Hoşgeldiniz!

Adnan Oktar Videoları İzle

Dar Elbiseli Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 01:42
Dar Elbiseli Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 10.573 izlenme - 3 gün önce Adnan Oktar kedicikleri dans videosu listesine alımlı Rus kedicik Nadia Ayşe'nin cezbedici dansını eklemesek olmazdı. Adnan Oktar'ın vesilesiyle Müslüman olan göz alıcı bir güzelliğe sahip, nurlu, güzel ahlaklı, uzun boyu ve endamındaki zarafeti ile etrafındaki herkesi cezbeden kedicik Nadia Ayşe'nin seksi dansı adeta nefesinizi kesecek cinsten.
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik 02:34
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik 25.117 izlenme - 4 gün önce Adnan Oktar'ın Damla isimli kediciği Te Ma Atmaje şarkısı eşliğinde kurtlarını dökmüş. Hoş dansı ile kedicik damla karşınızda.
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 04:13
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 95.487 izlenme - 2 hafta önce Kırmızı elbiseli sarışın güzelin çiftetelli dansı Adnan Hocasının aklını başından almış. Öyle ki Adnan Hocası gözlerini bile kırpmadan izliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik 01:24
Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik 34.415 izlenme - 1 hafta önce Bir sarışın ve bir esmer kedicik Adnan Hocalarının gözüne girmek için oyun havası eşliğinde hünerlerini sergiliyor.
Adnan Oktar'ın Kendisini İzleyenlerin Gözlerine Hitap Eden Dansı 03:21
Adnan Oktar'ın Kendisini İzleyenlerin Gözlerine Hitap Eden Dansı 545 izlenme - 1 gün önce Adnan Oktar hocamız bu dansında kendisini izleyenlerin gözlerine baka baka dans ediyor,yani izleyenler hocamızla kendini dans eder gibi hissedecek
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı 01:29
Peçeli Kediciğin Adnan Oktar'ın Önündeki Kıvrak Dansı 881 izlenme - 3 gün önce Adnan Oktar kedicikleri dans videosu ile yine karşınızdayız. Sayın Adnan Oktar'ı çok seven mini etekli pembe peçeli güzel bir fiziğe sahip hanım kardeşimizin bu dansına hayran kalacaksınız.
Pembe Peçeli Taytı Dar Kediciğin Oryantal Dansı 02:37
Pembe Peçeli Taytı Dar Kediciğin Oryantal Dansı 94 izlenme - 8 saat önce Adnan Oktar'ın alışıla gelmiş kedicik dansları ile yeniden beraberiz.Bu sefer taytı ile göze çarpan pembe peçeli kediciğin dansını izliyoruz
Rus Kedicik Nadya’dan Büyüleyici Oryantal 02:27
Rus Kedicik Nadya’dan Büyüleyici Oryantal 1.618 izlenme - 5 gün önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın Rus kediciği Nadya’nın harika oryantal dansını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kedicik İle Adnan Oktar'ın Yakın Temaslı Dansı 01:35
Kedicik İle Adnan Oktar'ın Yakın Temaslı Dansı 9.811 izlenme - 1 ay önce A9TV'de Adnan Oktar ile kediciği çalan müzik eşliğinde coşmuş. Adnan Oktar kediciğine elinden geldiği kadar yaklaşmaya çalışmış.
Çakma Adnan Oktar İle Klip Çeken Ankaralı Sanatçı 02:03
Çakma Adnan Oktar İle Klip Çeken Ankaralı Sanatçı 11.349 izlenme - 1 ay önce Biraz daha iyi oynasaydı gerçeğini aratmazdı.
Kedicik Betül'ün  Endamıyla Göz Dolduran Dansı 02:12
Kedicik Betül'ün Endamıyla Göz Dolduran Dansı 1.051 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın danslarıyla uslanmaz kedicikleri bizleri sevindirmeye tam gaz devam ediyor kedicik Nur Betül endamıyla göz dolduran dansını izliyoruz
Beyonce’un Parçasını Çok Güzel Söyledi 01:14
Beyonce’un Parçasını Çok Güzel Söyledi 955 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar kediciği Nur Betül dansı bir yana sesiyle döktürdü Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Beyonce’nin Listen Parçasını Seslendiren Güzel Sesli Kedicik 01:00
Beyonce’nin Listen Parçasını Seslendiren Güzel Sesli Kedicik 3.401 izlenme - 3 hafta önce Adnan Oktar'ın A9TV'de yayınlanan programında oynamaları ile hatırladığımız kediciklerden biri bu sefer Beyonce’nin Listen parçasını seslendiriyor.
Adnan Oktar'ın Akdeniz Akşamları İle Coşması 01:23
Adnan Oktar'ın Akdeniz Akşamları İle Coşması 4.531 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın programında hep kedicikler coşacak değil ya , şimdi de İbrahim Tatlıses'in Akdeniz Akşamları şarkısı ile Adnan Oktar coşuyor.
Adnan Oktar'ın Kediciğinin Derin Anlamlı Bakışları 01:13
Adnan Oktar'ın Kediciğinin Derin Anlamlı Bakışları 16.480 izlenme - 3 ay önce Yüksek estetikten olsa gerek hiç hareket etmeyen mimikleri ile Adnan Oktar'ın kediciği Damla'nın Angara müziği eşliğinde dans şovu sizlerle efendim. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'dan Adam Smith Esprisi 00:43
Adnan Oktar'dan Adam Smith Esprisi 5.758 izlenme - 2 ay önce Evrim karşıtı Adnan Oktar'ın A9 kanalındaki programında Adam Smith hakkında yaptığı kelime esprisi sosyal medyada gündem oldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Hocasına Kur Dansı Yapan Kedicik 03:16
Adnan Hocasına Kur Dansı Yapan Kedicik 102 izlenme - 3 gün önce Adnan Oktar'ın en gözde kediciklerinden Gülşah Güçyetmez, Katy Perry’nin Dark Horse parçasında adeta Adnan Hocasına kur yapar gibi dans ediyor.
Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürek Hoplatan Yeni Kediciği 00:52
Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürek Hoplatan Yeni Kediciği 3.604 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın Dansıyla Yürel Hoplatan Yeni Kediciği Karşısında ilk kez dans eden kediciği hayranlıkla izleyen Adnan Oktar, el hareketleriyle tempo tuttu.
Adnan Oktar'ın Troçki Esprisi 01:35
Adnan Oktar'ın Troçki Esprisi 24.167 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar her gün programında verdiği bilgilerle bizi aydınlata hoca,bir de hocanın kedicikleri var.Hocamız bugünkü programında espri yaptı.Kedicikleri güle kaldı resmen izliyoruz
Adnan Oktar'ın Dansı İle Büyüleyen Kediciği 02:30
Adnan Oktar'ın Dansı İle Büyüleyen Kediciği 2.309 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın esmer kediciği çalan Ankara Havası eşliğinden hünerlerini sergilemiş.
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 03:38
Adnan Oktar'ın Önünde Dans Eden Kedicik 317.424 izlenme - 1 yıl önce A9 tv'de yayınlanan Adnan Oktar'ın sunduğu programda dans eden kırmızı elbiseli kedicik dansıyla yürek hoplattı.
Adnan Oktar Erkin Koray'ın Şarkısında Kendinden Geçti 06:19
Adnan Oktar Erkin Koray'ın Şarkısında Kendinden Geçti 132 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar’ın enerjisi bitmek tükenmek bilmiyor. Adnan Oktar gitar solo performansıyla hünerlerini sergileyerek parmak ısırttı.
Dip Boyası Çenesine Kadar Gelen Kedicikten Münafık Tanımı 07:49
Dip Boyası Çenesine Kadar Gelen Kedicikten Münafık Tanımı 12.905 izlenme - 2 ay önce Tüm liseliler Adnan Oktar'ın kediciklerinden din dersi alsa şüphesiz hepsinin notu yüksek olur. Sizlerin ayağına kadar getirdik gençler lütfen bilinçlenin.
Adnan Oktar Develi Türküsünde Eşliğinde Kurtlarını Döküyor 02:17
Adnan Oktar Develi Türküsünde Eşliğinde Kurtlarını Döküyor 117 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar'ın A9TV'de yayınlanan programında hep kedicikler coşacak değil ya şimdi de Adnan Oktar, Develi türküsünde dansın hakkını veriyor.
Fileli Çorabı İle Yürek Hoplatan Kedicik 03:19
Fileli Çorabı İle Yürek Hoplatan Kedicik 1.780 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarına damgasını vuran kediciklerden biri karşımızda. Fileli çorabı daracık kıyafeti ile hocasından geçer not alıyor.
Adnan Oktar Stüdyoyu Diskoya Çevirdi 02:27
Adnan Oktar Stüdyoyu Diskoya Çevirdi 102 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar namı-ı diğer Adnan Hoca stüdyoda ışıkları jan janlı hale getirip ortamı adeta diskoya çevirmiş.
Sarışın Kedicikler Dansları İle Yürek Hoplattı 01:53
Sarışın Kedicikler Dansları İle Yürek Hoplattı 10.524 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın sarışın kedicikleri Zeynep ve Mehtap A9 TV'de yayınlanan programda ortaya koydukları dans ile yürek hoplattı.
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Beril ve Saliha’dan Karşılıklı Muhteşem Dans 00:40
Adnan Oktar'ın Kedicikleri Beril ve Saliha’dan Karşılıklı Muhteşem Dans 3.051 izlenme - 2 ay önce 05.01.2017 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Adnan Oktar'ın Kedicikleri Beril ve Saliha’dan Karşılıklı Muhteşem Dans başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler 3
Sarışın Kedicikden Oryantal Şov 02:08
Sarışın Kedicikden Oryantal Şov 1.536 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan eğlenceli dans ve müzik videolarına gün geçmiyor ki bir yenisi eklensin. Bu videoda da sarışın kediciğin oryantal şovunu izliyoruz.
Adnan Oktar - İçimi Titretiyorsun Aşkım 01:04
Adnan Oktar - İçimi Titretiyorsun Aşkım 962.563 izlenme - 3 yıl önce İçimi Titretiyorsun Aşkım..