Hoşgeldiniz!

Almanca Şarkı

Muhabbet - Sie Liegt In Meinen Armen 03:38
Muhabbet - Sie Liegt In Meinen Armen 109.418 izlenme - 6 yıl önce Muhabbet'in 2005 yılı şarkısı
Almanca Şarkı 01:13
Almanca Şarkı 14.293 izlenme - 4 yıl önce Almanca Şarkı
Ahmet Kural Murat Cemcir Sie Liegt In Meinen Armen (Beyaz Show) 01:44
Ahmet Kural Murat Cemcir Sie Liegt In Meinen Armen (Beyaz Show) 4.449 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kural ve Murat Cemcir tarafından Beyaz Show'a özel olarak söylenen Sie Liegt In Meinen Armen şarkısı ve şarkı sözleri sitemize eklendi. Ahmet Kural Murat Cemcir Sie Liegt In Meinen Armen şarkı sözleri ; Ahmet Kural Murat Cemcir Sie Liegt In Meinen Armen sözleri: http://www.sozlerisozu.com/2017/01/ahmet-kural-murat-cemcir-beyaz-show.html
Almanca Şarkı - Ahmet Kural & Murat Cemcir - Amatör Müzik Paylaşımları 03:36
Almanca Şarkı - Ahmet Kural & Murat Cemcir - Amatör Müzik Paylaşımları 2.016 izlenme - 1 yıl önce Reklam ve işbirlikleri için; amatormuzikturkey@gmail.com Amatör Müzik Paylaşımları, Facebook'ta, https://goo.gl/zrQOBn Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? https://goo.gl/x0oFVA Amatör Müzik Paylaşımları, Twitter'da, https://goo.gl/8pnsFb Amatör Müzik Paylaşımları, Tumblr'da, https://goo.gl/fGnywx Amatör Müzik Paylaşımları, güzel amatör sesleri bu kanalda paylaşarak sizlere ve Türkiye'ye sanatçı çıkarma misyonu içerisindedir. Vizyonumuz ise Türkiye'nin en büyük amatör şarkı paylaşılan kanalı olmaktır. Hergün yeni amatör müzik paylaşımları ile sizlerleyiz kanalımıza abone olmayı, izlediğiniz videoları paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız. amatör müzik paylaşımları, amatör müzikler, amatör şarkılar #amatörşarkılar #amatörmüzikler #amatörmüzikpaylaşımları #amatörsesler, #muratcemcir #ahmetkural #çalgıçengiikimiz
Geier Sturzflug - Bruttosozialprodukt (1983) 02:59
Geier Sturzflug - Bruttosozialprodukt (1983) 1.846 izlenme - 3 yıl önce Şarkı ismini söylemek pek mümkün olmasa da Almanya'da 80'lı yıllara damgasını vuran bir parça olduğunu söylememiz gerekir. Dinliyoruz efenim..
Wolfsheim - Kein Zuruck 03:49
Wolfsheim - Kein Zuruck 1.454 izlenme - 2 yıl önce Peter Heppner gibi aşmış bir vokale, aşmış şarkılara sahip, insanı adeta kendine bağımlı hale getiren, hatta bundan sonra Almanca dinliycem olm ben dedirtip, ardından hiçbiri bunlar gibi değil ki dedirten, yanlış anlaşılmasın ingilizce şarkıları da olan*, başarılı, alman synth pop grubu Wolfsheim'dan dinliyoruz efenim: Kein Zuruck..
Turkey Boys - Bitte Aşkım 03:51
Turkey Boys - Bitte Aşkım 1.358 izlenme - 3 yıl önce Grup Tekkan'ın açtığı yoldan ilerleyen üç gençten oluşan "Turkey Boys" ("Turkish Boys" olmadığına göre "Hindi Çocuklar" olarak çeviriliyordur) ve gönül telimizi dıngırdatan parçaları "Bitte Aşkım"... Sonlara doğru da Grup Tekkan elemanları kankalarına destek amaçlı boy gösteriyorlar. Klip boyunca ortadaki elemana uzun süre bakmak, kaşlarda kalıcı kramplara yol açabiliyor.