Hoşgeldiniz!

ali ayşe'yi seviyor

Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor (Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisi) 03:36
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor (Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisi) 34.074 izlenme - 5 yıl önce Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor (Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisi) Klip
Ankaralı İbocan - Ankaranın Bağları (Ali Ayşe'yi Seviyor) 05:35
Ankaralı İbocan - Ankaranın Bağları (Ali Ayşe'yi Seviyor) 27.055 izlenme - 5 yıl önce Ankaralı İbocan - Ankaranın Bağları (Ali Ayşe'yi Seviyor) Sözleri: İp attım ucu kaldı da Daraz da gücü kaldı Ben sevdim eller aldı İçimde acı kaldı Ankara'nın bağları da Büklüm, büklüm yolları Ne zaman sarhoş oldun da Kaldıramıyon kolları Anmayı yüke koydun da Ağzını büke koydum Aldın yari elimden Boynumu büke koydun Ankara'nın bağları da Büklüm, büklüm yolları Ne zaman sarhoş oldun da Kaldıramıyon kolları Astarda urganım varda Yün basma yorganım var O yar senin derlerse On koyun kurbanım var O yar benim derlerse On koyun kurbanım var Ankara'nın bağları da Büklüm, büklüm yolları Ne zaman sarhoş oldun da Kaldıramıyon kolları Twitterdan Takip Edin: twitter.com/TURGUTMmm
Orhan Gencebay - Aklım Takıldı - Ali Ayşe'yi Seviyor 03:08
Orhan Gencebay - Aklım Takıldı - Ali Ayşe'yi Seviyor 17.173 izlenme - 5 yıl önce Orhan Gencebay - Aklım Takıldı (Ali Ayşe'yi Seviyor) Şarkı Sözleri: Dün gece hep seni seni düşündüm Söylediklerine aklım takıldı Uykumda bir sağa bir sola döndüm Alaycı gülüşe aklım takıldı Yüzünde şüpheli bir anlam vardı Bana ne dediysen sanki yalandı İçimi tarifsiz bir korku sardı Aşkımı düşündüm aklım takıldı Açık konuş benle doğruyu söyle Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle Bir yanlışlık yaptım demediN ama Şeytana uydunmu aklım takıldı Bir yanlışlık yaptım demediN ama Şeytana uydunmu aklım takıldı Şeytana uydunmu aklım takıldı Aklım takıldı fikrim takıldı Yeşil gözlerine aklım takıldı Sevdim diyorsun gerçek mi bilmem Söz veriyorsun bunla yetinme Geleceğe dönük hayallerimize Durun biraz dedim aklım takıldı Beni sevmeye mecbur değilsin Sen bir gerçeksin yalan değilsin Belki bir aşkla kalan değilsin Gururum coştu aklım takıldı Belki sana göre eski kafayım Bir aşkla yetinen anlayıştayım Belki isteyipte yapamadığım zorluklardayım aklım takıldı Belki isteyipte yapamadığım zorluklardayım aklım takıldı Anlat bana seni aklım takıldı Aklım takıldı fikrim takıldı Yeşil gözlerine aklım takıldı Aklım takıldı fikrim takıldı Yeşil gözlerine aklım takıldı
Yağız - Ali Ayşe'yi Seviyor 04:49
Yağız - Ali Ayşe'yi Seviyor 416 izlenme - 3 ay önce Yağız'ın, Kelebek Müzik etiketiyle yayınlanan "Ali Ayşe'yi Seviyor" albümünde yer alan "Ali Ayşe'yi Seviyor" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ali Kınık Düzenleme: Fatih Doğaner Yönetmen: Nihat Doğan Şarkı Sözleri (lyrics): Cümle alem duydu beni Sen duymadın vicdansız Ne oldu, oldu artık Saklaması İmkansız Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor Adımızı yan yana Ağaçlara kazmışlar Mahalle allı morlu Duvarlara yazmışlar Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile okuyor Ali Ayşe'yi seviyor Varsın olmasın sonumuz Menekşemiz kurusun Şu üç günlük dünyada Koy namımız yürüsün Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor.
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor 04:20
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor 2.950 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Cümle alem duydu beni Sen duymadın vicdansız Ne oldu, oldu artık Saklaması İmkansız Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor Adımızı yan yana Ağaçlara kazmışlar Mahalle allı morlu Duvarlara yazmışlar Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile okuyor Ali Ayşe'yi seviyor Varsın olmasın sonumuz Menekşemiz kurusun Şu üç günlük dünyada Koy namımız yürüsün Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor.
Ali Ayşe'yi Seviyor 7. Bölüm Fragmanı (10 Mart 2013) 00:54
Ali Ayşe'yi Seviyor 7. Bölüm Fragmanı (10 Mart 2013) 1.694 izlenme - 5 yıl önce Ali'nin Ayşe'ye ilan-ı aşk ettiği mektup işe yaramamış Ali çaresiz kalmıştır. Ayşe ise Ali'nin hem Gülnihal'i hem de kendisini aynı anda idare ettiğini düşünmektedir. Kabahatinin ne olduğunu bilmeyen Ali, Ayşe'nin ne yapmak istediğini de anlayamamaktadır. Kemal ve Ayten evlenmek için nikah tarihi almak üzere harekete geçer. Fakat ikisinin de unuttuğu çok büyük bir engel vardır. Kemal, Ali ve Sedat'ın maaşlarını ödemeyi reddeder. Ali ve Sedat, Kemal'e karşı grev ilan eder. Öte taraftan Ali Ayşe'ye hoşcakal demek için harika bir organizasyon tertip eder. Ali Ayşe'yi Seviyor aşk dolu yeni bir bölümle devam ediyor.
Ali Kınık - Ali Ayşeyi Seviyor 04:11
Ali Kınık - Ali Ayşeyi Seviyor 999 izlenme - 3 yıl önce Ali Kınık - Ali Ayşeyi Seviyor Şarkı Sözleri (lyrics): Cümle alem duydu beni Sen duymadın vicdansız Ne oldu, oldu artık Saklaması İmkansız Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor Adımızı yan yana Ağaçlara kazmışlar Mahalle allı morlu Duvarlara yazmışlar Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile okuyor Ali Ayşe'yi seviyor Varsın olmasın sonumuz Menekşemiz kurusun Şu üç günlük dünyada Koy namımız yürüsün Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor.
Münevver Gümüş - Ali Ayşe'yi Seviyor 03:00
Münevver Gümüş - Ali Ayşe'yi Seviyor 1.534 izlenme - 5 yıl önce Münevver GÜMÜŞ Ali Ayşe'yi Seviyor
Rana Alagöz - Herşey Bitmiştir Artık (Ali Ayşe'yi Seviyor) 00:54
Rana Alagöz - Herşey Bitmiştir Artık (Ali Ayşe'yi Seviyor) 1.090 izlenme - 5 yıl önce Ali'nin Ayşe'ye İlan-ı Aşk Ettiği Mektup İşe Yaramamış Ali Çaresiz Kalmıştır. Ayşe İse Ali'nin Hem Gülnihal'i Hem De Kendisini Aynı Anda İdare Ettiğini Düşünmektedir. Kabahatinin Ne Olduğunu Bilmeyen Ali, Ayşe'nin Ne Yapmak İstediğini De Anlayamamaktadır. Kemal Ve Ayten Evlenmek İçin Nikah Tarihi Almak Üzere Harekete Geçer. Fakat İkisinin De Unuttuğu Çok Büyük Bir Engel Vardır. Kemal, Ali Ve Sedat'ın Maaşlarını Ödemeyi Reddeder. Ali Ve Sedat, Kemal'e Karşı Grev İlan Eder. Öte Taraftan Ali Ayşe'ye Hoşcakal Demek İçin Harika Bir Organizasyon Tertip Eder. Ali Ayşe'yi Seviyor Aşk Dolu Yeni Bir Bölümle Devam Ediyor.
 Orhan Gencebay - Dertler Benim Olsun - Ali Ayşe'yi Seviyor 03:00
Orhan Gencebay - Dertler Benim Olsun - Ali Ayşe'yi Seviyor 1.311 izlenme - 5 yıl önce Orhan Gencebay - Dertler Benim Olsun(Ali Ayşe'yi Seviyor) Şarkı Sözleri: Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun dertler benim,çile benim hayat benım senin olsun Ben daha ne çile, dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Farketmez yaşamam, sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gercek olsun Hayat bu, şansın hep açık olsun Hatıralar, hasret benim Ömrüm senin senin olsun Dertler benim, çile benim Hayat senin senin olsun Bir gün daha geçti yine sensiz Aşkım ağlıyor bak, sessiz sessiz Çare bensiz, ben çaresiz Ümidim senin olsun Sana gelen dertler benim Mutluluk senin olsun İstermim ömrümüz Geçseydi beraber İstermiydim ayrılıgı gülseeydi şu kader Ben çile dert dolu Sen ümtler yolu Şimdi sensiz bak seninle Geçiyor mevsimler Bir zamanlar benım sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldum Mutluluk senın olsun Dertler benım hasret benım Ömrüm senin senin olsun Orhan Gencebay
Ali Kınık Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisinde Şarkısını Söyledi! 04:08
Ali Kınık Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisinde Şarkısını Söyledi! 529 izlenme - 4 yıl önce Ali Kınık Ali Ayşe'yi Seviyor Dizisinde Şarkısını Söyledi!
Bando Orkestrası Misali Seranat Yapma - Ali Ayşe'yi Seviyor 03:07
Bando Orkestrası Misali Seranat Yapma - Ali Ayşe'yi Seviyor 772 izlenme - 5 yıl önce Bando Orkestrası Misali Seranat Yapma (Ali Ayşe'yi Seviyor 3.Bölüm)
Ali Ayşe'yi Seviyor 10. Bölüm Fragmanı 00:54
Ali Ayşe'yi Seviyor 10. Bölüm Fragmanı 703 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor yeni bölümüyle Perşembe 20.30'da FOX'ta - 10. Bölüm Tanıtımı
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor (2010) Yeni Versiyon 04:20
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor (2010) Yeni Versiyon 357 izlenme - 3 yıl önce Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor / Duvar Yazısı Şarkı Sözleri (lyrics): Cümle alem duydu beni Sen duymadın vicdansız Ne oldu, oldu artık Saklaması İmkansız Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor Adımızı yan yana Ağaçlara kazmışlar Mahalle allı morlu Duvarlara yazmışlar Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile okuyor Ali Ayşe'yi seviyor Varsın olmasın sonumuz Menekşemiz kurusun Şu üç günlük dünyada Koy namımız yürüsün Çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor Çocuklar bile söylüyor Ali Ayşe'yi seviyor.
Ali Ayşe'yi seviyor 1. Bölüm fragmanı - yeni dizi 01:14
Ali Ayşe'yi seviyor 1. Bölüm fragmanı - yeni dizi 279 izlenme - 5 yıl önce
Ali Ayşe'yi Seviyor 10. Bölüm Fragmanı 00:54
Ali Ayşe'yi Seviyor 10. Bölüm Fragmanı 349 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor Yeni Bölümüyle Perşembe 20.30'da Fox'ta - 10. Bölüm Tanıtımı
Ali Ayşe'yi Seviyor 8.Bölüm 2.Fragmanı 00:51
Ali Ayşe'yi Seviyor 8.Bölüm 2.Fragmanı 315 izlenme - 5 yıl önce Ayşe, Ali İle Aralarındaki Kırgınlığa Bir Son Vermek İçin Ali'yle Buluşmaya Karar Verir. Ayşe'yle Ayrılığından Sonra Tam Bir Derbedere Dönüşen Ali'nin, Ayşe'nin Bu Atağından Haberi Yoktur. İki Sevgili Kemal'in Evinde Buluşur. ayten'de Tıpkı Kızı Ayşe Gibi Kemal'le Aralarındaki Dargınlığa Bir Son Vermek İçin Soluğu Kemal'in Yanında Alır. Kemal Dışarıda Buluşmak Yerine Evde Bir Araya Gelmelerinin Daha Doğru Olacağını Söyler. bekir İçine Düştüştüğü Borç Batağından Kurtulmak İçin Ali'den Yardım İstemeye Karar Verir Ve Kemal'in Evine Gider. Böylelikle Asla Bir Araya Gelmemesi Gereken İnsanlar Aynı Anda, Aynı Mekanda Buluşur. Ne Mi Olur? Tam Bir Karmaşa, Köşe Kapmaca... aynı Gün Ali'nin Doğum Günüdür. Ahu Herkesten Habersiz Ali İçin Bir Doğum Günü Kutlaması Hazırlar. Ahu'nun Amacı Doğum Gününde Gülnihal'i, Ali'ye Yamamaktır. Tüm Bu Karmaşanın İçine Bir De Ahu'nun Sürprizi Eklenince İşler İçinden Çıkılmaz Bir Hal Alır.
Ali Ayşe'yi Seviyor 5. Bölüm Fragmanı 00:49
Ali Ayşe'yi Seviyor 5. Bölüm Fragmanı 253 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 5.Bölüm Fragmanı
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor 04:20
Ali Kınık - Ali Ayşe'yi Seviyor 43 izlenme - 10 ay önce
Ali Ayşe'yi Seviyor 13. Bölüm Fragmanı 00:52
Ali Ayşe'yi Seviyor 13. Bölüm Fragmanı 246 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 13. Bölüm Fragmanı
Ali Ayşe'yi Seviyor 9.Bölüm 2.Fragmanı (28.Mart 2013) 00:48
Ali Ayşe'yi Seviyor 9.Bölüm 2.Fragmanı (28.Mart 2013) 313 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 9.Bölüm 2.Fragmanı (28.Mart 2013) Twitterdan Takip Edin: twitter.com/TURGUTMmm
Ali Ayşe'yi Seviyor 1.Bölüm 1.Tanıtım Fragmanı 01:14
Ali Ayşe'yi Seviyor 1.Bölüm 1.Tanıtım Fragmanı 234 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 1.Bölüm 1.Tanıtım Fragmanı
Ali Ayşe'yi Seviyor 14. Bölüm Fragmanı 00:54
Ali Ayşe'yi Seviyor 14. Bölüm Fragmanı 203 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 14. Bölüm Fragmanı
Ali Ayşe'yi Seviyor 9. Bölüm Fragmanı 00:46
Ali Ayşe'yi Seviyor 9. Bölüm Fragmanı 129 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 9.Bölüm Fragmanı
Ali Ayşe’yi Seviyor  2.Tanıtım Fragmanı 01:14
Ali Ayşe’yi Seviyor 2.Tanıtım Fragmanı 98 izlenme - 5 yıl önce ‘Ali Ayşe’yi Seviyor’ çok yakında Show TV ekranlarında!
Ali Ayşe'yi Seviyor 11. Bölüm Fragmanı 00:52
Ali Ayşe'yi Seviyor 11. Bölüm Fragmanı 124 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor yeni bölümüyle Perşembe FOX'ta! - 11. Bölüm Tanıtımı
Mehmet Ağbalık-Ali Ayşe'yi Seviyor 04:52
Mehmet Ağbalık-Ali Ayşe'yi Seviyor 35 izlenme - 1 yıl önce Mükemmel Bir Yorum daha fazlası için https://www.facebook.com/pages/Grani-... sayfamızı beğenin https://twitter.com/GuneydoguHalay takip edin https://www.youtube.com/channel/UCkpA... kanalımıza abone olun
Ali Ayşe'yi Seviyor 3.Bölüm Fragmanı 00:47
Ali Ayşe'yi Seviyor 3.Bölüm Fragmanı 167 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 3.Bölüm Fragmanı
Ali Ayşe'yi Seviyor 4.Bölüm Fragmanı 00:35
Ali Ayşe'yi Seviyor 4.Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 5 yıl önce 4.bölüm özeti: Kemal ve Ali'nin bando çıkarması polis baskınıyla son bulmuştur. Kemal, Ali ve beraberindekiler aşk için nezarethanelere bile düşmüştür.
Ali Ayşe'yi Seviyor 4. Bölüm Tanıtımı 00:35
Ali Ayşe'yi Seviyor 4. Bölüm Tanıtımı 70 izlenme - 5 yıl önce Ali Ayşe'yi Seviyor 4. Bölüm Tanıtımı