Hoşgeldiniz!

Adnan Oktar

Adnan Oktar'ı Çok Seven Çinli Kedicik 01:16
Adnan Oktar'ı Çok Seven Çinli Kedicik 3.062 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar'ın A9TV'de yayınladığı programa bir video gönderen Çinli Kedicik Adnan Hocasını yere göğe sığdıramamış övgülerini yağdırmış.
Süper Seksi Elbiseli Beril Adnan Oktar İçin Dans Ediyor 02:07
Süper Seksi Elbiseli Beril Adnan Oktar İçin Dans Ediyor 12.797 izlenme - 2 hafta önce http://harunyahya.org/ http://www.a9hd.com/ http://harunyahya.org/list/type/5/nam...
Ceylan Özgül'ün Kaçma Görüntüleri 00:51
Ceylan Özgül'ün Kaçma Görüntüleri 13.553 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden Ceylan Özgül'ün telaş içinde ayağında terlik ve geceliğiyle kaçtığı gizli kamera görüntüleri büyük yankı uyandırdı.
Nevşin Mengü Adnan Oktar'ın Programında 04:05
Nevşin Mengü Adnan Oktar'ın Programında 12.605 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın programında beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Gazeteci Nevşin Mengü, Oktar ile röportaj yaptı. Bu arada kediciklerin bundan böyle programa çıkmayacağı öğrenildi.
Celal Şengör, Adnan Oktar, yaratılışçılık, palavra, bilim vs. 01:54
Celal Şengör, Adnan Oktar, yaratılışçılık, palavra, bilim vs. 1.704 izlenme - 3 hafta önce
Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 00:55
Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 62.438 izlenme - 3 ay önce Yaptıkları harika danslarla gündemden bir tğrlü düşmeyen Adnan Oktar'ın 90-60-90 kedicikleri, yine adlarından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı iç çamaşırlı kediciğin videosu olay yarattı.
Adnan Oktar'ın Kediciği Canlı Yayına Bağlandı Ortalık Karıştı (Söylemezsem Olmaz 23 Ocak Salı) 10:36
Adnan Oktar'ın Kediciği Canlı Yayına Bağlandı Ortalık Karıştı (Söylemezsem Olmaz 23 Ocak Salı) 30.476 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer, kayıp kızları ile ilgili açıklamalarda bulunan Elvan Koçak'a canlı yayında yanıt verdi.
Cinselliği Ayıp Gösteren İngiliz Devletidir - Adnan Oktar 02:58
Cinselliği Ayıp Gösteren İngiliz Devletidir - Adnan Oktar 8.296 izlenme - 2 ay önce Bir izleyicinin "Cinsellik ayıp mı?" sorusuna Adnan Oktar "Cinsellikle ilgili hadisler okuyabilene helal olsun okuyamıyorlar. Cinselliğin baskı altına alındığı ortamda homoseksüellik gelişiyor. Şeytanın bir oyunu. Cinsellik bir nimettir, bir güzelliktir, kalp ferahlığıdır. Sevginin en güzel ifade şeklidir. Beş duyuyla ifade şeklidir. En mükemmel sevgi anlatımıdır. Ama sanki büyük bir belaymış, felaketmiş gibi, büyük bir kötülükmüş gibi gösteriliyor. Cinselliğin gayrimeşru olanı çirkindir. Cinselliği ayıp gösteren ingiliz devletidir" diye yanıtlamış efendim.
Muazzez Ersoy: Çok Zarif Bir Beyefendi (Adnan Oktar) 01:44
Muazzez Ersoy: Çok Zarif Bir Beyefendi (Adnan Oktar) 2.440 izlenme - 1 ay önce A9 TV’nin 8. Kuruluş yıldönümü gecesinde sahne alan Muazzez Ersoy, Adnan Oktar'a salona girdiğinde 'zarif bir beyefendi salona girdi' anonsunu yaparak karşıladı
Yılbaşını Dansöz ve 31 Kedicikle Kutlayan Adnan Oktar 06:33
Yılbaşını Dansöz ve 31 Kedicikle Kutlayan Adnan Oktar 20.395 izlenme - 4 ay önce Şaşaalı yaşamıyla manşetlerden düşmeyen Adnan Oktar 31 kedicikle yılbaşında eğlencenin dibine vurdu. Evinde parti veren Oktar, dansöz oynattı.
Nevşin Mengü, Adnan Oktar'a Açık Açık Sordu 04:05
Nevşin Mengü, Adnan Oktar'a Açık Açık Sordu 5.676 izlenme - 2 ay önce Ünlü haber sunucusu Nevşin Mengü Adnan Oktar'ın A9 isimli internet kanalında yayınlanan tartışmalı programına konuk oldu ve kedicikleri, program hakkındaki suçlamaları ve RTÜK'ün kararlarını Adnan Oktar'a açık açık sordu.
Kızları Tavlamak İçin Adnan Oktar'dan Taktik İsteyen Eleman 01:49
Kızları Tavlamak İçin Adnan Oktar'dan Taktik İsteyen Eleman 2.924 izlenme - 2 ay önce Canlı yayında ekranlara gelen sohbet programında oynattığı kedicikleri ile ünlenen Adnan Oktar'dan izleyici bir genç kızları tavlamak konusunda taktik istemiş.
Adnan Oktar'dan Akit'e Homoseksüellik Suçlaması 01:32
Adnan Oktar'dan Akit'e Homoseksüellik Suçlaması 5.599 izlenme - 3 ay önce Akit'te yayınlanan haberlerde LGBTİ’yi temsil eden gökkuşağı renklerinin yer aldığını söyleyen Adnan Oktar, “Ya bir gün açın Kuran ayetlerini okuyun, bir kere de ‘fuhuş haramdır, şarap fabrikaları kapatılsın, rakı fabrikaları kapatılsın’ deyin” ifadelerini kullandı.
Adnan Oktar Yılbaşında Dansöz Oynatıp Kediciklerle Eğlendi 06:33
Adnan Oktar Yılbaşında Dansöz Oynatıp Kediciklerle Eğlendi 10.794 izlenme - 4 ay önce Şaşaalı yaşamıyla manşetlerden düşmeyen Adnan Oktar ve kedicikleri, yılbaşında eğlencenin dibine vurdu. Evinde parti veren Oktar, dansöz oynattı. A9 TV'de yaptığı sohbetlerle ünlenen Adnan Oktar, yılbaşında da adından söz ettirmeyi başardı. Oktar'ın kedicikleriyle yılbaşı kutlamasını görenlerin ağzı açık kalıyor. Şaşaalı bir sofra kurup eğlencenin dibine vuran Adnan Oktar, 31 kediciği yanına alıp yılbaşı kutladı. Normalde sadece kediciklerini oynatan Oktar, bu sefer dansöz de oynattı.
Kayıp Kızlarını Adnan Oktar'ın Programında Gören Baba 02:43
Kayıp Kızlarını Adnan Oktar'ın Programında Gören Baba 9.281 izlenme - 3 ay önce Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan Elvan Koçak (44) uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar´ın programında gördü. Türkiye´ye gelerek suç duyurusunda bulundu. 7 yıl önce ayrıldığı eşi Gülperi T.'nin çocukları Ş.K. (19) B.K. (17) ve oğlu M.K (17) ile birlikte Türkiye'ye gittiğini ve çocuklarından uzun süre haber alamadığını, bir akrabalarının "Senin kızların Adnan Oktar'ın yanında tv show yapıyorlar" uyarısıyla yıkıldığını anlatan baba Elvan Koçak şöyle dedi: "Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve diğer sorumlulardan davacı olacağım dedi.
Adnan Oktar'ın Gözde Kediciği Kübra Yıldırım'ın Erotik Dansı 02:02
Adnan Oktar'ın Gözde Kediciği Kübra Yıldırım'ın Erotik Dansı 8.940 izlenme - 3 ay önce Almanya'dan gelen 19 yaşındaki kedicik Kübra Yıldırım'ın, Adnan Oktar'a dokunarak yapmış olduğu erotik dans şovu izliyoruz.
Masaya Vura Vura Adnan Oktar İçin Çağrıda Bulunan Akit Tv Spikeri 04:04
Masaya Vura Vura Adnan Oktar İçin Çağrıda Bulunan Akit Tv Spikeri 7.192 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adnan Oktar'a gerekli dersi vermesi için çağrıda bulunan Akit TV spikeri, "Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim" dedi. Akit TV ana haber spikeri, canlı yayında son günlerin en tartışılan isimlerinden Adnan Oktar için çok sert ifadeler kullandı. ERDOĞAN'A ÇAĞRIDA BULUNDU Canlı yayında masaya vura vura konuşan Akit TV spikeri, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti yöneticileri bu adama bir şey yapmayacak mısınız? Bugün bir anne geldi dakikalarca ağladı. Korkmuyorum, korkmayacağım. Yolumu kesebilirsin. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerika'ya kafa tutuyorsun. Ne olur bu adama gerekli dersi ver. Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim. Vallahi, billahi bu adam tehlikeli" ifadelerini kullandı. "KURBAN OLAYIM TÖVBE ET" Konuşmasının sonlarında Adnan Oktar'a çağrıda bulunan spiker, "İnsanlara itibar suikastı yaparak şeref ve namuslarıyla oynamaya çalışıyorsun. Yazıktır, günahtır. Yüksek tansiyonun var. Belki bir dakika sonra öleceksin. Kurban olayım tövbe et. Ahirete düzgün git" şeklinde konuştu.
Adnan Oktar'ın Karşısında Eğildikçe Eğilerek Dans Eden Kedicik 02:44
Adnan Oktar'ın Karşısında Eğildikçe Eğilerek Dans Eden Kedicik 12.659 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın karşısına geçip dans eden mini etekli kedicik, frikik kaygısı olmaksızın cesur figürler sergiledi.
Adnan Oktar’dan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a Sert Cevap 12:15
Adnan Oktar’dan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a Sert Cevap 8.727 izlenme - 3 ay önce Kütüb-i Sitte’nin tamamında, sahih hadis kitaplarında, Diyanetin yayınladığı eserlerde Mehdi hadisleri haktır ve Mehdi’nin çıkış alametleri de gerçekleşmiştir. Atatürk İmam Hatipleri açtıran, on binlerce Kuran bastırıp Anadolu’ya dağıtan, Kuran’ı Türkçe’ye tercüme ettiren, yanında sürekli Kuran taşıyan, Diyanet’i kurduran, sayısız cami açtıran, İslam’a çok büyük hizmetleri olan nur gibi Müslümandır. Atatürk bağnazlık anlayışının yerine, mükemmel bir Müslümanlık anlayışını Türkiye’ye getirdi. Milletçe Atatürk’e olan sevgimiz hep çok güçlüdür ve böyle kalacak.
Adnan Oktar'ın Aslanlarının Hayattan Soğutan Şarkı Performansları 02:32
Adnan Oktar'ın Aslanlarının Hayattan Soğutan Şarkı Performansları 4.852 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında genelde dans eden kediciklerine alışığız ancak bu sefer aslanlar şarkı performansları ile karşımızda.
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 04:13
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 217.610 izlenme - 1 yıl önce Kırmızı elbiseli sarışın güzelin çiftetelli dansı Adnan Hocasının aklını başından almış. Öyle ki Adnan Hocası gözlerini bile kırpmadan izliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 01:42
Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 97.837 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar kedicikleri dans videosu listesine alımlı Rus kedicik Nadia Ayşe'nin cezbedici dansını eklemesek olmazdı. Adnan Oktar'ın vesilesiyle Müslüman olan göz alıcı bir güzelliğe sahip, nurlu, güzel ahlaklı, uzun boyu ve endamındaki zarafeti ile etrafındaki herkesi cezbeden kedicik Nadia Ayşe'nin seksi dansı adeta nefesinizi kesecek cinsten.
Adnan Oktar A9 Tv 02:19
Adnan Oktar A9 Tv 1 izlenme - 16 saat önce
Hayranının Dekoltesini Beğenen Adnan Oktar 00:51
Hayranının Dekoltesini Beğenen Adnan Oktar 12.122 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar'ın kanalının yaptığı sokak röportajında Adnan Oktar’a Neden bu kadar yakışıklısınız sorusu soran kızın Adnan Hoca dekolteye takılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Esmer Kediciğin Ölüyü Dirilten Dansı 03:31
Esmer Kediciğin Ölüyü Dirilten Dansı 37.405 izlenme - 7 ay önce Derin göğüs dekolteli kedicik Yasemin Ayşe Kiriş'in tutkulu bakışlarla dans etmesi bir hayli heyecan verici nitelikte. Adnan Oktar'ın en gözde kediciklerinden biri olan esmer kedicik Yasemin Ayşe Kiriş dansıyla büyük beğeni kazanmış.
Mevsim Bahar Olur Şarkısında Dans Eden Kedicik 04:32
Mevsim Bahar Olur Şarkısında Dans Eden Kedicik 47.958 izlenme - 8 ay önce Adnan Oktar'ın kediciği Mehtap Şahin Orhan Gencebay'ın şarkısında coştu. Güzel makyajlı zarif kedicik Mehtap Şahin Adnan Oktar'a tutkuyla bakıp dans etti.
Adnan Oktar - İçimi Titretiyorsun Aşkım 01:04
Adnan Oktar - İçimi Titretiyorsun Aşkım 975.758 izlenme - 4 yıl önce
Kediciğin Erotizm Kokan Dansı 03:13
Kediciğin Erotizm Kokan Dansı 8.153 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar dansa doymayan kediciklerinden biri bu sefer işi biraz daha ileriye taşıyıp erotizme giriş yapmış.
Adnan Oktar A9 Tv 01:59
Adnan Oktar A9 Tv 1 izlenme - 18 saat önce
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 03:38
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 341.547 izlenme - 2 yıl önce A9 tv'de yayınlanan Adnan Oktar'ın sunduğu programda dans eden kırmızı elbiseli kedicik dansıyla yürek hoplattı.