekrem Tamer
Ibrahim Tatlises - Asiksin 01:19:08
Ibrahim Tatlises - Asiksin 3.414 izlenme - 3 yıl önce Ibrahim Tatlises - Asiksin Filmi 1988
Benimki de Yozgat Olsun 01:01
Benimki de Yozgat Olsun 2.544 izlenme - 1 yıl önce 1988 yapımı Hülya filminden bir kesit. Güzel sanatlar akademisinde resim bölümü öğrencisi olan zengin aile kızı Hülya'nın köpeği Zilli kaybolur, köpeği bulan yoksul İbrahim fellik fellik köpeğini arayan Hülya'ya Zilli'yi geri getirir ve aralarında bir arkadaşlık başlar. İlerleyen günlerde İbrahim'in balıkçıya götürmeyi teklif ettiği Hülya teklifi kabul etmesine rağmen kendini kebapçıda bulur ancak bu ortama oldukça yabancıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2187/ibrahim-tatlises-vs-hulya-avsar-espri-bombardimani
grave of the fireflies 02:07
grave of the fireflies 10.113 izlenme - 6 yıl önce bu güzelim animeyi daha kaliteli seyretmeniz için megavideoya yüklemiş bulunmaktayım. eğer sorun çıkarırsa çerezlerinizi silip modeminizi kapatıp açmanız yeterlidir. konusu 2. dünya savaşı devam etmektedir. 14 yaşındaki seita ve 4 yaşındaki kız kardeşi setsuko babaları donanmayla birlikte savaşa gittiği için anneleri ile birlikte yaşamaktadırlar. bir amerikan hava saldırısı sırasında anneleri ölür ve teyzeleri tarafından evlat edinilirler. teyzelerinin evinde gördükleri muameleden rahatsız
The Decalogue - Dekalog (1988 - 2. Bölüm) 56:42
The Decalogue - Dekalog (1988 - 2. Bölüm) 2.291 izlenme - 2 yıl önce Dekalog, kelime anlamıyla "kaide, kural" anlamındadır. Musa'ya gönderildiği inanılan "on emir"in, Kieslowski tarafından Polonya televizyonu için çekilen modern insan tarafından bu emirlerin sorgulandığı, bir dizi (10 bölüm) filmlerdir. Dekalogların tamamında oldukça basit, yalın bir dil hakimdir ama her bölüm din, erdemlilik, ahlak konularından derinlikli açılımlar sunar. Her bölümde bir simge, bazen bir küçük kare, bir eşya bölümün kodlarını oluşturur. 1988 yapımı olan bu filmler, Doğu Blok'u ülkelerinden Polonya'nın, modern (kooperatif tarzı) apartmanları arasında geçen, sefaleti ve yaşamsal zorlukları da vermektedir. Kısa filmlerde oyuncular her bölümde farklıdır, ama mekan aynıdır. Her bölümde de bir diğer bölümden bir oyuncu çok kısa da olsa görünür. Bu da yönetmenin dizilerin mekansal bağlarından öte, psikolojik bağ kurmaya çabalamasının sonucudur. Bilinenin aksine, Dekaloglar, "on emri" onamak için değil, sorgulamak içindir. Bölüm: 2 "Tanrı'nın ismini boş yere ağzına almayacaksın." Keman çalan bir sanatçı kadın, onun ölmek üzere olan kocası ve kocasının doktoru arasında geçen öyküyü anlatır. Kadın, bir başka erkekten hamile kalmıştır. Eğer kocası yaşayacaksa çocuğu doğuramayacağını düşündüğü için doktordan (doktor aynı zamanda komşusudur) kocasının yaşayıp yaşamayacağı hakkında kesin bilgi istemektedir. Doktorun söyleyeceklerine göre ya çocuğunu düşürecek, ya da doğuracaktır. Bir yaşama karşılık başka bir yaşamın çelişkisinin resmedildiği bölüm, dekaloglar içinde sevgi ve duyarlılığın en yüksek olduğu bölümlerden biridir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73336/the-decalogue-dekalog-1988-1-bolum
dead ringers 01:29
dead ringers 7.603 izlenme - 6 yıl önce mantle kardeşler birlikte çalışan iki jinekolog. her ikiz kardeş gibi aynı yüze sahip olmalarına rağmen karakter anlamında küçük farklarla ayrılıyorlar.biri kadınlarla ilişkilerinde son derece rahat bir tavır sergilerken diğeri daha utangaç. fakat etki ağlarına takılan kadınları paylaşma konusunda da son derece istikrarlılar. fakat birinin aşık olmasıyla bu denge bozulmaya başlar. farklı bedene ve zihne sahip ama aynı ruhu paylaşan iki kardeşin sürüklediği bir cronenberg deneyimi. jeremy ırons'
Yurtseven Kardesler ZDF'de (1988) 01:57
Yurtseven Kardesler ZDF'de (1988) 1.531 izlenme - 1 yıl önce Yurtseven Kardesler 1988 Alman Televizyonu ZDF te... İsmail YK burda 10 yaşında
Müslüm Gürses - Dertler İnsanı 04:44
Müslüm Gürses - Dertler İnsanı 3.936 izlenme - 3 yıl önce Müslüm Gürses - Dertler İnsanı
TV2 (TRT) Yayın Akışı ve Haberler -  1 Kasım 1988 22:46
TV2 (TRT) Yayın Akışı ve Haberler - 1 Kasım 1988 1.608 izlenme - 9 ay önce 1 Kasım 1988 tarihli TV2(TRT2) yayın akışını ve haberleri izliyoruz.
A Ay (1988 - 94 dk) 01:33:15
A Ay (1988 - 94 dk) 3.389 izlenme - 2 yıl önce 1989'da nantes three continents festival'dan Silver Montgolfiere ödülünü alan Reha Erdem filmidir. Aahası, insana görmeyi öğreten reha erdem düşüdür. Oysaki rüyalar sadece rüyadır! Yönetmen: Reha Erdem Senaryo: Reha Erdem Yapımcı: İbrahim Yavuzargen, Jacques Pomonti Müzik: Denis Bisson Görüntü Yönetmeni: Uğur Eruzun Vizyona Giriş Tarihi: 27 Eylül 1996 Süre: 100 dk Tür: Dram, Psikolojik Özellikler 35 mm, Siyah Beyaz Ülke: Türkiye
galatasaray 5 - 0 neuchatel xamax 3-0'ın rönvanşı 11:22
galatasaray 5 - 0 neuchatel xamax 3-0'ın rönvanşı 8.033 izlenme - 6 yıl önce 1988-1989 yılı şampiyon kulüpler kupası maçı. galatasaray'ın 3-0 yenildiği maçın rövanş maçı. - www.nostaljihaber.com
Casual Sex? 02:00
Casual Sex? 5.593 izlenme - 6 yıl önce
The Decalogue - Dekalog (1988 - 3. Bölüm) 55:34
The Decalogue - Dekalog (1988 - 3. Bölüm) 1.481 izlenme - 2 yıl önce Dekalog, kelime anlamıyla "kaide, kural" anlamındadır. Musa'ya gönderildiği inanılan "on emir"in, Kieslowski tarafından Polonya televizyonu için çekilen modern insan tarafından bu emirlerin sorgulandığı, bir dizi (10 bölüm) filmlerdir. Dekalogların tamamında oldukça basit, yalın bir dil hakimdir ama her bölüm din, erdemlilik, ahlak konularından derinlikli açılımlar sunar. Her bölümde bir simge, bazen bir küçük kare, bir eşya bölümün kodlarını oluşturur. 1988 yapımı olan bu filmler, Doğu Blok'u ülkelerinden Polonya'nın, modern (kooperatif tarzı) apartmanları arasında geçen, sefaleti ve yaşamsal zorlukları da vermektedir. Kısa filmlerde oyuncular her bölümde farklıdır, ama mekan aynıdır. Her bölümde de bir diğer bölümden bir oyuncu çok kısa da olsa görünür. Bu da yönetmenin dizilerin mekansal bağlarından öte, psikolojik bağ kurmaya çabalamasının sonucudur. Bilinenin aksine, Dekaloglar, "on emri" onamak için değil, sorgulamak içindir. Bölüm: 3 "Altı gün çalışacaksın, bir gün dinleneceksin." Bu bölüm, yalnızlık ve çaresizlikten bunalmış bir kadın ve onun (evli) eski sevgilisinin arasında geçen öyküyü anlatır. Herkesin aileleriyle bir arada olduğu bir noel gecesinde yapayalnız olan kadın, bu geceyi eski sevgilisiyle birlikte geçirmek için bin bir türlü yalan söyler. Noel gecesinde sokaklar, tren garları ve hastanelerin acımasız yalnızlığı, kadının –ve modern insanın- yalnızlığının ölçüsünü ifade etmektedir. Bir tarafta düzenli bir yaşam, aile; diğer tarafta sınırsız bir yalnızlık. Dekaloglar içinde en iç acıtan bölümlerden biridir. Diğer bölümler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73336/the-decalogue-dekalog-1988-1-bolum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73389/the-decalogue-dekalog-1988-2-bolum
Uğur Işılak - 3 Hilali Tutanın Kurbanıyım (1988) 06:40
Uğur Işılak - 3 Hilali Tutanın Kurbanıyım (1988) 1.796 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Türk-Islam Birligi (1. Büyük Kurultayi) Ugur Isilak - Türk Islam Davasi MHP BBP Basbug Alparslan Türkes Muhsin Yazicioglu Devlet Bahceli HAK YOL ISLAM Kanimiz aksada zafer ISLAMIN osman oztunc mustafa yildizdogan ahmet safak ozan arif hilmi sahballi Allah davasi
Osmancık -Kuruluş-I. Bölüm (trt-1988) 01:02:00
Osmancık -Kuruluş-I. Bölüm (trt-1988) 1.484 izlenme - 10 ay önce Kuruluş/Osmancık 1988 yılında TRT 1'de yayımlanmyaa başlamış Tarihî Türk dizisi, Tarık Buğra'nın eserinden televizyona uyarlanmış dizinin yönetmenliğini Yücel Çakmaklı üstlenmiştir. Senarist Tarık Buğra Yönetmen Yücel Çakmaklı Oyuncular Cihan Ünal Meral Orhonsay Yaşar Alptekin Sema Yunak Sema Çelebi Nurhan Nur Eşref Kolçak Anlatıcı Nur Subaşı
stand and deliver 00:15
stand and deliver 6.042 izlenme - 6 yıl önce matematik öğretmeni jamie escalante çoğunlukla hispaniklerin abdde 40 milyonu aşkın nüfusla yer alan ispanyolca konuşan latin kökenliler devam ettiği bir devlet lisesine atanır. çoğu çete mensubu gençlerin oluşturduğu öğrenciler eğitimle ilgilerini tamamen kesmiş umutsuz ve ilgisiz öğretmenlerin etkisiyle okuldan soğumuşlardır. escalante öğrencilerin potansiyelini görüp zeklarını fark eder ve bir grup ümitsiz çete elemanını ülkenin matematik alanında en başarılı öğrencilerine dönüştürür
Spoorloos (1988) Fragman 01:32
Spoorloos (1988) Fragman 518 izlenme - 6 ay önce 1988 Hollanda-Fransa ortak yapımı Spoorloos (The Vanishing) fragmanı. Filmi George Sluizer yönetiyor.