Hoşgeldiniz!

Aldatma

Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 68.266 izlenme - 7 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 04:49
Sevgilisine Aldatma Şakası Yapan Güzel Hatun 1.324 izlenme - 5 yıl önce Sevgilisi evde yokken ona hain bir plan hazırlayan güzel hatun, sevgilisi eve gelince ona hayatının şokunu yaşatıyor.
Harley Davidson Aldatan Karısı 00:50
Harley Davidson Aldatan Karısı 703.169 izlenme - 12 yıl önce
Karısını Aşığıyla Basan Öfkeli Koca Çılgına Döndü 01:12
Karısını Aşığıyla Basan Öfkeli Koca Çılgına Döndü 3.206 izlenme - 7 yıl önce Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde, kendisini aldatan karısını ve aşığını yatakta basan öfkeli koca, adamı bir güzel dövdükten sonra eşinin yüzüne de tekme atıyor.
Aldatan Kıza Sağlam Tekme 00:40
Aldatan Kıza Sağlam Tekme 38.801 izlenme - 9 yıl önce Erkek arkadaşını aldatan bir kızın yediği tekme.Kadına Şiddet'in çoğaldığı şu zamanlarda bu tür davranışlardan kesinlikle uzak duralım.İzlesene ailesi olarak 'Kadına Şiddete Hayır' diyoruz...
Aldatan Erkeği Kız Arkadaşı Dayak Manyağı Yaptı! 01:37
Aldatan Erkeği Kız Arkadaşı Dayak Manyağı Yaptı! 32.768 izlenme - 9 yıl önce Hong Kong'da genç bir kız kendisini aldattığı için erkek arkadaşını sokak ortasında diz çöktürdü daha sonra defalarca tokatladı.
Aldatan Sevgilisini Sokak Ortasında Döven Çinli Kız 00:35
Aldatan Sevgilisini Sokak Ortasında Döven Çinli Kız 1.637 izlenme - 6 yıl önce Çin’de kız arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen Çin’li görülmemiş bir intikam yolu seçti. Sokak ortasında sevgilsinin iç çamaşırını indiren Çinli bir yandan da kız arkadaşının tokatlarına maruz kaldı. İzliyoruz.
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 01:35
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 1.633 izlenme - 7 yıl önce Eşinin kendisini aldattığını öğrenen adam, eşini evden kovdu. Ancak bu sefer evden kovma durumu sürprizle karışık oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 01:27
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 5.004 izlenme - 7 yıl önce Bir adet Meriç Erkan ve şu kesitten tanıdığımız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/233515/emrah-ile-memeye-doymak-mutlu-son hatunun bulunduğu kedi uykusu filminden bir sahne.Abimiz öldürmekle öldürmemek arasında gidip gelir.Eğer uslu bir alkışlarla yaşıyorum üyesi iseniz içerikte ki memeyi görebilirsiniz.
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 01:46
Aldatan Kocasının Arabasını Parçalayan Çinli 3.489 izlenme - 6 yıl önce Çin'de aldatıldığını öğrenen kadın, kocasının çalıştığı iş yerine gelerek park halinde duran aracına çekiç'le parçalamaya başladı. Aldatılan kadın bu anları ise kardeşine kaydettirdi. İzliyoruz.
Aldatma Baskını - Aldatan Eşin Yakalanması 07:34
Aldatma Baskını - Aldatan Eşin Yakalanması 17.145 izlenme - 12 yıl önce http//www.izmirdedektiflik.com/ aldatan eşin yakalanması videosu.
Genç Kızın Ayaklarına Kapanan Sevgilisini Dövmesi 01:24
Genç Kızın Ayaklarına Kapanan Sevgilisini Dövmesi 4.400 izlenme - 7 yıl önce Hong Kong'da genç bir kız kendisini aldatan erkek arkadaşının diz çöküp yalvarmasına, tekme ve tokatla cevap verdi. Kızın tekmelerine aldırış etmeyen adam özür dilemeye devam etti. Adamın tüm barışma denemelerine rağmen geri adım atmayan genç kız, aldatan sevgilisini terk ederek olay yerinden ayrıldı.
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 1.875 izlenme - 7 yıl önce Her zaman olduğu gibi Hindistan'dan garip görüntüler garip vakalar gelmeye devam ediyor. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. Suç oranı ve tecavüz oranı ne kadar yüksekse cezaları da epeyi ağır olsa gerek. Ne mazoşist bir millet bu Hintliler. Yorum sizin, izleyelim.