Hoşgeldiniz!

Ah Kalbim

Onur Akın - Ah Kalbim 03:39
Onur Akın - Ah Kalbim 210.744 izlenme - 8 yıl önce Onur Akın'ın, Seyhan Müzik Prodüksyon etiketiyle yayınlanan "Kanatlarında Kaldı Bahar" albümünde yer alan "Ah Kalbim" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de i kalbim ah kalbim hem yazımda hemde kışımda aşk bitmeyen bir savaş bela başımda geçmiş olsun kalbim incinmişsin çok. Geçmiş olsun kalbim incinmişsin çok.
Ah Kalbim 121. Bölüm İlk Sahne (19 Şubat Pazartesi) 02:53
Ah Kalbim 121. Bölüm İlk Sahne (19 Şubat Pazartesi) 60.945 izlenme - 5 yıl önce 19 Şubat 2018 Pazartesi – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 121. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim 168. Bölüm İlk Sahne (8 Nisan Pazar) 02:46
Ah Kalbim 168. Bölüm İlk Sahne (8 Nisan Pazar) 26.851 izlenme - 5 yıl önce 08 Nisan 2018 Pazar – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 168. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cici Kızlar - Ah Kalbim Delisin 02:37
Cici Kızlar - Ah Kalbim Delisin 52.021 izlenme - 13 yıl önce cici kızlar - ah kalbim delisin 70'ler
Fulden Uras - Salla Ah Kalbim 2005 Vts 04 1 04:28
Fulden Uras - Salla Ah Kalbim 2005 Vts 04 1 9.030 izlenme - 5 yıl önce video
Ah Kalbim 125. Bölüm İlk Sahne (23 Şubat Cuma) 02:42
Ah Kalbim 125. Bölüm İlk Sahne (23 Şubat Cuma) 7.282 izlenme - 5 yıl önce 23 Şubat 2018 Cuma – Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 125. Bölüm | Sneak Peek Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Ali Erbil Ah Kalbim Defile 03:14
Mehmet Ali Erbil Ah Kalbim Defile 7.136 izlenme - 5 yıl önce Ah Kalbim adli programda Amerika'dan gelen mankenleri izliyoruz.
Ah Kalbim Dizisi Jenerik Müziği Türkçe Altyazılı 04:59
Ah Kalbim Dizisi Jenerik Müziği Türkçe Altyazılı 8.058 izlenme - 7 yıl önce
Ah Kalbim Dizisi Duygusal Video Klip 03:41
Ah Kalbim Dizisi Duygusal Video Klip 7.667 izlenme - 7 yıl önce
İzdivaç Programlarının Atası - Mehmet Ali Erbil İçerir 01:37
İzdivaç Programlarının Atası - Mehmet Ali Erbil İçerir 6.287 izlenme - 7 yıl önce 2004 yılında Mehmet Ali Erbil'in sunduğu "Ah Kalbim" isimli bir programdan akıl sağlığını zorlayan bir kesit izliyoruz.
Mehmet Ali Erbil ve Saykodelik ortam 22:18
Mehmet Ali Erbil ve Saykodelik ortam 6.252 izlenme - 5 yıl önce türkiyenin trol sunucusu mehmet ali erbilin biz zamanlar sunduğu ah kalbim programını izliyoruz
Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar 3 05:11
Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar 3 3.658 izlenme - 5 yıl önce Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar 3 Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında… Künye: Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014 Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama
Ah Kalbim - Saiyaara 03:30
Ah Kalbim - Saiyaara 4.127 izlenme - 5 yıl önce
Cici Kızlar - Ah Kalbim Delisin 02:37
Cici Kızlar - Ah Kalbim Delisin 4.140 izlenme - 5 yıl önce Cici Kızlar - Ah Kalbim delisin Şarkı Klibiyle Sizlerle Şarkının Sözleri : Ah kalbim ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin vallah sen delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki vallah sen delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek omu Ama sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparıp atarım seni Lay lay lay delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki kırkbeş, elli Ben bildim bileli vallah sen delisin Hiç mi ders almazsın biran boş durmazsın Fikrimi sormazsın vallah sen delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk herzaman faydalı olmuyor Senden bana hiç rahat yüzü yok Lay lay lay delisin delisin Daha Fazla Viedolardan Haberdar Olmak için Kanala Abone OL...
Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar 02:51
Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar 2.306 izlenme - 5 yıl önce Ah Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar Şarkı Sözleri: 10-suno na sangeımarma 9-teri meri 8-kitni baatein 7-sun raha hai na tu 6-zaroorat 5-Allah waariyan 4-pyaar ki ek kahani suno 3-Hasi ban gaye 2-Hua hain aaj pehli baar 1-Yere sang yaara
Ah Kalbim | Esmer 03:42
Ah Kalbim | Esmer 2.687 izlenme - 6 yıl önce HİNT DİZİSİ AH KALBİM
Abhi Ve Pragya Arasında Romantik Anlar | Ah Kalbim 04:46
Abhi Ve Pragya Arasında Romantik Anlar | Ah Kalbim 1.915 izlenme - 5 yıl önce Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) | Pragya'yla bir türlü yalnız kalamayan Abhi, baş başa zaman geçirmek için bir fırsat bulur. Abhi ve Pragya arasında yaşanan komik ve romantik anlar sizlere keyifli dakikalar yaşatacak. Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda…
Kabul Et Kalbim 05:04
Kabul Et Kalbim 6.499 izlenme - 14 yıl önce metİn arolat - ebru gündeŞ
Ah Kalbim - Allah Waariyan | Türkçe Altyazılı 05:17
Ah Kalbim - Allah Waariyan | Türkçe Altyazılı 1.775 izlenme - 5 yıl önce Öncelikle Çeviri bana ait değildir. Ve çeviriyi izin almadan kullandığım için indiasia ailesinden çok özür diliyorum.Eğer çeviriyi yapan görüyorsa çok teşekkürlerimi sunuyorum.Ve özür diliyorum izin almadan kullandığım için Çeviri & Senkron ; indiasiabords.net Edda KeepinTouch Çeviri Ekibi ve TimeTravel Senkron Ekibi Katkılarıyla Apne Roothein, Paraaye Roothein * Kızsınlar bana yakınlarım, Kızsınlar bana hiç tanımadıklarım * Yaar Roothein Naa.. * Sen kızma sevgilim sakın! * Khwaab Tootein, Waade Tootein * Yıkılsın hayaller, Bozulsun verilen sözler * Dil Yeh Toote Naa.. * Ama kırılmasın kalpler. * Roothe To Khuda Bhi Roothe * Rabbim bile kızsa bana * Saath Chhoote Naa.. * Ben senden ayrılamam asla..! * O Allah Waariyan * Ey benim yüce Rabbim..! * O Main To Haariyan * Ben yolumu kaybetmişim * O Tooti Yaariyan Mila De Oye.. * Ne olur sevgilime yeniden erişeyim.. * Udte Patangon Mein * Gökyüzündeki uçurtmalarda, * Holi Waale Rangon Mein * Holi renklerinin her tonunda, * Jhoomenge Phir Se Dono Yaar * Sevgilim dans edeceğiz bir kez daha. * Waapas To Aaja Yaar * Sevgilim dön bana geri .. * Seene Se Laga Ja Yaar * Sevgilim al kollarına beni.. * Dil To Huye Hai Zaar-Zaar * Hıçkıra hıçkıra ağlıyor kalbim şimdi. * Ho..Apne Roothein, Paraaye Roothein * Kızsınlar bana yakınlarım, Kızsınlar bana hiç tanımadıklarım * Yaar Roothein Naa.. * Sen kızma sevgilim sakın! * Khwaab Tootein, Waade Tootein * Yıkılsın hayaller, Bozulsun verilen sözler * Dil Yeh Toote Naa.. *Ama kırılmasın kalpler.* Roothe To Khuda Bhi Roothe * Rabbim bile kızsa bana * Saat Chhoote Naa.. * Ben senden ayrılamam asla..! * O Allah Waariyan * Ey benim yüce Rabbim..!* O Main To Haariyan *Ben yolumu kaybetmişim * O Tooti Yaariyan Mila De Oye.. * Ne olur sevgilime yeniden erişeyim.. * Reh Bhi Na Paaye Yaar * Ben yaşayamam böyle * Seh Bhi Na Paaye Yaar *Dayanamam artık bu derde.. * Behti Hi Jaaye Dastaan * Kaldığı yerden devam ediyor hikaye. * Umra Bhar Ka Intezaar * Ömür boyu bir bekleyiş bu * Ik Pal Bhi Na Karaar * Bir anım bile geçmiyor huzurlu * Ungli Pe Nachaaye Dastaan * Öyle bir hikaye ki yerine getirtiyor buyruğunu. * Ho..Apne Roothein, Paraaye Roothein * Kızsınlar bana yakınlarım, Kızsınlar bana hiç tanımadıklarım * Yaar Roothein Naa.. * Sen kızma sevgilim sakın! * Khwaab Tootein, Waade Tootein * Yıkılsın hayaller, Bozulsun verilen sözler * Dil Yeh Toote Naa.. * Ama kırılmasın kalpler. * Roothe To Khuda Bhi Roothe * Rabbim bile kızsa bana * Saat Chhoote Naa.. * Ben senden ayrılamam asla..! * O Allah Waariyan * Ey benim yüce Rabbim..!* O Main To Haariyan *Ben yolumu kaybetmişim * O Tooti Yaariyan Mila De Oye.. * Ne olur sevgilime yeniden erişeyim.. *
Abhi Ve Pragya Arasında Romantik Anlar | Ah Kalbim 01:42
Abhi Ve Pragya Arasında Romantik Anlar | Ah Kalbim 1.286 izlenme - 5 yıl önce Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) | Abhi Pragya'nın gerçekleri itiraf etmesini sağlamaya çalışır. Fakat Pragya Munni rolünü oynamaya devam eder. Pragya düşmek üzereyken bir anda kendisini Abhi'nin kollarında bulur. Abhi'ye olan aşkını bastırmaya çalışan Pragya ona karşı koymaya çalışır. Konu & Hikaye: Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir. Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır. Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yapım Yılı:2014 Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama Oyuncu Kadrosu: Supriya Shukla Mrunal Thakur Sriti Jha Shabbir Ahluwalia Daljeet Soundh Arjit Taneja Faisal Rashid Ankit Mohan Madhu Raja Birbirinden çok farklı İki kız kardeşin aşkları ve umutlarının konu edildiği "Ah Kalbim" her akşam saat 20:55'da ekranlarda…
Ah Kalbim 04:01
Ah Kalbim 1.879 izlenme - 7 yıl önce gercek aski bulan ama bir türlü kavusamayan cift :(
Ah Kalbim - Hamari Adhuri Kahani 06:39
Ah Kalbim - Hamari Adhuri Kahani 1.354 izlenme - 5 yıl önce
Cici Kızlar  - Ah Kalbim delisin 02:37
Cici Kızlar - Ah Kalbim delisin 1.071 izlenme - 5 yıl önce Ah kalbim ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin valla sen delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki valla sen delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek o mu Ama sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparıp atarım seni Bu kaçıncı sevgi belki kırk beş, elli Ben bildim bileli valla sen delisin Hiç ders almazsın bir an boş durmazsın Fikrimi sormazsın valla sen delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk her zaman bağra saplı bir ok Senden bana hiç rahat yüzü yok
Lara Guber - Ah Kalbim (O Ses Çocuklar Türkiye - 31 Mart Perşembe 2016) 01:23
Lara Guber - Ah Kalbim (O Ses Çocuklar Türkiye - 31 Mart Perşembe 2016) 1.342 izlenme - 7 yıl önce Lara Guber - Ah Kalbim (O Ses Çocuklar Türkiye - 31 Mart Perşembe 2016) Şarkı Sözleri: la la... Ah kalbim Ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin Valla sen delisin delisin Olmaz ki Böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki Valla sen delisin delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek o mu Aman sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparır atarım seni la la la delisin delisin delisin delisin delisin la la... Bu kaçıncı sevgi Belki kırkbeş elli Ben bildim bileli Kalbim sen delisin delisin Hiç mi ders almazsın Bir an boş durmazsın Fikrimi sormazsın Vallahi delisin delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk her bağrına saplı bir ok Senden bana hiç rahat yüzü yok la la la delisin delisin delisin delisin delisin delisin delisin delisin delisin
Ah Kalbim - Tu Meri Jaan Hai 03:53
Ah Kalbim - Tu Meri Jaan Hai 641 izlenme - 5 yıl önce
Ah Kalbim - Sanam Re 03:34
Ah Kalbim - Sanam Re 633 izlenme - 5 yıl önce
Ah Kalbim Pragya Hüzün  Müziği 01:13
Ah Kalbim Pragya Hüzün Müziği 610 izlenme - 5 yıl önce
Lara Guber - Ah Kalbim (O Ses Çocuklar Türkiye) 31 Mart Perşembe 01:24
Lara Guber - Ah Kalbim (O Ses Çocuklar Türkiye) 31 Mart Perşembe 647 izlenme - 7 yıl önce Lara Guber - Ah Kalbim | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Ah kalbim ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin vallah sen delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki vallah sen delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek omu Ama sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparıp atarım seni Lay lay lay delisin delisin Bu kaçıncı sevgi belki kırkbeş, elli Ben bildim bileli vallah sen delisin Hiç mi ders almazsın biran boş durmazsın Fikrimi sormazsın vallah sen delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk herzaman faydalı olmuyor Senden bana hiç rahat yüzü yok Lay lay lay delisin delisin "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ah Kalbim - Galliyan 05:40
Ah Kalbim - Galliyan 455 izlenme - 5 yıl önce
Cici Kızlar  - Ah Kalbim delisin. 02:37
Cici Kızlar - Ah Kalbim delisin. 469 izlenme - 5 yıl önce Cici Kızlar - Ah Kalbim delisin şarkı sözleri: Ah kalbim ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin valla sen delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki valla sen delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek o mu Ama sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparıp atarım seni Bu kaçıncı sevgi belki kırk beş, elli Ben bildim bileli valla sen delisin Hiç ders almazsın bir an boş durmazsın Fikrimi sormazsın valla sen delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk her zaman bağra saplı bir ok Senden bana hiç rahat yüzü yok