Hoşgeldiniz!

ah güzel istanbul

Ah Güzel İstanbul 1981/Kadir İnanır Müjde Ar 4/6 15:32
Ah Güzel İstanbul 1981/Kadir İnanır Müjde Ar 4/6 27.537 izlenme - 5 yıl önce Uzun yol şöförlüğü yaparak hayatını kazanan Kamil, arkadaşlarıyla gittiği bir randevu evinde tanıdığı Cevahire aşık olur , ona ev tutar. Amaçları evlenmektir. Ne varki, ekonomik düzenleri böyle bir evliliğe yeterli değildir. Kamil daha iyi bir yaşam kurmak için, bir arkadaşının kaçakçılık teklifini kabul eder. Bu yasadışı iş ile durumunu biraz daha düzelten Kamil, kaçak malları teslim almaya gittiği Mardinden gelinlik kumaşla döner. Ama onu beklemekten sıkılan ve bu duygular içinde yıpranan Ceva
Ah Güzel İstanbul - Kadir İnanır & Müjde Ar (1981 - 90 dk) 01:28:22
Ah Güzel İstanbul - Kadir İnanır & Müjde Ar (1981 - 90 dk) 9.406 izlenme - 2 yıl önce Uzun yol şöförlüğü yaparak hayatını kazanan Kamil, arkadaşlarıyla gittiği bir randevu evinde tanıdığı Cevahir'e aşık olur , ona ev tutar. Amaçları evlenmektir. Ne varki, ekonomik düzenleri böyle bir evliliğe yeterli değildir. Kamil daha iyi bir yaşam kurmak için, bir arkadaşının kaçakçılık teklifini kabul eder. Bu yasadışı iş ile durumunu biraz daha düzelten Kamil, kaçak malları teslim almaya gittiği Mardin'den gelinlik kumaşla döner. Ama onu beklemekten sıkılan ve bu duygular içinde yıpranan Cevahir, sabaha karşı evi terkeder. Yönetmen: Ömer Kavur Senaryo: Ömer Kavur, Füruzan Yapımcı: Necip Sarıcıoğlu, Ömer Kavur, Sadık Deveci Müzik: Melih Kibar Görüntü Yönetmeni: Taner Öz Eser: Füruzan Vizyona Giriş Tarihi: 01 Kasım 1981 Süre: 90 dk Tür: Macera, Dram, Duygusal Oyuncular: Kadir İnanır, Müjde Ar, Levent Dönmez, Sümer Tilmaç, Hakan Tanfer, Osman Çağlar, Orhan Çağman, Nuran Aksoy, Ahmet Açan, Diler Saraç, Aydan Burhan, Ehat Alinçe, Hakkı Kıvanç, Ahmet Turgutlu, Nermin Özses, Türkan Acar
Ah Güzel İstanbul - Sadri Alışık (1966 - 101 dk) 01:41:29
Ah Güzel İstanbul - Sadri Alışık (1966 - 101 dk) 1.201 izlenme - 2 yıl önce Aslan olmaya çalışan yavru bir mahalle kedisiyle, cebindeki son parayla ona ciğer alacak kadar şahane bir insan olan Haşmet abi'nin hikayesi. Bu hikaye bana başından hiç kalkmak istemediğim şahane bir kahvaltı tadı verir hep. İstanbul sen yokken çaysız bir kahvaltı gibi Sadri Baba, krem peynir,paket reçel ve glikozlu portakal sulu.
Harika Avcı - Ah Güzel İstanbul 03:48
Harika Avcı - Ah Güzel İstanbul 1.084 izlenme - 5 yıl önce
Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? 00:11
Kamil Abi Niye Bana Vurdun Abi? 582 izlenme - 2 yıl önce Ah Güzel İstanbul filminden bir replik.Film oynadığı vakitler izleyenlerin dillerine en çok doladıkları da buymuş.
Ah Güzel İstanbul 04:22
Ah Güzel İstanbul 240 izlenme - 2 yıl önce Ah Güzel İstanbul filmi 1966 yılında Atıf Yılmaz'ın yönettiği bir yapımdır. Büyük üstad Sadri Alışık ve Ayla Algan'ın baş rollerinde yer aldığı film San Remo'da ''10.Uluslararası Bordighera Gülmece Filmleri Şenliği''inde Gümüş Ağaç ödülü almıştır. Film seyyar fotoğrafçılık yapan Haşmet ile artist olmak için köyünden kaçan Ayşe'nin tanışmalarını ve yakınlaşmalarını anlatır.
Ah Güzel İstanbul - Haşmet'in Gidişi 03:01
Ah Güzel İstanbul - Haşmet'in Gidişi 212 izlenme - 2 yıl önce Haşmet yardım ettiği,onca işine koştuğu, en önemlisi sevdiği Ayşe'yi görünce bir an tekrardan umutlanır. Ancak Ayşe Haşmet'in istediği, umutlandığı gibi gelmemiştir Haşmet'e.
Koray Safkan - Ah Güzel İstanbul 03:45
Koray Safkan - Ah Güzel İstanbul 195 izlenme - 5 yıl önce
M. Gülses - Kanun Taksimi - Ah Güzel İstanbul 07:11
M. Gülses - Kanun Taksimi - Ah Güzel İstanbul 110 izlenme - 5 yıl önce
Orhan Subay - Ah Güzel İstanbul (Taş Plak Arşivi) 03:15
Orhan Subay - Ah Güzel İstanbul (Taş Plak Arşivi) 2 izlenme - 2 ay önce ORHAN SUBAY - AH GÜZEL İSTANBUL (ODEON MÜZİK YAPIM)