Hoşgeldiniz!

Akıl Hastanesi

Outlast Oyunundan Fırlamış Gibi Duran Akıl Hastanesi 01:58
Outlast Oyunundan Fırlamış Gibi Duran Akıl Hastanesi 13.943 izlenme - 2 yıl önce Outlast oyunundan fırlamış gibi duran akıl hastanesinden çekilmiş olduğunu düşündügüm bir kayıt.
Bakırköy Akıl Hastanesi'nde Gözleri Oyulan Adam (+18) 12:06
Bakırköy Akıl Hastanesi'nde Gözleri Oyulan Adam (+18) 17.972 izlenme - 3 yıl önce kardeşi şunları söylemiş: "ben olaydan bir gün önce kendisini ziyaret ettim. ağabeyimin gözlerini oyan şahıs da yanında idi. daha sonra ertesi gün beni hastaneden arayarak hemen gelmemi söylediler. gittiğimde korkunç manzara ile karşılaştım. ablamla beraber gittiğimiz hastanede bize tehditkar bir şekilde konuştular. 'istediğinizi yapın, bizim hastanemizin kapasitesi bu kadar diye bir yazı yazarız bize hiçbir şey olmaz' dediler. oysa ben yaptığım araştırmalar sonunda ve görüntüleri izledikten sonra olayda büyük bir ihmal olduğunu gördüm" dedi. ağabeyinin gözlerini oyan şahsın daha önce bu gibi teşebbüslerde bulunduğunu öğrendiklerini kaydeden şahinoğlu, "buna rağmen bu adamı nasıl bağlamadan ağabeyimle aynı odada yatırdılar aklım almıyor. burada sağlık bakanlığı'nın ve hastanenin büyük bir ihmali var. ağabeyim zaten bakıma muhtaçtı. şimdi gözleri kör olduğu için tamamen bakıma muhtaç bir hale geldi. o hastaneye sapasağlam giden ağabeyim gözleri kör olarak çıktı"
Adnan Oktar Hapishane ve Akıl Hastanesi Yıllarını Anlatıyor 02:03
Adnan Oktar Hapishane ve Akıl Hastanesi Yıllarını Anlatıyor 3.694 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın bir zamanlar İngiliz The Guardian gazetesi ile yaptığı röportaj.
Akıl Hastanesinde Hayatının Tokadını Yiyen Adam 01:35
Akıl Hastanesinde Hayatının Tokadını Yiyen Adam 282 izlenme - 2 ay önce Akıl hastanesinde bekleme salonunda bekleyen adama arkadan yaklaşan akıl hastası genç öyle bir tokat atmış ki ortalık çınlamış.
Adnan Oktar'ın Akıl Hastanesi Dönemi 06:52
Adnan Oktar'ın Akıl Hastanesi Dönemi 3.290 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar vakti zamanında Bakırköy akıl hastanesinde yatmış efenim. Kendisi bu akıl hastanesi dönemini anlatmış canlı yayında. İlgi ile izleyeceğinizi düşünüyorum. Vah vah vaaaahhhhh....
Çok Korkunç! - Mental Hospital (Akıl Hastanesi) 09:27
Çok Korkunç! - Mental Hospital (Akıl Hastanesi) 3.276 izlenme - 4 yıl önce Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler, unutmayn her an yeni video gelebilir.
Dünya Bu Videoyu Konuşuyor 01:07
Dünya Bu Videoyu Konuşuyor 1.365 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kaydedilen bu görüntüler izleyenlerin tüylerini ürpertti. Akıl hastanesinde yatan bir hastanın odasına yerleştirilen kamera ile yaşanan o anlar görüntülendi. Hastanın garip tavırlarının ardından havada asılı durması, doğaüstü varlıkların etkisi altında olduğu tezini akıllara getirdi.
Akıl Hastanesinden Kaçtım Deyip Vatandaşı Trollemek 03:55
Akıl Hastanesinden Kaçtım Deyip Vatandaşı Trollemek 381 izlenme - 10 ay önce Deli gömleği giyip, hastaneden kaçma şakası yapan YouTuber izleyenlere eğlenceli anlar yaşatmış. Simitçiden kare simit isteyen, yaşlı adama baba diyip, eve götürmesini isteyen, insanlara anlamsız sorular soran Aras Karafil'in aldığı tepkilerse takdire şayan. İzliyoruz efendim.
Korku Filmi Değil Gerçek! Dünya Bu Videoyu Konuşuyor 01:07
Korku Filmi Değil Gerçek! Dünya Bu Videoyu Konuşuyor 803 izlenme - 2 yıl önce RUSYA'da kaydedilen bu görüntüler izleyenlerin tüylerini ürpertti. Akıl hastanesinde yatan bir hastanın odasına yerleştirilen kamera ile yaşanan o anlar görüntülendi. Hastanın garip tavırlarının ardından havada asılı durması, doğaüstü varlıkların etkisi altında olduğu tezini akıllara getirdi.
Akıl Hastanesinde Korku Dolu Anlar 05:11
Akıl Hastanesinde Korku Dolu Anlar 386 izlenme - 2 yıl önce Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde, çevreye ve kendine zarar vermemesi için yatağa bağlanan bir hasta, bir başka hastanın yardımıyla cebinden çıkardığı çakmakla yatağını tutuşturdu.
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 02:01
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 742 izlenme - 3 yıl önce Depo: Akıl Hastanesinde Hayat, Türkiye'de ruh sağlığı alanında hizmet veren devlet kurumlarının iç yapılarına dair gözlemler sunabilmeyi, bu kurumlarda kalanların yaşadıkları sorunları görünür kılabilmeyi ve varolan açmazlara dikkat çekerek mevcut sisteme alternatif olası modelleri tartışmaya açabilmeyi amaçlıyor. RUSİHAK [Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi] tarafından Sağlık Bakanlığı izni ve Avrupa Birliği fonları ile Eylül 2012'den beri yürütülen bir sivil izleme çalışması sırasında çekimleri tamamlanan bu film; Adana, Elazığ, Manisa, Samsun ve İstanbul'da bulunan çeşitli kapalı kurumlarda gündelik hayatı yansıtan görüntülere, izleme ekibinin hizmet alanlar ve hastane personeli ile yaptığı görüşmelere ve kendi disiplinlerinden bu alanı değerlendiren çeşitli uzmanların görüşlerine yer veriyor. Mayıs 2014 tarihinde RUSİHAK tarafından düzenlenmesi planlanan uluslararası sempozyumda ilk kez gösterilmesi ve çeşitli festivallerde yer alması amaçlanan film; kapalı kurumlara has normlara, ritüellere, hiyerarşik yapılara, kısacası mevcut sistemin ürettiği mekan ve kimlik politikalarına odaklanıyor. Depo, bugüne kadar çeşitli fotoğraf, video ve mimari görselleştirme projelerinde yer almış olan Can Dinlenmiş ve Ege Kanar'ın ilk belgesel çalışmasıdır.
3d Akıl Hastanesinden Kaçış Oyununun Tanıtım Videosu 03:56
3d Akıl Hastanesinden Kaçış Oyununun Tanıtım Videosu 756 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/3d-akil-hastanesinden-kacis.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Akıl hastanesindeki bir kadının kaçış macerasına yardımcı olacak olduğunuz oyun içerisinde dikkatli bir şekilde hastane görevlilerine yakalanmadan çıkış kapısını bulmaya çalışacaksınız.
Akıl Hastanesinden Kaçan Deli Şakası 02:18
Akıl Hastanesinden Kaçan Deli Şakası 601 izlenme - 4 yıl önce Çılgın şakacı deli gömleği giymiş akıl hastanesinden kaçan deli rolünde insanların arasına giriyor ve normal insanın yapmayacağı hareketler sergiliyor. Çılgın şakacının şakası denize atlamasıyla son buluyor.
Enfield Poltergeist Olayı 11:56
Enfield Poltergeist Olayı 407 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar merhaba bugün sizlere İngilterenin başkenti Londrada yaşanmış ve bir çok şahidi kanıtı olan radyo televizyon ve gazetelere kadar taşınmış tüm İngiltere halkının üzerinde konuştuğu bir olay olan Enfield Poltergeist olayını sizler için hazırladım .Umarım severek beğenerek izlersiniz. Hepinize iyi seyirler dilerim..
Amnesia : Custom Story - White Night - 2011 Best Map Award - Akıl Hastanesi 13:56
Amnesia : Custom Story - White Night - 2011 Best Map Award - Akıl Hastanesi 561 izlenme - 4 yıl önce Evet arkadalar hepinizin bildii zere benim asl formatm korku oyunlar ve zellikle amnesia. Yine bir custom story oynadm hemde baya oynadm ama henz bitiremedim 5 Part kadar mevcut. Gelen ilgi ve beeniler zerine devamn da ykleyeceim !
12 Maymun (Twelve Monkeys) Brad Pitt Akıl Hastanesi Sahnesi 03:27
12 Maymun (Twelve Monkeys) Brad Pitt Akıl Hastanesi Sahnesi 598 izlenme - 5 yıl önce Ölümcül bir virüs tüm dünyayı tehdit etmektedir. 1996'da 5 milyar kişinin ölümüne neden olan bu virüs, 2035'te dünya nüfusunun yalnızca yüzde birini hayatta bırakmıştır. Bu virüsün etkilerinden korunabilmek için insanlar yer altında koloniler kurarak yaşamaya başlar. Bu virüsün üstesinden gelebilmek için mahkumlardan James Cole, zaman makinesiyle geçmişe gönderilir. Yanlışlıkla 1990 yılına gönderilen Cole, bilimadamları için virüs hakkında araştırma yapar. Daha sonra zaman yolculuğunu sürdüren Cole, 1996'da akıl hastanesine alınır. Burada Dr. Kathryn Railly ile tanışan Cole, onu içinde bulundukları duruma inandırmaya başlar.
Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload 06:38
Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload 291 izlenme - 4 yıl önce Mental Hospital (Akıl Hastanesi) Let's Play + Dowload
Akıl Hastanesinde doktorlardan hastaya işkence 00:47
Akıl Hastanesinde doktorlardan hastaya işkence 223 izlenme - 3 yıl önce Akıl hastanesinde doktorlardan hastaya işkence Çin'de Shenyang Halk Askeri Psikiyatri Hastanesi'nde bir hastaya uygulanan şiddet güvenlik kameraları izlenince ortaya çıktı. Zhao Yanli isimli hasta, bir hemşireye saldırdığı iddia edilerek doktrolar tarafından darp edildi. Birkaç doktor ve hasta bakıcı tarafından dövülen adam ağır yaralandı. Hastanın ailesi durumu polise şikayet ederek hastane hakkında tazminat davası açtı. Olay televiyon izlenen odada kanlar içinde yerde yatan adamı kardeşinin bulması sonucunda güvenlik kamera görüntüleri izlenince ortaya çıktı.
İzdivaç Akıl Hastanesi Özel 11:00
İzdivaç Akıl Hastanesi Özel 345 izlenme - 8 yıl önce
Inside (Türkçe Altyazılı) 05:21
Inside (Türkçe Altyazılı) 226 izlenme - 3 yıl önce Çoklu kişilik bozukluğu ve şizofreni üzerine yapılmış başarılı bir eser. Hastanın beyninden geçenleri izlerken en az onun kadar rahatsız olacağız. Son sahne ise resmen insanı beyninden vuracak kalitede. Bir detayda six feet underda sorunlu kardeşi canlandıran aktörün bu video yine sorunlu kişiyi oynaması ayrıca mutlu etti
Adnan Oktar'ın Akıl Hastanesi Dönemi 06:52
Adnan Oktar'ın Akıl Hastanesi Dönemi 103 izlenme - 5 yıl önce Adnan Oktar'ın Akıl Hastanesi Dönemi
Adnan Oktar: İftira Sebebiyle Akıl Hastanesinde Tutuldum, O Günler Benim Şerefimdir. 02:55
Adnan Oktar: İftira Sebebiyle Akıl Hastanesinde Tutuldum, O Günler Benim Şerefimdir. 28 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 28 Aralık 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/239303/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-Iftira-sebebiyle-akil-hastanesinde-tutuldum-o-gunler-benim-serefimdir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Maaş Eyleminden Akıl Hastanesine 06:30
Maaş Eyleminden Akıl Hastanesine 10 izlenme - 10 ay önce Maaş eyleminden akıl hastanesine Çocukları kayıp 7 saatin peşindeANTALYA - İşten çıkarıldığı otelin önünde maaş alacağı için boynuna kırık şişe parçası dayayarak eylem yapan, bir hafta kayıplara karıştıktan sonra Antalya'daki bir hastanenin acil servisinde hafızasını kaybetmiş halde bulunan...
Kokain Komplosunu Ve Haksız Yere Konulduğu Akıl Hastanesi Dönemini Anlatıyor / Adnan Oktar, 19:46
Kokain Komplosunu Ve Haksız Yere Konulduğu Akıl Hastanesi Dönemini Anlatıyor / Adnan Oktar, 28 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 21 Ocak 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/215342/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-kokain-komplosunu-ve-haksiz-yere-konuldugu-akil-hastanesi-donemini-anlatiyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sayın Adnan Oktar cezaevinde kendisine ilaç verildiği iddiasına cevap veriyor. 02:57
Sayın Adnan Oktar cezaevinde kendisine ilaç verildiği iddiasına cevap veriyor. 36 izlenme - 3 yıl önce ADNAN OKTAR: Arkadaşlar, “cezaevinde ilaç vermişler” diyor. Cezaevinde biz nelerle tanıştık? Kuzu pirzolasıyla tanıştık; ince, kendim kızartıyordum. Böyle sulu sulu. Böyle güzel kabak yemeği yapıyordum. Devletin eli değiyor, bereket vardır. Devletin ekmeğini yedik, Allah’a çok şükür. Allah gani gani razı olsun devletimizden. Ondan sonra cezaevinin kapısına getiriyorlardı. Biz sıcak çikolata denen olayı bilmiyorduk, ben cezaevinde tanıdım olayı, maşaAllah. Yaradı, faydalı oldu bize. Tımarhanede; şu fakirin sırlarından biri de haşlanmış eti pek severim yani, inşaAllah. Allah devletimize zeval vermesin; sürü var tımarhanede, koyun sürüsü. Her gün kesiyorlar mübarekler taze taze, büyük kapta haşlanmış geliyordu. Allah sizi inandırsın parçalar böyle. Yağı erimiş, artık dağılıyor et. Kepçeyi koydun mu dağılıyor, o şekilde. Şıralı suyu. Benim geniş bir alüminyum tencerem vardı, Allah razı olsun oradaki kardeşimizden, daldırdı mı kepçeyi doluyordu. Cezaevinde güzel somun ekmeği vardı, böyle bol kepekli, iri, kiloluk ekmek, ye babam ye, inşaAllah, maşaAllah. Allah razı olsun, devletimiz bize baktı. Biz devletimizden razıyız, öyle bir sorun yok. Ondan sonra koğuşlara, 13/A’ya gittik; zır delilerin olduğu bölüm. Sağ olsun, o zaman oranın başhekimi olan Yıldırım Aktuna Beyefendi bize bir ikramda bulundu, azılı delilerin içine sokmuştu bizi. Orada da, barfiks yaptık. İnşaAllah, güneş gördük, kapalı mekandaydık. D vitamini aldık. Bir şey olmaz. Hayır vardır, inşaAllah. Daha güzelleştik, gençleştik, kuvva-kudretimizi Allah kat kat artırdı. Ben de şaşırıyorum, ben de hayret ediyorum, maşaAllah, elhamdülillah. Dolayısıyla çizme, ayakkabı, kundura falan olayları yok. Rahat olun rahat, inşaAllah. http://www.a9.com.tr/izle/123009/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sayin-Adnan-Oktar-cezaevinde-kendisine-ilac-verildigi-iddiasina-cevap-veriyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sayın Adnan Oktar akıl hastanesi dönemini anlatıyor. 06:52
Sayın Adnan Oktar akıl hastanesi dönemini anlatıyor. 34 izlenme - 3 yıl önce ADNAN OKTAR: Ne dönemlerden geçtik o zamanlar. Mesela bak diyor ki, Bakırköy Akıl Hastalıkları Hastanesi’nin, en şiddetli hastaların konduğu kapalı servis. Ama hastalar dışarı bahçeye çıkıyordu o dönemde, evlerine de gidiyorlardı, hafta sonları evlerine gönderiyorlardı, istediği gibi telefon ediyorlardı. Zaten gidenler görürler. Hastanenin bahçesinde gezerdi bütün hastanedeki hastalar. Bilinir, kapalı servisin hastalarıyla gezerler. Bakın o devirde bir belgem. Başhekimin talimatıyla; “Adnan Oktar isimli hastanın Mediha Oktar (Annesi) Kenan Oktar (Kardeşi) Vehbi Kahveci (avukatı) haricinde kesinlikle ziyareti ve telefon görüşmesi yasaktır. Ayrıca kesinlikle dışarı çıkarılmayacaktır.” O belgeyi gösterebiliyor muyuz? DİDEM ÜRER: Evet. ADNAN OKTAR: “Mediha Oktar (Annesi) Kenan Oktar (Kardeşi) Vehbi Kahveci (avukatı) haricinde kesinlikle ziyareti ve telefon görüşmesi yasaktır. Ayrıca kesinlikle dışarı çıkarılmayacaktır.” Bir tek bana uygulanan bir yöntemdi bu. Bak cinayet işleyen hastalar vardı, akıl hastaları, iki üç kişiyi öldürmüş. Bahçede istediği gibi geziniyor, hatta dışarı çıkıp yiyecek alıp geliyorlardı. Çarşıya gidip geliyorlar, istediği gibi telefon ediyor, kafeteryaya gidiyorlar, hastanenin bahçesinde geziyorlar. Bir tek bana yasaktı. 19 ay dışarı çıkamadım, yasak. “Ne arkadaşlarınla görüşeceksin” dediler, ne şunla ne bunla. Bu yazıyı da getirip kapıya astılar. Çok sıkı bir denetim. Telefon yasağı, herkes istediği gibi telefon edebilir. Telefon yasağı var. Arkadaşlarımızla görüşmek yasak. Kafeteryaya bahçeye çıkamıyorsun. Bakın akıl hastaları evine gidiyorlardı hafta sonları. Öyle bir şey zaten mümkün değil. Hastanenin kapalı olan kısmında kapalı bahçeye de çıkmak yasaktı bana. Kapalı bahçeye çıkmak da yasak. Normal de zaten akıl hastanesinin genel bahçesinde geziniyor hastalar. Giden her şeyi görürler, bütün bahçede gezerler. Bir de küçük bahçeleri oluyor onların. Oraya çıkmak da yasaktı. Bir de o yetmiyor gibi zincir, ayağınıza. Bu tarihte görülmemiş bir şey, çok acayip bir şey. DİDEM ÜRER: Doktorlarla bile görüşmenizi yasaklamaları çok çok anormal. ADNAN OKTAR: Doktorla görüşmem yasak. Hemşerilerle görüşmem yasak. İnanılır gibi değil. Peki dedim rahmetli başhekime, kimle görüşeceğim dedim. “Git” dedi “akıl hastalarıyla görüş” dedi. Konuşma bilmiyor adamlar, acayip sesler çıkarıyorlar. “O zaman seni buraya neden getirmişler onu bir düşün” dedi. “Senin bu faaliyetlerin durmadıkça” dedi. Yani İslam’ı Kuran’ı yayma faaliyetlerini durdurmadıkça, “buradan çıkamazsın dedi ama “ömür boyu çıkarmam” dedi. Hayret ettim. Hakikaten de kanunen yetkisi var. Ama biz, elhamdülillah ona rağmen faaliyet yapmıştık. Pencereden mesaj yazıp atıyordum. Çocuklar pencerenin altına geliyorlardı, gizlice bahçeye atlayıp giriyorlardı, mesaj yazıp öyle bağlantı kuruyorduk.  O devirde hastanede bağlantı kurduğum pencerenin resmi vardı bizim. Resmi var mı burada? O arka pencere işte, orada terk edilmiş bir hurda bahçe vardı. Hurdaların falan atıldığı yer, oranın yine böyle yıkık dökük bir duvarı vardı, oradan, o duvardan atlayıp içeri giriyorlardı, ikinci bir duvar daha vardı, oradan da atlayıp oradan pencerenin altına giriyordu bizim çocuklar. Oradan ben mesaj atıyordum. Yani öyle bir çalışma yapıyorduk, öyle zor şartlarda. Onun için çok zor dönemlerden geçtik. Şimdi de diyorlar ki; “iddia edilen Ergenekon terör örgütü ile niye uğraşıyorsunuz?” Niye uğraşmayalım? Biraz düşünürseniz, büyük bir tehlikeden memleketin kurulduğunu görürsünüz. Evet, göster bakalım. Bunlarda ünlü akıl hastalarıydı. Çok sevimlilerdi, bunlarda bana biraz yardımcı da oluyorlardı. Bu binanın alt kısmı. Bahçeydi. Bulunduğumuz kapalı bölümün en son kısmı burası. Bunun biraz ilerisinde benim oda vardı, yan tarafında. Yıkık eski banyodan bozma, küçük, kapısı kırık zaten. Açınca giriyor böyle, taşlar dökülmüş, duvarlar dökülmüş. Duvarlarda delikler var, koca koca delikler var böyle. Çok acayip bir yerdi böyle, kâbus gibi yani. Biz böyle şartlarda İslam’ı Kuran’ı anlattık. Ama şu an tabii insanlar bu dönemleri unutuyorlar. Didem Hocam dinliyorum. DİDEM ÜRER: Hocam, psikolojiksavasyontemleri.com diye bir sitemiz vardı, onu göstermek istiyorum. ADNAN OKTAR: psikolojiksavasyontemleri.com Evet, burada bu konular çok detaylı anlatılıyor. DİDEM ÜRER: Belgeleriyle, bütün resmi belgeler de var, inşaAllah. ADNAN OKTAR: psikolojiksavasyontemleri.com. Evet, doğru. Halende, daha hala adamların uzantılarıyla uğraşıyoruz. http://www.a9.com.tr/izle/172206/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sayin-Adnan-Oktar-akil-hastanesi-donemini-anlatiyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Adnan Oktar: Bana Mecnun Denmesi Ve Hapse Girmemle Her Zaman Gurur Duydum. 08:15
Adnan Oktar: Bana Mecnun Denmesi Ve Hapse Girmemle Her Zaman Gurur Duydum. 16 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 5 Mart 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/218054/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-Bana-mecnun-denmesi-ve-hapse-girmemle-her-zaman-gurur-duydum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Akıl hastanesinde ayağıma zincir vurulduğunda, şükrettim. 11:18
Akıl hastanesinde ayağıma zincir vurulduğunda, şükrettim. 22 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar’ın 1 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/210208/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Akil-hastanesinde-ayagima-zincir-vuruldugunda-sukrettim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Adnan Oktar’ın Şerefli Tarihi: Hapishane ve Akıl Hastanesinde Tevekkül Ettim, Hep Neşeliydim. 04:26
Adnan Oktar’ın Şerefli Tarihi: Hapishane ve Akıl Hastanesinde Tevekkül Ettim, Hep Neşeliydim. 7 izlenme - 11 ay önce Adnan Oktar’ın 11 Haziran 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/252350/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar’in-serefli-tarihi-Hapishane-ve-akil-hastanesinde-tevekkul-ettim-hep-neseliydim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Adnan Oktar Akıl Hastanesinde Nasıl Bir Ortamda Kaldı 04:08
Adnan Oktar Akıl Hastanesinde Nasıl Bir Ortamda Kaldı 4 izlenme - 9 ay önce Adnan Oktar akıl hastanesinde nasıl bir ortamda kaldı?