Hoşgeldiniz!

adası

Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 01:06
Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası 449.792 izlenme - 8 yıl önce Alvin Ve Sincaplar 3 - Eğlence Adası Film Hakkında: Alvin ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar. Adanın dört bir yanında dişlerine göre yemek arayan sevimli yaratıklar, bir yandan eve itmenin yolunu bulmaya çalışırken diğer yandan cennet gibi görünen bu adanın o kadar da arkadaş canlısı olmadığını fark ederler. Yönetmenliğini Mike Mitchell'ın üstlendiği serinin bu filminin senaristliğini ise Kung Fu Panda'nın da yapımcısı ve senaristleri olan Jonathan Aibel ve Glenn Berger üstleniyor. Sincaplar dışında filmin gerçek oyuncuları arasında Jason Lee, Alyssa Milano ve David Cross yer alıyor...
Zindan Adası Fragman 02:22
Zindan Adası Fragman 154.205 izlenme - 9 yıl önce Zindan Adası filminin resmi fragmanı.
Aşk Adası Fragmanı 02:34
Aşk Adası Fragmanı 55.969 izlenme - 9 yıl önce Love Wrecked: Jenny, yaz boyunca Hawaii’de bir tatil köyünde çalışacaktır. En sevdiği rock yıldızı Jason’ın da tatili burada geçireceğini öğrenince çok heyecanlanır. Jason tekneden düşer ve Jenny onu kurtarmak için arkasından suya atlar. İki genç en yakın adada kıyıya çıkarlar. Aslında ada, beş yıldızlı tatil köyünün yanı başındadır. Ancak, Jenny’nin tek hayali Jason ile biraz yalnız vakit geçirmektir. Bu nedenle Jason’ı ıssız bir adada mahsur kaldıklarına inandırır. Jenny’nin en büyük rakibi aynı numaraya baş vurup adaya çıkınca, iki kız Jason’ın ilgisini çekebilmek için yarışmaya başlarlar.
Zindan Adası Fragman 2 02:24
Zindan Adası Fragman 2 35.368 izlenme - 13 yıl önce zindan adası filmi'nin türkçe altyazılı resmi fragmanı.
snake ısland 01:39
snake ısland 35.280 izlenme - 11 yıl önce
Corn Island - Fragman 01:27
Corn Island - Fragman 21.101 izlenme - 8 yıl önce Corn Island - Fragman Bir çiftçi ve torunu sakin ve tekdüze bir hayat sürmektedir. Bir tarım sezonu boyunca anlatılan hikayede bu dede ve torunun yaptığı şey, her yıl olduğu gibi toprağı belleyip mısır ekmektir. Gürcistan ile Abhazya arasındaki adada çalışan ikili, gün boyunca kıyıdan geçen askerler dışında kimseyi görmezler. Fazlasıyla sessiz ve sakin bu hayatı yeni bir gelişme biraz karıştıracaktır: Yaralı askerlerden biri, yetiştirdikleri mısırların arasına gizlenir ve bu durum bir taraf tutmaları ihtimalini yaratır.
Scooby-Doo Zombi Adasında 22:05
Scooby-Doo Zombi Adasında 21.030 izlenme - 8 yıl önce Please Read! I do not own anything. All rights go to Warner Bros. Company. This is from my own DVD, I didn't get it from any website. If you liked the movie ...
zindan adası 02:30
zindan adası 15.684 izlenme - 12 yıl önce
Su Elçileri - Mandalina Adası 08:03
Su Elçileri - Mandalina Adası 8.173 izlenme - 4 yıl önce Misket yeni bir şey icat etmiştir. Toprağı kabartmak için kürek gibi olan tırmık. Pelik, sebzelerin içindeki çekirdekleri çıkarıp bir köşede toplamaktadır. Onları ekecektir. Kaptan Pengu ise tatlı ve tuzlu suları işaretlemek için minik bayraklar yapmaktadır. Mandalina ise hiç bir işe yaramadığını düşünüp üzülür. Kendi kendine deniz kenarında otururken karşıda yeni bir ada fark eder. Hemen ekibe haber verir. Uzaktaki adayı gören ekibimiz, oraya su götürmek için kolları sıvar. Pet şişelerden yaptıkları sandalla yola çıkarlar ve adaya kuyu açarlar. Pengu suyun tatlı olduğunu söyler. Misket toprağı eşer, Pelik tohumları eker, tarım yapar. Adayı Mandalina fark ettiği için adını da Mandalina adası koyarlar.
Yaz Kampı Adası 10:56
Yaz Kampı Adası 3.805 izlenme - 3 yıl önce Oscar ve Kirpi, Yaz Kampı Adası'na varır ve normal kampların aksine burada büyücü danışmanlar, uzaylılar, konuşan ağaçlar ve daha birçok farklı eğlencenin olduğunu anlarlar.
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 00:51
Megan Barton Hanson'ın Aşk Adasında Kucak Dansı Yapması 5.207 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'nin en çok izlenen yarışma programı Love Island (Aşk Adası), güzel yarışmacı Megan Barton Hanson'ın striptiz şovu ile ülke gündeminin en tepesine oturmuş efendim.
Tek Isırıkla Ananasın İcabına Bakan Kaplumbağa 01:20
Tek Isırıkla Ananasın İcabına Bakan Kaplumbağa 5.039 izlenme - 5 yıl önce Konuşmasından japon olduğunu anladığımız, ne iş yaptığı konusunda bir fikir yürütemediğim arkadaş, ananasla kaplumbağanın çenesinin gücünü gösteriyor.
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 01:46
Yanardağ Patlamasına Şahit Olan Tekne Yolcuları 2.791 izlenme - 3 yıl önce İtalya’nın güneyindeki turistik bölgelerden birinde bulunan Stromboli adasındaki yanardağın aktif hale geldiği ve bölgede şiddetli patlamaların yaşandığı kaydedilmiş.
Megan Hanson Canlı Yayında Kucak Dansı Yaptı 00:21
Megan Hanson Canlı Yayında Kucak Dansı Yaptı 3.926 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de bekar gençlerin gerçek aşkı aradığı yarışma programı Aşk Adası'nın güzel yarışmacısı Megan Hanson'ın canlı yayında yaptığı ateşli dans, izleyenlerin ağzını açık bıraktı.
Çıplaklar Kampına Giyinip Gideceğiz - Cicişler 02:11
Çıplaklar Kampına Giyinip Gideceğiz - Cicişler 7.075 izlenme - 7 yıl önce Cicişler diye tanıdığımız Esra ve Ceyda kardeşler bildiğiniz üzre en son olarak kendi internet sitelerini açıp halkımıza para karşılığında bizlere ev yaşantılarını sunmuştu ve halen sunmakta... Herkesin bildiği gibi bu namahrem kardeşler çok edepli oldukları için magazincilerin kendilerine sordukları soruyu bakın nasıl dile getiriyorlar.
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 02:34
Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) 5.637 izlenme - 6 yıl önce Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları - Hayalet Adası (Çizgi Film) Kayıp Şehir’in kaderi tehlikede. Büyülü hazineler gizemli bir şekilde kayboluyor: Jake’in kılıcı, Izzy’nin peri tozu… Hatta Cubby’nin haritasındaki yönler bile! Jake, Varolmayan Ülke’nin büyülü ve efsanevi Sonsuzluk Ağacı’nın gücünü geri getirmek için “Sonsuz Macera”ya atılıyor. Büyülü bir mağaraya, denizin altına ve Kader Dağı’nın en üstüne kadar giden bu heyecan verici yolculukta ona katılın!
Emekli  Damızlık Süper Diego 01:59
Emekli Damızlık Süper Diego 1.932 izlenme - 2 yıl önce Ekvador, 1960'lı yıllarda nesillerinin tükenmesini önlemek için Galapagos Milli Parkı'nda ürüme programı altına aldığı 15 dev kaplumbağayı doğal yaşam ortamına bıraktı. Serbest bırakılan kaplumbağalardan biri de 100 yaşındaki meşhur Diego oldu. Parkta 40 yılı aşkın süredir tutulan dev kaplumbağaların bu süreçte 2 binden fazla, erkek kaplumbağa Diego'nun ise 800'den fazla yavrusu oldu. Diego, Galapagos Milli Parkı'na getirilmeden önce ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki San Diego Hayvanat Bahçesi'nde yaşıyordu. Bir asırlık dev kaplumbağa geri götürüldüğü Espanola Adası'ndan 80 yıl önce ayrılmıştı. Üreme programı kapsamında türünü kurtaran dev kaplumbağa Diego 'emekliye ayrıldı' İtalya'da kaplumbağasını gezmeye çıkaran kadına 400 euro para cezası kesildi Nesli tükendi sanılan dev kaplumbağa 100 yıl sonra tekrar ortaya çıktı Galapagos Milli Parkı Direktörü Danny Rueda, "Şüphesiz bu başarılı bir program çünkü sadece 15 üyesi olan, yok olmanın eşiğindeki bir türü yeniden başlattık. Şu anda bu tür Espanola Adası'nda 2 binden fazla üyeye sahip." dedi. Galapagos takım adalarında bugün 20-25 bin vahşi kaplumbağa yaşadığı düşünülüyor.
 Sofía'nın Denizaltı Dalış Koşusu 01:55
Sofía'nın Denizaltı Dalış Koşusu 1.698 izlenme - 2 yıl önce Halihazıraki apnea dalışı dünya rekoru sahibi olan Kolmbiyalı Sofía Gómez Uribe, Dominika Adası sularında denizin dibine kadar daldıktan sonra, eline bir kayayı ağırlık olarak alıp, koşar gibi harekelerle adım adım su yüzüne kadar yüzmüş.
the ısland of dr. moreau 02:54
the ısland of dr. moreau 10.035 izlenme - 11 yıl önce güney pasifikin ıssız bir adasında dr.moreau bilim anahtarını cehennemin kapılarını kilitlemek için kullandı...val kilmer heat batman forever the ghost and the darkness david thewlis dragonheart fairuza balk the craft ve akademi ödüllü marlon brando en iyi erkek oyuncu the godfather 1972 h.g wells.stan winstonun çok satan creature workshop eserinden uyarlanan bu muhteşem bilim-kurgu gerilimde göz alıcı özel efektler eşliğinde biraraya geliyorlar. dr.moreau evrimin sırlarını in
İbi - Zaman Adası 09:59
İbi - Zaman Adası 2.094 izlenme - 4 yıl önce ‘Baldiyar’ı bilir misiniz? Peki onu keşfetmek için bir yolculuğa ne dersiniz? İbi ve Tosi yeni yerler, yeni arkadaşlar keşfetmek ve Tosi’ye miras kalan Resimli Baldiyar Atlası’nı bulmak için yolculuğa çıkıyorlar. Hoppa ve Pumba’da bu serüvende İbi’ye eşlik ediyorlar. Zaman zaman yaramazlık yapmıyorlar da değil. Bu tatlı serüvende İbi ve arkadaşları karşılaştıkları problemleri çözerken matematik ve fen bilimlerinden faydalanarak eğlenceli çözümler üretiyor.
Nargin Adası Esir Kampı 1915-1916 (Ruslara Esir Düşmüş Türk Askeri) 07:26
Nargin Adası Esir Kampı 1915-1916 (Ruslara Esir Düşmüş Türk Askeri) 2.957 izlenme - 5 yıl önce 1915- 1916 yılında çekilmiş bu tarihi filmde Ruslara esir düşmüş Türk askerlerinin Hazar denizi üzerinde Nargin adasındaki görüntülerini izleyeceksiniz . film bir propaganda filmi esirlere çok iyi davranıyoruz mesajı vermişler .Oysaki arşiv belgelerine baktığımızda belgeler farklı şey söylüyor . Bir kere adada açlık ve susuzluk var . her zaman doktor ve ilaç yok .Ada zehirli yılanlarla dolu birçok esir yılan sokması sonucu hayatını kaybediyor . Ada başkent Baku ye yaklaşık 11 km uzaklıkta çevresinde başka küçük adalarda var Nargin en buyüğü. Adanın toplam alanı 1,4 kilometrekaredir. Uzunluğu 3,1 kilometre, eni 900 metredir. Adanın kuzeybatı kesimleri dik yamaçlardan oluşmaktadır. Bu kısımlarda Bitki oluşumu çok azdır. Ada da 10 bin civarında şehidimiz yatmaktadır .ne bir anıt ne bir mezartaşı hiç bişey yok . ada üzerinde gezildiğinde zaman zaman insan kemiklerine raslanmaktadır . biraz kazıldığında ise adanın çoğu bölgesinin bir toplu mezarlık olduğu görülmektedir .aradan 100 yıl geçtiği halde ne Azerbeycan hükümeti nede Türkiye cumhuriyeti hükümeti ciddi bir adım atmamıştır . 2017 mayıs ayında Azerbeycan ve Türkiye tarafından oluşturulan bir grup adayı ziyaret ettiler .adanın çeşitli yerlerine karanfil bırakıldı .ada fotoraflandı bu karelerin bazılarını tarihi filmin sonuna ekledim lütfen inceleyiniz . Ada hala zehirli yılanlarla dolu .üzerinde yerleşim yok insan yaşamıyor .Benim isteğim bu adada bir yüzey araştırması yapılıp mezarların tespit edilmesi adaya 10 bin şehidi temsilen bir anıt yapılmasıdır .umarım yetkililer harekete geçer ...
Avşa Adası, Oy Kullanıp İstanbul’dan Dönen Seçmenlerin Karşılanması 00:41
Avşa Adası, Oy Kullanıp İstanbul’dan Dönen Seçmenlerin Karşılanması 2.110 izlenme - 3 yıl önce 23 Haziran’daki ikinci İstanbul seçimi renkli görüntülerle geride kaldı. Ekrem İmamoğlu’nun yüzde 54.21, rakibi Binali Yıldırım’ın ise yüzde 44.99 oy aldığı seçim için Anadolu’nun birçok kentinden tatillerini yarıda kesen seçmenler İstanbul’a akın etti.
Orhan Ulaş - Bahar Bahara Benzer 03:05
Orhan Ulaş - Bahar Bahara Benzer 1.574 izlenme - 2 yıl önce Spotify: https://open.spotify.com/track/75emjv... Söz-Müzik:Burhan İşiyok BAHAR BAHARA BENZER Senin adın bahar Güzelsin bahar kadar Yarar bütün yürekleri Sendeki o bakışlar Bahar bahara benzer Gözleri özgürlüğe Bahar bahara benzer Gülüşü kardeşliğe Dağıtır gülüşünü Dağıtır bahar gibi Savurur saçlarını Deli rüzgarlar gibi
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 02:18
Kong Kafatası Adası 2017 Full Hd 1.974 izlenme - 6 yıl önce Kong Kafatası Adası filmini http://hdfilmevreni.org/kong-skull-island-2017-full-izle.html linkinden izleyebilirsiniz... Kong Kafatası Adası,Kong Kafatası Adası izle,Kong Kafatası Adası Full izle,Kong Kafatası Adası Filmini izle,Kong Kafatası Adası 2017 izle
shutter island (zindan adası) - fragman 02:28
shutter island (zindan adası) - fragman 4.312 izlenme - 13 yıl önce www.frmred.com
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 01:22
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 4.049 izlenme - 6 yıl önce 2 Dünya Savaş'ı görüp,ikisini de kazanan Winston Churchill Almanya'nın yükselen Führer'i Adolf Hitler'in İngiltere'ye savaş açtığını açıklamasından sonra halkına sesleniyor. Savaşı Adolf kazansaydı dünya daha basit bir hal alabilirdi.
Şahin K - Vah Diddi Vah 00:32
Şahin K - Vah Diddi Vah 1.221 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten bu Insanı sevmemek elde değil çok doğal davranışları var Filmlerinde ve gerçek hayatta. Onlarca Romantik Komedi'ye imza atmış, kendi filmlerinde boy göstermekten hoşlanan, ünlü bir yönetmen.
Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 05:23
Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 1.777 izlenme - 5 yıl önce Tuna nehri üzerindeki Adakale bir zamanlar kahvehanelerin olduğu ve pazarların kurulduğu canlı bir Türk adasıydı. Yaklaşık 40 yıl önce kurulan elektrik santrali adayı ve tüm hatıraları sular altında bıraktı.