Hoşgeldiniz!

aldatılmak

Aldatıldığını Öğrenen Kadından Filmleri Aratmayak İntikam 01:46
Aldatıldığını Öğrenen Kadından Filmleri Aratmayak İntikam 126.797 izlenme - 9 yıl önce Sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenen genç kadının filmleri aratmayacak intikamını izleyenler gözlerine inanamadı...
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 01:05
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 44.596 izlenme - 6 yıl önce Başka bir erkekle yakaladığı sevgilisini sokakta gören genç adam, kadını kaldırıp çöp kutusuna fırlattı...
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 69.349 izlenme - 8 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Kızın Çıldırması 03:53
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Kızın Çıldırması 31.459 izlenme - 5 yıl önce Yabancı bir youtube kanalı sevgili yada eşlerin birbirine olan sadakatını ölçen deneyler yapıyor.Bu deneylerden birinde sadakat unutuluyor ve aldatma yaşanıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aldatıldığına Gözleriyle Şahit Olan Genç 00:33
Aldatıldığına Gözleriyle Şahit Olan Genç 7.375 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisinin hareketlerinden şüphelenen genç, beraber yaşadığı sevgilisinin evden çıkmasıyla onu takip etmeye başlamış ve aldatıldığına şahit olmuş.
Ben Seni Çok Sevdim Amma Şerefsizde Yaşayamam 04:55
Ben Seni Çok Sevdim Amma Şerefsizde Yaşayamam 78.916 izlenme - 13 yıl önce ben seni cok sevdim amma onursuzda yasayamam neler duydum sorma neden ben bu yükü tasıyamam seni cok severim amma serefsizde yasayamam neler duydum sorma neler ben bu yükü tasıyamam mustafa küçük açma bugün perdeleri
Aldatıldığını Gören Maskotun Dramı 00:14
Aldatıldığını Gören Maskotun Dramı 8.629 izlenme - 4 yıl önce Bir mağazada eğlendirme amaçlı maskot kılığında çalışan genç alışveriş merkezinde kız arkadaşının olduğunu far etmiş ancak kız arkadaşı yalnız değilmiş.
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları 02:48
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları 7.120 izlenme - 7 yıl önce Paltosunda başkasının saçını bulduğunuzda mı anlarsınız yoksa gömleğindeki ruj lekesi mi ele verir? Size eskisi gibi bakmayınca mı huysuzlanırsınız yoksa sizinle daha az vakit geçirmek istediğinde mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birisi.... Aldatılmak.... Şiir 04:53
Birisi.... Aldatılmak.... Şiir 11.583 izlenme - 14 yıl önce aldatılanlara gelsin şimdi yalnız olanlara gelsin kandırılmışlara gelsin ve de kalpsizlere gelsin
Karım Benimleyken Başka Adamı Hayal Ediyor 05:44
Karım Benimleyken Başka Adamı Hayal Ediyor 3.909 izlenme - 7 yıl önce Telefon bağlantısı ile yayına katılan izleyici, 25 yıllık evliliğinin son 3 yılında eşinin “Seni sevmiyorum ben başkasını seviyorum, senle beraberken bile onu hayal ettim” sözlerini işittiğini söyledi. “Bu anlatılacak bir durum değil. “ diyen adını vermek istemeyen seyirci yaşadığı durumu “Bir erkeğin yaşayabileceği en zor durum diye ifade etti...İzleyici: ''İlk gecemizde bile benimle birlikte olmak istemiyordu, zoraki oldu. Orada ben bir şeyler hissettim ama neyden kaynaklandığını anlayamadım.'' dedi.
Aldatan Kocasının Arabasını Yakan Kadın 01:03
Aldatan Kocasının Arabasını Yakan Kadın 593 izlenme - 3 yıl önce Aldatıldığını öğrenen kadın intikam için kocasının arabasını yakmaya kara vermiş. Benzin alıp operasyona başlamış ve başarmış.
İnsanlar Neden Aldatır? - Röportaj 01:34
İnsanlar Neden Aldatır? - Röportaj 1.922 izlenme - 6 yıl önce İnsanlar neden aldatır veya aldatırlar? Herkesin ilk önce kendisine sorduğu bu cevabı sokakta insanlar nasıl cevap verdi bakalım
Aldatılan Kadın Hıncını Sevgilisinin Ayakkabılarından Çıkardı 00:40
Aldatılan Kadın Hıncını Sevgilisinin Ayakkabılarından Çıkardı 767 izlenme - 6 yıl önce Charlotte Arnold adlı kadın, erkek arkadaşı Ciaran O'Loughlin kendisini başka bir kadınla aldatınca, adamın yaklaşık 500 TL değerindeki yeni ayakkabılarından hıncını çıkardı. TWITTER'DA PAYLAŞTI İngiltere'nin Merseyside bölgesinin Birkenhead ilçesinde yaşayan ve makyaj artisti olarak geçimini sağlayan genç kadın, sevgilisine ait ayakkabıyı yaktığı videoyu Twitter hesabından dün paylaştı. Charlotte, attığı tweette: "Beni aldatmadan önce iki kez düşün." yazarak bir video paylaştı. Video'da genç kız: "Biraz gaz, bir çakmak... Beni aldatma, yoksa ayakkabılarını yakarım." sözlerini sarf ederek erkek arkadaşının pahalı ayakkabılarını yaktı. ''AYAKKABI KATİLİ'' Facebook sayfasında Everton futbol takımı için çalıştığı yazan Ciaran, kızgın sevgilisi Charlotte'a hitaben: "Eğer o kişiyle birlikte değilsen onu nasıl aldatabilirsin ki? Bence soru bu." ifadelerini yazdı. Ciaran'ın Facebook hesabında, 'Charlotte ile ilişkisi var' ibaresi yer alsa da genç kadın yalnız olduğunu iddia etti. Ciaran, son olarak yanan ayakkabılarının ardından: "O bir ayakkabı katili." tweetinipaylaştı.
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Gencin Dramı 04:04
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Gencin Dramı 626 izlenme - 5 yıl önce "To Catch a Cheater" kanalı sevgili bir çifte yaptığı yeni deneyinde, Kendisini aldatan sevgilisini ekran başından izleyen gencin dramı içler acısıydı.
Ruhsuz Beden 04:09
Ruhsuz Beden 1.204 izlenme - 14 yıl önce umarım beğenirsiniz
Aldatılan Kadın Kocasının BMW'sini Balyoz İle Parçaladı 01:35
Aldatılan Kadın Kocasının BMW'sini Balyoz İle Parçaladı 326 izlenme - 5 yıl önce Endonezya'da meydana gelen olayda aldatıldığı anlayan kadın intikamını kocasının BMW marka aracından aldı.
Aldatılma Hikayesi - Selim Akgün 04:17
Aldatılma Hikayesi - Selim Akgün 710 izlenme - 12 yıl önce daha fazlası için http//www.facebook.com/selimakgunsiirleri
Doktor Serap 02:25
Doktor Serap 417 izlenme - 7 yıl önce Kocası tarafından aldatılan Doktor Serap' tan yaratıcı bir intikam. Kaçmaz.
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 01:11
Badem Bıyığın Hazin Sonu - Mübarek Olsun! 398 izlenme - 8 yıl önce Sevdiği kızı kendisini ekip başka biriyle gören abimiz yıkılmıştır. Ona verdiği tek şey sevgi ve alaka olmuştur ama hanım kızımız daha başka şeyler peşindedir. Ensesinden tutulmuş kedi misali kız arkadaşını enseleyen badem bıyık ince ayarı vererek oradan uzaklaşır..
Sokak Röportajları - Aldatılsanız Affeder misiniz? 02:02
Sokak Röportajları - Aldatılsanız Affeder misiniz? 177 izlenme - 7 yıl önce Aldatılırsa insanların nasıl acayip şeyler yapacaklarıyla ilgili güzel bir röportaj. İzliyoruz.