Hoşgeldiniz!

ahtapot

Zuhal Topal'da Kaynanaların Ahtapotu Görünce Kendinden Geçmesi 01:36
Zuhal Topal'da Kaynanaların Ahtapotu Görünce Kendinden Geçmesi 16.723 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'ın yarışmasında gelinlerde bir tanesi sofraya pişirmek üzere olduğu ahtapot, kalamar ve karidesi getirince konuk olan kaynanaları bir gülme almış. Ahtapotu tanımayan konuklar olduğu gibi, korkan ya da adını bilmeyenlerin de olduğu bir yemek geçmiş.
Ahtapotun Küçücük Delikten Kaçışı! 02:07
Ahtapotun Küçücük Delikten Kaçışı! 57.196 izlenme - 8 yıl önce Teknedeki küçücük delikten kaçmayı başaran ahtapot hayrete düşürüyor.
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Ahtapot Çıktı! 45.698 izlenme - 6 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Yakalandığı Adama Karşı Mürekkep Saldırısı Yapan Ahtapot 00:50
Yakalandığı Adama Karşı Mürekkep Saldırısı Yapan Ahtapot 5.032 izlenme - 2 yıl önce Sahilde çimen adam şans eseri bir ahtapot görür ve mıncıklamaya karar verir. Ne oynuyorsun lan? her şeye dokunmak, sahip olmak zorunda mısın? al sana mürekkep, al amk.
Ruh Hastası Kadınla En Salak Mukbang Videosu 06:51
Ruh Hastası Kadınla En Salak Mukbang Videosu 5.680 izlenme - 2 yıl önce gerizekalı mukbangci görmüştüm de bu kadar gerizekalısını görmedim. yani bu tavırlar ne? korkuyon desek korkmuyor yiyorsun ama bu haller ne koduğumun?
Böyle Yaratık Görülmedi 01:07
Böyle Yaratık Görülmedi 19.881 izlenme - 6 yıl önce Balıkçılar tarafından denizin yakalanan bu tuhaf yaratık herkesi şaşkına çevirdi. Bir bitkiyi andıran ancak ahtapot gibi canlı olan bu yaratığın yakaladığı balık kolları arasında görülüyor.
Görüntüsünün Çekilmesine Sinirlenen Ahtapot 00:07
Görüntüsünün Çekilmesine Sinirlenen Ahtapot 947 izlenme - 6 ay önce Avustralya'da sahilde yürüyen bir adam, denizdeki ahtapotu cep telefonuyla görüntülemek isteyince saldırıya uğradı. Ahtapot kollarından birini kamçı gibi kullanıp adamın ensesine çok hızlı bir şekilde vurdu. Ahtapotun hedefini tutturduğu sonradan anlaşıldı. Ensesinde belirgin bir yara izi oluşan adam, ilk yardım için sağlık merkezine gitti.
Dev Ahtapot Avlayan Dalgıç 00:59
Dev Ahtapot Avlayan Dalgıç 2.879 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale sularında zıpkınla avladığı balıklarla adından söz ettiren dalgıç Müjdat Turan, bu kez 9 kiloluk bir ahtapot avıyla dikkat çekmiş.
Ahtapot'un Yuva Arayış Çabaları 00:42
Ahtapot'un Yuva Arayış Çabaları 5.498 izlenme - 3 yıl önce Ahtapotlar bildiğiniz gibi en ufak deliklerden sinirli ve yumuşak dokuları sayesinde geçebilmekteler. Buradaki ahtapotta bulmuş beyaz eti kendine yuva bulma telaşı içinde çaresizce çabalıyor garibim, ablamız tehlikenin farkında değil ama o içeri girişin dışarı nasıl çıkışı olur bilinmez...
Ahtapotu Canlı Canlı Yemek 02:14
Ahtapotu Canlı Canlı Yemek 14.267 izlenme - 8 yıl önce Sannakji adındaki bu Güney Kore yemeği canlı ahtapot yemeği olarak da biliniyor üzerine susuam döküp simit gibi ya da sosu ile de yenilebiliyor.
kahin ahtapot paul ispanya dedi! 00:35
kahin ahtapot paul ispanya dedi! 22.539 izlenme - 11 yıl önce almanya'nın bundan önce oynadığı karşılaşmaların tahminlerin doğru yapan ahtapot paul yarı final maçında bu kez ispanya'nın kazanacağını tahmin ederek almanları hayal kırıklığına uğrattı
Sinirlendiği Kanocunun Suratına Ahtapot Fırlatan Fok 00:47
Sinirlendiği Kanocunun Suratına Ahtapot Fırlatan Fok 4.210 izlenme - 3 yıl önce Rahatını bozan kanoculardan intikam alan fok balığını izleyeceğiz.
Ava Giderken Avlanan Ahtapot 01:58
Ava Giderken Avlanan Ahtapot 5.995 izlenme - 5 yıl önce Abd'de gezintiye çıkan dalgıçların çektiği ilginç olay
Tavşan Yiyen Ahtapot 03:08
Tavşan Yiyen Ahtapot 2.644 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de yakından tanınan dalgıç Müjdat Turan bir ahtapotu, sahil kenarında avladığı tavşanı deniz içerisinde yerken görüntülemiş.
Tarkan'ın Ahtapotu 02:03
Tarkan'ın Ahtapotu 6.782 izlenme - 6 yıl önce Ahtapot filmde bir heyecan ve korku unsuru olarak kullanılır. Viking Reisi Toro düşmanlarını ahtapota yem olarak sunmakta, onların ahtapot tarafından parçalanışını seyrederek eğlenmektedir. Bir iskeleye bağlanan kurbanı hisseden ahtapot bir süre sonra denizde gözükür. Ağır hareketlerle su üstüne çıkar ve kollarını yemeğine doğru uzatır. Ahtapotun kollarını kurbanına uzatması kolların ucuna bağlanan misinaları çeken setçiler tarafından sağlanmaktadır. Heyecan dozunu artırmak için Toro'nun kale surlarından attığı kahkahalar, kurbanın yakın planları eklenmiş. Kurban üzerine dolanan vantuzlu kollar, bir süre sonra kurbanın bağırışları arasında vücudu parçalar. Geriye kurbanın kafası ve kolları kalır. Ahtapot yavaş yavaş denizin derinliklerine doğru çekilerek kaybolur. ( Alıntıdır. http://kameraarkasi.org/sinema/sinemadaakimlar/tarkan/vikingkani/ahtapot/ahtapot.html ) Ayrıca ahtapotun Tarkan'la dövüşü de sitemizde bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1536/tarkan-ve-ahtapot
İğne Deliğinden Geçen Ahtapot 02:07
İğne Deliğinden Geçen Ahtapot 3.042 izlenme - 3 yıl önce Hain gemiciler tarafından yakalanan ve tutsak edilen güzel renkli ahtapot kardeşimiz acaba bu tutsaklıktan kurtulabilecek miydi? Evet ahtapot kardeşimiz canavar gemicilerin elinden yakaladığı ilk fırsatta tahmin edemeyecekleri küçük bir delikten geçerek kurtulmuştur. Kendisini kutluyoruz...
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 01:00
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 3.841 izlenme - 3 yıl önce Ölümcül Aşk: Dişi ahtapotun çiftleştikten sonra erkeğini boğması. Bir çıkıntının altın saklanan dişi erkeği çekiyor ve işini gördükten sonra onu boğarak öldürüyor.
Ahtapotun Canlı Canlı Pişirilmesi 01:25
Ahtapotun Canlı Canlı Pişirilmesi 6.176 izlenme - 4 yıl önce Nerede çekildiği bilinmeyen ve yürekleri sızlatan bu görüntülerde bir ahtapotu canlı canlı pişirip makasla kesmişler. Bu görüntülere sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gelmiş.
Balıkçının Sırtına Yapışan Ahtapottan Kurtulma Çabası 02:50
Balıkçının Sırtına Yapışan Ahtapottan Kurtulma Çabası 3.799 izlenme - 3 yıl önce Zıpkınla balık avına çıkan balıkçı sırtına yapışan ahtapotu kendisi çıkaramayınca arkadaşından yardım almış. Neyse ki sonunda kurtulmuş.
Rüya Gören Ahtapot 01:17
Rüya Gören Ahtapot 1.391 izlenme - 2 yıl önce Uyurken hızlı şekilde rengini değiştiren ahtapotun rüya gördüğü ve rüyasında yengeç avladığını gördüğü tahmin ediliyor. bir canlının rüya görebilmesi için, gelişmiş bir beyine, bilince ve bilinçaltına sahip olması şart. Nitekim ahtapotlar, yumuşakçalar'dan olmalarına rağmen başta tüm balıklar, amfibler ve çoğu sürüngen olmak üzere bir çok omurgalıdan daha akıllıdır. Hatta fareler kadar akıllı olduklarını düşünen malakologlar bile var.
Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç 00:40
Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç 8.205 izlenme - 6 yıl önce Dev ahtapotun kendisini av olarak seçtiğini farkeden yengeç; olanca hızıyla kaçmaya çalışsa da yem olmaktan kurtulamadı... 28.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Dev Ahtapot'a Yem Olan Yengeç' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ahtapotun Muhteşem Renk ve Şekil Değiştirme Anları 00:44
Ahtapotun Muhteşem Renk ve Şekil Değiştirme Anları 4.722 izlenme - 4 yıl önce Mozambik'te okyanusun mavi sularına dalış yapan bir dalgıç suyun derinliklerine inerken karşısında kendisini inanılmaz bir şekilde kamuflaj eden ahtapot ile karşılaşmış efendim.
Ahtapot  Döner 05:16
Ahtapot Döner 4.106 izlenme - 3 yıl önce İtalyan kardeşlerimiz ahtapot etinden döner yapmış. Aslında kendileri buna ahtapot kebap diyorlar ama biz yinede doğrusunu yazalım.
ahtapot avı 02:02
ahtapot avı 3.899 izlenme - 11 yıl önce
Poposunda Ahtapot ile Yüzen Kız 00:42
Poposunda Ahtapot ile Yüzen Kız 2.558 izlenme - 3 yıl önce Denizde yüzerken ona eşlik eden ahtapot güzel yerden ayırmış yerini. Hep birlikte izliyoruz efendim...
Suratına Zehirli Ahtapot Yapıştıran Kadın 00:40
Suratına Zehirli Ahtapot Yapıştıran Kadın 2.926 izlenme - 2 yıl önce ABD'de yaşayan bir kadın hem sosyal medyada beğeni almak hem de bir fotoğraf yarışmasını kazanmak için akıl almaz bir şey yaptı. Genç kadın zehirli bir ahtapotu suratına "yapıştırarak" poz verdi. Ahtapotun zehirli olduğunu sonradan anlayan kadın hastanelik oldu. ABD’nin Washington eyaletinde yaşayan Jamie Bisceglia isimli kadın hırsının kurbanı oldu… Sosyal medyada yapılan bir fotoğraf yarışmasında birinci olmak isteyen genç kadın yakaladığı zehirli bir ahtapotu yüzüne “yapıştırarak” poz verdi. Canlı hayvanı yüzüne yakın yerlere süren genç kadın fotoğraf çekildikten sonra ise zor anlar yaşadı. Ahtapotu yüzünden çekemeyen genç kadın olay yerinde fenalaştı. Hastaneye kaldırılan kadını gören doktorlar böyle bir vakanın ilk kez yaşandığını duyurdu. Antibiyotik ve iğnelerle kendine gelebilen kadın 2 gün sonra açıklama yaptı. Genç kadın, “Bir fotoğraf yarışması için poz verdim. Ahtapotun boyu küçük olduğu için yüzüme koyup poz verdim. Fakat beni iki kez soktu. Çok ciddi bir acı vardı ve güçlükle yüzümden çekebildim, adeta yapıştı. Çıkardığımda yüzüm kanıyordu” dedi. Genç kadın, “3 farklı antibiyotik alıyorum ve yüzüm hala acıyor. Doktorlar ağrının aylar boyunca sürebileceğini söyledi. Canlı bir ahtapot ile ilgilenirken ne yapıp ne yapmamam gerektiğine dair önemli bir ders aldım. Bir daha böyle bir şey yapmayacağım” dedi.
Balıkçının Yakaladığı Büyük Ahtapot 02:05
Balıkçının Yakaladığı Büyük Ahtapot 6.320 izlenme - 8 yıl önce Balıkçının Yakaladığı Büyük Ahtapot Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
mordoğan'da balık avı 04:58
mordoğan'da balık avı 7.486 izlenme - 13 yıl önce mercan karagöz gopez ahtapot avı
Ahtapot Nasıl Yumurtlar? 02:22
Ahtapot Nasıl Yumurtlar? 1.821 izlenme - 3 yıl önce Anne ahtapot, yaklaşık 6 ay boyunca bazı türlerde 4,5 yıl boyunca yavruları için kuluçkaya yatar. Yaklaşık 1400 metre derinlerde bir kayaya yapışmış bir vaziyette, her biri zeytin büyüklüğünde olan 150-200 tane yumurtasını korumaya çalışır. 4,5 yıl boyunca hiç bir şekilde onları başı boş bırakmaz. Onların gerek duyduğu oksijeni, suyu hareket ettirerek elde etmeye çalışır. Anne ahtapot hayatı pahasına yumurtaları avcılardan korur. Yumurtaları okşayarak üzerlerinde alglerin oluşmasını sağlar. Ahtapotun yarı saydam yumurtaları büyür, anne ahtapot avlanamadığı için kilo kaybeder ve derisi gevşeyip soluklaşır.