Hoşgeldiniz!

aldatmak

Altyazıdan Numara Vererek Evlendiği Kişinin Aldattığı Adam 03:34
Altyazıdan Numara Vererek Evlendiği Kişinin Aldattığı Adam 4.780 izlenme - 1 hafta önce Sivas'ta yaşayan 28 yaşındaki bir adam 5 yıl önce bir televizyon kanalında tanıştığı eşi ile dünya evine girmiş. Biri kız biri erkek çocuk sahibi olan adam, eşinin çocukları da alarak internet üzerinden tanıştığı başka bir adama kaçtığını iddia edip karakola giderek şikayette bulunmuş.
Karısının Aldatma Görüntülerini İzleyen Adamın Dramı 06:46
Karısının Aldatma Görüntülerini İzleyen Adamın Dramı 180.703 izlenme - 1 yıl önce Youtuber genç kanalında sevgililerin yada evlilerin birbirine olan sadakatını ölçen videolar çekiyor. Bu evli çiftte de kadın temizlik görevlisi olarak bekar bir adamın evine gidiyor ama ev sahibi adam kadını baştan çıkarmayı başarıyor. Bu esnada ise kadının kocası bütün olanları izliyor.
Karısını Aldatma Rekoru Kıran Adam 15:49
Karısını Aldatma Rekoru Kıran Adam 2.142 izlenme - 2 gün önce Hayatta Her Şey var programına telefon ile bağlanan izleyici kocasının kendisini aldattığını anlatmış. Canten Kaya izleyicilerden gelen bu itirafı cevaplamış.
Harley Davidson Aldatan Karısı 00:50
Harley Davidson Aldatan Karısı 699.810 izlenme - 9 yıl önce
Kocasını Aldatan Kadın Aşığıyla İlişki Sırasında Kilitlenip Kaldı 01:36
Kocasını Aldatan Kadın Aşığıyla İlişki Sırasında Kilitlenip Kaldı 190.370 izlenme - 2 yıl önce Kenya'nın güneybatısında bulunan Kisii şehrinin Daraja Mbili bölgesinde yaşanan olayda; kocası iş gezisine giden kadın evine aldığı yasak aşkıyla girdikleri cinsel ilişki sırasında birbirlerine kinitlenip kaldı. Acı içinde kıvranan çift, yaşayacakları utancı göze alıp bağırarak komşularından kendilerine yardım etmelerini istedi. Evin etrafında toplanan kalabalık içeride ne olup bittiğini anlayınca, birbirine kenetlenmiş haldeki çifti yatak çarşaflarına sarıp dışarı taşıdı. KOCA, ALDATAN KARISINA ÖNCEDEN GİZLİCE BİR KARIŞIM İÇİRMİŞ Talihsiz çift, etraflarında toplanan insanların meraklı bakışlarından utandıkları için kendilerini taşıyanlardan daha fazla çarşaf örtmelerini istedi. Yerel medyaya yansıyan ve birçok kişinin inandığı iddiaya göre; kocası aldattığından şüphelendiği karısına, cadı doktoruna yaptırdığı bir karışımı gizlice içirdi. Bu sır karışımın aldatmayı kanıtlamak için aşıkları, cinsel ilişkide birbirlerinden ayrılmamacasına kenetlemesinde etkisinin olduğu öne sürüldü. Bir diğer kesim ise muhtemel sağlık probleminin olaya sebep olduğu düşüncesini paylaştı. ADAMLA KADIN BİRBİRLERİNDEN AYRILMASI İÇİN CADI DOKTORUNA GÖTÜRÜLDÜ Aldatılan kocanın talimatıyla kalabalık, çarşaflara sarmaladığı çifti birbirlerinden ayırması için cadı doktoruna götürdü. Cadı doktoru, evli kadınla cinsel ilişkiye giren adamı serbest bırakmadan önce, adamla bir ceza ödemesi konusunda anlaştı. Yerel basına konuşan cadı doktoru, olayın aldatan insanlara bir ders vermesi gerektiğini söyledi. Ülke basınına göre, evlilikte sadakatsizlik Kenya'nın önde gelen toplumsal problemleri arasında gösteriliyor.
Aldatan Kocanın Altına Sıçması 00:38
Aldatan Kocanın Altına Sıçması 2.285 izlenme - 1 hafta önce Başka bir kadınla yakalanan adam karısından çok korkmuş olacak ki pencereden aşağı çırılçıplak sarkmış ve az birazda altına kaçırmış vaziyette eşinden af dileyerek yalvarıyor.
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 01:05
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 44.193 izlenme - 2 yıl önce Başka bir erkekle yakaladığı sevgilisini sokakta gören genç adam, kadını kaldırıp çöp kutusuna fırlattı...
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Kızın Çıldırması 03:53
Sevgilisinin Aldatma Görüntülerini İzleyen Kızın Çıldırması 23.860 izlenme - 1 yıl önce Yabancı bir youtube kanalı sevgili yada eşlerin birbirine olan sadakatını ölçen deneyler yapıyor.Bu deneylerden birinde sadakat unutuluyor ve aldatma yaşanıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gülben Ergen'in Bir Adamla Ömürmü Geçer Sorusuna Verdiği Cevap 00:43
Gülben Ergen'in Bir Adamla Ömürmü Geçer Sorusuna Verdiği Cevap 20.006 izlenme - 1 yıl önce Gülben Ergen programına konuk ettiği Tuğba Ekinci'nin aynı adamla bir ömür geçer mi sorusuna bakın ne cevap verdi.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Meral Kaplan: Lohusalık Döneminde Şiddet Gördüm 02:51
Meral Kaplan: Lohusalık Döneminde Şiddet Gördüm 404 izlenme - 1 hafta önce Meral Kapla canlı yayın konuğu olmuş ve lohusalık döneminde şiddet gördüğünü ve aldatıldığını itiraf etmiş.
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 00:37
Sevgilisinin İzniyle Onu Umutcan'la Aldatan Kız 67.124 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisi Burak'a: "Bi dakka Burak sen dur" diyerek onu Umutcan'la aldatıp sonra Burak'la kaldığı yerden devam eden kızı izliyoruz. İzlerken bu kadının anne olacağı aklıma geldikçe kusma reflekslerim uyandı.
Karısının Sevgilisine Tecavüz Eden Adam 02:27
Karısının Sevgilisine Tecavüz Eden Adam 10.823 izlenme - 12 ay önce Hatay'da yaşayan F.A., buluşmak için yanına gittiği Gaziantep'teki sevgilisinin kocası tarafından, ıssız bir yere götürülüp tecavüze uğradığı iddiasıyla başsavcılığa şikayette bulundu.
Kocasının Sırtındaki Sivilcelerin Sıkılmasından Aldatıldığını Anlayan Kadın 01:48
Kocasının Sırtındaki Sivilcelerin Sıkılmasından Aldatıldığını Anlayan Kadın 5.758 izlenme - 5 ay önce Erzincan’da yaşayan 2 yıllık evli bir kadın aldatıldığını kocasının sırtındaki sivilcelerin sıkılmasından anladı. Dedektif gibi iz süren genç kadının avukatının konuyla ilgili attığı tweet kısa sürede binlerce beğeni aldı. Erzincan’da 2 yıl önce evlenen ve mutlu bir evlilik hayatı sürdüren bir kadın aldatıldığını kocasının sırtındaki sivilcelerin sıkılmasından anladı. Kocasının sırtındaki sivilceleri kendi başına sıkmasının mümkün olmadığını düşünen kadın dedektif gibi iz sürerek kendisini aldatan kocasını sevgilisiyle bastı. Genç kadın olaydan sonra boşanma davası açmak için Avukat Tolga Aydemir’le görüştü. Olayı dinleyen Av. Aydemir konuyla ilgili twitter hesabından "Kocasının sırtındaki sivilcenin sıkılmasından aldatıldığını anlayan ve bunda da haklı çıkan bir müvekkilim var" şeklinde bir tweet attı. Tweet kısa sürede büyük ilgi gördü ve birçok sosyal medya hesabından paylaşıldı. Konuyla ilgili müvekkilinin de rızasını alarak açıklama yapan Av. Aydemir, "Müvekkilim iki yıllık evli ve son derece iyi gittiğini düşündüğü bir evliliği var. Ancak bir gün kocasının sırt bölgesindeki sivilcelerin sıkılmış olduğunu görüyor. Kocasının kendi kendine sıkması mümkün olmadığı için sivilceleri kimin sıktığını soruyor ama kocası kaçamak cevaplar verip olayın üstünü örtmeye çalışıyor, müvekkilim de daha fazla üstelemiyor. Gece eşi uyurken telefonunu açıp mesajları kontrol ediyor ama elle tutulur bir şey bulamıyor. Sadece telefonda kayıtlı olmayan bir numaranın aynı gün içerisinde 4-5 kez aradığını ve ortalama 2 dakikalık telefon görüşmeleri olduğunu ve aynı numaranın önceki günlerde aramalarının olduğunu görüyor. Ertesi gün kocasının eve geldiğinde olası mesaj kayıtlarını temizlemesi ihtimaline binaen öğleden sonra eşinin çalıştığı işyerine giden müvekkilim akşam kendi arkadaşlarının eve misafirliğe geleceğini onun için market alışverişine çıktığını ancak şarjı bittiği için bir arkadaşını arayamadığını söyleyip eşinden telefonunu istiyor. Eşinin yanındayken arkadaşıyla bir müddet telefonda konuştuktan sonra bir bahaneyle dışarı çıkıp eşinin whatsapp yazışmalarını kontrol ediyor. Telefonda daha önce gördüğü numaranın bir kadın tarafından kullanıldığını görüp yazışmaların ekran görüntülerini alıp kendi telefonuna gönderiyor. Yazışmalarda sivilce muhabbeti de mevcut. Daha sonra bir şey olmamış gibi telefonu eşine geri veren müvekkil kocasını akşam kadın arkadaşlarının misafirliğe geleceğini geç saate kadar oturacaklarını bu sebeple eve gelmemesini tembihleyip işyerinden ayrılıyor. Akşam kocasının eve gelmediği zaman nereye gideceğini görmek için iş çıkışı kocasını gittiği eve kadar takip edip basıyor" ifadelerini kullandı. Attığı tweetin müvekkilinin kocası tarafından da okunduğunu ve boşanmaya yanaştığını ifade eden Av. Aydemir çiftin anlaşmalı boşanmak için gerekli adımları atacağını kaydetti.
Süpriz 00:53
Süpriz 101.170 izlenme - 13 yıl önce Büyük umutlarla odaya gelen arkadaşa dolapta güzel bir süpriz var.
Kerimcan Durmaz Kocamı Çaldı 01:32
Kerimcan Durmaz Kocamı Çaldı 26.019 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda Kerimcan Durmaz'ın kocasını s.ktiğini iddia eden hanım efendiyi izliyoruz.
Sevgilisini Aldatırken Yakalayan Kızın İntikamı 00:26
Sevgilisini Aldatırken Yakalayan Kızın İntikamı 8.622 izlenme - 1 yıl önce Sevgilisini sinemada başka bir kız ile basan kız önce sevgilisine çemkirip okkalı bir tokat vuruyor sonra ortamdan çekip giderken kızın saçını çekmeyi ihmal etmiyor.
bir günümde sen vardın 05:18
bir günümde sen vardın 48.052 izlenme - 9 yıl önce yeni bir gün daha başladı
Arkadaşının karısını başkasıyla bastı! 00:41
Arkadaşının karısını başkasıyla bastı! 19.597 izlenme - 4 yıl önce Düğününde sağdıçlık yaptığı en yakın arkadaşının eşini bir başkasıyla basan adamın kaydettiği görüntüler sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
Bircan İpek Canlı Yayını Bastı: Kocam Beni Aldatmıştır 04:56
Bircan İpek Canlı Yayını Bastı: Kocam Beni Aldatmıştır 5.656 izlenme - 1 yıl önce Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan İpek, Hayatta Her şey Var programına girip eşi Şenol İpek'in kendisini aldatmış olabileceğini söyledi.
Başka Kızla Yakaladığı Sevgilisini Tokatlayıp Sakallarını Yoldu 00:32
Başka Kızla Yakaladığı Sevgilisini Tokatlayıp Sakallarını Yoldu 3.887 izlenme - 12 ay önce Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde takip ettiği sevgilisini başka bir kızla yakalayan genç kız ortalığı birbirine kattı. Olay, Ereğli ilçesi Bozhane Limanı mevkiinde yaşandı. İddiaya göre, genç kız kendisini aldattığından şüphelendiği erkek arkadaşını kız arkadaşları ile birlikte takip etti. Erkek arkadaşının liman içerisine aracını park etmesi ile otomobilinden inen genç kız ve arkadaşları önce otomobilin içerisindeki kıza saldırdı, ardından da gence saldırdı. Cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde genç kız erkek arkadaşına tokat atıp sakallarını yoldu. Olay liman çalışanlarının araya girmesi ile büyümeden önlenirken, genç kız ve arkadaşları geldikleri otomobille olay yerinden ayrıldı.
Murat Başoğlu: Yazdıkları Kişi Benim Abimin Kızı Böyle Bir Şey Var Mı? (Renkli Sayfalar 2016) 01:07
Murat Başoğlu: Yazdıkları Kişi Benim Abimin Kızı Böyle Bir Şey Var Mı? (Renkli Sayfalar 2016) 6.226 izlenme - 1 yıl önce Murat Başoğlu, 2016 yılında Kanal D'de Renkli Sayfalar programına konuk olmuştu. O dönem Bebek'te sarışın bir kadınla görüntülenmişti. Başoğlu'nun yanındaki kadın, teknede birlikte görüntülendiği öz yeğeni Burcu Başoğlu'ydu. Magazin basınında "Gizemli sarışınla yasak aşk mı yaşıyor?" manşetleriyle haber olan sunucu, "Yazdıkları kişi benim abimin kızı, böyle bir şey var mı!" ifadelerine yer vermişti. Skandalın patlamasının ardından Murat Başoğlu'nun 2016 yılında konuk olduğu programda yeğeni hakkında söylediği sözler yeniden gündeme geldi.
Porno İzlemek Aldatmak Sayılır mı? 01:15
Porno İzlemek Aldatmak Sayılır mı? 13.186 izlenme - 3 yıl önce site ahalisi olarak gıcık olduğumuz Scorp uygulamasının çok bilmiş ergenleri yine bi konu üzerine yorum yapmışlar.izliyoruz
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 16.901 izlenme - 3 yıl önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Erkekler Neden Aldatır? - Sokak Röportajı 02:20
Erkekler Neden Aldatır? - Sokak Röportajı 6.423 izlenme - 5 yıl önce Erkekler Neden Aldatır? - Soka Röportajı Hep aldattıklarını duyuyoruz peki erkekler neden aldatır buyurun izleyelim...
Kocasını Genç Kızla Yakalayan Kadının Öfkesi 02:12
Kocasını Genç Kızla Yakalayan Kadının Öfkesi 3.217 izlenme - 3 yıl önce Çapkın koca sevgilisiyle buluştuğunda başına geleceklerden habersizdi. Aldatılan kadın kocasını genç kızla basınca ortalık karıştı. Kadının elinden genç kızı zor aldılar.. Saç saça kavga eden iki kadını çapkın koca da ayıramadı. Aldatılan eş, kocasını bir kafenin önünde sevgilisiyle yakaladı. Adam genç kızla aralarında bir şey olmadığını anlatmaya çalışsa da başarılı olamadı. Öfkeli kadın, kocasının sevgilisini sokak ortasında dövdü. Kocası eşini zaptetmeye çalışsa da sevgilisinin dayak yemesini engelleyemedi.
Macarena Şarkısı Aslında Ne Hakkında? (Altyazılı) 02:43
Macarena Şarkısı Aslında Ne Hakkında? (Altyazılı) 4.469 izlenme - 3 yıl önce 90'ların ünlü şarkısı Macarena'nın erkek arkadaşını 2 erkekle aldatan Macarena isimli bir kadın hakkında olduğu çıktı. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=FZYfOWUVfHU
İnsanlar Neden Aldatır? - Röportaj 01:34
İnsanlar Neden Aldatır? - Röportaj 1.847 izlenme - 1 yıl önce İnsanlar neden aldatır veya aldatırlar? Herkesin ilk önce kendisine sorduğu bu cevabı sokakta insanlar nasıl cevap verdi bakalım
Gökhan Türkmen-Beni Aldatma-Canlı Performans 03:43
Gökhan Türkmen-Beni Aldatma-Canlı Performans 15.533 izlenme - 9 yıl önce gökhan türkmenin mükemmel şarkısı beni aldatma canlı performans
birkaç beden önceydi..gökhan tepe.. 04:39
birkaç beden önceydi..gökhan tepe.. 5.710 izlenme - 8 yıl önce yalanmıydı sevgimiz...ben çok sevdim gözbebeğim...
Aldatılan Adanalı Kadın: Kocam Beni Aldatıyor Çek 01:05
Aldatılan Adanalı Kadın: Kocam Beni Aldatıyor Çek 237 izlenme - 3 ay önce Adana'da bir kadın kendisini aldattığını düşündüğü kocasını takip edip, başka bir kadınla yakaladığını ileri sürerek şikayetçi olmuş.