Hoşgeldiniz!

Aldatma

Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 70.908 izlenme - 8 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 04:49
Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 1.578 izlenme - 6 yıl önce Sevgilisi evde yokken ona hain bir plan hazırlayan güzel hatun, sevgilisi eve gelince ona hayatının şokunu yaşatıyor.
Harley Davidson Aldatan Karısı 00:50
Harley Davidson Aldatan Karısı 704.943 izlenme - 13 yıl önce
Karısını Aşığıyla Basan Öfkeli Koca Çılgına Döndü 01:12
Karısını Aşığıyla Basan Öfkeli Koca Çılgına Döndü 4.457 izlenme - 8 yıl önce Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde, kendisini aldatan karısını ve aşığını yatakta basan öfkeli koca, adamı bir güzel dövdükten sonra eşinin yüzüne de tekme atıyor.
Aldatan Erkeği Kız Arkadaşı Dayak Manyağı Yaptı! 01:37
Aldatan Erkeği Kız Arkadaşı Dayak Manyağı Yaptı! 33.012 izlenme - 10 yıl önce Hong Kong'da genç bir kız kendisini aldattığı için erkek arkadaşını sokak ortasında diz çöktürdü daha sonra defalarca tokatladı.
Aldatan Sevgilisini Sokak Ortasında Döven Çinli Kız 00:35
Aldatan Sevgilisini Sokak Ortasında Döven Çinli Kız 1.714 izlenme - 7 yıl önce Çin’de kız arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen Çin’li görülmemiş bir intikam yolu seçti. Sokak ortasında sevgilsinin iç çamaşırını indiren Çinli bir yandan da kız arkadaşının tokatlarına maruz kaldı. İzliyoruz.
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 01:35
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 1.907 izlenme - 8 yıl önce Eşinin kendisini aldattığını öğrenen adam, eşini evden kovdu. Ancak bu sefer evden kovma durumu sürprizle karışık oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 01:27
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 5.253 izlenme - 8 yıl önce Bir adet Meriç Erkan ve şu kesitten tanıdığımız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/233515/emrah-ile-memeye-doymak-mutlu-son hatunun bulunduğu kedi uykusu filminden bir sahne.Abimiz öldürmekle öldürmemek arasında gidip gelir.Eğer uslu bir alkışlarla yaşıyorum üyesi iseniz içerikte ki memeyi görebilirsiniz.
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 01:46
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 3.519 izlenme - 8 yıl önce Çin'de aldatıldığını öğrenen kadın, kocasının çalıştığı iş yerine gelerek park halinde duran aracına çekiç'le parçalamaya başladı. Aldatılan kadın bu anları ise kardeşine kaydettirdi. İzliyoruz.
Aldatma Baskını - Aldatan Eşin Yakalanması 07:34
Aldatma Baskını - Aldatan Eşin Yakalanması 17.345 izlenme - 13 yıl önce http//www.izmirdedektiflik.com/ aldatan eşin yakalanması videosu.
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 1.980 izlenme - 9 yıl önce Her zaman olduğu gibi Hindistan'dan garip görüntüler garip vakalar gelmeye devam ediyor. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. Suç oranı ve tecavüz oranı ne kadar yüksekse cezaları da epeyi ağır olsa gerek. Ne mazoşist bir millet bu Hintliler. Yorum sizin, izleyelim.