Hoşgeldiniz!

Ağda

Genç Kızın Ağda ile İmtihanı 00:43
Genç Kızın Ağda ile İmtihanı 878 izlenme - 3 ay önce Genç kızlığa adım atan kız koltuk altını ağda ile almak isteyince ortaya bu görüntüler çıkmış . Kız ağdayı çekmeye bir türlü cesaret edememiş.
Saçına Ağda Yaptıran Manyak 00:30
Saçına Ağda Yaptıran Manyak 1.564 izlenme - 5 ay önce Berberde dızo tıraşı olmak isteyen manyak genç, berbere makine kullanması yerine ağda yapmasını istemiş. İş işten geçmiş ama çok geç olmuş.
Toptan Ağda Yaptıran Eleman 00:59
Toptan Ağda Yaptıran Eleman 804 izlenme - 5 ay önce Bir insan kendine bunu neden yapar? Vücudunun büyük bir kısmına ağda yaptıran adamın o anları...
Saçına Ağda Yaptıran Adamın Zor Anları 01:39
Saçına Ağda Yaptıran Adamın Zor Anları 545 izlenme - 4 ay önce Berberde tıraş olurken gaza gelen adam saçına ağda yaptırmaya karar vermiş. Berber saça ağdayı sürmüş ve sıra ağdayı almaya gelince adam işkence gibi anlar yaşamış.
İlk Kez Burun İçine Ağda Yapan Adamın Dramı 00:55
İlk Kez Burun İçine Ağda Yapan Adamın Dramı 261 izlenme - 3 ay önce Satın aldığı burun ağdasını burnunun içine uygulayan adam için ağda kuruduktan sonra burnundan çekmek hiçte kolay olmamış.
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 61.293 izlenme - 5 yıl önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Bıyıklarını Almak İsteyen Kızın Zor Anları 00:59
Bıyıklarını Almak İsteyen Kızın Zor Anları 265 izlenme - 3 ay önce Yüzüne ağda yapmak isteyen kızın sıra bıyıklarına gelince işler ters gitmeye başlamış. Kız o anlarda oldukça zorlanmış.
Burun Ağdası Yapan Adamın Dramı 02:26
Burun Ağdası Yapan Adamın Dramı 456 izlenme - 4 ay önce Kişisel bakımına dikkat eden adam sıra burun kıllarını almaya gelince oldukça zor anlar yaşamış. Adamın zor anlarını izliyoruz...
Kamera Önünde Bacağına Ağda Yapan Youtuber 06:08
Kamera Önünde Bacağına Ağda Yapan Youtuber 14.658 izlenme - 3 yıl önce Kamera önünde almadığı tarafı kalmayan youtubuerı izliyoruz efendim.
Yüze Ağda İşini Abartan Berber 00:20
Yüze Ağda İşini Abartan Berber 803 izlenme - 8 ay önce Suratındaki kıllardan kurtulmak isteyen adam, yüzüne ağda yaptırmak istemiş ancak bu kadarını oda beklemiyordur büyük ihtimalle...
İlk Defa Ağda Yapan Kızlar 04:24
İlk Defa Ağda Yapan Kızlar 22.774 izlenme - 4 yıl önce Youtube kanalı sahibi kızlar hayatlarında ilk defa ağda yapmayı denemişler ve yaptıklarına neredeyse pişman olmuşlar ortalık feryat figan...
Erkeğin Ağda ile İmtihanı 00:13
Erkeğin Ağda ile İmtihanı 276 izlenme - 5 ay önce Arkadaş berbere gidiyor ve ağda istiyor, video tam da buradan başlıyor ve dayı ağda ile tanışıyor. Hem de ne tanışma, acı bir tecrübe oluyor...
Mehmet Ali Erbil - Ağda Reklamına Çıkacaksın Herhalde 03:24
Mehmet Ali Erbil - Ağda Reklamına Çıkacaksın Herhalde 4.031 izlenme - 2 yıl önce Çarkıfelek yarışmasının 2002 yılında yayınlanan bölümünden bir sahne izleyeceğiz.
Bıyığına Ağda Yaptırmanın Bedelini Ağır Ödeyen Eleman 01:35
Bıyığına Ağda Yaptırmanın Bedelini Ağır Ödeyen Eleman 7.328 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşının gazına gelip bıyıklarına ağda yaptırmaya karar veren adam bu iş sonrasında pişmanlığı olduğu gibi yaşamış.
Hayatlarında İlk Defa Ağda Yaptıran Bayanlar 03:38
Hayatlarında İlk Defa Ağda Yaptıran Bayanlar 19.089 izlenme - 4 yıl önce İlk kez ağda yaptıran kadınların yüzlerindeki korku,endişe ve merak kameralara böyle yansımış. İzliyoruz efendim.
Ağda Yapılışını Uygulamalı Anlatan Türk Youtuber 07:30
Ağda Yapılışını Uygulamalı Anlatan Türk Youtuber 11.225 izlenme - 3 yıl önce Gözde Tezer isimli youtuber kızımız aboneleri için evde sir ağda nasıl yapılır merak ediyorsanız gelin uygulamalı olarak yapalım diyerek değişik bir videoya imza atmış.
Solmaz Ve Hanife'den Ağda Reklamı 01:35
Solmaz Ve Hanife'den Ağda Reklamı 12.785 izlenme - 4 yıl önce Evlenme programları ile ünlenen gelin adayları Hanife ve Solmaz ağda reklamında oynamışlar. Başarılarının devamını dileriz...
Ağda İle Göğüs Kıllarını Aldıran Urfalı Emin Ağa 01:37
Ağda İle Göğüs Kıllarını Aldıran Urfalı Emin Ağa 10.904 izlenme - 3 yıl önce Emin Ağa ismiyle sosyal medyada çeşitli paylaşımlarda bulunarak binlerce takipçiye ulaşan Şanlıurfalı isim, son olarak yaptırdığı ağda ile dikkatleri üzerine çekti. Göğüs kıllarının ağda yöntemi ile alınmasını videoya çeken Emin, bununla da yetinmeyip o videoyu takipçileriyle paylaştı.
İngiltere'de Yasaklanan Ağda Reklamı 00:35
İngiltere'de Yasaklanan Ağda Reklamı 9.124 izlenme - 4 yıl önce Mayo ve iç çamaşırlarıyla dans eden kadınların yer aldığı Femfresh reklamı, aşırı seksi gerekçesiyle ingiltere'de yasaklanmış. Reklamda kadınların yüzünün çok az olup kasıklarına odaklanılması Reklamcılık Standartları Kurumunu harekete geçirmiş.
Burun Kıllarına Ağda Yapamayan Kadın 00:59
Burun Kıllarına Ağda Yapamayan Kadın 3.066 izlenme - 2 yıl önce Burun kıllarını almak isteyen kadın bu iş için ağdayı tercih etmiş. Ancak kullandığı yöntem bu iş için uygun olmayınca ağda işi elinde patlamış.
Kız Arkadaşına Ağda Yaptıran Sturridge 04:18
Kız Arkadaşına Ağda Yaptıran Sturridge 1.946 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'un yıldız transferi Sturridge'ne kız arkadaşı ağda yapmış o anları kameralaraya almış. Acı çektiği görülen yıldız isim, daha fazla dayanamayıp ağdayı yarıda kesmiş.
Ağda İle Kıl Aldıran Gencin Can Çekişen Halleri 01:32
Ağda İle Kıl Aldıran Gencin Can Çekişen Halleri 1.283 izlenme - 1 yıl önce Gittiği berberde yüzündeki kıllardan kurtulmak isteyen genç ağda yaptırmaya karar vermiş ancak bu hiçte kolay olmamış.
Selahattin'in Ağda Yaptırma Sahnesi Kopardı 03:56
Selahattin'in Ağda Yaptırma Sahnesi Kopardı 30.807 izlenme - 8 yıl önce Yalan Dünya'nın 51.Bölüm
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 06:57
Kızlar Sevgiliyle Buluşmaya Nasıl Hazırlanır 15.479 izlenme - 5 yıl önce kızlar sevgiliyle buluşmaya hazırlanırken güzel olmak için neler çektiğini izliyiceksiniz.biz erkekler kızların 100 de 1 kadar kendimize özen göstersek,böyle sap gibi dolaşmayız ortalıkta.bide fitness falan işsizlik diyenler var hala.
Samet Liçina'nın Canlı Yayında Ağda Yaptırması 01:56
Samet Liçina'nın Canlı Yayında Ağda Yaptırması 4.342 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak bebek Ken Doll'e bire bir benzemek için farklı estetik operasyonlar geçiren sosyal medya fenomeni Samet Liçina ağda yaptırırken canlı yayın yapmış.
Askerin Ağda ile İmtihanı 01:25
Askerin Ağda ile İmtihanı 1.685 izlenme - 2 yıl önce Gemide vatani görevini berber olarak yağan asker hayatında ilk kez ağda yaptıran devresini kameraya almış.
Down Sendromlu Kardeşimizle Dalga Geçtiler 01:13
Down Sendromlu Kardeşimizle Dalga Geçtiler 6.337 izlenme - 4 yıl önce Bir berber dükkanında cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde tıraş olan down sendromlu bir kardeşimizle dalga geçilmesi sosyal medyada tepki toplamış efendim.
Inna İle Ağda Yapma Cezalı Yarışma Yapan Youtuber 04:16
Inna İle Ağda Yapma Cezalı Yarışma Yapan Youtuber 7.791 izlenme - 4 yıl önce Yotube'da kanal sahibi olan ve aynı zamanda Number 1 FM/TV'de çalışan Tolga Olcaylı program konuğu dünyaca ünlü şarkıcı INNA ile ağda cezalı bir yarışma videosu çekmiş.
Erkek Arkadaşına Şaka Yollu Ağda Yapmak 02:09
Erkek Arkadaşına Şaka Yollu Ağda Yapmak 14.672 izlenme - 7 yıl önce Bulaşık yıkayan erkek arkadaşına şaka yapma hazırlığı içerisinde olan çirkin aplamız, ağda bantlarını sarılarak yapıştırdığı adamdan çekmesini istiyor ..