Hoşgeldiniz!

ali poyrazoğlu

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı - Türkçe Fragman 02:32
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı - Türkçe Fragman 82.602 izlenme - 14 yıl önce 1 Temmuz'da gösterime girecek filmin Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu'nun sesleriyle Türkçe dublajli fragmanı
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 25.591 izlenme - 9 yıl önce 2013 yerli yapımı komedi filmi Erkekler'in fragmanı. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu filmde. 20 Aralık'ta sinemalarda.
Ali Poyrazoğlu - Akşamı Bekleyemem Hadi 02:45
Ali Poyrazoğlu - Akşamı Bekleyemem Hadi 10.182 izlenme - 8 yıl önce Kokla Beni Melahat - Mine Mutlu, Ali Poyrazoğlu
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 6.143 izlenme - 9 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi Erkekler'in fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran "Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık'ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak. "ERKEKLER" Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Bülent Kayabaş - Serbest Düşüş 00:40
Bülent Kayabaş - Serbest Düşüş 3.548 izlenme - 8 yıl önce Bülent Kayabaş intihar provasını feci şekilde sonlandırıyor. Bir rolün hakkı anca böyle verilirdi. Olayın ehemmiyetini 30. saniyede kadraja giren koldan anlayabiliriz... Not: Bu sahnede dublör kullanılmamıştır...
Türk Televizyonları Tarihinde Yaşanan 10 Absürt Olay 08:50
Türk Televizyonları Tarihinde Yaşanan 10 Absürt Olay 2.062 izlenme - 4 yıl önce Türk televizyonlarında yaşanan 10 absürt olay sizlerle.
Beyaz Show - Okan Bayülgen & Ali Poyrazoğlu (1998) 01:21:16
Beyaz Show - Okan Bayülgen & Ali Poyrazoğlu (1998) 2.213 izlenme - 7 yıl önce 1998 Kasım'ından bir Beyaz Show programı izleyeceksiniz. Programın konukları Okan Bayülgen ve ali Poyrazoğlu'dur.
Ali Uyanık Karaborsacı 10:07
Ali Uyanık Karaborsacı 1.468 izlenme - 5 yıl önce TRT'nin seksenli yıllarda yayımladığı, Ali Poyrazoğlu'nun oynadığı aşırı Fenerbahçeli, sokak dolandırıcısı Ali Uyanık'ın, ünlü yıldız Mireille Mathieu'un adını kullanarak dolandırıcılık yapma macerası.
Arkadaşım Şeytan Film Fragmanı (1988) 04:50
Arkadaşım Şeytan Film Fragmanı (1988) 1.502 izlenme - 8 yıl önce Fatih (Mazhar Alanson)arkadaşlarıyla barlarda müzik yaparak geçimini sağlayan. içine kapanık bir gençtir. yaptığı işe çevresindeki kimse önem vermez. onun hayali ise ünlü bir müzisyen olmaktır. Dertleştiği tek arkadaşı ise bir gelinlikçi vitrinindeki mankendir. Bir gün karşısına Şeytan (Ali Poyrazoğlu) çıkar ve ruhunu kendisine satması karşılığında Fatih e istediklerini vereceğini söyler.Atıf Yılmaz ustadan hafif politik soslu fantastik bir film. Yönetmen:Atıf Yılmaz
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 03:22
Çapkın Kızlar Fragman (1975) 1.774 izlenme - 8 yıl önce Aydemir Akbaş, Ali Poyrazoğlu, Bülent Kayabaş ve Perihan Savaş'ın oynadığı 1975 yapımı bir film. Film esasen 1959 yapımı "Some Like It Hot " adlı filmin Türk versiyonu. Orjinalinde Jack Lemmon, Tony Curtis ve Marlyn Monroe gibi ünlüler oynamış.
Şeytanın İnsana Yenilmesi - Ali Poyrazoğlu 02:00
Şeytanın İnsana Yenilmesi - Ali Poyrazoğlu 759 izlenme - 8 yıl önce Celal Hüsrev, Bülent Kayabaş ve Tarık Pabuççuoğlu'nun da aralarında bulunduğu çırakların şeytanı alt ettikten sonra söyledikleri "sen bir garip Scoda'sın Mustang'larla yarışma" şeklinde sözleri olan şarkı ve şeytanın işinin Allah'a kalışı.
Levent Kırca - İlginç  Bir Röportaj 04:24
Levent Kırca - İlginç Bir Röportaj 952 izlenme - 8 yıl önce Son zamanlarda sık konuşulan Levent Kırca hakkında geçenlerde bir makale okuyordum ve medya ile ilişkisi hakkında bir şeyler yazılmış, çizilmişti. Bende öyle ne söylemiş ne konuşmuş bu adam derken böyle bir video buldum. Eğlenceli bir muhabbet olduğunu düşündüğümden sizlerle de paylaşmak istedim.
İnsanlik Hali (1990) 03:04
İnsanlik Hali (1990) 515 izlenme - 7 yıl önce Trt nin 1990li yılların basinda yayınladıgı İnsanlık Hali , Ali poyrazoglunun hazırladıgı kabare turundeki programda yer alan Ali Uyanık tiplemesiyse gercekten hatırlanmaya deger...
Pekcan Türkeş Radyo Gündem Cenk Koray Ali Poyrazoğlu Anıları 10:41
Pekcan Türkeş Radyo Gündem Cenk Koray Ali Poyrazoğlu Anıları 577 izlenme - 11 yıl önce radyo gündem funda ile gökkuşağı programına katılan pekcan türkeş ve hakan özüak ile yapılan sohbette cenk koray ali poyrazoğlu anıları
Mazhar Alanson - Doldum 02:38
Mazhar Alanson - Doldum 738 izlenme - 8 yıl önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı, başrollerde Ali Poyrazoğlu (şeytan rolünde) ve Mazhar Alanson'un oynadığı 88 yapımı "Arkadaşım Şeytan" isimli fantastik komedi filminden eğlenceli bir şarkı. Şarkıyla beraber vitrin mankenleri canlanıp, "Thriller" tadında dans ediyorlar. Filmin Faust tadında ilginç bir hikayesi vardır.
Ali Poyrazoğlu Kadın Kılığında (90'lar) 08:39
Ali Poyrazoğlu Kadın Kılığında (90'lar) 363 izlenme - 7 yıl önce Ülkemizin usta oyuncularından ve sanatçılarından sevgili Ali Poyraozğlu'nun katıldığı Bir Başka Gece programından eğlenceli görüntülerdir . İyi izlemeler .
Ali Poyrazoğlu Cem Yılmaz Yorumu 00:47
Ali Poyrazoğlu Cem Yılmaz Yorumu 185 izlenme - 3 yıl önce Ünlü tiyatro oyuncusu Ali Poyrazoğlu, Cem Yılmaz hakkında görüşünü Ahmet Hakan'a belirtiyor. İzliyoruz aq.
Yeşilçam'da Burjuva Algısı 02:21
Yeşilçam'da Burjuva Algısı 314 izlenme - 8 yıl önce Yeşilçam'da her şey kaba, karikatürize kalıplar çerçevesinde çizilir. İyi, kötü, namuslu, psikopat hep bu karikatürize mantık içinde sunulmuştur yıllarca seyirciye. İşin kötüsü bu kalıplar Türk insanının bu konulardaki algısını da çarpıtmıştır.. Örneğin Yeşilçamın burjuvazi tasvirinde işadamı mutlaka puroludur, takım elbise giyer, havuzlu bir evde oturur, vs. Zengin çocukları mutlak züppedir. Bunların goygoy partilerinde boyunlarında eşşek kadar madalyonla yaptığı garip bir dans vardır. Bunlarda ahlak hiç yoktur. Fonda rock müzik çalıyorsa mutlaka esrar içmekte ve grup sex yapmaktadırlar, üstü açık arabayla gezerler vs. vs. Örnekleri çoğaltabiliriz. Bugünkü dersimiz olan videosda, yine bu karikatürize mantık içinde "zenginlikten ne yapacağını bilmeyen züppe" tiplemesinde tavan yapan bir sahneyi ve bu hastalıklı algıyı irdleyeceğiz çocuklar.
Devletin Matematik Hesabı 02:37
Devletin Matematik Hesabı 212 izlenme - 7 yıl önce Ali Poyrazoğlu'ndan devletimizin matematik hesabına ilişkin muhteşem bir taşlama.Matematiğin güldürebildiğinin ender örneklerindendir.Oyunun adı hoşçakal istanbul dur
9 - Kirpi 11:04
9 - Kirpi 254 izlenme - 8 yıl önce Daha önce Fikret Kuşkan'lı kısacık bir kısmını paylaştığım 2002 yapımı "9" filminin şimdide en can alıcı sahnesini sizinle paylaşmak isterim.Polisiye bir film olan 9 da Kirpi adlı bir sokak kızının nasıl ve kim tarafından öldürüldüğü araştırılmaktadır.Sona gelindikçe işler iyice karışır ve içinden çıkılamayan bir hal alır.Ali Poyrazoğlu,Fikret Kuşkan,Ozan Güven,Cezmi Baskın ve Rafa Radomisli gibi çok iyi oyuncuların buluştuğu,senaryosu dantel gibi işlenen bu filmin en önemli sahnesini hep beraber izleyelim..