Hoşgeldiniz!

ahtapot

Ahtapotun Muhteşem Renk ve Şekil Değiştirme Anları 00:44
Ahtapotun Muhteşem Renk ve Şekil Değiştirme Anları 2.534 izlenme - 2 gün önce Mozambik'te okyanusun mavi sularına dalış yapan bir dalgıç suyun derinliklerine inerken karşısında kendisini inanılmaz bir şekilde kamuflaj eden ahtapot ile karşılaşmış efendim.
Öldükten Sonra Bile 01:52
Öldükten Sonra Bile 156.560 izlenme - 4 yıl önce Kesildi, tabağa koyuldu, neredeyse yenmek üzere. Ama kalamarın hala bize anlatmaya çalıştığı bir şeyler var... Nasıl mı?
Ahtapotun Köpekbalığını Kandırması 00:09
Ahtapotun Köpekbalığını Kandırması 4.437 izlenme - 2 ay önce Doğal hayatı yakında gözleyen "Mavi Gezegen 2" belgeseli ekibi, bir ahtapotun daha önce hiç gözlemlenmemiş bir davranışını görüntülemiş efendim.
3 Futbolcu vs 100 Çocuk 05:43
3 Futbolcu vs 100 Çocuk 1.001 izlenme - 1 hafta önce Japonya'da 3 profesyonel futbolcu ile 100 okul bebesi maç yapmış. Şu Japonlar eğlenmeyi biliyor doğrusu.
Ahtapotun Canlı Canlı Pişirilmesi 01:25
Ahtapotun Canlı Canlı Pişirilmesi 5.911 izlenme - 3 ay önce Nerede çekildiği bilinmeyen ve yürekleri sızlatan bu görüntülerde bir ahtapotu canlı canlı pişirip makasla kesmişler. Bu görüntülere sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gelmiş.
Ahtapotun Küçücük Delikten Kaçışı! 02:07
Ahtapotun Küçücük Delikten Kaçışı! 56.512 izlenme - 5 yıl önce Teknedeki küçücük delikten kaçmayı başaran ahtapot hayrete düşürüyor.
Yediği Yemeğin Artıklarını Çöpe Atan Ahtapot 00:48
Yediği Yemeğin Artıklarını Çöpe Atan Ahtapot 2.537 izlenme - 2 ay önce Ahtapot, yuvasını yaptıktan sonra onunla büyük bir titizlikle ilgilenir. İçerideki kum zemini düzlemek için su fışkırtır. Yemeğini yedikten sonra tüm yemek artıklarını dışarı iterek, evini temizler.
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 45.252 izlenme - 3 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Ava Giderken Avlanan Ahtapot 01:58
Ava Giderken Avlanan Ahtapot 5.900 izlenme - 11 ay önce Abd'de gezintiye çıkan dalgıçların çektiği ilginç olay
Böyle Yaratık Görülmedi 01:07
Böyle Yaratık Görülmedi 18.788 izlenme - 2 yıl önce Balıkçılar tarafından denizin yakalanan bu tuhaf yaratık herkesi şaşkına çevirdi. Bir bitkiyi andıran ancak ahtapot gibi canlı olan bu yaratığın yakaladığı balık kolları arasında görülüyor.
Deniz Gözlüğüyle Tutulan Minnoş Ahtapot 00:21
Deniz Gözlüğüyle Tutulan Minnoş Ahtapot 2.390 izlenme - 6 ay önce Hayatınızda hiç bu kadar minik ve tatlı ahtapot gördünüz mü? Peki yüzerken yanınızdan geçse ne yapardınız? Muhtemelen o size pırt yapardı.
 Yavru Ahtapotu Canlı Canlı Yedi 00:46
Yavru Ahtapotu Canlı Canlı Yedi 21.945 izlenme - 4 yıl önce Güney Kore'de ahtapotu canlı canlı afiyetle yiyen adam halinden pek de memnun görünüyor
Ahtapotu Canlı Canlı Yemek 02:14
Ahtapotu Canlı Canlı Yemek 13.162 izlenme - 4 yıl önce Sannakji adındaki bu Güney Kore yemeği canlı ahtapot yemeği olarak da biliniyor üzerine susuam döküp simit gibi ya da sosu ile de yenilebiliyor.
kahin ahtapot paul ispanya dedi! 00:35
kahin ahtapot paul ispanya dedi! 22.017 izlenme - 8 yıl önce almanya'nın bundan önce oynadığı karşılaşmaların tahminlerin doğru yapan ahtapot paul yarı final maçında bu kez ispanya'nın kazanacağını tahmin ederek almanları hayal kırıklığına uğrattı
Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç 00:40
Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç 7.797 izlenme - 2 yıl önce Dev ahtapotun kendisini av olarak seçtiğini farkeden yengeç; olanca hızıyla kaçmaya çalışsa da yem olmaktan kurtulamadı... 28.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İstanbul Sealife Akvaryumda Geziyoruz. Ahtapotlar, Deniz Fenerleri, Vatozlar,  Köpek Balıkları 15:20
İstanbul Sealife Akvaryumda Geziyoruz. Ahtapotlar, Deniz Fenerleri, Vatozlar, Köpek Balıkları 809 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 03:48
Dünyadaki En Zehirli 10 Hayvan 332 izlenme - 3 hafta önce Bu videoda dünyanın en zehirli canlılarını derledik. Taipan yılanı, kral kobra, taş balığı, muz örümceği, takipçi akrep, altın ok kurbağası, mavi halkalı ahtapot, kutu deniz anası... Bu canlıların zehirlerinden bir damla dahi pek çok sayıda insanın ölümüne yol açabiliyor. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Tarkan'ın Ahtapotu 02:03
Tarkan'ın Ahtapotu 3.927 izlenme - 2 yıl önce Ahtapot filmde bir heyecan ve korku unsuru olarak kullanılır. Viking Reisi Toro düşmanlarını ahtapota yem olarak sunmakta, onların ahtapot tarafından parçalanışını seyrederek eğlenmektedir. Bir iskeleye bağlanan kurbanı hisseden ahtapot bir süre sonra denizde gözükür. Ağır hareketlerle su üstüne çıkar ve kollarını yemeğine doğru uzatır. Ahtapotun kollarını kurbanına uzatması kolların ucuna bağlanan misinaları çeken setçiler tarafından sağlanmaktadır. Heyecan dozunu artırmak için Toro'nun kale surlarından attığı kahkahalar, kurbanın yakın planları eklenmiş. Kurban üzerine dolanan vantuzlu kollar, bir süre sonra kurbanın bağırışları arasında vücudu parçalar. Geriye kurbanın kafası ve kolları kalır. Ahtapot yavaş yavaş denizin derinliklerine doğru çekilerek kaybolur. ( Alıntıdır. http://kameraarkasi.org/sinema/sinemadaakimlar/tarkan/vikingkani/ahtapot/ahtapot.html ) Ayrıca ahtapotun Tarkan'la dövüşü de sitemizde bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1536/tarkan-ve-ahtapot
Sinsi Ahtapottan Mükemmel Kaçış 02:07
Sinsi Ahtapottan Mükemmel Kaçış 8.759 izlenme - 5 yıl önce Özgürlüğüne böyle kavuştu :))
Ahtapotun Turşusunu Yaptılar 04:14
Ahtapotun Turşusunu Yaptılar 1.922 izlenme - 1 yıl önce 2'nci Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali’ne deniz canlılarından yapılan turşular damgasını vurdu. Ahtapottan yapılan turşu büyük ilgi görürken, vatandaşlara birbirinden lezzetli turşular ikram edildi. Kemerburgaz’ın meşhur turşusunun eşsiz lezzetini vatandaşlar ile buluşturan 2'nci Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali’nde karpuzdan hamsiye, nazar boncuğundan ahtapota kadar birçok farklı turşu türü görücüye çıktı. Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen festival renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden özel tatları barındıran festivalin en çok ilgi çeken ürünü ise ahtapot turşusu oldu. Görenlerin hayretle baktığı turşuların başında ahtapot gelirken onu hamsi ve nazar boncuğu turşuları takip etti. Bir turşu üreticisi ise yaptıkları ahtapot turşusunu Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a hediye etti. “Tadına bakmadım ancak yiyenler güzel olduğunu söylüyor” Ahtapot haricinde hamsi ve yumurta turşusu da yaptıklarını belirten Behlül Koçum, “En çok ilgi gören ürünümüz ahtapot turşusu. Ben Selanik kökenliyim, Yunanistan’a gittiğimde orada karşılaştım ilk defa ahtapot turşusu ile. Bir restoranda ahtapottan turşu yapmışlar, ben de merak ettim. Ben de bunu yaparım dedim çünkü biz turşucuyuz bir denedik. Aynısından aldık yaptık ve çok da güzel oldu. Tadına bakmadım ancak yiyenler çok güzel olduğunu söylüyor. Hamsi turşumuz limon ve maydanozla yoğurduk güzelce. Muhteşem bir tat çıktı ortaya. Ahtapot haricinde yumurta turşumuz da var. Haşlanmış yumurtadan yapıyoruz bunları da. Sabahları kahvaltıda protein değeri yüksek bir besin olarak tercih edilebilir” şeklinde konuştu. “Turşunun iyisi limonlu olur” Turşucu Halit Demir, “Turşunun iyisi limonlu olur. Ancak şöyle bir şey var, bazı turşuların limonlu olması gerekiyor bazı turşuların da sirkeli olması gerekiyor. Mesela pancar ve patlıcan turşuları sirkeli olması gerekiyor. Diğer turşular da limonlu olunca daha güzel oluyor. Ayrıca hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Bizler Kemerburgaz’ın adını meşhur etmekte doğal oluşumuzla biliniyoruz. Hiçbir kimyasal katkı madde kullanmadan doğallıktan yanayız. Turşunun iyisi siz hangisini severseniz odur aslında. Biz turşularımıza sevgimizi katıyoruz. İçine katılandan çok sevgi önemlidir. Bu sene ilginç olarak balık, karides, yumurta turşuları var” ifadelerini kullandı. “Festivalin ikinci kez düzenliyoruz” Festivali 2'nci kez düzenlediklerini ifade eden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “2'nci defa turşu festivalimizi yapıyoruz. Gördüğünüz gibi ciddi bir katılım, güzel bir coşku var. Esnafımız mutlu ve kendine yakışanı yapmış. Turşunun eski öneminin tekrar ortaya çıkması adına iyi bir etkinlik oluyor. Tabi esnafın da işleri canlanıyor, halkımızın barış düşüncesi ortaya çıkıyor ve bir muhabbet ortamı oluşuyor. Kültürümüzün canlanması adına da güzel şeyler oluyor. Eyüp Belediyesi olarak çalışmalarımız daha da devam edecek” diye konuştu. Vatandaşlar birbirinden lezzetli turşuların tadına baktı İlk defa festivale geldiğini söyleyen Neslihan Ekici, “İlk defa geldik, gayet keyifli ve ortam çok güzel. Turşular da çok güzel, broşürlerde okudum ahtapot turşusu da yapılmış. En beğendiğim turşu da şu an yediğim pazı sapı turşusu” dedi. Festivale kızı ile birlikte gelen Ümmü Vardarlı ise, “Bu ilk katılışımız. Kızımla birlikte geldim. Bu etkinlikten dolayı belediyemizden çok memnunum. Hiç görmemiştim ilk defa kızımla ahtapot turşusu gördük. Oldukça şaşırdık. Bu tip gelenek göreneklerimizi festivallerde görmek bizi çok memnun ediyor” diye belirtti. Arif Şentürk Balkan ezgileriyle coşturdu Karpuz, portakal, nar, muz, üzüm, elma, avokado, yumurta, ceviz, tavuk, karides, hamsi, nazar boncuğu ve ahtapot turşusu festivalde yoğun ilgi gördü. Festivalde Arif Şentürk, birbirinden keyifli Balkan türkülerini seslendirdi. Bir turşu üreticisi yaptığı ahtapot turşusunu Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a hediye etti.
Ahtapotları canlı canlı yiyen çinli kız 04:01
Ahtapotları canlı canlı yiyen çinli kız 7.396 izlenme - 5 yıl önce Ahtapotları canlı canlı yiyen çinli kız
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 00:24
Ahtapotun Heyecan Verici Kamuflaj Yeteneği 6.374 izlenme - 3 yıl önce Okyanusun derinliklerindeki bir ahtapotun inanılmaz kamuflajı şaşkına çevirdi. Okyanusun mavi sularına dalış yapan bir dalgıç suyun derinliklerine inerken bir anda renk değiştirip kabaran bir şeyi fark etti. Ne olduğunu anlamak için iyice yaklaşan dalgıç, karşısında kendisini inanılmaz bir şekilde kamuflaj eden ahtapot ile karşılaştı. O anları su altı kamerası ile an be an kaydetti.
Neşeli Ahtapot Oynuyoruz, Kim Kazandı Dersiniz ? 10:35
Neşeli Ahtapot Oynuyoruz, Kim Kazandı Dersiniz ? 817 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Zakkum - Ahtapotlar 04:19
Zakkum - Ahtapotlar 5.761 izlenme - 4 yıl önce Biz Guzel Olamadik, Sorular Soramadik birbirimizden Baska Bir Cevap Bulamadik biz Hic Alisamadik, Bir Kaliba Uyamadik birbirimizden Baska Bir Dala Konamadik son Bir Gece Daha Cirkin Olalim aynalara Degil, Birbirimize Bakalim bir Hayatti Tutunamadik gel Ona Bir Son Yazalim biz Guzel Olamadik, Dikis Tutturamadik birbirimizden Baska Bir Siper Bulamadik son Bir Gece Daha Cirkin Olalim aynalara Degil, Birbirimize Bakalim bir Hayatti Tutunamadik gel Ona Bir Son Yazalim gomlegim Beyaz Olsun, Sen Sec Kiravatimi etegin Kirmizi Olsun, Acik Birak Saclarini son Kez Giyin Benim İcin Ve Sen Utule Kravatimi bir Kagit Bir Kalem Bul, Karala Son Satirlarini ahtapotlar Gibi Son Defa Dolanalim Birbirimize ellerimde Ellerin Elele.. son Bir Gece Daha Cirkin Olalim aynalara Degil Birbirimize Bakalim bir Hayati Tutunamadik gel Ona Noktayı Koyalım
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 01:45
Su Altında Ahtapot Yüzüne Böyle Yapıştı 1.887 izlenme - 1 yıl önce Ahtapot denizde yüzen şahsa böyle yapıştı. Yunanistan’da genç bir adam, denize girmiş suyun altındakileri görüntülüyordu. Bu sırada harekete geçen ahtapot, şahsın yüzüne yapıştı.
Japon Sokak Lezzetleri 08:14
Japon Sokak Lezzetleri 5.027 izlenme - 2 yıl önce Efenim sağlıklı Japon mutfağının gözler önüne serildiği bir sokak yemeği, dengeli beslenme nedir sorusuna cevap niteliğinde proteinin den karbonhidratından yeşilliğinden karışık, lezzzetli gozuken bir öğün..Bonus olarak guzel kızların oturduğu bir massa Allahını seven beni Osaka ya atsın..İyi seyirler
ahtapot avı 02:02
ahtapot avı 3.731 izlenme - 7 yıl önce
Rusya’da Akvaryumdan Kaçan Dev Ahtapot 00:15
Rusya’da Akvaryumdan Kaçan Dev Ahtapot 582 izlenme - 7 ay önce Dev Pasifik ahtapotu, Rusya'nın Vladivostok şehrindeki akvaryum kompleksinden kaçtı. Daha önce Primorye bölgesindeki Rus Adası’nın açıklarında yakalanan 12 kg ağırlığındaki ahtapot Vladivostok’ta akvaryum kompleksine getirilip karantinaya alınmıştı.
Kore'de Ahtapot Olmak 00:47
Kore'de Ahtapot Olmak 3.764 izlenme - 2 yıl önce Birkaç örneğini görmüş ve zamanında güzelce oralarına buralarına sokmuştuk biraz daha sövelim diye bunu da yükleyeyim dedim. Midesiz lan bu pezevenkler.
Okyanusun 4 Kilometre Derinliğinde Keşfedilen Hayalet Ahtapot 00:39
Okyanusun 4 Kilometre Derinliğinde Keşfedilen Hayalet Ahtapot 1.411 izlenme - 2 yıl önce Okyanusun 4 Kilometre Derinliğinde Keşfedilen Hayalet Ahtapot Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler