Hoşgeldiniz!

adası

Şahin K - Aşk Adası 05:38
Şahin K - Aşk Adası 359.216 izlenme - 3 yıl önce Şahin K. arkadaşlarıyla beraber eğlenceli vakitler geçirmek için aşk adasına tatile giderler ve Şahin K. nın kendine özgü üslubu ile olaylar gelişir.
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 01:06
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 441.140 izlenme - 4 yıl önce Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası Film Hakkında: Alvin ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar. Adanın dört bir yanında dişlerine göre yemek arayan sevimli yaratıklar, bir yandan eve itmenin yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan cennet gibi görünen bu adanın o kadar da arkadaş canlısı olmadığını fark ederler. Yönetmenliğini Mike Mitchell'ın üstlendiği serinin bu filminin senaristliğini ise Kung Fu Panda'nın da yapımcısı ve senaristleri olan Jonathan Aibel ve Glenn Berger üstleniyor. Sincaplar dışında filmin gerçek oyuncuları arasında Jason Lee, Alyssa Milano ve David Cross yer alıyor...
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı  04:57
Camekandaki Dalgıca Saldırmaya Çalışan Köpekbalığı 3.938 izlenme - 1 ay önce Guadalupe adasında, köpekbalıkları etrafında dönmeye başladığında bir dalıcı kafeste idi. O ana kadar ciddi bir şey yoktu, ancak kapı açılmaya başladı ve dalgıç büyük bir korku yaşadı.
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 02:05
Alman Turistlerin Tekme Tokat Birbirlerine Girmesi 14.961 izlenme - 8 ay önce İspanya'nın Mayorka adasında sebebini bilmediğimiz bir durumdan dolayı sahil şeridinde iki Alman grup arasında çıkan kavga, amatör kamera tarafından böyle görüntülenmiş.
Zindan Adası Fragman 02:22
Zindan Adası Fragman 71.452 izlenme - 5 yıl önce Zindan Adası filminin resmi fragmanı.
Tek Isırıkla Ananasın İcabına Bakan Kaplumbağa 01:20
Tek Isırıkla Ananasın İcabına Bakan Kaplumbağa 4.890 izlenme - 6 ay önce Konuşmasından japon olduğunu anladığımız, ne iş yaptığı konusunda bir fikir yürütemediğim arkadaş, ananasla kaplumbağanın çenesinin gücünü gösteriyor.
Aceleye Getirerek Veren Seda Sayan'ın Dramı 01:11
Aceleye Getirerek Veren Seda Sayan'ın Dramı 28.697 izlenme - 3 yıl önce Filmde ticarete yatkın insan olarak gördüğümüz, aceleyle veren seda sayan'ın dramını izleyeceğiz. Künye; Aşk Adası Yönetmen; Remzi Jöntürk Senaryo; Remzi Jöntürk Başroller; Gökhan Güney,Seda Sayan
Okyanus Üzerinde Yüzen Çöp Adası 01:00
Okyanus Üzerinde Yüzen Çöp Adası 2.783 izlenme - 4 ay önce Karayip Denizi üzerinde şişelerden, plastik poşetlerden ve tonlarca atıktan oluşan dev bir ada belirmiş. Bilim insanları bu tablonun giderek daha sık rastlanan bir durum olduğunu söylemiş.
Aşk Adası Fragmanı 02:34
Aşk Adası Fragmanı 31.613 izlenme - 5 yıl önce Love Wrecked: Jenny, yaz boyunca Hawaii’de bir tatil köyünde çalışacaktır. En sevdiği rock yıldızı Jason’ın da tatili burada geçireceğini öğrenince çok heyecanlanır. Jason tekneden düşer ve Jenny onu kurtarmak için arkasından suya atlar. İki genç en yakın adada kıyıya çıkarlar. Aslında ada, beş yıldızlı tatil köyünün yanı başındadır. Ancak, Jenny’nin tek hayali Jason ile biraz yalnız vakit geçirmektir. Bu nedenle Jason’ı ıssız bir adada mahsur kaldıklarına inandırır. Jenny’nin en büyük rakibi aynı numaraya baş vurup adaya çıkınca, iki kız Jason’ın ilgisini çekebilmek için yarışmaya başlarlar.
Ölümüne Sevişen Çiftin Ne Yaptıklarını Merak Eden Adamlar 02:16
Ölümüne Sevişen Çiftin Ne Yaptıklarını Merak Eden Adamlar 22.054 izlenme - 3 yıl önce Yine Seda Sayan ve Gökhan Güney videosu ile karşı karşıyayız.Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; asla ve asla pornografik sahne için kesmedim bu kesiti.Gökhan Güney ve Seda Sayan'ı öldürmek için gelen adamların ilginç diyalogları için paylaştım.Asıl önemli olan da bir Remzi Jöntürk filmi olması,diyaloglardan da belli oluyor.İzleyelim efendim..
İbrahim Rojhilat - Roz Herediyo 04:21
İbrahim Rojhilat - Roz Herediyo 7.366 izlenme - 1 yıl önce Düşlerin Adası -2 ROZ HEREDİYO Roc çımané tora hérediyo Hewr çımané toré rınd niyo Astare tora duri şiyo Éyro riyé to çelmesiyo Şewe şand werdo sera şiya Şew nime biya sıbah niyo Zeré min tover werem biya Seré sıbahy bé to nızd niyo Hewné şewané min héremiyo Hésré çımané to fetesiyo Varané çıman laser biyo Riyé to eyro é to niyo
Nargin Adası Esir Kampı 1915-1916 (Ruslara Esir Düşmüş Türk Askeri) 07:26
Nargin Adası Esir Kampı 1915-1916 (Ruslara Esir Düşmüş Türk Askeri) 2.373 izlenme - 4 ay önce 1915- 1916 yılında çekilmiş bu tarihi filmde Ruslara esir düşmüş Türk askerlerinin Hazar denizi üzerinde Nargin adasındaki görüntülerini izleyeceksiniz . film bir propaganda filmi esirlere çok iyi davranıyoruz mesajı vermişler .Oysaki arşiv belgelerine baktığımızda belgeler farklı şey söylüyor . Bir kere adada açlık ve susuzluk var . her zaman doktor ve ilaç yok .Ada zehirli yılanlarla dolu birçok esir yılan sokması sonucu hayatını kaybediyor . Ada başkent Baku ye yaklaşık 11 km uzaklıkta çevresinde başka küçük adalarda var Nargin en buyüğü. Adanın toplam alanı 1,4 kilometrekaredir. Uzunluğu 3,1 kilometre, eni 900 metredir. Adanın kuzeybatı kesimleri dik yamaçlardan oluşmaktadır. Bu kısımlarda Bitki oluşumu çok azdır. Ada da 10 bin civarında şehidimiz yatmaktadır .ne bir anıt ne bir mezartaşı hiç bişey yok . ada üzerinde gezildiğinde zaman zaman insan kemiklerine raslanmaktadır . biraz kazıldığında ise adanın çoğu bölgesinin bir toplu mezarlık olduğu görülmektedir .aradan 100 yıl geçtiği halde ne Azerbeycan hükümeti nede Türkiye cumhuriyeti hükümeti ciddi bir adım atmamıştır . 2017 mayıs ayında Azerbeycan ve Türkiye tarafından oluşturulan bir grup adayı ziyaret ettiler .adanın çeşitli yerlerine karanfil bırakıldı .ada fotoraflandı bu karelerin bazılarını tarihi filmin sonuna ekledim lütfen inceleyiniz . Ada hala zehirli yılanlarla dolu .üzerinde yerleşim yok insan yaşamıyor .Benim isteğim bu adada bir yüzey araştırması yapılıp mezarların tespit edilmesi adaya 10 bin şehidi temsilen bir anıt yapılmasıdır .umarım yetkililer harekete geçer ...
Corn Island - Fragman 01:27
Corn Island - Fragman 17.173 izlenme - 4 yıl önce Corn Island - Fragman Bir çiftçi ve torunu sakin ve tekdüze bir hayat sürmektedir. Bir tarım sezonu boyunca anlatılan hikayede bu dede ve torunun yaptığı şey, her yıl olduğu gibi toprağı belleyip mısır ekmektir. Gürcistan ile Abhazya arasındaki adada çalışan ikili, gün boyunca kıyıdan geçen askerler dışında kimseyi görmezler. Fazlasıyla sessiz ve sakin bu hayatı yeni bir gelişme biraz karıştıracaktır: Yaralı askerlerden biri, yetiştirdikleri mısırların arasına gizlenir ve bu durum bir taraf tutmaları ihtimalini yaratır.
Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 05:23
Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 1.603 izlenme - 4 ay önce Tuna nehri üzerindeki Adakale bir zamanlar kahvehanelerin olduğu ve pazarların kurulduğu canlı bir Türk adasıydı. Yaklaşık 40 yıl önce kurulan elektrik santrali adayı ve tüm hatıraları sular altında bıraktı.
Yunuslar  Katil Balinalardan Böyle Kaçtı 02:41
Yunuslar Katil Balinalardan Böyle Kaçtı 20.254 izlenme - 6 yıl önce Kanada'nın Quadra Adası sahillerinde yunusların Orca olarak da bilinen katil banilardan kaçtıkları anlar, kameraya böyle yansıdı
zindan adası 02:30
zindan adası 15.550 izlenme - 8 yıl önce
Scooby-Doo Zombi Adasında 22:05
Scooby-Doo Zombi Adasında 14.604 izlenme - 4 yıl önce Please Read! I do not own anything. All rights go to Warner Bros. Company. This is from my own DVD, I didn't get it from any website. If you liked the movie ...
Wesley Sneijder'in Garsonluk Yapması 00:08
Wesley Sneijder'in Garsonluk Yapması 2.263 izlenme - 8 ay önce Galatasaray'la ayrılığın eşiğine gelen Sneijder, futboldan çok yeni açtığı gece kulübüyle ilgileniyor. Sarı-kırmızılı kulüp sezonu açmasına rağmen yönetimden özel izin alan Hollandalı oyuncu henüz kampa katılmadı. Eşi Yolanthe Cabau ile birlikte İbiza'da bir gece kulübü açan Wesley Sneijder son günlerde vaktinin büyük bölümünü işine vermiş durumda.
Nurgül Yeşilçay ve Hande Ataizi Sauna'da - Melekler Adası 03:31
Nurgül Yeşilçay ve Hande Ataizi Sauna'da - Melekler Adası 8.352 izlenme - 2 yıl önce 90'larda da ve günümüzde de en güzel kadın oyunculardan olan Nurgül Yeşilçay ve Hande Ataizi'nin 2004 yılında oynamış olduğu Melekler Adası dizisinde ikisinin sauna keyfi yaptığı bir bölümden kesittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
janjantin diye bir ada bulundu! 00:58
janjantin diye bir ada bulundu! 21.817 izlenme - 7 yıl önce fırsatlar dünyasında yepyeni bir ada bulundu adına janjantin kondu! ailelere özel fırsat adası janjantin şimdi senin de onu keşfetmeni bekliyor sen de janjantinliler arasına katılmaya var mısın?
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 01:06
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 10.369 izlenme - 3 yıl önce Alvin ve arkadaşları bu sefer gemi yolculuğuna çıkıyorlar... Ve ıssız adaya düşüyorlar! Alvin ve Sincaplar Türkiye'de çok az hayranı olan bir film - müzik grubudur. Alvin ve Sincaplar'ın 3. filmi 16 Aralık 2011'de vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Mike Mitchell'ın yaptığı film büyük beğeni toplamıştır. Filmde sevimli sincaplar Alvin, Simon, Theodore, Brittany, Jeanette ve Eleanor; çıktıkları aile tatilinde ortalığı birbirine katıyorlar. Ancak Alvin'in neden olduğu bir kaza yüzünden tatil yaptıkları gemiden ıssız bir adaya düşüyorlar. Simon, bir örümcek tarafından ısırılıyor ve kendini Fransız, eğlence düşkünü Simone'a çeviriyor. Bu nedenle tüm sorumluluğu Alvin üstleniyor ve ıssız sandıkları, tehlikelerle dolu adadan kurtulmaya çalışıyorlar.
Zindan Adası Fragman 2 02:24
Zindan Adası Fragman 2 16.015 izlenme - 9 yıl önce zindan adası filmi'nin türkçe altyazılı resmi fragmanı.
melekler adası-jenerik 01:26
melekler adası-jenerik 13.523 izlenme - 9 yıl önce harika diziydi..melekler adası jenerik müziği...
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 02:34
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 5.062 izlenme - 2 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) Kayıp Şehir’in kaderi tehlikede. Büyülü hazineler gizemli bir şekilde kayboluyor: Jake’in kılıcı, Izzy’nin peri tozu… Hatta Cubby’nin haritasındaki yönler bile! Jake, Varolmayan Ülke’nin büyülü ve efsanevi Sonsuzluk Ağacı’nın gücünü geri getirmek için “Sonsuz Macera”ya atılıyor. Büyülü bir mağaraya, denizin altına ve Kader Dağı’nın en üstüne kadar giden bu heyecan verici yolculukta ona katılın!
Helikopterin Yere Çakılma Anı Kamerada 00:51
Helikopterin Yere Çakılma Anı Kamerada 4.123 izlenme - 2 yıl önce Fiji’de bulunan Hazine adası tatil köyüne iniş yapmaya çalışan bir helikopter son anda yere çakıldı. Altı yolcu ve bir pilotun bulunduğu helikopterden şans eseri kimse yara almadan kurtuldu.
snake ısland 01:39
snake ısland 13.000 izlenme - 7 yıl önce
Vikingler - Hazine Adası (Çizgi Film)  10:27
Vikingler - Hazine Adası (Çizgi Film) 1.505 izlenme - 11 ay önce Vikingler - Hazine Adası (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
türk gay club 01:40
türk gay club 9.549 izlenme - 7 yıl önce mykanos adası dans!
Rüzgar Gücü'nden Ters Akan Şelale 01:32
Rüzgar Gücü'nden Ters Akan Şelale 3.245 izlenme - 2 yıl önce İskoçya’nın batısındaki Mull Adası’nda, okyanusa akan bir şelalenin şiddetli fırtınanın etkisiyle ters yöne doğru akması amatör kameraya yansıdı. Görüntüler, geçtiğimiz Pazartesi günü, adanın batı kıyılarındaki yüksek kayalıklarda çekildi. Atlas Okyanusu’nun İskoçya kıyılarında etkili olan Henry Kasırgası sebebiyle saatte 145 kilometreyi geçen rüzgarın hızı, okyanusa doğru akan şelalenin yönünü değiştirmesine ve yükarı doğru çağlamasına yol açtı. Adanın 'Ardmeanach' (Issızlık) adı verilen yüksek uçurumlarında meydana gelen olayın videosu, sosyal medyada en çok izlenen görüntülerden birisi oldu. Hafta başından beri etkisini sürdüren Henry Kasırgası, İskoçya’da binlerce evin elektriksiz kalmasına, yolların ve köprülerin kapanmasına yol açtı.
Fenerbahçeli futbolcular aşk adasında yakalandı 02:00
Fenerbahçeli futbolcular aşk adasında yakalandı 7.180 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe'nin başarılı futbolcu Selçuk Şahin yine Mikanos'ta tatile gitti. Süper Lig'in tatile girmesiyle futbolcuların çoğu Bodrum ve Çeşme'yi tercih ederken Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Selçuk Şahin, Yunan Adası Mikanos'u tercih etti. Daha önceki yaz tatillerinde de çılgınlar adası olarak bilinen Mikanos'u tercih eden ünlü futbolcu bu sene de orada görüntülendi. Mikanos TV'de yayınlanan görüntülerde futbolcular bayanlarla dans etti.Diğer Futbolcular Bekir İrtegün ve Serkan Kırıntılı...