Hoşgeldiniz!

adası

Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 01:06
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 450.437 izlenme - 10 yıl önce Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası Film Hakkında: Alvin ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar. Adanın dört bir yanında dişlerine göre yemek arayan sevimli yaratıklar, bir yandan eve itmenin yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan cennet gibi görünen bu adanın o kadar da arkadaş canlısı olmadığını fark ederler. Yönetmenliğini Mike Mitchell'ın üstlendiği serinin bu filminin senaristliğini ise Kung Fu Panda'nın da yapımcısı ve senaristleri olan Jonathan Aibel ve Glenn Berger üstleniyor. Sincaplar dışında filmin gerçek oyuncuları arasında Jason Lee, Alyssa Milano ve David Cross yer alıyor...
Tatil Beldesinde Denizin İçinde Servis Yapan Garsonlar 00:19
Tatil Beldesinde Denizin İçinde Servis Yapan Garsonlar 20.028 izlenme - 8 ay önce Yunanistan'ın Rodos adasındaki bir tatil beldesinde, bir garsonun elinde tepsiyle denizin içinden servis yaptığı görüntüler tepki çekti.
Yunanistan'da Yangın Söndürme Uçağının Düşme Anı 00:39
Yunanistan'da Yangın Söndürme Uçağının Düşme Anı 21.666 izlenme - 7 ay önce Yunanistan'ın Eğriboz Adası'nda orman yangınlarıyla mücadele eden bir yangın söndürme uçağı, henüz bilinmeyen bir nedenle düştü.
Scooby-Doo Zombi Adasında 22:05
Scooby-Doo Zombi Adasında 22.068 izlenme - 10 yıl önce Please Read! I do not own anything. All rights go to Warner Bros. Company. This is from my own DVD, I didn't get it from any website. If you liked the movie ...
zindan adası 02:30
zindan adası 15.722 izlenme - 14 yıl önce
Su Elçileri - Mandalina Adası 08:03
Su Elçileri - Mandalina Adası 8.293 izlenme - 6 yıl önce Misket yeni bir şey icat etmiştir. Toprağı kabartmak için kürek gibi olan tırmık. Pelik, sebzelerin içindeki çekirdekleri çıkarıp bir köşede toplamaktadır. Onları ekecektir. Kaptan Pengu ise tatlı ve tuzlu suları işaretlemek için minik bayraklar yapmaktadır. Mandalina ise hiç bir işe yaramadığını düşünüp üzülür. Kendi kendine deniz kenarında otururken karşıda yeni bir ada fark eder. Hemen ekibe haber verir. Uzaktaki adayı gören ekibimiz, oraya su götürmek için kolları sıvar. Pet şişelerden yaptıkları sandalla yola çıkarlar ve adaya kuyu açarlar. Pengu suyun tatlı olduğunu söyler. Misket toprağı eşer, Pelik tohumları eker, tarım yapar. Adayı Mandalina fark ettiği için adını da Mandalina adası koyarlar.
Yaz Kampı Adası 10:56
Yaz Kampı Adası 3.978 izlenme - 5 yıl önce Oscar ve Kirpi, Yaz Kampı Adası'na varır ve normal kampların aksine burada büyücü danışmanlar, uzaylılar, konuşan ağaçlar ve daha birçok farklı eğlencenin olduğunu anlarlar.
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 00:51
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 6.816 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'nin en çok izlenen yarışma programı Love Island (Aşk Adası), güzel yarışmacı Megan Barton Hanson'ın striptiz şovu ile ülke gündeminin en tepesine oturmuş efendim.
Çıplaklar Kampına Giyinip Gideceğiz - Cicişler 02:11
Çıplaklar Kampına Giyinip Gideceğiz - Cicişler 7.226 izlenme - 9 yıl önce Cicişler diye tanıdığımız Esra ve Ceyda kardeşler bildiğiniz üzre en son olarak kendi internet sitelerini açıp halkımıza para karşılığında bizlere ev yaşantılarını sunmuştu ve halen sunmakta... Herkesin bildiği gibi bu namahrem kardeşler çok edepli oldukları için magazincilerin kendilerine sordukları soruyu bakın nasıl dile getiriyorlar.
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 01:46
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 2.928 izlenme - 5 yıl önce İtalya’nın güneyindeki turistik bölgelerden birinde bulunan Stromboli adasındaki yanardağın aktif hale geldiği ve bölgede şiddetli patlamaların yaşandığı kaydedilmiş.
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 02:34
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 5.756 izlenme - 8 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) Kayıp Şehir’in kaderi tehlikede. Büyülü hazineler gizemli bir şekilde kayboluyor: Jake’in kılıcı, Izzy’nin peri tozu… Hatta Cubby’nin haritasındaki yönler bile! Jake, Varolmayan Ülke’nin büyülü ve efsanevi Sonsuzluk Ağacı’nın gücünü geri getirmek için “Sonsuz Macera”ya atılıyor. Büyülü bir mağaraya, denizin altına ve Kader Dağı’nın en üstüne kadar giden bu heyecan verici yolculukta ona katılın!
İbi - Zaman Adası 09:59
İbi - Zaman Adası 2.427 izlenme - 6 yıl önce ‘Baldiyar’ı bilir misiniz? Peki onu keşfetmek için bir yolculuğa ne dersiniz? İbi ve Tosi yeni yerler, yeni arkadaşlar keşfetmek ve Tosi’ye miras kalan Resimli Baldiyar Atlası’nı bulmak için yolculuğa çıkıyorlar. Hoppa ve Pumba’da bu serüvende İbi’ye eşlik ediyorlar. Zaman zaman yaramazlık yapmıyorlar da değil. Bu tatlı serüvende İbi ve arkadaşları karşılaştıkları problemleri çözerken matematik ve fen bilimlerinden faydalanarak eğlenceli çözümler üretiyor.
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 02:18
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 2.884 izlenme - 7 yıl önce Kong Kafatası Adası filmini http://hdfilmevreni.org/kong-skull-island-2017-full-izle.html linkinden izleyebilirsiniz... Kong Kafatası Adası,Kong Kafatası Adası izle,Kong Kafatası Adası Full izle,Kong Kafatası Adası Filmini izle,Kong Kafatası Adası 2017 izle
shutter island (zindan adası) - fragman 02:28
shutter island (zindan adası) - fragman 4.324 izlenme - 15 yıl önce www.frmred.com
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 01:22
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 4.285 izlenme - 8 yıl önce 2 Dünya Savaş'ı görüp,ikisini de kazanan Winston Churchill Almanya'nın yükselen Führer'i Adolf Hitler'in İngiltere'ye savaş açtığını açıklamasından sonra halkına sesleniyor. Savaşı Adolf kazansaydı dünya daha basit bir hal alabilirdi.
Şahin K - Vah Diddi Vah 00:32
Şahin K - Vah Diddi Vah 1.520 izlenme - 4 yıl önce Gerçekten bu Insanı sevmemek elde değil çok doğal davranışları var Filmlerinde ve gerçek hayatta. Onlarca Romantik Komedi'ye imza atmış, kendi filmlerinde boy göstermekten hoşlanan, ünlü bir yönetmen.
Zindan Adası - Göl Sahnesi 06:10
Zindan Adası - Göl Sahnesi 2.310 izlenme - 8 yıl önce Zindan Adası orjinal adıyla Shutter Island 2009 yapımı Martin Scorsese filmidir.Bu sahnede ise dedektif eve döner ve o korkunç manzarayla karşılaşır.
Hadigari Cumhur - Davsan Adası Tekne Turu 01:07
Hadigari Cumhur - Davsan Adası Tekne Turu 2.917 izlenme - 10 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Winx Club - Sezon 4 Bölüm 17 - Peri Adası (Klip1) 01:22
Winx Club - Sezon 4 Bölüm 17 - Peri Adası (Klip1) 2.358 izlenme - 9 yıl önce Winx Tir Nan Og'a periler adasına uçtu. Korkunç yaratıklar ve sayısız tuzaklar onları bekliyor olacacak. Şimdi üye olun:
Childrens Network-DRAMA ADASI EN İĞRENÇ ŞEY 2 10:00
Childrens Network-DRAMA ADASI EN İĞRENÇ ŞEY 2 1.366 izlenme - 9 yıl önce Olaylar, Wawanakwa adasının belirtilmeyen bir bölgesinde geçer. 22 genç yarışmacı büyük ödül için yarışırlar ve diğer takımı Survivor benzeri oyunlarda yenmesi gerekir. Yarışmayı kazanan kişi 100,000 $ kazanacaktır. Takımlar; Bağıran Yer Sincapları ve Korkunç Levrekler olarak ikiye ayrılır. Takımlar elenmemek için oyunları kazanıp dokunulmazlık kazanmalıdır, herhangi bir oyunda yenilen takım kendi üyelerinden birini kamp ateşindeyken seçim sonucu ezikler sandalına gönderir ve adadan bir daha dönmüyecek şekilde adadan gönderirler. Ancak bir bölümde bazı elenen kişiler geri gelmiştir.
Marmara Adası - 2012 05:25
Marmara Adası - 2012 1.042 izlenme - 11 yıl önce TARİH-DENİZ-DOĞA İŞTE MARMARA
Winx Club - Sezon 4 Bölüm 17 - Peri Adası (Klip3) 01:41
Winx Club - Sezon 4 Bölüm 17 - Peri Adası (Klip3) 1.628 izlenme - 9 yıl önce Winx sonunda Morgana'dan önce, Dünya perilerinin kraliçesidir! Morgana ve onun perileri intikam alan, entrikacı vahşi savaşçılara döndü. Şimdi üye olun: http...
Dünyanın en tehlikeli adası: Yılan Adası 04:05
Dünyanın en tehlikeli adası: Yılan Adası 697 izlenme - 7 yıl önce Dünyanın en tehlikeli adası Yılan Adasını konu alan kısa belgeselimiz. Brezilya Sao Paolo yakınlarındaki Yılan Adası; dünyadaki en tehlikeli adalardan birisidir. Yaklaşık 110 dönüm büyüklüğünde olan ada, tamamen ağaçlarla kaplıdır. Üzerindeki yeşil örtünün altında dünyanın en tehlikeli canlıları yaşamaktadır. Bilim adamları metre kare başına 3 yılan düştüğünü söylemektedir. Bothrops insularis yalnızca bu adaya özgü, altın renkli, zehirli bir çukur engereğidir.
Winx Club - Sezon 3 Bölüm 15 - Ejderha Adası (Klip1) 01:28
Winx Club - Sezon 3 Bölüm 15 - Ejderha Adası (Klip1) 1.521 izlenme - 9 yıl önce Bloom, bir kez daha Pyros'da birkaç ejderha tarafından saldırıya uğrayarak zor zamanlar geçirdi... Şimdi üye olun: TR FACEBOOK...
Cunda Alibey Adası Doğa Köy 06:35
Cunda Alibey Adası Doğa Köy 1.301 izlenme - 14 yıl önce cunda alibey adası doğa köy
Winx Club - Sezon 3 Bölüm 15 - Ejderha Adası (Klip2) 01:00
Winx Club - Sezon 3 Bölüm 15 - Ejderha Adası (Klip2) 1.113 izlenme - 9 yıl önce Valtor Relax Gezegenine gider ve ninja maymunlarla savaştan sonra, gezegenin gizli büyüsünü elinde tutar. Şimdi üye olun:
Ilha das Flores - Sistem Üzerine Kısa Belgesel (1990) 12:31
Ilha das Flores - Sistem Üzerine Kısa Belgesel (1990) 1.194 izlenme - 9 yıl önce İğneleyici bir çalışma olan Çiçek Adası, bir domatesten yola çıkarak, sefalete doğru yol alır. Domates üreticisi süpermarkete domateslerini satar, süpermarket de müşteriye satar. Müşteri domatesle yemeğine sos yapar, çürümüşleri çöpe atar. Çöpe giden çürükler, Ilha das Flores'teki yoksulların midesine iner. Çünkü neden? Çünkü Lidyalılar parayı buldu. Adanın ismi ile ulaşılan zengin-yoksul bağıntısı arasında da bir tezat olduğu aşikâr. İnsanların domuzdan bile daha aşağı oldurulabildiğini gösteren etkileyici bir kısa belgesel. Brezilya yapımı belgeselin yazarı ve yöneteni Jorge Furtado. Süre: 12 dakika.
Bizden Kaçmaz - Mykonos 04:41
Bizden Kaçmaz - Mykonos 635 izlenme - 8 yıl önce Eskilerin magazin programlarından olan Bizden Kaçmaz'ın Mykonos adasında yaptığı haberi siz saygıdeğer üyelerimize sunuyorum.